PDA

Επιστροφή στο Forum : Πόσοι έχετε υπέρογκες χρεώσεις από HOL?



rubikcube
15-04-08, 15:29
Γεια σε όλους. Είμαι καινούριος (ως εγγεγραμμένο μέλος) στο adsl.gr και δυστυχώς το πρώτο μου post είναι για παράπονο. Εν ολίγοις, έχω hibox 8down/1up και ξαφνικά, ενώ ο λογαριασμός μου για την περίοδο 01/01/08-31/01/08 έρχεται σωστός (€18,81 χωρίς προηγούμενο υπόλοιπο), έρχεται μετά από λίγο καιρό ένα ενημερωτικό χαρτί που μου λέει ότι σε αυτόν τον λογαριασμό δεν έχει ληφθεί υπ'όψιν το προηγούμενο υπόλοιπο που ανέρχεται στα €213,27!! Εννοείται ότι έχω εξοφλήσει όλους τους προηγούμενους λογαριασμούς μου! Επειδή ξέρω ότι αρκετοί έχουν προβλήματα με υπερβολικές χρεώσεις αυτό τον καιρό στην HOL, ανοίγω αυτό το topic για να δούμε πόσοι ακριβώς είμαστε. Έχουν γίνει παρόμοιες αναφορές και σε άλλα topic όπως στο " Προσοχή στους λογαριασμούς της HOL" από τον tasos77 και στο " Πρόβλημα με χρεώσεις HOL" από τον Bjob. Ας γράψει ο καθένας λίγα λόγια για το τι τραβάει να δούμε τι γίνεται.....

kwnstantinos
15-04-08, 19:07
Φίλε μου, έχει αναφερθεί πριν λιγο καιρό αυτό το ζήτημα στο forum και εμφανίστηκαν αρκετοί που είχαν το ίδιο πρόβλημα.
Παρε τους τηλέφωνο και ζήτησε να σου εξηγήσουν απο που προκύπτουν οι χρεώσεις.
Άν έχεις και τις αποδείξεις πληρωμής απο την τράπεζα, ακόμα καλύτερα.

Αλλά μην αγχώνεσαι, το λογιστήριο της HOL είναι για κλάμματα...

rubikcube
15-04-08, 20:52
Έχω κάποιες αποδείξεις, πιστεύω να βγάλω άκρη. Ζήτησα να μου στείλουν την κίνηση του λογαριασμού μου με e-mail και περιμένω....

@ ADSLgr.com All rights reserved.