PDA

Επιστροφή στο Forum : Τώρα που θα έχουμε εναλλακτικούς φορείς θα μείνετε στον οτε;



NeK
12-05-02, 01:46
Τώρα που θα μπορούμε να έχουμε DSL internet, τηλεφωνία κλπ και από άλλους φορείς εκτός από ΟΤΕ.

Ποιοι από εσάς θα καταργήσουν ΤΕΛΕΙΩΣ τον ΟΤΕ (δηλαδή να πάνε στο γραφείο του ΟΤΕ της περιοχής τους και να τους πετάξουν το netmod στην μάπα) και ποιοι θα παραμείνουν με τον ΟΤΕ;

Υπόψη ότι θα μπορείς να έχεις τον ίδιο αριθμό τηλεφώνου! 8)

TuRRiCaN
13-05-02, 03:18
Tha figo me 1000... :)

21-05-02, 00:44
Basika kai ego epidi exo barethi otenet me to zori tha thela na figo apo ton ote alla ama ta timologia tou einai kalitera giati oxi na min paramino? 8)

cheetah
23-06-02, 18:03
Opios mou dosi adsl ipiresies swstes eki tha paw.
otan lew swstes enoo minimum 256/128 1 static IP kai kathari grami.
Elpizw mesa sto kalikeri na gini kai auto

28-06-02, 07:41
Σαφώς και θα φύγω. ΜΛΚ είμαι να μείνω κι άλλο να χτίζουν τις βίλλες τους τα κοράκια;

Ξέρετε πολλές δημόσιες υπηρεσίες ανά τον κόσμο που αντί να έχουν χρέη έχουν τεράστια κέρδη και παίζουν χρηματιστήριο και είναι κ' μέγα χορηγοί Ολυμπιακών Αγώνων;

Μακάρι να έριχνε κάποιος μια βόμβα να γκρεμιζότανε όλη η Αθήνα. Καλό θα ήταν από πολλές πλευρές.

DRKLABS
29-07-02, 16:19
θελω να δω τους υπαλληλους του ΟΤΕ να γυρνανε απο σπιτι σε σπιτι για να μας παρακαλανε για τζαμπα INTERNET και να μην θελει κανενας μας.
ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ οταν θα προσπαθουν να μας πεισουν οτι εχουν τα καλυτερα αβανταζ σε σχεσει με τις αλλες εταιριες και οτι ο ΟΤΕ βαζει internet για να μας επιδοτει την ενημερωση .
ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΟΥΝΕ ΑΥΤΑ ΤΟΤΕ !!!! χε !χε!χε!

Crosstalk
29-07-02, 17:55
Paides,me tin prwti entypwsi mallon tha tin ekana diakritikws apo OTE.
Alla to swstotero tha itan na doume overall times kai quality kai na dialexoume!KAi ektos aftoy,protimw na plirwnw idiwtiki etaireia pou ependyei para toys xaramofaides toy dhmosiou!
X-talk

JiMk
25-08-02, 14:23
Paides,me tin prwti entypwsi mallon tha tin ekana diakritikws apo OTE.
Alla to swstotero tha itan na doume overall times kai quality kai na dialexoume!KAi ektos aftoy,protimw na plirwnw idiwtiki etaireia pou ependyei para toys xaramofaides toy dhmosiou!
X-talk

Egw prosopika to netmod 8a tous to valw ston GKOLO... 8a tous spasw sto ksilo......8a valw fotia kai ton kolo ote kai aftous tous kolo ipalilous...pou mas to pezoun kai eksipnoi.....kai 8a figw kirios...

giorgos_g
26-08-02, 08:22
min ksexname oti xari sto idi iparxon diktio tou OTE apolamvanoume ta kaloudia alon eterion, an thelisi o ote tote den tha apolamvanoume tipote giati poli apla ksenikiazi tis grames kai menoun oi eteries me tis ipiresies sto xeri....

frap
26-08-02, 10:00
Oxi, den mporei na to kanei auto.

26-08-02, 13:16
min ksexname oti xari sto idi iparxon diktio tou OTE apolamvanoume ta kaloudia alon eterion, an thelisi o ote tote den tha apolamvanoume tipote giati poli apla ksenikiazi tis grames kai menoun oi eteries me tis ipiresies sto xeri....

Den einai toso apla ta pragmata file giorgo. Poloi OTEfiloi 8a h8elan na einai etsi. O OTE den mporei na to kanei auto giati yparxei entolh apo E.E kai EETT. Exei na faei to prostimo ths xiletias an to kanei ayto! Kai o OTE 8a pe8anei oristika se 6 mhnes apo thn EVERGY. (DEH 49%,WIND 51%)

Crosstalk
27-08-02, 01:19
Makari i DEI na fanei polu antagwnistiki ston OTE, pragmatika tha mas evnoisei olous!Pantws gia tin wra eimaste sto "eleos" tou OTE kai twn symferontwn toy!

panos
27-08-02, 16:44
Makari i DEI na fanei polu antagwnistiki ston OTE, pragmatika tha mas evnoisei olous!Pantws gia tin wra eimaste sto "eleos" tou OTE kai twn symferontwn toy!


Makari opoiadhpote etairia na fanei antagwnisthkh tou pOTE
Mpas kai doume kammia asprh mera :P

JOEBOO
30-09-02, 00:08
wraia ola auta peri deh ote klp klp makari na ginoun alla einai kapoia pragmata pou 8a arghsoun na alla3oun sthn Ellada, ena apo auta kai kyrio to morfwtiko epipedo....Lypamai pou to lew alla kata pleiopshfia oi Ellhnes (k dh oi Ellhnes managers h genika ta atoma pou exoun ta posta) einai mpakalhdes. Ta teleutaia xronakia kati arxizei k ginetai alla pali auto ennow 8a parei kairo wste na fanoun apotelesmata...Parola auta ekana k egw aithsh sth Forthnet :lol:

30-09-02, 12:09
paidia, ote einai kleftes
na mazeftoume oloi kai na poume ohi sto ote
na pane *************************

Crystal-Flavor
08-11-02, 00:46
Είναι καταπληκτικό πάντως, πως χάρην 10 διευθυντάδων θα την πληρώσουν χιλιάδες υπαλλήλοι..

Tony_Ts
30-07-03, 14:35
min ksexname oti xari sto idi iparxon diktio tou OTE apolamvanoume ta kaloudia alon eterion, an thelisi o ote tote den tha apolamvanoume tipote giati poli apla ksenikiazi tis grames kai menoun oi eteries me tis ipiresies sto xeri....

Δεν είναι ακριβώς έτσι! Εκτός του ότι δε μπορεί να το κάνει αυτό γιατί το δίκτυο δεν του ανήκει και ανήκει στο ελληνικό κράτος, οι εταιρίες σύντομα (το σύντομα δε ξέρω πόσο σύντομα θα είναι) θα μπορούν να παρέχουν ασύρματες υπηρεσίες τηλεφωνίας.
Θα το πω άλλη μια φορά, αν ο πΟΤΕ δεν ακολουθήσει και δε "συμμορφωθεί" τότε θα το χάσει το παιχνίδι μια για πάντα γιατί η τεχνολογία προχωράει και οι εναλλακτικοί πάροχοι τηλεπικοινωνιών δε νομίζω να αρέσκονται να κρέμονται από τον πΟΤΕ!


Είναι καταπληκτικό πάντως, πως χάρην 10 διευθυντάδων θα την πληρώσουν χιλιάδες υπαλλήλοι..

Έτσι γίνεται παντού και πάντα και δυστυχώς όχι μόνο στον εργασιακό τομέα!

Κι επί του θέματος: Φευγάτος ήμουν από τον πΟΤΕ από το Σεπτέμβρη και παρατήρησα πολύ μεγάλη μείωση του τηλεφωνικού μου λογαριασμού μέχρι που προέκυψαν τα γνωστά προβλήματα με την Intraconnect. :(

psymaster
30-07-03, 14:58
Και βεβαια θα εφευγα, γιατι να μεινω; Τους αγαπαω μηπως; Θελω να τους υποστηριξω οικονομικα; Δεν τρελαθηκαμε ακομα.

Παντως γεγονος ειναι οτι ακομα δεν καλυπτομαι απο πουθενα στο θεμα DSL.

jimsliakas
30-07-03, 15:11
Εχω φυγει ηδη :D

troll
30-07-03, 15:14
Εγώ θα την κάνω μόλις μία εταιρία μου δώσει dsl χωρίς τα πάγια του ΟΤΕ

nevian
30-07-03, 19:15
Ποιοι από εσάς θα καταργήσουν ΤΕΛΕΙΩΣ τον ΟΤΕ (δηλαδή να πάνε στο γραφείο του ΟΤΕ της περιοχής τους και να τους πετάξουν το netmod στην μάπα) και ποιοι θα παραμείνουν με τον ΟΤΕ;


Πολύ ευχαρίστως να τους το πετάξω αλλά:

(α) Ποιος θα μου δώσει άλλο? Δηλαδή αν πάω σε Telepassport, Tellas, Q, κλπ θα δίνουν κομπλέ πακετάκια (end-to-end όπως η Vivodi) ή όχι. Θα δινουν ISDN?

(β) Εξαρτάται τί πάγιο θα έχουν, χρεώσεις, κλπ

(γ) Εξαρτάτε από το πόσο εύκολα θα μπορώ να αλλάζω provider όχι να φύγουμε από τον ΟΤΕ για να κολήσουμε κάπου αλλου...

Tromeros
28-08-03, 01:40
E oikonomika tha tin ekana alla gia tin ora giati paraponieste gia tis ipiresies DSL??? Entaksi eipame einai akrives alla thimaste tis times tou ISDN stin arxi???? Oi times that pesoun kai an den pesoun poli apla that pesei o pOTE....

Gothic
28-08-03, 03:24
Κινητό Stet, σταθερό Forth, που θα πάει, ΕΠΑΚ και πάγιο έχει μείνει, δεν θα τα ξεφορτωθώ και αυτά; Χωρίς δεύτερη σκέψη, να ψοφήσουν τα βρωμόσκυλα!

patrasjim
28-08-03, 08:40
Στο σπίτι δεν έχω σταθερό. Έχω μόνο κινητό. Στο μαγαζί μου έχω Forthnet. Μου έχει μείνει μόνο το πάγιο και το ΕΠΑΚ (όπως και του Gothic, καλή ώρα). Και έτσι κι αλλιώς, φωνάζω εδώ μέσα για μποϊκοτάζ στον ΟΤΕ, εδώ και καιρό... Άντε να δούμε τί θα γίνει... :x :x :x

IlliGoS
18-09-03, 14:54
Και εγώ θα τον πετούσα τελείως ακόμη και αν μου έβγαινε ακριβώτερα γιατι με έχει ταλαιπωρήσει πάρα πολύ στο παρελθόν. Το θεωρώ ηθική υποχρέωση προς τον εαυτό μου.

xenbast_
18-09-03, 14:58
Είναι καταπληκτικό πάντως, πως χάρην 10 διευθυντάδων θα την πληρώσουν χιλιάδες υπαλλήλοι..

δυστυχώς έτσι γινόταν πάντα και έτσι θα συνεχίσει να γίνεται.... :cry:

djThanos
07-10-03, 01:14
Κυρίες και κύριοι χαιρετώ όλη την παρέα σας.

Μιάς και καινούριο μέλος, να συγχαρώ τους host(s) του site.
Μιάς και ενδιαφέρει όλη την Ελλάδα αυτό το θέμα της εναλλακτικής σταθερής τηλεφωνίας, έχω να πώ τα εξής.
Εγώ ελπίζω να καταργήσω πολύ σύντομα τον ΟΤΕ και μιά για πάντα, μιάς και ενάμισυ χρόνο τώρα κάνω όλα τα τηλεφωνήμτα μέσω TelePassport (εκτός τις αστικές κλήσεις). Και τώρα ακούστε !!!!!!!!
Η TelePassport από τα μέσα του Οκτωβρίου προσφέρει (σε επιλεγμένες περιοχές πρώτα και σύντομα σε όλη την επικράτεια) sDSL (symmetrical DSL) με πάγιο 55 euro τον μήνα και έχετε τα εξής:
και ΤΗΛΕΦΩΝΟ και INTERNET 128άρα ανοιχτή γραμμή 24 ώρες το 24ωρο για downloading, δίχως να πληρώνετε Ιntenet Provider και χωρίς ΕΠΑΚ !!!! (Παίρνετε καινούριο νούμερο απο την TelePassport και με 5 eMails κλπ.
Περισσότερες και τελικές λεπτομέρειες θα έχω την ερχόμενη Παρασκευή.

Απο ότι θυμάμαι οι περιοχές που θα αρχίσουν πρώτα είναι σε Αθήνα ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΤΑΥΡΟΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΧΑΛΑΝΔΡΙ και ίσως και άλλες, και σε επαρχία ΤΡΙΠΟΛΗ, ΛΑΡΙΣΑ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΚΑΒΑΛΑ, ΗΡΑΚΛΕΙΟ, ΠΑΤΡΑ, ΓΙΑΝΝΕΝΑ, ΧΑΛΚΙΑ και (??)

Λοιπόν όποιος ενδιαφέρεται για περισσότερο Info ας κάνει post εδώ και θα του στείλω περισσότερες λεπτομέρειες.

never again ote για μένα σε λίγο καιρό λοιπον.

Για φανταστείτε ΠΟΣΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΑΚ και μόνο.

Όσοι ενδιαφέρονται να εκαιδευτούν και να εργαστούν επάνω στον τομέα της σταθερής τηλεφωνίας ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

Ευχαριστώ και συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο. ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ..
Περισσότερες λεπτομέρειες λοιπόν απο βδομάδα.

Athlon_XP
07-10-03, 01:29
Πάντως εγώ πιστεύω τα 55Ε είναι πολλά γι' αυτά που προσφέρει. Αν μειώσει τις τιμές γύρο στα 40Ε ή και λιγότερο κάτι γίνεται. Αλλιώς no fucking way.

djThanos
07-10-03, 01:49
Athlon_XP?
με 55 euro να έχεις και τηλέφωνο (που αυτή την στιγμή πληρώνουμε πάγιο στον ΟΤΕ 13 euro τον μήνα) επίσης γλυτώνοντας το κόστος του ISP άλλα 12-15 euro τον μήνα ;
με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα προς κινητά, υπεραστικά και διεθνή ;

με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα στις αστικές κλήσεις κατά 19% φθυνώτερα απο τον ΟΤΕ;

Εγώ νομίζω είναι η καλύετρη προσφορά που έχω ακούσει μέχρι σήμερα ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ και όχι μόνο για DSL.

ermis333
07-10-03, 02:09
Athlon_XP?
με 55 euro να έχεις και τηλέφωνο (που αυτή την στιγμή πληρώνουμε πάγιο στον ΟΤΕ 13 euro τον μήνα) επίσης γλυτώνοντας το κόστος του ISP άλλα 12-15 euro τον μήνα ;
με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα προς κινητά, υπεραστικά και διεθνή ;

με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα στις αστικές κλήσεις κατά 19% φθυνώτερα απο τον ΟΤΕ;

Εγώ νομίζω είναι η καλύετρη προσφορά που έχω ακούσει μέχρι σήμερα ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ και όχι μόνο για DSL.

Τα ίδια περίπου έδινε και η Intraconnect πριν ένα χρόνο με 45€! Αλλά με την διαφορά ότι έδινε RDSL 256, ενώ οι χρήστες μεταξύ τους μπορούσαν να ανταλάσσουν αρχεία με 768/768!!!!

Αυτό ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!

Athlon_XP
07-10-03, 02:13
Αν έδεινε SDSL με 256/256 τότε κάτι γινόταν με αυτή την τιμή. Διαφορετικά για εμένα δεν συμφαίρει.

Gothic
07-10-03, 02:42
Athlon_XP?
με 55 euro να έχεις και τηλέφωνο (που αυτή την στιγμή πληρώνουμε πάγιο στον ΟΤΕ 13 euro τον μήνα) επίσης γλυτώνοντας το κόστος του ISP άλλα 12-15 euro τον μήνα ;
με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα προς κινητά, υπεραστικά και διεθνή ;

με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα στις αστικές κλήσεις κατά 19% φθυνώτερα απο τον ΟΤΕ;

Εγώ νομίζω είναι η καλύετρη προσφορά που έχω ακούσει μέχρι σήμερα ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ και όχι μόνο για DSL.

Όξω μούργο, πάρε τα spam σου και πούλεψέ την! Και μια και δουλεύεις για την εν λόγω εταιρεία πες τους χαιρετίσματα οτι τέτοιοι τρόποι μάρκετινγκ δουλεύουν μόνο σε τηλεθεατές του Star. Για πολύ βλάκες μας περνάς εδω πέρα!
Αν θές να πλασάρεις κάτι, σιγουρέψου οτι δουλεύει η υπηρεσία σου και βάλε διαφημιστικό banner όπως όλος ο κόσμος...

sostos
07-10-03, 03:20
Athlon_XP?
με 55 euro να έχεις και τηλέφωνο (που αυτή την στιγμή πληρώνουμε πάγιο στον ΟΤΕ 13 euro τον μήνα) επίσης γλυτώνοντας το κόστος του ISP άλλα 12-15 euro τον μήνα ;
με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα προς κινητά, υπεραστικά και διεθνή ;

με τις φθηνότερες τιμές στα τηλεφωνήμτα στις αστικές κλήσεις κατά 19% φθυνώτερα απο τον ΟΤΕ;

Εγώ νομίζω είναι η καλύετρη προσφορά που έχω ακούσει μέχρι σήμερα ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ και όχι μόνο για DSL.

αγαπητέ "συνεργάτη" της τελεπάσπορτ: από πότε δίνει και αστικές η εταιρία σου; γιατι στη διαφημιση σου ξεχνας να αναφερεις τη ληστρική χρέωση ΑΝΑ 9 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ; και γιατι ξεχνας επισης οτι για να μιλησεις με υποφερτη ποιοτητας πρεπει να παρεις 2 και 3 φορες οποτε τελικα πληρωνεις ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ κια πο τον ΟΤΕ ακομα;;

Lunacy
07-10-03, 19:02
Αμ, τα τυπογραφικά, που τα πάτε;; :P

Φίλε Σωστέ, όμως, και Forthnet (βλέπε συμπαθέστατη γιαγιούλα στην TV) το ίδιο γίνεται με τις αστικές. Τί feedback, τί echo. Άστα να πάνε...

Gothic
08-10-03, 02:06
E, έχει και λίγο echo που και που για να μαθαίνουμε για τις εποχές που η γιαγιούλα μίλαγε με 5ψήφια νούμερα... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Έχει πλάκα να μιλάς και να ακούς τι έλεγες, σου δίνει μια άλλη οπτική γωνία... (και καλά) :roll:

Lunacy
08-10-03, 12:43
Χεχεχεχε! Ευχαριστούμε Forth που μας βοηθάς να κάνουμε αυτοκριτική :P

yiapap
08-10-03, 13:56
E, έχει και λίγο echo που και που για να μαθαίνουμε για τις εποχές που η γιαγιούλα μίλαγε με 5ψήφια νούμερα... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Έχει πλάκα να μιλάς και να ακούς τι έλεγες, σου δίνει μια άλλη οπτική γωνία... (και καλά) :roll:

Στο προηγούμενο κέντρο του ΟΤΕ στο Φάληρο (που ήταν το προπτοηγούμενο της Ερμού), είχαμε όλα αυτά πριν από 5 χρόνια περίπου! Για ποιά γιαγιά λες;;;
Και όχι μόνο το echo... Είχαμε και άλλα features... Ανά περιόδους αν έπαιρνες νούμερο που ξεκινούσε με ΧΥ (το ζευγάρι ΧΥ άλλαζε), έμπαινες σε "τρελλοπαρέα"... Και με ΜΙΑ αστική μονάδα μιλούσες με φίλους και φίλες απ' όλη τη Θεσσαλονίκη... 090 και χαζομάρες... Ο ΟΤΕ μας φέρνει (έφερνε :cry: ) πιο κοντά βρεεεεεε...

mechdim
09-10-03, 02:04
Ρε empire πολύ δεν κρατησε αυτο το παραμυθι με τον dj μας? Μηπως ειναι καιρο να κανεις κατι? Και να πω οτι δεν προλαβαινει ο empire μεσα σε να καλοκαιρι αποκτησαμε και αλλους moderators, αυτοι τι κανουν? Αμαν πια!! :evil:

Wolverine
09-10-03, 03:45
Αν και η απάντηση είναι τελείως εκτός θέματος, και ζητώ συγνώμη για αυτό, θα πω μερικά πράγματα. Φίλε mechdim τι θα ήθελες να κάνει ο empire ή ακόμα και οι moderators; δεν είναι τόσο απλό να επιτηρείς ένα site με πάνω από 100 post την ημέρα και επιπλέον δεν δόθηκε άλλη συνέχεια διότι τα μέλη αντέδρασαν άμεσα και απάντησαν κατάλληλα ή έστω και λίγο υπερβολικά. Το θέμα είναι ότι αυτού του είδους οι ενέργειες αντιμετωπίστηκαν από την ίδια την κοινότητα του ADSLgr και αυτό είναι πολύ ευχάριστο. Αυτό είναι και το επιθυμητό σε ένα τέτοιο χώρο, δεν νομίζω ότι χρειάζεται η ύπαρξη μπαμπούλα για να τρομάζει τα μέλη. Επίσης να παρατηρήσω πως δεν είναι τόσο εύκολο να βρει κανείς την χρυσή τομή στο ποτέ πρέπει να επεμβαίνουμε. Αν είμαστε πολύ αυστηροί τότε γινόμαστε φασίστες αν είμαστε πολύ επιεικείς τότε γινόμαστε αναποτελεσματικοί.

yiapap
09-10-03, 09:14
Καλύτερα αναποτελεσματικός παρά φασίστας πάντως... :wink:

maria
09-10-03, 09:19
Θα συμφωνησω.. :D

mechdim
09-10-03, 15:37
Θα συμφωνησω μαζι σου wolverine αλλα θα πρεπει να ξερεις οτι αν δεν αντιδρασεις και συ απο τη θεση σου και εμεις τα απλα μελη του φορουμ μας βλεπω να πηζουμε στα σπαμ τοπικς. Παντως ο dj μας εκανε ηδη 6 posts!!, ποσα θα πρεπει να κανει ακομα για να μην τον τρωμε στη μαπα? Πιστευω να εγινα καταννοητος.

Gothic
10-10-03, 05:49
Δεν χρειάζεται ούτε κλείδωμα, ούτε τίποτα δραστικό σαν και αυτό, νομίζω οτι ακόμα και ένας μπετόβλακας σαν τον ντιτζέη κατάλαβε οτι ο ηλίθιος τρόπος του μόνο κακό έκανε στην εταιρεία του.
Στην χειρότερη, τύποι σαν αυτόν μπορούν να πέρνουν μια προειδοποίηση απο τους moderators που ο λόγος τους είναι πιο επίσημος για την συμπεριφορά τους.

holy
10-10-03, 09:53
oi ipiresies pou tha prosferei kata ti gnwmi mou tha einai to ligoterero eleines.. To poso pou tha dineis akougete "kapws" prosito giautous pouxoun isdn 128 alla gia osous exoun dsl nomizw to diaperasane se xrono dt pou tinei sto 0.

Lunacy
15-10-03, 09:24
μα ο (χρόνος) dt, εξ'ορισμού τείνει στο 0 :)

Κοίτα, οι "νέες" τιμές που είδα (που έχουν και ταχύτητα 384) δεν είναι τόσο τρομερές.
(Να κάνω copy-paste το άλλο post μου, ή θα με λέτε spammer? :p)
Ok, δείτε αυτό. Κάπου έχω κάνει ένα συγκριτικό post για την 384
Ειδικά αν όντως είναι sDSL όπως ακούγεται. Πάντος

http://www.adslgr.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2376&highlight=

Φτού! Ψάχνω το τηλέφωνο της TP (το 5ψήφιο) και δεν το βρίσκω πουθενά στο site (μωρε, μπράβο!)

@ ADSLgr.com All rights reserved.