PDA

Επιστροφή στο Forum : OnDSL Home - Bundle



t300
25-07-05, 22:46
Εάν επιλέξω το OnDSL bundle αορίστου, έχω δωρεάν ενεργοποίηση της γραμμής και σαν τελική τιμή πληρώνω ακριβώς τα ίδια που θα πλήρωνα αν επέλεγα γραμμή ΟΤΕ adsl και OnDSL Home ξεχωριστά.
Υπάρχει κάποια άλλη διαφορά; Θα μπορώ με τη γραμμή του OnDSL bundle να χρησιμοποιώ άλλον παροχό εάν θέλω;
Υπάρχει περίπτωση να παρατηρούνται καθυστερήσεις στην ενεργοποίηση-κατάργηση της γραμμής, παρόμοιες με την περίπτωση που κάποιος επιλέγει παρόμοια πακέτα άλλων εταιριών (πχ forthnet 1 bill);
Θα υπάρχει η δυνατότητα αν κάποτε θελήσω να επιλέξω να διακοπεί μόνο η παροχή internet και να κρατήσω τη γραμμή ή πάνε πακέτο και τα 2;
Συγγνώμη αν σας κούρασα!

sdikr
25-07-05, 22:48
Ρε συ δεν εμαθες απο εναν; (για το άλλο θέμα που ανοιξές μιλάω) ;)

Βάλε την γραμμή απο τον οτε στην λιανική και μετά θα είσαι ελέυθερος να πάς σε οποιον Isp θέλεις

t300
25-07-05, 22:54
Ρε συ δεν εμαθες απο εναν; (για το άλλο θέμα που ανοιξές μιλάω) ;)

Βάλε την γραμμή απο τον οτε στην λιανική και μετά θα είσαι ελέυθερος να πάς σε οποιον Isp θέλεις

:roll: :roll: Ψάχνω να βρω αρχικά λύση "όλα σε ένα" γιατί ήδη είμαι χαμένος με λογαριασμούς από εδώ και από εκεί και δε θέλω να μπλέκω με διαφορετικές πληρωμές. Αν βέβαια δε δω φως, θα αναγκαστώ να καταλήξω σε αυτό που μου προτείνετε οι περισσότεροι!

sdikr
25-07-05, 22:57
Ψάχνω να βρω αρχικά λύση "όλα σε ένα" γιατί ήδη είμαι χαμένος με λογαριασμούς από εδώ και από εκεί και δε θέλω να μπλέκω με διαφορετικές πληρωμές. Αν βέβαια δε δω φως, θα αναγκαστώ να καταλήξω σε αυτό που μου προτείνετε οι περισσότεροι!

οτε δεν πληρώνεις;
οπότε το πάγιο του adsl στην λιανική θα είναι σε εκείνον τον λογαριασμό 19,9 + φαπα
μετά διαλέγεις όποιον θέλεις, θές 1 μήνα, θέλεις τις προσφόρες 3+1 ειναι στο χέρι σου

Προσωπικά εγω σου προτίνω να κάνεις αιτηση για γραμμή στον οτε

@ ADSLgr.com All rights reserved.