PDA

Επιστροφή στο Forum : Τέλος οι λογαριασμοί Double Play;;



gpan
31-03-08, 10:47
Αυτό και τον προηγούμενο μήνα δεν μας έχει αποσταλλεί κανένας λογαριασμός. Μάλιστα τον προηγούμενο μήνα τους είχα πάρει τηλέφωνο να με ενημερώσουν εάν τον έχουν αποστείλλει και αφού με παραπέμπαν από το ένα τμήμα στο άλλο, μίλησα τελικά με έναν υπάλληλο και σε ερώτησή μου εάν τον έχουν στείλει, μου είπε κανονικά απλά δε σας έχει έρθει ακόμα. Πήγα λοιπόν να τον εξοφλήσω απ' τα γραφεία και μου λέει εκεί ο υπάλληλος ότι μάλλον θα είστε από τους πελάτες που έχει γίνει κάποιο μπέρδεμα με τους λογαριασμούς και θα σας έρθουν 2 τον επόμενο μήνα, δηλαδή έπρεπε κανονικά τώρα τέλη Μαρτίου. Ωραία οργάνωση σοβαρής εταιρείας. Η κοροιδία και η ανευθυνότητα σε όλο της το μεγαλείο. Θα τους κυνηγάω εγώ συνέχεια από πίσω για να πληρώσω; Τώρα τι να κάνω;;;:evil:

lsavvaid
31-03-08, 13:33
Ζήτα τον κωδικό σου και ένα λογαριασμό σε τράπεζα για να τους πληρώσεις . Και εγώ τους πήρα τηλέφωνο για αυτό το λόγο και τους είπα πως θέλω να έρχεται ο λογαριασμός στην ώρα του γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν πρόκειται να βάζω τα χρήματα στην άκρη για μετά. Πάντως συμφέρει να πληρώνεις μέσω ΑΤΜ ή μέσω ίντερνετ γιατί θα δώσεις την χαμηλότερη προμήθεια (0,25) αλλά το βασικότερο είναι θα αποφύγεις την ταλαιπωρία

aa144
31-03-08, 16:46
Θα έρθει συγκεντρωτικός με ενδεχόμενους αντιλογισμούς λαθών που διαπιστώθηκαν στο λογισμικό τους.

johnbars
02-04-08, 12:30
Τι να σας πω ρε παιδιά, εγώ για 2 λογαριασμούς σην HOL (εταιρικούς) ζήτησα να πληρώνωντε με πιστωτική αυτόματα. Έστειλα τα στοιχεία κατά την αίτηση, έστειλα επιπλέον fax γιατί δεν καταχώρησαν τα στοιχεία της κάρτας, (τώρα, πως γίνεται την αίτηση να την πάρουν αλλά τα στοιχεία της κάρτας όχι, δεν ξέρω) και έχω μιλήσει στο τηλέφωνο 3 φορές και πάλι δεν εισπράτουν ακόμα τον λογαριασμό από την κάρτα, (ενώ έχουν καταχωρήσει τα στοιχεία). !!!!

Αυτό που μου εχουν πει πάντως είναι ότι δεν υπάρχει περίπτωση να κόψουν το internet για χρέος ακόμα και άν φτάσει πολύ ψηλά το χρέος. (πολύ κιμπάρηδες τους ακούω).

είδομεν

gkimonas
02-04-08, 12:44
εγώ είναι κανονικά να πληρώσω από τον Ιανουάριο και μετά τους λογαριασμούς του hibox και ακόμα δεν έχουν στείλει τίποτα.


Τους είχα πάρει μάλιστα και τηλέφωνο γι' αυτόν τον λόγο.

Θα έχουνε να λαβαίνουν. :rofl:

Alexandrerg
02-04-08, 14:13
Εγω πήρα σήμερα τον πρώτο λογαριασμό ντούμπλε πλέι (πως το δουλεύω το αγγλικό :p) για 18/2 που ενεργοποιήθηκα ως 1/3, και λεει προθεσμία πληρωμής εώς 27/3! καπου εδώ εχω τη μηχανη για time travel που την εβαλα να δεις :hmm::hmm::hmm:

Επίσης μου φαίνεται περίεργο που μου εστειλαν λογ. για 1,32 ευρω. πιο πολυ πρεπει να τους κοστισε η εκδοση του :rofl::rofl:

grsaint13
02-04-08, 18:05
Και εμένα ήρθε καθυστερημένος αυτό το μήνα.

Μου έφτασε προχθές και είχε λήξει 27/2!

@ ADSLgr.com All rights reserved.