PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια ερωτησούλα



Ernest
13-04-08, 15:28
Ξέρεται πως σε κάποιες περιοχές έχει εγκατασταθεί το ιδιόκτητο δύκτιο του ΟΤΕ και άλλων εταιριων.

Θέλω να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια σελίδα που να αναγράφει τις ημερομηνίες εγκατάστασης του δικτύου στις περιοχές που έχουν απομείνει όπως pc εδώ στα γιαννιτσά?

Ρώτησα την εταιρεία μου (hol) αλλά μου είπαν δεν ξέρουν.

Μια υπάλληλος απόπου αγόρασα την σύνδεση μου είπε 28 φεβρουαρίου αλλά ότι θα αργήσει λίγο.

Σήμερα έχουμε Απρίλιο πέρασαν δηλαδή 2 μήνες και κάτι αλλά ακόμα τίποτα.

pnikolo
14-04-08, 02:33
Ξέρεται πως σε κάποιες περιοχές έχει εγκατασταθεί το ιδιόκτητο δύκτιο του ΟΤΕ και άλλων εταιριων.

Θέλω να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια σελίδα που να αναγράφει τις ημερομηνίες εγκατάστασης του δικτύου στις περιοχές που έχουν απομείνει όπως pc εδώ στα γιαννιτσά?

Ρώτησα την εταιρεία μου (hol) αλλά μου είπαν δεν ξέρουν.

Μια υπάλληλος απόπου αγόρασα την σύνδεση μου είπε 28 φεβρουαρίου αλλά ότι θα αργήσει λίγο.

Σήμερα έχουμε Απρίλιο πέρασαν δηλαδή 2 μήνες και κάτι αλλά ακόμα τίποτα.

Λυπαμαι αλλα τετοια απαντηση δεν προκειται να βρεις. Το δικτυο του οτε ειναι σχεδον παντου. Των εναλλακτικων θα πρεπει να εχουν ξεκινησει να το βαζουν καπου και να σου απαντησουν. Αλλα συνηθως λενε το εχουμε στο προγραμμα για καλυψη αλλα ποτέ δεν δεσμευονται για το πότε. :hmm:

djuan1988
14-04-08, 09:34
Ξέρεται πως σε κάποιες περιοχές έχει εγκατασταθεί το ιδιόκτητο δύκτιο του ΟΤΕ και άλλων εταιριων.

Θέλω να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποια σελίδα που να αναγράφει τις ημερομηνίες εγκατάστασης του δικτύου στις περιοχές που έχουν απομείνει όπως pc εδώ στα γιαννιτσά?

Ρώτησα την εταιρεία μου (hol) αλλά μου είπαν δεν ξέρουν.

Μια υπάλληλος απόπου αγόρασα την σύνδεση μου είπε 28 φεβρουαρίου αλλά ότι θα αργήσει λίγο.

Σήμερα έχουμε Απρίλιο πέρασαν δηλαδή 2 μήνες και κάτι αλλά ακόμα τίποτα.
Σε έναν οδηγό που έχει εδώ στο adslgr δεν θυμάμαι που είναι, έχει ιδιόκτητο στα Γιαννιτσά ο ΟΤΕ και η Forthnet.

Το βρήκα τελικά: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=59945

@ ADSLgr.com All rights reserved.