PDA

Επιστροφή στο Forum : OTE is down Στην Νικαια?



koulisss
18-07-05, 00:55
Εδώ και λίγη ώρα στην Νίκαια το aDSL μου δεν συνδέεται ούτε με HOL ούτε με Vivodi! ...

No-Name
18-07-05, 02:15
Όντως στη Νίκαια ο ΟΤΕ είναι down.Τι στο διάολο τους έπιασε νυχτιάτικα.....Έλεος

No-Name
23-07-05, 15:57
Απο εχθές στις 8 παρα περίπου το βράδυ το adsl τελείωσε για μένα μένω Νίκαια πήρα 121 και μου είπαν πως γενικότερο πρόβλημα στο κόμβο του Κορυδαλλού ακόμα και τωρα μπαίνω με isdn δεν έχει διορθωθεί κάτι.Πριν 5 μέρες τα ίδια πάλι τι ξεφτύλες οι άνθρωποι......για να είναι μιας ημέρας πρόβλημα μάλλον πρέπει να είναι κάτι σοβαρό.Κανένας άλλος εδώ στη περιοχή με ίδιο πρόβλημα?

nnn
23-07-05, 21:21
Το Dlsam της Νίκαιας πάντως 49χχχχχ δεν έχει πρόβλημα.

platonas
24-07-05, 00:31
Νικαια που μενω εγω δεν ειχα κανενα προβλημα,λογικα θα ειναι του κορυδαλλου γιατι φιλος μου δεν εμπαινε απο χτες το βραδυ μεχρι σημερα το μεσημερι.

No-Name
24-07-05, 02:32
Τώρα πλεον όλα βαίνουν καλώς αποκαταστάθηκε πλήρως η συνδεσιμότητα μου.Ελπίζω να μην έχουμε άλλα κολλήματα στο μέλλον εώ στα δυτικά

Hellraiser76
24-07-05, 13:08
Και εγω Νικαια μενω και ειχα τα ιδια προβληματα.
Χθες το απογευμα αποκατασταθηκε το προβλημα!

Παμε ολοι μαζι...ΖΗΤΩ Ο ΠΟΤΕ!

turbo3hp
24-07-05, 13:25
Αν και δεν μένω στη Νίκαια θεωρώ ότι δεν είμαι off-topic. Σήμερα το πρωί είχα κι εγώ πρόβλημα. Βέβαια συγχρονιζόταν το router, αλλά δεν μπορούσα να συνδεθώ με HOL. Πήρα τηλέφωνο την τεχνική υποστήριξη και μου είπαν ότι γίνονται κάτι αναβαθμίσεις από την πλευρά του ΟΤΕ και αυτό συνέβη και με άλλους συνδρομητές τους. Τώρα όλα ΟΚ και συνδέομαι κανονικά.

firefox
24-07-05, 19:06
και μένα το ίδιο σήμερα κατά τις 11.00 μετά από λίγη ώρα έφτιαξε. με ΧΟΛ και go και από βύρωνα

@ ADSLgr.com All rights reserved.