PDA

Επιστροφή στο Forum : ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ HOL ΒΟΗΘΕΙΑ



Carpe_Diem_Rj
24-04-08, 09:57
Γεια σας. Πιαδια θελω την βοηθεια σας .
Μου ηρθε καποιος λογαριασμος απο την hol οτι οφειλω 126 ε.
Εγω καθε μηνα πληρωνα κανονικα τους λογαρισμους μου.
Μπορει καποιος που γνωριζει να μου εξηγησει απο που προκειπτουν τα ποσα ...ποιους μηνες φαινετε οτι δεν εχω πληρωσει?

gadoulis
24-04-08, 18:33
το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να βρεις όλους τους λογαριασμούς σου και να τους πας στα κεντρικά... είναι αποδεικτικά στοιχεία ότι έχεις πληρώσει....

dplayer
25-04-08, 03:37
Αυτο που σου ηρθε ειναι η λογιστικη καρτελα.

Στην πρωτη μπαρα ειναι οι χρεωσεις και στην δευτερη αυτα που έχεις πληρώσει....!

Στην τρίτη ειναι σύνολο οφειλων..!

Κ εγω δυσκολευτηκα οταν μου ειχε ερθει αλλα δεν ειναι τιποτα

........Auto merged post: dplayer added 4 Minutes and 21 Seconds later........

Οντως καθε μηνα πληρώνεις κανονικά.

Απλα ο τελυταίος λογαριασμος (29/2/2008) ηρθε στα 134,14 αλλα εσύ ειχες πληρωσει πιο παλια 7,92€ παρπάνω οπότε πηγε στα 126,22...!

Τωρα για ποιο λόγο ήρθε τόσο υψηλός εσύ ξερεις!!!

Λογικά θα τσάκισες το τηλέφωνο!!!!!!!!!!!

Be carefull

Carpe_Diem_Rj
25-04-08, 08:50
Ειχα παρει να ρωτησω και μου ειπανε οτι στουσ προηγουμενουσ λογαριασμους δεν μου χρεωναν το double play που ειχα κανονικα αλλα hibox 1000 .

και αυτος ο λογαρισμος περεχει ολα τα παγια και καλα απο το double play.
Ομως τα ποσα που πληρωνα στους κανονικους λογαριασμους ηταν στα 40 ε κοντα οποτε δεν καταλαβαινω...

Εγω φταιω για τυχον δικα τουσ λαθη?

dplayer
02-05-08, 11:57
Σε καμια περιπτωση δεν ευθυνεσαι εσυ.

Αλλα απο την στιγμη που σου ειπαν αυτο σημαινει οτι έγινε η εωδσαν εντολη μολις καλεσες να γινει συμψηφισμος.
Δηλαδη τα χρηματα που εδωσες για το hibox 1000 να αφαιρεθουν απο το συνολικο ποσο οφειλης του Double Play.

Μηπως ο τελευταιος λογαριασμος ειχε καποιο ποσο με την ενδειξη μειον (π.χ -84,55€) και μετα σε χρεωνε για διμηνο?

@ ADSLgr.com All rights reserved.