PDA

Επιστροφή στο Forum : FORTHNET ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ ΒΕΡΟΙΑ



Σελίδες : [1] 2 3

thman
28-03-08, 11:22
Το ιδιοκτητο εχει ερθει πλεον και στην Βεροια - Ανοιξε και το Forthnet Shop. Εχει βαλει κανενας? Εντυπωσεις - προβληματα?

thman
30-03-08, 20:05
ΚΑΝΕΝΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?

hel
30-03-08, 23:17
Είναι καλό να μην έχει βάλει άλλος 24άρα forthnet. Σου αφήνει όλη την ταχύτητα :)
Τι απόσταση από το dslam έχεις;

cuper
30-03-08, 23:47
Το ιδιοκτητο εχει ερθει πλεον και στην Βεροια - Ανοιξε και το Forthnet Shop. Εχει βαλει κανενας? Εντυπωσεις - προβληματα?

24 Μαρτίου καλύφθηκε επίσημα η Βέροια.
Μην περιμένεις να σου απαντήσει κανείς μέχρι 10-15 Απριλίου τουλάχιστον, αφού παίρνει κάποιο χρόνο η μετάβαση στο ιδιόκτητο, από τη στιγμή που θα καταθέσεις την αίτηση.

GR_Macedon
31-03-08, 23:10
Εγώ έρχομαι τον Ιούλιο από Ξάνθη και θα κάνω μεταφορά. Ελπίζω μέχρι τότε να έχει σταθεροποιηθεί το ιδιόκτητο. Το άσχημο είναι ότι όταν κάνεις μεταφορά το ADSL σε άλλη πόλη η κυρία FORTHNET σε αναγκάζει να βάλεις πρώτα τηλέφωνο ΟΤΕ και μετά το μεταφέρει στο δικό της δίκτυο. :down: Κατά τα άλλα θέλει να λέει ότι έχει ιδιόκτητο δίκτυο. Δηλαδή αν κλείσει ο ΟΤΕ (λέμε τώρα) όλων αυτών που νομίζουν ότι έχουν ιδιόκτητο δίκτυο, θα μουγκαθούν οι γραμμές τους.

Teoulas
01-04-08, 03:21
Εγώ έκανα αίτηση στις 29/3 και περιμένω... 1-3 εβδομάδες μου είπαν από το forthnet shop, άντε να δούμε. Μου έδωσαν και router επί τόπου!

kourkos
01-04-08, 04:47
1-3 εβδομάδες μου είπαν από το forthnet shop, άντε να δούμε. Μου έδωσαν και router επί τόπου!


1-3 εβδομαδες ; :lol::lol::lol:

και στον ΟΤΕ σε 2 μερες στην αρχικη συνδεση ειχα και στην αναβαθμιση σε 4,5 ωρες και επεφτε και Σαββατο

βρε δν παω με τπτ στην 4νετ

απο αυγουστο πηγε οκτωμβριο απο εκει δεκεβριο κτλ κτλ και επιτελους κανανε

ευτυχως δν σκαψανε και αυτοι γιατι αρκετα σκαψιματα εχουμε με τις οπτικες ινες που βαζουν τωρα στην Βεροια για τις υπηρεσιες του Δημου και τις Νομαρχιας

ασε καλα ειμαι στον ΟΤΕ και δοξα το θεο ειμαι ευχαριστημενος εδω στην Βεροια

hel
01-04-08, 10:13
Και στη forthnet ενεργοποιήθηκε ένας στην Ξάνθη σε 2 εργάσιμες.

thman
01-04-08, 15:25
Εγώ έκανα αίτηση στις 29/3 και περιμένω... 1-3 εβδομάδες μου είπαν από το forthnet shop, άντε να δούμε. Μου έδωσαν και router επί τόπου!

Φιλε ηθελα μια χαρη.
Οποτε με το καλο σε ενεργοποιησουν, θελω να ενημερωσεις εδω η να πεταχτω 2 λεπτα να το δουμε μαζι να δουλευει. Θελω να βαλω και εγω, οπως καταλαβαινεις αλλα δεν μπορω να τραβιεμαι με τιποτα...

........Auto merged post: thman added 5 Minutes and 23 Seconds later........


Εγώ έρχομαι τον Ιούλιο από Ξάνθη και θα κάνω μεταφορά. Ελπίζω μέχρι τότε να έχει σταθεροποιηθεί το ιδιόκτητο. Το άσχημο είναι ότι όταν κάνεις μεταφορά το ADSL σε άλλη πόλη η κυρία FORTHNET σε αναγκάζει να βάλεις πρώτα τηλέφωνο ΟΤΕ και μετά το μεταφέρει στο δικό της δίκτυο. :down: Κατά τα άλλα θέλει να λέει ότι έχει ιδιόκτητο δίκτυο. Δηλαδή αν κλείσει ο ΟΤΕ (λέμε τώρα) όλων αυτών που νομίζουν ότι έχουν ιδιόκτητο δίκτυο, θα μουγκαθούν οι γραμμές τους.

Και εμενα το ιδιο μου ειπαν. Δεν εχω καθολου γραμμη, οποτε θελει να κανω πρωτα μια συνδεση στον οτε, και μετα να κανω την αιτηση για ιδιοκτητο...

Teoulas
02-04-08, 02:48
και στον ΟΤΕ σε 2 μερες στην αρχικη συνδεση ειχα και στην αναβαθμιση σε 4,5 ωρες και επεφτε και Σαββατο
[...]
ασε καλα ειμαι στον ΟΤΕ και δοξα το θεο ειμαι ευχαριστημενος εδω στην Βεροια
Στα 3+ χρόνια που είχα forthnet ADSL ευχαριστημένος ήμουν. Κι από τον ΟΤΕ ευχαριστημένος είμαι (εδώ και 9 περίπου μήνες), όσον αφορά την ταχύτητα εξυπηρέτησης και τις υπηρεσίες. Όμως επειδή δεν κάνω καθόλου τηλέφωνα, για ποιό λόγο να πληρώνω extra πάγια; Τώρα δίνω περίπου 35 ευρώ το μήνα για 2mbit και τηλέφωνο. Στη forthnet θα δίνω 25 ευρώ για 24mbit (όσο πιάσω, κόντα στα 15-16mbit λόγω απόσταστης) και τηλέφωνο (με χρονοχρέωση). Όσο χάλια και να είναι η forthnet, χειρότερα από τα 2mbit του ΟΤΕ δε νομίζω να είναι.

ποτε με το καλο σε ενεργοποιησουν, θελω να ενημερωσεις εδω η να πεταχτω 2 λεπτα να το δουμε μαζι να δουλευει. Θελω να βαλω και εγω, οπως καταλαβαινεις αλλα δεν μπορω να τραβιεμαι με τιποτα...
ΟΚ, αν και λαμβάνοντας υπ'όψιν τις συνεχείς καθυστερήσεις με το ιδιόκτητο, με βλέπω για μετά το Πάσχα... :hmm:

kourkos
02-04-08, 02:54
ναι οκ συμφωνω

αλλα για ψαξτε καλυτερα γιατι πληρωνεται και εγω ακομα αυτο το παγιο ;

ρωτηστε λιγο ;

και τι γινεται σε περιπτωση βλαβης γραμμης τηλεφωνου οταν δν θα πληρωνω παγιο οτε ;

hel
02-04-08, 08:03
ναι οκ συμφωνω

αλλα για ψαξτε καλυτερα γιατι πληρωνεται και εγω ακομα αυτο το παγιο ;

ρωτηστε λιγο ;

και τι γινεται σε περιπτωση βλαβης γραμμης τηλεφωνου οταν δν θα πληρωνω παγιο οτε ;

Τι γίνεται;

thman
02-04-08, 10:08
ναι οκ συμφωνω

αλλα για ψαξτε καλυτερα γιατι πληρωνεται και εγω ακομα αυτο το παγιο ;

ρωτηστε λιγο ;

και τι γινεται σε περιπτωση βλαβης γραμμης τηλεφωνου οταν δν θα πληρωνω παγιο οτε ;

>??? Δεν το επιασα..

m_themis
02-04-08, 13:01
Ακόμα δεν βλέπω να έχουν "συντονιστεί" στη Βέροια.
Οι χρόνοι είναι απαράδεκτοι.
Περιμένουμε κάτι καλύτερο πάντως από μια εταιρεία με τέτοια πείρα...
Προβλέπονται και νέες προσφορές σε λίγο καιρο, έρχονται και τα ιδιόκτητα δίκτυα των άλλων...

Δεν είμαστε άσχετοι, απαιτούμε και ξέρουμε τι θέλουμε και τι πληρώνουμε.
Έτσι θα έχουμε καλύτερες υπηρεσίες.

thman
02-04-08, 16:14
Οτι θα συντονιστουν ειναι σιγουρο και μακαρι να υπαρχει ανταγωνισμος για το οφελος ολων μας

teo25
06-04-08, 14:24
εχουμε καποιο νεο για την βεροια???εχει βαλει καποιος...απο ταχυτητες πως παει??

m_themis
06-04-08, 20:25
Δεν τους έχει παραδόσει ακόμη ο ΟΤΕ το δίκτυο.
Αυτό αναμένεται να γίνει μετά τις 15/4, γι'αυτό και οι καθυστερήσεις.
Πάντως, από προσωπική μου επαφή, στο κατάστημα είναι αρκετά ενημερωμένοι και εξυπηρετικοί.
Βέβαια, ευχόμαστε και ελπίζουμε και η συνέχεια να είναι καλή.

Άντε, καλή αρχή και καλές δουλειές...

Teoulas
07-04-08, 01:51
Δεν τους έχει παραδόσει ακόμη ο ΟΤΕ το δίκτυο.
Αυτό αναμένεται να γίνει μετά τις 15/4, γι'αυτό και οι καθυστερήσεις.
Μετά τις 15/4; Και γιατί πουλάνε υπηρεσίες όταν δεν έχουν παραλάβει το δίκτυο και λένε μάλιστα ότι έχει έρθει; Καλά είπα εγώ, καλό Πάσχα και καλή ανάσταση...

terry39
07-04-08, 16:45
Σημερα πηρα 2 sms
οτι η αιτηση μου εχει καταχωρηθει επιτυχως και οτι η μεταφορα μου στο ιδιοκτητο εχει ξεκινησει και θα ολοκληρωθει αυτοματα....
περνω τηλ κ ρωταω... λεει θα μπειτε μονο στο ιδιοκτητο για ιντερνετ.... κ οχι σαν 2play

το status μου..... πλεον...

07/04/2008 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
07/04/2008 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
07/04/2008 Ολοκλήρωση δέσμευσης καλωδίωσης (βρόχου) στον ΟΤΕ

εχω την προσφορα της 1ης Μαιου ... με 1Mb
στο λογαριασμο που ρθε πεμπτη ελεγε σε μια εξτρα σελιδα...
θα μεταφερθειτε στα 4 mb με τιμη 19,5Ε (απο 21,5) που χρεωνομαι τωρα
και με την ολοκληρωση των εργασιων(ιδιοκτητο) θα μεταφερθειτε εως στα 24mb.....

αντε να δουμε ποσο θα πιανουμε και βλεπουμε για ολικη μεταφορα...... σε 2 play...

oποιος συνδεθει με 2play πειτε.... και περιοχες.... να δουμε ποσο θα πιανουμε περιπου....

Teoulas
07-04-08, 19:58
Κι εγώ πήρα 1 SMS, που επιβεβαιώνει την καταχώρηση της αίτησης. Στο status γράφει τα ίδια.

thman
08-04-08, 00:17
Παιδια περιμενω νεα. αντε 7 και σημερα αν το βαλουν στις 15

thman
12-04-08, 10:38
Κανενα νεο?

Teoulas
14-04-08, 19:41
Τα νεότερα:

14/04/2008 Επιτυχής καταχώρηση αίτησης από ΟΤΕ
14/04/2008 Προωθήθηκε το αίτημα φορητότητας του αριθμού σας
14/04/2008 Προωθήθηκε επιτυχώς το αίτημα φορητότητας.
14/04/2008 Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:30/04/2008

thman
15-04-08, 10:06
Teoulas! εδω ταιριαζει το γνωστο λαικο "ρητο" ..ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ..

Teoulas
16-04-08, 11:44
16/04/2008 Αποστολή εξοπλισμού από τη Forthnet. O εξοπλισμός αποστέλλεται με courier

Ελπίζω να μη μου στείλουν το ίδιο d-link που μου έδωσαν από το κατάστημα... ΧΑ!

Teoulas
19-04-08, 15:00
Τελικά μου έστειλαν ένα Siemens CL-110. Θέλει κανείς router; :p

hel
19-04-08, 18:14
Τελικά μου έστειλαν ένα Siemens CL-110. Θέλει κανείς router; :p

Πουλήστε τα σε αυτούς που δεν πήραν από την αναβάθμιση. Μόνο 50 Ε :rofl:
Πέρα από την πλάκα, αυτοί που παίρνουν 2 να σκεφτούν και τους άλλους που είναι με μισό (πχ cryfto:) ).

sdikr
19-04-08, 18:19
Πουλήστε τα σε αυτούς που δεν πήραν από την αναβάθμιση. Μόνο 50 Ε :rofl:
Πέρα από την πλάκα, αυτοί που παίρνουν 2 να σκεφτούν και τους άλλους που είναι με μισό (πχ cryfto:) ).

Δεν φταίνε αυτοί,

thman
26-04-08, 18:55
Παιδια κανενα νεο?

tomic20
28-04-08, 20:19
παίδες δώστε μερικές πληροφορίες για το τι γίνεται στη Βέροια. Έχω dsl στη φορθνετ απο το δίκτυο του Οτε και λέω μέσα στο Μάη να πάω στο double play να γλιτώσω τα πάγεια και να μη χάσω τη προσφορά για δωρεάν εξοπλισμό και τέλος ενεργοποίησης...Είπα να περάσει το Πάσχα, μην ξεμείνουμε απο ίντερνετ μεσα στις γιορτές, ετσι και αλλιώς δεν δουλεύει κανένας αυτό το καιρο...:lol:

Τα 24mbit πότε θα είναι διαθέσιμα?Ξέρουμε τίποτα?

hel
28-04-08, 20:37
Δεν κόβεται το ιντερνετ.

thman
29-04-08, 19:23
Τα 24 ειναι διαθεσιμα απο 01/04/2008. Πηγαινε κανε αιτηση στο Forthnetshop στην Πλατεια Αγιου Αντωνιου

jorfan
30-04-08, 00:25
Παιδιά άλλος ένας ταλαιπωρημένος απο Βέροια! Πατρίδα μένω αλλα ..λέμε τώρα :cool:.έκανα αίτηση στο κατάστημα της forthnet για ADSL 24 mbit.


Η υπηρεσία μου είναι ενεργοποιημένη οπως βλέπετε και απο το status στο site της εταιρείας. Ομως το δικό μου ρούτερ δέν έχει συγχρονήσει ποτέ. Δείτε το αναλυτικό μου πόστ εδώ ---> http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=198599

σας το παραθέτω για όποιον βαριέται...


Καλησπέρα και απο μένα. Είπα και εγω να εκφράσω τα παράπονά μου με αυτό τον τρόπο και όποιος μπορεί να μου πεί τί μπορω να κάνω εγώ απο τη μεριά μου (αν και δε νομίζω οτι μπορω να κάνω τίποτα απο το να περιμένω).

Η ιστορία μου έχει ώς εξής.

Hμουν συνδρομιτής Vivodi ADSL 1024/256 mbps μέσω ΑΡΥΣ στη Βέροια για περίπου 2 χρόνια. Πλήρωνα 22 ευρώ για 1 mbit. Μετά απο τόσο καιρό και μετά απο τόσα που είδα σε διαφημίσεις περιοδικά και συγκεκριμένα το πακέτο της Forthnet ADLS εώς 24 mbit είπα δέν αλλάζω πάροχο. Αφου λοιπον όλο ακούγα για 24 megabit απο πολλούς παρόχους και μάλιστα σε χαμηλότερη τιμή απο αυτή που πλήρωνα για το 1 megabit στη Vivodi είπα καιρός ήταν να φύγω απο τη vivodi. Ετσι λοιπον το αποφάσισα.

1.) Εκανα διακοπη της υπηρεσίας απο την Vivodi και έκανα αίτηση στο κατάστημα Forthnet της Βέροιας για Forthnet ADSL στις 20/03/2008.

2.) Στις 15/04/08 σχεδόν ένα μήνα μετά μου έρχεται μήνυμα στο κινητό οτι η υπηρεσία ενεργοποιήθηκε και οτι μπορώ να μπώ κανονικά στο Internet.

απο τότε αρχίσαν τα προβλήματα. Το router μου δέν έχει συγχρωνίσει ποτέ μέχρι και σήμερα 29/04/2008

Ετσι λοιπόν απο τις 15 Απριλίου μέχρι και σήμερα μιλάω κάθε μέρα με τεχνικούς της forthnet για να δώ τί γίνεται και πότε θα λυθεί το πρόβλημα. Έχουν πάει τεχνικοί στον κόμβο της Forthnet στη βέροια έχουν μετρήσει και τα λοιπά, έχουν "κουμπώσει" και ένα router εκει για να δούν αν η συνδεσή μου "παίζει" και μου είπαν οτι όλα είναι καλά.

Έχουν δώσει βλάβες στον ΟΤΕ 7 φορές για να λύσει το πρόβλημα μου το οποίο μου έχουν πεί απο forthnet οτι είναι στον ΒΡΟΓΧΟ απο μετρήσεις που έχουν κάνει.

Ο ΟΤΕ και τις 7 φορές "έκλεισε" την βλάβη λέγοντας οτι δέν βρήκε κάποιο πρόβλημα στον ΒΡΟΓΧΟ.

Και ρωτάω εγώ τώρα. Τί μπορώ να κάνω εγώ σαν καταναλωτής και θύμα της όλης κατάστασης για να αποκτήσω την υπηρεσία που υπόσχονται και μάλιστα θα κλιθώ και σε λίγες ημέρες να πληρώσω καθώς θα μου έρθει και ο λογαριασμός.

Πώς γίνεται απο την forthnet να μου λένε οτι δέν βλέπουν καθόλου βρόγχο και να το δηλώνουν βλάβη στον ΟΤΕ και οι τεχνικοί του ΟΤΕ να λένε οτι το έχουν ελένξει και όλα είναι καλά!Μέχρι αυτή τη στιγμή που γράφω αυτό το μήνυμα μόλις ξαναμίλησα με τεχνικό της Forthnet και μου είπε οτι το ξαναέδωσαν βλάβη στον ΟΤΕ.

Και ερωτώ εγώ! αυτή η δουλειά θα γίνεται ??? Η Forthnet θα δίνει βλάβη στον ΟΤΕ, o OTE θα το κοιτάζει και θα λέει οτι όλα είναι εντάξει? Είναι η 7η φορά που δηλώθηκε βλάβη. Πού θα πάει αυτή η κατάσταση. Μου είπαν επίσης οτι υπάρχει ένα τμήμα στη Forthnet το οποίο ενεργοποιείται αυτόματα οταν μετά απο 3 βλάβες ο ΟΤΕ δέν λύνει το πρόβλημα. δηλαδή κάνουν κάποιες διαδικασίες για να πιέσουν για το αυτονόητο. Να λύσουν το πρόβλημά μου

Συγνώμη αν σας έχω κουράσει με τα πολλά λόγια μου. Ομως οποιαδήποτε Βοήθεια θα ήταν δεκτή. Αν μπορείτε να το λάβετε αυτό σάν Παράπονο, σαν Καταγγελία όπως θέλετε πές τε το.

Χρήστης της Forthnet στα χαρτιά : JORFAN.VER.FORTHNET.GR

soft27300670
30-04-08, 13:21
και εγω απο βεροια ειμαι αλλα το σιτε της forthnet δεν βγαζει διαθεσιμοτητα!!!Μηπως σε πηγαν σε 1bill???

jorfan
30-04-08, 13:31
Σημερα με πήραν απο Forthnet και μου είπαν οτι έληξε το θέμα. Έπειτα απο μετρήσεις που έκαναν ξανά και ξανά κατέληξαν οτι είμαι στα όρια , περίπου 3,5 χιλιόμετρα και το ADSL2+ δέν παίζει σε τέτοια απόσταση γιαυτό και δέν συγχρονίζω. Τους είπα άν μπορούν να με συνδέσουν με απλό ADSL έστω στα 2 mbit ή άν δέν γίνεται να κόψουν το λογαριασμό μου και είπαν οκ. Θα με ενημερώσουν για ότι γίνει...

Teoulas
30-04-08, 19:57
Ήρθε η ανάσταση! 30/4 λοιπόν, ένα μήνα μετά την αίτηση, και όπως ήταν η εκτίμηση τους, συνδέθηκα κι εγώ. Στα 17800kbps περίπου κλειδώνει το download, και 1020kbps το up. Στην πράξη, βάζοντας τυχαία ένα ευρωπαϊκό mirror του ubuntu πιάνω με ένα μόνο connection 1870KB/s (~15mbps). Προς το παρόν όλα καλά. Θα σας κρατάω ενήμερους αν συμβεί τίποτα περίεργο.

ΥΓ. Δεν δοκίμασα διαφορετικά router. Παίζω από την πρώτη στιγμή με το d-link που δίνει η forthnet. Όταν βρώ χρόνο, θα παίξω με το Zyxel P660 και ίσως και με το Siemens CL110.

manoz
30-04-08, 20:47
Ήρθε η ανάσταση! 30/4 λοιπόν, ένα μήνα μετά την αίτηση, και όπως ήταν η εκτίμηση τους, συνδέθηκα κι εγώ. Στα 17800kbps περίπου κλειδώνει το download, και 1020kbps το up. Στην πράξη, βάζοντας τυχαία ένα ευρωπαϊκό mirror του ubuntu πιάνω με ένα μόνο connection 1870KB/s (~15mbps). Προς το παρόν όλα καλά. Θα σας κρατάω ενήμερους αν συμβεί τίποτα περίεργο.

ΥΓ. Δεν δοκίμασα διαφορετικά router. Παίζω από την πρώτη στιγμή με το d-link που δίνει η forthnet. Όταν βρώ χρόνο, θα παίξω με το Zyxel P660 και ίσως και με το Siemens CL110.

Η τηλεφωνία πως είναι;

Teoulas
30-04-08, 22:10
Η τηλεφωνία πως είναι;
Μια χαρά και στις 2 κλήσεις που έκανα. Μια αστική, μια υπεραστική. Βέβαια μιλάω πολύ λίγο και δεν κατάλαβα καμία διαφορά από ΟΤΕ...

thman
01-05-08, 07:03
Που κοντα εισαι αν επιτρεπεται?

Teoulas
01-05-08, 10:58
Που κοντα εισαι αν επιτρεπεται?
Κοντά στην Αγ. Παρασκευή.

thman
02-05-08, 01:11
Γειτονια ειμαστε....

terry39
02-05-08, 23:40
Κοντά στην Αγ. Παρασκευή.


Γειτονια ειμαστε....

Αντε ωραία .... λιγο πιο πανω... Καπετανίδη.... οταν ειμαι Βεροια :p:p:p
Σαλονικη πιανω 12....
εμενα πηγε 3η φορα στον (π)οτε η αιτηση μου ......που δεν εκανα αλλα ...... αν ειναι απο το 1 να παω στα περιπου 15-16 με τα ιδια λεφτα ας γινει η αναβαθμηση που ταξανε.....

02/05/2008 To αίτημά σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση.
15/04/2008 To αίτημά σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση.
10/04/2008 To αίτημά σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση.
07/04/2008 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet
07/04/2008 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
07/04/2008 Ολοκλήρωση δέσμευσης καλωδίωσης (βρόχου) στον ΟΤΕ

thman
03-05-08, 12:59
Φιλε terry39, παιζει ρολο και απο που εχεις κανει την αιτηση. Αν την εχεις κανει απο το ForthnetShop, σιγουρα ειναι γρηγοροτερα και χωρις παιδεμα.

terry39
05-05-08, 20:05
Φιλε terry39, παιζει ρολο και απο που εχεις κανει την αιτηση. Αν την εχεις κανει απο το ForthnetShop, σιγουρα ειναι γρηγοροτερα και χωρις παιδεμα.

Δεν εχω κανει αιτηση!!!
Μονη της η 4νετ μου κανει αναβαθμηαση.....:whistle::whistle:
Ειχα παρει τη προσφορα της 1ης Ιουνιου.... στο 1mb.....
2play εχω Σαλονικη που ειναι η δουλεια μου .....

thman
06-05-08, 22:54
Ωραίο....

thman
07-05-08, 16:13
Πως ειναι στην δουλεια σου? Ολα κανονικα?

terry39
08-05-08, 15:48
Πως ειναι στην δουλεια σου? Ολα κανονικα?

Στο σπιτι το χω.... στη δουλεια δεν επιτρεπετε..........:whistle::whistle:
ειμαι λιγο μακρυα απτο τφ κεντρο και χανω... στα 11-12 συγχρονιζει και κατεβαζω με 1,2
μια χαρα.... μεχρι στιγμης......

tomic20
11-05-08, 12:14
παιδιά να ρωτήσω κάτι ακόμα, αν απο τον οτε πας στο double play στο ιδιοκτητο δικτυο της φορθνετ ο αριθμος τηλεφώνου παραμένου ο ίδιος, ολοκληρος? ή αλλαζει το πρόθεμα?
δλδ το 23310 που έχουμε στη βέροια αλλάζει?

cuper
11-05-08, 15:17
παιδιά να ρωτήσω κάτι ακόμα, αν απο τον οτε πας στο double play στο ιδιοκτητο δικτυο της φορθνετ ο αριθμος τηλεφώνου παραμένου ο ίδιος, ολοκληρος? ή αλλαζει το πρόθεμα?
δλδ το 23310 που έχουμε στη βέροια αλλάζει?

Και τα 10 ψηφία θα παραμείνουν ίδια, δηλαδή μαζί και το πρόθεμα.

thman
12-05-08, 23:17
Παιδια κανεις αλλος εδω που εβαλε doubleplay Βεροια? Μονο ο Τεουλας?

@ ADSLgr.com All rights reserved.