PDA

Επιστροφή στο Forum : OTE ILOUPOLI - ARGYROUPOLI



djorda
24-09-03, 11:05
Devtera ekana etisi meso 134 gia DSL! Meta dekapente lepta sinomialias kai diaforon rotiseon ola pigane kala! Tora pou kanenas den mporouse na mou pei einai poso einai xronos anamonis tehnikon, giati eprepe na exo kapia taksiadia kai den ksero pote mporei na perasoune tehniki OTE? Min tihon lipo kai ... Aritmos tihl eiani 2109950... An kapios idi ekane sindesi apo ayto to noumero ... peripou poso anamoni einai? i eksertate ayti anamoni apo ena sigikrimeno kendro toy OTE i genika einai gia oli Atina?
Thanks!

vass
24-09-03, 23:40
Φίλε djorda και εγώ έκανα αίτηση χτες, γιατί η διαθεσιμότητα του ADSL στην περιοχή μου (Αγ. Δημήτριος: 210976……) δόθηκε μόλις πριν 3 – 4 ημέρες. Στο 134 μου είπαν ότι θα κάνει πάνω από 20 ημέρες, γιατί υπάρχει μόνο ένα συνεργείο για την Αθήνα και δεν προλαβαίνουν….. :evil: :evil: Πάντως μου τόνισαν, ότι οι τεχνικοί είναι πολύ καλοί!!!!!! 8O 8O

vass
24-09-03, 23:51
Για δες και σχετικό post http://www.adslgr.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1971&highlight=

GSF
25-09-03, 00:49
Εγώ πάλι δεν πήρα τηλέφωνο στο 134 αλλα πήγα απο τον OTE κάτω ηλιούπολη και ρώτησα..(210993) με εξυπηρέτησε μια υπάλληλος που έδειχνε να ξέρει τι της γίνεται και αφου μου είπε οτι ακόμα δεν έχει ερθει καποια ανακοίνωση που να της λέει οτι ελευθερώνεται η αγορά των modem αν και ήξερε οτι σύντομα θα γίνει, μου είπε οτι θα πάρει γύρω στις 2-3 βδομάδες για την εγκατάσταση της γραμμής.. τώρα το πόσο θα κάνουν μόνο αυτοί ξέρουν.. είμαστε και πολλοί οι πορωμένοι εδω γύρω τι να κάνουμε :P

@ ADSLgr.com All rights reserved.