PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΚΥΡΩΣΗ TELLAS



trendy013
27-03-08, 11:31
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ.ΔΙΟΤΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ TELLAS ZISTO ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΛ. ΑΠΟ ΟΤΕ ΚΑΙ INTERNET ΑΠΟ TELLAS.ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΚΥΡΩΣΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΝ 34euro,
ΘΑ ΚΙΝΗΘΟΥΝ ΔΙΚΑΣΤΗΚΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ermis333
27-03-08, 12:57
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ,
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ.ΔΙΟΤΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΓΙΑ ΤΟ TELLAS ZISTO ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΤΟΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΜΟΥ.ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΗΛ. ΑΠΟ ΟΤΕ ΚΑΙ INTERNET ΑΠΟ TELLAS.ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΑ ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΑΚΥΡΩΣΗ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΟΝ 34euro,
ΘΑ ΚΙΝΗΘΟΥΝ ΔΙΚΑΣΤΗΚΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Μα αυτό σου βάλανε!!!


Αφορά σε παροχή της υπηρεσίας τηλεφωνίας μέσω προεπιλογής φορέα και ADSL μέσω Α.ΡΥ.Σ., για όσους πελάτες δεν καλύπτονται προσωρινά από το δίκτυο της Tellas και κατά συνέπεια δεν είναι δυνατή η απευθείας σύνδεση άμεσα.

Το λεγόμενο pro zisto περιλαμβάνεται στην αίτηση για το Zisto σαν όρος.

Από τη στιγμή που πλήρωσες τον πρώτο λογαριασμό, αυτόματα είναι σαν να αποδέκτηκες τη σύμβαση.

Αυτό που έχεις να κάνεις είναι να ξαναπάς στα κεντρικά τους και να ζητήσεις τη διευθέτηση της υπόθεσης και να μην ανυσηχείς αυτό το θα το πάμε δικαστικά είναι για εκφοβισμό.

trendy013
27-03-08, 20:10
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΗ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΑΡΑΖΜΟ,Ο ΠΡΩΤΟΣ ΗΤΑΝ

Spanos
27-03-08, 20:30
Σιγα το ποσο των 34€...για δε τα δίνεις;

Δεν έκανες χρήση μέχρι την ακύρωση;

@ ADSLgr.com All rights reserved.