PDA

Επιστροφή στο Forum : ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΗΔΗ ΧΡΗΣΤΕΣ???



nnn
23-09-03, 23:25
θελω να ρωτησω αν ξερει κανεις τι θα γινει με ολους εμας που βαλαμε adsl πριν βγουν οι νεες τιμες εγκαταστασης και modem απο τον οτε,και που ακομα δεν εχουμε λαβει τον πρωτο λογαριασμο.

θα υπαρξει καποιας μορφης μειωση της τιμης του modem,λογω του οτι εμεις βαλαμε adsl ενω ηταν σε πιλοτικη φαση και ταλαιπωρηθηκαμε αρκετα μεχρι να γινουν οι σωστες ρυθμισεις ???

το σωστο δεν θα ηταν να μας χρεωσουν και εμας με τις νεες τιμες ??

Athlon_XP
23-09-03, 23:36
Μακάρι να γίνει και σε μας καμμιά μείωση ή κάτι άλλο που να αντιστοιχεί στα λεφτά που δόσαμε στον πΟΤΕ.

roiy1
23-09-03, 23:50
an kai omoiopathhs exo thn amydra ypopsia oti tha paroume ta III mas. (dystyxos)

Stilskin
23-09-03, 23:51
Χλωμό το κόβω. Ως πρωτοπόροι που είμαστε καλούμαστε να πληρώσουμε και το ανάλογο τίμημα. Ίσως μερικές φορές το να είσαι παντού πρώτος δεν είναι και ότι καλύτερο! :roll:

denial
23-09-03, 23:57
Χλωμό το κόβω. Ως πρωτοπόροι που είμαστε καλούμαστε να πληρώσουμε και το ανάλογο τίμημα. Ίσως μερικές φορές το να είσαι παντού πρώτος δεν είναι και ότι καλύτερο! :roll:

E den 8ewrw opws pistevw kai arketoi alloi ton eafto mou prwtoporo otan erxontai oi texnikh thn tetarth kai vazoun DSL kai deftera anakoinonoun nees times.
Na to eixame 6 mhnes prin na elega oti nai plhrwnoume thn prwtoporia.

Stilskin
24-09-03, 00:07
Υπάρχουν πολλοί χρήστες που έχουν κλείσει 2 μήνες με ADSL. Ένας από αυτούς είμαι και εγώ και νιώθω την κοροϊδία του ΠΟΤΕ στο πρόσωπο μας! Έχουμε πέσει πολύ απλά θύματα του marketing της κάθε έξυπνης εταιρείας! Και μην νομίζεις ότι γίνεται αυτό μόνο από τον Οτε....!

nnn
24-09-03, 00:14
δυστυχως οταν πρωτοπορεις στην ελλαδα τιμωρεισαι.

αυτο που εγινε εδω με τις τιμες δεν νομιζω να εγινε αλλου.

και την παρασκευη 19/9 να πηγαινες να ζητησεις adsl σου λεγανε οτι θα πληρωσεις τις αρχικες τιμες.
αν ειναι δυνατον!!!

Stilskin
24-09-03, 00:24
Νομίζω ότι και σε ξένες χώρες να γινόταν αυτό,πάλι οι χρήστες που έβαλαν πρώτοι δεν θα είχαν την έκπτωση.
Αλλά αυτό που αναφέρεις για 2 μέρες πριν γίνει η έκπτωση,μάλλον ναι,μόνο στην Ελλάδα μας μπορούσε να συμβεί.
Και όσο για τις τιμές που έμειναν όπως είναι, αυτό οφείλεται σ ένα καλοσχεδιασμένο marketing.
Λένε πολύ απλά θα τους πούμε 50,θα φωνάξουν αυτοί, θα το πάμε 25 και έτσι και θα τους έχουμε ρίξει στάχτη στα μάτια άλλα και θα έχουμε και κέρδος!

Maax
24-09-03, 01:36
Σε κάποιους ήρθε ο λογαριασμός του ΟΤΕ αλλά χωρίς να έχουν χρεώσει την πρώτη δόση του modem, οπότε λογικά(λέω λογικά γιατί με τον ΟΤΕ δεν υπάρχει λογική) στον επόμενο λογαριασμό θα μας χρεώσουν σύμφωνα με την νέα τιμή του modem.
Υπάρχει κανείς που να γνωρίζει η να έχει μάθει κάτι σχετικό ;

holy
24-09-03, 03:59
nai auto rwtaga kai egw toso kairo.. Sti prwti dosi dineis ta misa opote exeis kseplirwsei to modem.. pisteuw prepei na arxisoun ta tilefwna me brisidia...

ibok
24-09-03, 08:15
Δηλαδή γιά όποιο κορόιδο (ΕΓΩ) πλήρωσε το μόντεμ ντούκου 250 ευρώ ,για να μήν έχει τον χαβαλέ του λογαριασμού (σύν τις δόσεις του μόντεμ) τι παίζει ?????
Οπως έγραψε και ο Stilskin ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.
Μετά την απομάκρυνση εκ του ΤΑΜΕΙΟΥ ΟΥΔΕΝ ΛΑΘΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ.
:evil: :evil: :evil:

spartiatis
24-09-03, 11:16
nomizo pos oi aoristou tha exoun tin ekptosi alloste auto einai ena apo ta pronomia tou aoristou.

Ego ta evala OLA ston logariasmo (aoristou) ara den exoun kan timologithei akoma.

spartiatis
24-09-03, 11:24
Υπάρχουν πολλοί χρήστες που έχουν κλείσει 2 μήνες με ADSL. Ένας από αυτούς είμαι και εγώ και νιώθω την κοροϊδία του ΠΟΤΕ στο πρόσωπο μας! Έχουμε πέσει πολύ απλά θύματα του marketing της κάθε έξυπνης εταιρείας! Και μην νομίζεις ότι γίνεται αυτό μόνο από τον Οτε....!

Edo file mou stin periptosi ti diki sou den einai toso adiko afou logika den eixe kan sizitithei i ekptosi prin duo mines.

Koroida einai aftoi pou to evalan mia i duo eudomades prin pou sigoura eixe ginei pleon sxedio (dedomeno) i ekptosi.
kai ta tmimata poliseon ton gnorizan. (edo mirizei apati).

Einai kaneis edo pou pige na valei 3 imeres prin kai o ypalilos tou Otenet tou eipe na perimenei 2 meres ??...den nomizo......me liga logia....ntropi tous. :evil:

Stilskin
24-09-03, 13:48
Εννοείται ότι είναι ντροπή τους. Αυτό δεν σηκώνει συζήτηση. Απλώς επειδή οι προσδοκίες τους ήταν για λίγους χρήστες ADSL λένε ας πάρουμε τα λεφτά από αυτούς τους 10-20-100 που θα τρέξουν να βάλουν και μετά από κει και πέρα ότι και να γίνει εμάς δεν μας νοιάζει.

Και εγώ το πλήρωσα μετρητοίς πολύ απλά για να αποφύγω τις δόσεις! Αλλά με λίγο ψάξιμο θα μπορούσα να το πάρω με 7 δολάρια από το E-bay.
Τι να πει κανείς? :x :x :x

ibok
24-09-03, 15:16
Με τις υγείες μας Stilskin αλλά τα άτιμα τα 250 δεν χωνεύονται μέ τίποτα.
^&$*&^#%$*&^%#*&%$)(&*%)(&(&)(*&*&%%$
Αρκετά. :evil: :twisted: :evil: :evil:

Stilskin
24-09-03, 18:51
Shmera ayto pou eida me apoteleiose!!! :cry: :cry: :cry:
To modemaki mou na poleitai 7 dollaria sto E-bay!!!
Mhpos to plhrosa ligo akribo??? :evil: :evil: :evil:

@ ADSLgr.com All rights reserved.