PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανακοίνωση τεχνικών εργασιών ΟΤΕ την Τρίτη 25 Μαρτίου



nnn
24-03-08, 20:43
H Forthnet, επιθυμεί να ενημερώσει τους συνδρομητές της, ότι σύμφωνα με ανακοίνωση του ΟΤΕ, θα πραγματοποιηθούν τεχνικές εργασίες στο δίκτυό του, κατά το χρονικό διάστημα 00:00 ως 06:00 π.μ., στις εξής περιοχές: Τρίπολη, Πάτρα, Ιωάννινα, Αίγιο, Πύργος και Καλαμάτα.

Κατά τη διάρκεια των εργασιών, ενδέχεται να παρουσιαστούν ολιγόλεπτες διακοπές στις συνδέσεις των υπηρεσιών Forthnet 2play, Forthnet ADSL και Forthnet Τelephony.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

chemboy
24-03-08, 20:56
Καλά αυτοί στον ΟΤΕ αργίες δουλεύουν; Ξέρω τι θα μου πείτε....Είναι πολλά τα λεφτά Άρη στις αργίες. Για να δούμε, μήπως θα κάνουν και τις αναβαθμίσεις στα 4 mbps στα μέρη μας. Αχ μακάρι Θεέ μου, αν και στην προκειμένη περίπτωση δεν φαίνεται να φταίνε αυτοί αλλά η Forthnet. Θα μου πεις και τι σε νοιάζει αφού δεν έχει την πόλη σου. Ναι σίγουρα δεν έχει αλλά οι συνδέσεις στην περιοχή μου γίνονται μέσω Πατρών και όποτε έχουν ανακοινωθεί εργασίες σε εκείνη την περιοχή επηρεαζόμαστε και εμείς.

Ωραίος είμαι...Ρωτάω και απαντάω μόνος μου. Έτσι μας καταντήσαν εκεί στην Forthnet που μας έταξαν τα 4 mbps και δεν μας τα δίνουν! Ελπίζουμε σε μια ανακοίνωση του ΟΤΕ πια.

kos_greece
26-03-08, 13:42
Αν και δεν μου πεφτει λογοs για εμενα,πιστευω ομωs δεν ειναι ολο το φταιξιμο τηs forthnet αλλα εχει και ενα μεριδιο και ο οτε...
Γιατι πολυ απλα μπορει να εχει δωσει το οκ η forthnet στον οτε για τα 4Mbps και ο οτε να το καθυστερει για δικο του συνφερον...
Ειναι η γνωμη μου αυτη,εξαλλου δεν ειναι παραξενο μερικοι να ειναι πολυ ευχαριστημενοι και αλλοι οχι,μημπωs ο οτε ειναι καπου εκει πισω για να σφαζει αιτησηs μετακινησηs απο οτε σε forthnet??
Και να υπαρχει ιδιοκτητο δικτυο παλι πιστευω θα εχει ενα μεριδιο ο οτε με εργασιεs η πασηs φυσεωs αναβαθμισηs...
Δεν υποστηρειζω την forthnet πολυ απλα ομωs και οι δυο φταινε...

miltmaster3
26-03-08, 21:04
χα χα χα ! δουλευουν στον (Π)ΟΤΕ

djbok21
26-03-08, 23:58
Ο Θεός να μας φυλάει από βλάβη στο last mile...
Κάνει και ομοιοκαταληξία :)

miltmaster3
29-03-08, 11:40
στη πατρα ακομα πρεπει να κανουν εργα γιατι σερνωωω:down:ωωωωωωωωωωωωωωωωμαστε ακομα

@ ADSLgr.com All rights reserved.