PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα εγκατάστασης



christinapatra
22-04-08, 18:19
Γεια σας! Έχω το εξής πρόβλημα: Συνδέω το Modem HUAWEI E220 στο laptop, μου βγάζει ένα παράθυρο που λέει "Οδηγός εύρεσης νέου υλικού" , επιλέγω "Αυτόματη εγκατάσταση", "Επόμενο" και "Τέλος". Μετά μου βγάζει ένα παράθυρο, για να εγκαταστήσω το "Wind Connection Manager", το εγκαθιστώ, το ανοίγω και αρχικά γράφει "Κατάσταση: Initializing...", μετά γράφει "Κατάσταση: Initializing the modem card" και στο τέλος "Κατάσταση: Δε βρέθηκαν συσκευές". Στο μεταξύ, όσο κάνει initializing, ξαναβγαίνει το παράθυρο "Οδηγός εύρεσης νέου υλικού" , πατάω "Επόμενο" και "Τέλος" και βγάζει άλλο παράθυρο που λέει: Αυτός ο οδηγός σας βοηθάει να εγκαταστήσετε λογισμικό για Data Interface. Αν επιλέξω αυτόματη εγκατάσταση, μου λέει ότι "Το υλικό δεν εγκαταστάθηκε, επειδή δεν είναι δυνατή η εύρεση από τον οδηγό του απαραίτητου λογισμικού". Μπορεί να μου πεις κάποιος τι φταίει, γιατί μου έχουν σπάσει τα νεύρα?:mad:

ariadgr
22-04-08, 20:56
Δοκίμασες να μιλήσεις με την εξυπηρέτηση της Wind για θέματα Internet στο 1231; (δωρεάν από κινητό Wind).

christinapatra
23-04-08, 01:46
Έχω μιλήσει μαζί τους πέντε φορές, αλλά δεν έχουμε βγάλει άκρη! Δοκίμασα ό,τι μου είπαν, αλλά το πρόβλημα παραμένει. Αύριο θα πάω στο κατάστημα, για να μου αλλάξουν το μόντεμ και βλέπουμε. Πάντως, σ' ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.

@ ADSLgr.com All rights reserved.