PDA

Επιστροφή στο Forum : Περιεργο!!! Καλές επιδόσεις!!



viper151
26-07-05, 17:17
Ενα περιεργο πραγμα συνεβη σημερα με την οτενετ ρε παιδια..εξηγηστε μ ου το εχετε και εσεις??? εκει λοοιπον που σερφαρα μετα απο 3 μερες απουσιας αοππ το σπιτι σημερα το πρωι βαζω να κατεβασει κατι και το κοντερ βαραει 41... :D :D εντυπωσιασμενος και απορημενος παω να παιξω λιγο και βλεπω τα οτι μπορουσα να παιξω σε ολους μα ολους τους σερβερσ ενω πριν μονο σε 3-4.......
???????? τι εγινε??? αυξηθηκε κατι??? :cry: :cry: :cry: :cry: αρχιζει να μου λειπει το βρισιδι που εριχνα... :cry: :cry:

ipo
26-07-05, 17:24
Μάλλον πήγαν διακοπές οι γείτονές σου.

viper151
26-07-05, 18:00
το μονο που μπορω να σκεφτω :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup δηλαδη μονο σε μενα ειναι ετσι?? κανεις αλλος που να του φαινεται η διαφορα???

Spyrosss
26-07-05, 18:01
Ενα περιεργο πραγμα συνεβη σημερα με την οτενετ ρε παιδια..εξηγηστε μ ου το εχετε και εσεις??? εκει λοοιπον που σερφαρα μετα απο 3 μερες απουσιας αοππ το σπιτι σημερα το πρωι βαζω να κατεβασει κατι και το κοντερ βαραει 41... :D :D εντυπωσιασμενος και απορημενος παω να παιξω λιγο και βλεπω τα οτι μπορουσα να παιξω σε ολους μα ολους τους σερβερσ ενω πριν μονο σε 3-4.......
???????? τι εγινε??? αυξηθηκε κατι??? :cry: :cry: :cry: :cry: αρχιζει να μου λειπει το βρισιδι που εριχνα... :cry: :cry:

Παρατήρησες οτι και οι δρόμοι είναι άδειοι;;; :D

viper151
26-07-05, 18:06
ναι αλλα οι εταιριες μεσημεριατικα οχι..λετε να ειναι αυτο??? αντε και ανησχυχησα... :roll: :roll: :roll: :lol: :lol:

power
26-07-05, 18:17
Και που να έβλεπες Σ/Κ πρωί!

Έτριβα τα μάτια μου.Το βατράχι είχε γίνει γλάρος και πέταγε....

viper151
26-07-05, 18:31
μια απο τα ιδια να υποθεσω εε??? πωπω μακαρι να ελειπε η μιση αθηνα ολο τον καιρο!!!!!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.