PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ/ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ



opeth
12-04-08, 02:23
Χαιρετε!
Λοιπον ξεκινησα πριν 3 χρονια στη forthnet με adsl in a box,οπου μετα απο 3 στη σειρα το γυρισα σε αοριστου ωστε να μην τρεχω συνεχεια με αιτησεις κλπ.. [ Με δικτυο ΟΤΕ ειμαι]1Μbps

Φιλος μου εδω Κοζανη πηγε πριν κανα 6 μηνο και πηρε κατι που δεν ξερω πως το λενε της forthnet,με αυτοματη μεταβαση στο δικτυο της οοοταν ερθει εδω και του εστειλαν και το ρουτερ και ενα κουτι λουκουμια Συρου!

Στο λογαριασμο τον τελευταιο παρατηρησαμε μειωση τιμων (απο 43ε στα 24,80ε το διμηνο ] με την διαφορα οτι σ'εκεινου τον λογαριασμο αναφερεται σταδιακη "εως 24" αναβαθμιση ενω εγω παιρνω να μην πω τι!

Και ερωτω,σοφοι,μηπως αν κανω αιτηση για να μπω στο ιδιοκτητο (οοοταν) με αναβαθμισουν και μενα;Εγω τα ιδια δεν πληρωνω,γιατι να με γραψουν;

Μην πειτε να παρω να τους τα πω,βαρεθηκα 3 χρονια να περιμενω 30' αναμονη! :evil:

opeth
12-04-08, 17:40
κανεις;

hel
12-04-08, 18:33
Στο 13831 πήρες να ρωτήσεις; Έχει αναμονή το πολύ 5 λεπτά.
Τι λέει το συμβόλαιό σου; Αναφέρει πουθενά για δωρεάν αναβάθμιση;
Adsl με 24,8 Ε το δίμηνο δεν δίνει κανείς.

opeth
14-04-08, 15:29
28.4ε, εκανα λαθος..

Η μετατροπη απο in a box σε αοριστου ειχε γινει τηλεφωνικα,δεν εχω δει συμβολαιο -χαζομαρα μου..

Οχι δεν εχω παρει σ αυτο,θα δοκιμασω,αλλα γενικα δεν ειναι συννενοησιμοι γι αυτο και ρωτησα μηπως ξερατε!

@ ADSLgr.com All rights reserved.