PDA

Επιστροφή στο Forum : Μεγάλο πρόβλημα lag στο game Lineage2



Κάτσου
17-04-08, 17:19
Υπήρχε ένα σχετικό post αλλά για κάποιο λόγο σβήστεικε.

Μπορεί κάποιος moderator να αναφέρει τον λόγο που σβήστεικε το σχετικο ποστ? Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα και προσπαθούμε να κινηθούμε οργανωμένα στον ΟΤΕ ετσι ώστε να σιγουρευτούν οτι το πρόβλημα είναι υπαρκτό και είναι απο την μεριά του ΟΤΕΝΕΤ.

Η κατάσταση είναι απελπιστική πλέον, αφού η μόνη απάντηση που λαμβάνουμε είναι οτι το πρόβλημα δεν έχει να κάνει με τον ΟΤΕΝΕΤ ενω εμείς τους αποστέλνουμε "αποδείξεις" και τους απαντάμε οτι καμιά αλλη εταίρια δεν παρουσιάζει παρόμοιο πρόβλημα παρα μόνο ο ΟΤΕΝΕΤ και τις ώρες 14:00 - 2:00.

Επίσης το περίεργο σε όλο αυτό είναι ότι το lag το έχουν τα περισσότερα accounts αλλα όχι ολα (πχ 1 στα 10 account δεν παρουσιαζει πρόβλημα). Να σημειωθεί οτι τα accounts που δεν παρουσιάζουν πρόβλημα είναι σταθερά. Ένα account μου δεν έχει παρουσιασει κανένα απολύτως πρόβλημα απο την ημέρα που ξεκίνησε το lag ( απόγευμα 31/3 ).

g_alkis
17-04-08, 17:37
Πραγματικά σοβαρό πρόβλημα

Nyuu
17-04-08, 18:25
Δεν είναι πραγματικά σοβαρό πρόβλημα??:blink:
Για μένα είναι ..μιας και έχω ήδη πληρώσει για 4 accounts στον Official L2,τα οποία δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω.Όπως φαντάζομαι είναι και γαι άλλους που παίζουν το συγκεκριμένο παιχνίδι και πληρώνουν πολλά παραπάνω accounts.
Εγώ προσωπικά δεν ξέρω αυτά τα 5-10 πράγματα που γνωρίζουν κάποιοι άλλοι και μπορούν να καταλάβουν πολλά περισσότερα για αυτό το πρόβλημα.
Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει κάτι γι'αυτό το θέμα ώστε να μας βοηθήσει?
Στα τηλέφωνα που παίρνουμε να λέμε το και το.
Ευχαριστώ!

DimitrisKTM
17-04-08, 20:15
Τα ιδια και σε μενα, πριν λιγο μπηκα να παιξω κι ηταν αδυνατον.
Απο οτι εχω καταλαβει οι οτετζηδες μας εχουν γραμμενους και μας σπρωχνουν σε κανεναν εναλακτικο με ιδιοκτητο για να μπορουμε να παιξουμε.

katsouranhs
17-04-08, 21:45
τι θα κανουμε ρε παιδια ελεος δλδ........εχς φαει τοσους ψοφους που θα το γυρισω στο counter strike.......αν βρειτε καμια λυση πειτε μου πλζ....

sdikr
17-04-08, 21:57
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=191462

@ ADSLgr.com All rights reserved.