PDA

Επιστροφή στο Forum : αιτηση για αναβαθμιση ταχυτητων



V.MOUSTAKAS
07-04-08, 19:52
παιδια θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να αιτηθω στον οτε για αναβαθμιση των ταχυτητων στην περιοχη μου.(2μβιτ η μεγαλυτερη)

pnikolo
07-04-08, 19:56
παιδια θα ηθελα να μαθω αν υπαρχει καποιος τροπος να αιτηθω στον οτε για αναβαθμιση των ταχυτητων στην περιοχη μου.(2μβιτ η μεγαλυτερη)

Τηλεφωνο στο 134 :)

petaloudaki
07-04-08, 20:16
Ξέρουμε περίπου πόσο καιρό κάνει για να γίνει η αναβάθμηση? Η σύνδεση μου έχει αναβαθμιστεί στο my.otenet.gr αλλά στο router έχει ακόμα το ίδιο..

pnikolo
07-04-08, 20:27
Ξέρουμε περίπου πόσο καιρό κάνει για να γίνει η αναβάθμηση? Η σύνδεση μου έχει αναβαθμιστεί στο my.otenet.gr αλλά στο router έχει ακόμα το ίδιο..

Αναλογα με τη διαθεσημοτητα και τα κεφια τους. Απο μερικες ωρες μεχρι 10 εργασιμες :whistle:

Zacfer
07-04-08, 22:07
Ξέρουμε περίπου πόσο καιρό κάνει για να γίνει η αναβάθμηση? Η σύνδεση μου έχει αναβαθμιστεί στο my.otenet.gr αλλά στο router έχει ακόμα το ίδιο..

Εμένα πάλι το αντίθετο, κι έκανα αίτηση την Τρίτη 1/4 (για αναβάθμιση στα 24 Mbps, αλλά τέλος πάντων). Το router έδειχνε την νέα ταχύτητα σε 3 μέρες, αλλά η Οτενετ τίποτα. Πήρα σήμερα στο 134 να τους ρωτήσω τι γίνεται, αλλά βγήκε μήνυμα οτι έχουν απεργία :hmm:
Οπότε μάλλον θα περιμένουμε λίγο ακόμα απ'οτι φαίνεται...

hel
08-04-08, 23:34
Αναλογα με τη διαθεσημοτητα και τα κεφια τους. Απο μερικες ωρες μεχρι 10 εργασιμες :whistle:

Τώρα τελευταία παίζει το δεύτερο πολύ, λόγω απεργιών.:)

pnikolo
09-04-08, 00:38
Τώρα τελευταία παίζει το δεύτερο πολύ, λόγω απεργιών.:)

Μη σκας! Οι αλλοι ειναι σε μονιμη απεργια ;) :rofl:

petaloudaki
09-04-08, 00:42
χεχε ναι αυτο το εχω καταλάβει!! αυριο θα παρω ενα τηλέφωνο, όχι ότι θα βγάλω κάτι απλά έτσι..

V.MOUSTAKAS
11-04-08, 02:05
παιδια δεν καταλαβατε μαλλον.στην περιοχη μου δεν μπορω να βαλω πανω απο 2048 επειδη ειναι παλια τα dslam.πως μπορω να αιτηθω ο οτε να τα αναβαθμισει?

pnikolo
11-04-08, 02:25
παιδια δεν καταλαβατε μαλλον.στην περιοχη μου δεν μπορω να βαλω πανω απο 2048 επειδη ειναι παλια τα dslam.πως μπορω να αιτηθω ο οτε να τα αναβαθμισει?

Δε νομιζω οτι μπορεις να κανεις κατι, ειναι θεμα προγραμματισμου. Σκοπος του οτε ειναι να βαλει παντου, τουλαχιστον οπου μπορει μεχρι 24αρες. :whistle:
Πια περιοχη εισαι, ενημερωσε αν θες τα στοιχεια σου.

@ ADSLgr.com All rights reserved.