PDA

Επιστροφή στο Forum : Τί λέει το Tellas Zisto στην ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ?



r_e_n_i_a
28-03-08, 14:48
Παιδιά έχω πρόβλημα εδώ και 2 εβδομάδες με την HOL χωρίς ίντερνετ χωρίς τηλέφωνο. Έχω απογοητευθεί τελείως. Ξέρω οτι ο κάθε πάροχος έχει κάποιες περιοχές που μπορεί να υποστηρίξει καλά και κάποιες άλλες όχι (δε με νοιάζει αν είναι απο το DSLAM του ΟΤΕ ή απο το οτι έχουν κακής ποιότητας καλώδια κ.ο.κ.). Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω χρήστες οι οποίοι είναι στην Καλαμαριά και ανήκουν στον ΟΤΕ στην Περικλέους Καλαμαριάς τί ταχύτητες έχουν και γενικά αν αντιμετωπίζουν πρβλήματα τηλεφωνίας κ.τ.λ. Τέλος να ρωτήσω αν στην Tellas είναι VoIP η τηλεφωνία και θέλει συνεχώς ρεύμα στο router όπως στην Hol ή αν είναι POTS όπως του ΟΤΕ. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποιον απαντήσει.

ermis333
28-03-08, 14:57
Παιδιά έχω πρόβλημα εδώ και 2 εβδομάδες με την HOL χωρίς ίντερνετ χωρίς τηλέφωνο. Έχω απογοητευθεί τελείως. Ξέρω οτι ο κάθε πάροχος έχει κάποιες περιοχές που μπορεί να υποστηρίξει καλά και κάποιες άλλες όχι (δε με νοιάζει αν είναι απο το DSLAM του ΟΤΕ ή απο το οτι έχουν κακής ποιότητας καλώδια κ.ο.κ.). Ήθελα λοιπόν να ρωτήσω χρήστες οι οποίοι είναι στην Καλαμαριά και ανήκουν στον ΟΤΕ στην Περικλέους Καλαμαριάς τί ταχύτητες έχουν και γενικά αν αντιμετωπίζουν πρβλήματα τηλεφωνίας κ.τ.λ. Τέλος να ρωτήσω αν στην Tellas είναι VoIP η τηλεφωνία και θέλει συνεχώς ρεύμα στο router όπως στην Hol ή αν είναι POTS όπως του ΟΤΕ. Ευχαριστώ προκαταβολικά σε όποιον απαντήσει.

Σαν του ΟΤΕ η τηλεφωνία, για τα άλλα δεν μπορώ να σου απαντήσω.

Lorimer
30-03-08, 16:22
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα σε μένα τουλάχιστον. Όλα άψογα, ταχύτητες στο θεό...
Προχώρα άφοβα..

lefkar7
22-04-08, 14:04
Καλημέρα φίλοι μου,

Παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να ενημερώσει για σύνδεση ZISTO στην Πασαλίδη στην Καλαμαριά.
Την προτείνετε; πώς πάμε από ταχύτητες και από χρόνο σύνδεσης; Είναι κάτι που γνωρίζετε παραπάνω; παρακαλώ ό,τι γνωρίζετε θα βοηθούσε πολύ...

Ευχαριστώ πολύ

pathwaygr
23-04-08, 01:50
Γεια χαρά,

Καλαμαριά, Αργυρουπόλεως

Εξαιρετικά... Αίτηση τέλη Νοεμβρίου 07, ενεργοποίηση σε λιγότερο από ένα μήνα και πλέον η ταχύτητα σταθερά παρα πολύ καλή.

lefkar7
23-04-08, 18:01
Φίλε μου σ' ευχαριστώ, απ' ό,τι καταλαβαίνω μου προτείνεις να προχωρήσω...

@ ADSLgr.com All rights reserved.