PDA

Επιστροφή στο Forum : Χρεωσεις Ιζι By Tellas



nicks1974
19-07-05, 11:56
Εχω Κανει Τεσσερα Τηλ. Και Απαντηση Δεν Πηρα Ακομη. Μου Ηρθε Ο Πρωτοσ Λογαριασμοσ Με Περιοδο Χρεωσησ 8-4-2005 Εωσ 28-4-2005 Στην Προνομιακη Τιμη Των 104 Ευρω. Τουσ Πηρα Τηλ Και Μου Ειπαν Οτι Χρεωνουν Τον Οτε Δυο Μηνεσ Μπροστα. Το Ολο Πακετο Κοστιζει Οταν Το Πηρα 39.50 Συν 19% Παμε Στα 47 Τελικη Τιμη. Ομωσ Σε Αυτο Το Πακετο Ειναι Και Ο Οτε Σωστα? Δηλαδη Αν Κατσεισ Να Τα Υπολογισεισ Δεν Ειναι Τοσα Τα Λεφτα. Ετσι Οπωσ Το Λενε Δηλαδη Αν Εμεισ Προπληρωνουμε Τον Οτε Καθε Δυο Μηνεσ Μπροστα Τοτε Σε Εξι Μηνεσ Εχουμε Πληρωσει Τον 1 Χρονο Του Συμβολαιου? Οι Κυριεσ Στο Τηλεφωνικο Κεντρο Ειναι Ασχετεσ Και Δεν Ξερουν Τι Να Σου Πουν. Παρακαλω Εξηγηστε Μου Τι Παιζει Διοτι Μου Μυριζει Απατη.

ermis333
19-07-05, 12:35
Δεν υπάρχει απάτη.....απλά επειδή μπλέκει και ο ΟΤΕ η Tellas σου έχει χρεώσει κανονικά τον ΟΤΕ (δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς) απ όταν σε ενεργοποιήσανε και για τους 2 επόμενους μήνες΄+ τη χρέωση της Tellas.

nicks1974
19-07-05, 15:07
Καλα τα λες αλλα... οτι προσθεση και να κανεις πιστεψε με -104 ευρω δεν βγαινουν. Συν το οτι στην τιμή που σου δινουν (47 ευρω) περιλαμβανετε ο ΟΤΕ.

Spyrosss
19-07-05, 15:14
Δεν υπάρχει απάτη.....απλά επειδή μπλέκει και ο ΟΤΕ η Tellas σου έχει χρεώσει κανονικά τον ΟΤΕ (δεν μπορεί να κάνει κι αλλιώς) απ όταν σε ενεργοποιήσανε και για τους 2 επόμενους μήνες΄+ τη χρέωση της Tellas.

Eγω νομίζω οτι είναι στο χέρι της κάθε εταιρείας, η Vivodi για παράδειγμα σε χρεώνει με τον μήνα, κανείς δεν έχει πληρώσει ποτέ δύο μήνες μπροστά το πάγιο του ΟΤΕ, το ίδιο πρέπει να γίνεται και με το In a Box.

ermis333
19-07-05, 18:30
Καλα τα λες αλλα... οτι προσθεση και να κανεις πιστεψε με -104 ευρω δεν βγαινουν. Συν το οτι στην τιμή που σου δινουν (47 ευρω) περιλαμβανετε ο ΟΤΕ.

Ζήτησε να σε συνδέσουν με το λογιστήριο και ζήτα τους αναλυτικά να σου πούν πως προέκυψε η χρέωση, αν υπάρχει λάθος θα στο διορθώσουνε στον επόμενο λογαριασμό.

ttjoum
19-07-05, 21:37
Μάλλον σε χρεώνουν με την "κανονική" χρέωση που έχουμε όλοι εμείς που δεν κάναμε σύνδεση όταν είχε την προσφορά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.