PDA

Επιστροφή στο Forum : διπλη χρεωση 2 adsl σε μια γραμμη



alpha21
01-04-08, 23:11
Εχα ενα οτενετ ondslkit το οποιο εκοψα τον οκτομβριο τηλεφωνικα ησυνδεση μου ειχε ληξει απο ιουλιο το δεκεμβριο ξαναεποικινονο με οτενετ και μου λενε οτι πραγματη εχει καταργηθει και στο ενδιαμεσο εχω κοψει και το τηλεφωνο που ειχα πανω το ondslkit στησ 24 -10 .
Εχω μετακωμιση και το δεκεμβριο βαζω πλεων καινουργιο νουμερο και con x αλλα κανω το λαθος και βαζω πανω το δικο μου εξοπλησμο που ειχε προφορτομενους τους κωδικους της οτενετ και ετσι αυτη τη στιγμη μου εχουν ερθει στην καινουργια διευθυνση δυο διαφορετικη λογαριασμη ενας το καινουργιο νουμερο και ενας το παλιο χωρις περιοδο παροχης υπερεσιων μονο χρεωση της οτενετ δυο μηνες για τους οποιους τον ενα τον δεκεμβριο εχω στον καινουργιο λογαριασμο και χρεωσης για το con x .
Τους εξηγησα τη εγινε καταλαβαν αλλα δυστηχως μου λενε ναι ειναι κριμα αλλα πρεπει να τα πληρωσετε αφου στο συστημα φαινετε και το ondsl ενεργο υωρα πως γινετε να επανεργωπιητε ενα κομμενο ιντερνετ χωρις να ενημερωνη κανεις κανενα και χωρις να εχω ζητηση μεταφορα του ondsl σε αλλο νουνερο δεν τους ενδιαφερει το ondsl φαινετε οτι δουλευη σε διαφορετικο νουμερο απο αυτο του συμβολαιου αλλα για την οτενετ δεν εχει σημασια αφου μου ανηκη αυτο το νουμερο.
Μου ζητησαν μονο να στειλω φαξ και να ζητησω οριστικη διακοπη και μεχρι απριλιο θα πληρωσω κανονικα και οτενετ για ondsl και οτε για con x υπαρχει καποιος τροπος να μην πληρωσω το οτενετ η κατι αλλο παρακαλω βοηθηστε παιδια.

thanosgr9
02-04-08, 22:46
στο κατάστημα που κατάργησες ΤΟ ΚΙΤ θα πας και θα ζητήσεις τα ρέστα. αυτοί ξέχασαν να στείλουν την ακύρωση του κιτ (ΕΦΟΣΟΝ ΤΗ ΖΗΤΗΣΕΣ!!!!!) αν ζήτησες μόνο διακοπή τηλεφώνου δυστυχώς δε νομίζω να γίνει κάτι γιατί δε συνεπάγεται διακοπή του κιτ!

alpha21
03-04-08, 19:49
η διακοπη εγινε τηλεφωνικα κατευθιαν στην οτενετκαι οταν ρωτησα αν χρειαζονται φαξ ειπαν οχι τωρα μου ζητανε να τουσ με ποιον μιλησα

@ ADSLgr.com All rights reserved.