PDA

Επιστροφή στο Forum : Τι αναβαθμίστηκε στις "εργασίες αναβάθμισης" του οτε?



globalnoise
17-08-05, 16:25
Πράγματι σήμερα όπως λέγανε στις 7:20 το πρωί διακόπηκε η πρόσβαση μου για 9 λεπτά. Γνωρίζει κανείς τι εννοούν αναβάθμιση? Μήπως είναι η γνωστή προσθετική διέρεση? :oops:

nikgr
17-08-05, 18:10
Ρε παιδιά!! Μετά την αναβάθμιση η γραμμή μου συγχρονίστηκε στο 1MBit!
Τα καταφέραμε με τη διαμαρτυρία!!




(*) Αλλάζει ποτέ ο πΟΤΕς?

loner
17-08-05, 18:59
Eγω ξερω παντως οτι επεσε κι αλλο το attainable rate της γραμμης μου μετα την και καλα αναβαθμιση.... Αναβαθμιση my @ss!!!!!!!!!

globalnoise
17-08-05, 19:33
Eγω ξερω παντως οτι επεσε κι αλλο το attainable rate της γραμμης μου μετα την και καλα αναβαθμιση.... Αναβαθμιση my @ss!!!!!!!!!

Η ποιότητα της γραμμής σου δεν έχει σχέση με την "αναβάθμιση" αλλά όπως και να έχει προς όφελος όλων μας γίνεται, άρα θα είχες όφελος και εσύ. Που μπορούμε να ρωτήσουμε για να μάθουμε τι αναβαθμίστηκε? :roll:

loner
17-08-05, 20:56
Οφελος; Στη προηγουμενη "αναβαθμιση" μαμηθηκε το συμπαν!

jog
17-08-05, 21:58
Κανένα όφελος.
Ακριβώς η ίδια κατάσταση πριν την αναβάθμιση.

Nyo R*
18-08-05, 10:06
Για την αναβάθμιση μπορώ να μάθω σε λιγάκι παίδες και 8α ενημερώσω εντάυθα!!Πάντως δεν ξέρω αν "φταίει" που ακόμα δεν επέστρεψε όλος ο Αθηναικός λαός ή όντως τελικά έγινε κάποια αναβάθμιση αλλά τα pings (περιοχή Καλλιθέας) έχουν βελτιωθεί παλαβά-όλόκληρες τις ώρες- :
Με Tracert στην OTEnet :

min : 18ms
max : 23ms

συγκριτικά με ...

min 40ms και
max : 65-70ms μέχρι πριν απο 12μέρες.

globalnoise
18-08-05, 11:26
Για την αναβάθμιση μπορώ να μάθω σε λιγάκι παίδες και 8α ενημερώσω εντάυθα!!Πάντως δεν ξέρω αν "φταίει" που ακόμα δεν επέστρεψε όλος ο Αθηναικός λαός ή όντως τελικά έγινε κάποια αναβάθμιση αλλά τα pings (περιοχή Καλλιθέας) έχουν βελτιωθεί παλαβά-όλόκληρες τις ώρες- :
Με Tracert στην OTEnet :

min : 18ms
max : 23ms

συγκριτικά με ...

min 40ms και
max : 65-70ms μέχρι πριν απο 12μέρες.

Μωρέ και μένα έτσι είναι τα pings αλλά μην το συνδέεις με την αναβάθμιση... άκουμαι που σου λέω :D

Nyo R*
18-08-05, 12:12
Παίδες όπως πληροφορήθηκα ΜΟΛΙΣ αναβάθμιση όντως έγινε,αδιευκρίνηστα όμως που, σε κάποιους routers (αντικατάσταση παλιοτέρων με νέους) 2 κόμβων συγκεκριμένα( χωρίς να μου το διευκρινήσουν) γι'αυτό φίλτατε global είχες και την διακοπή εχθές. Το κακό είναι ως αποτέλεσμα (προφανώς) ότι δεν έγινε αναβάθμιση ή τοποθέτηση νέας κάρτας σε κάποιο DSLAM για βελτίωση ενός συγκεκριμένου κόμβου απλά, απλή μετάβαση σε νέα version router της Cisco. Αυτά. Όσο για τα pings δεν έτρεφα ελπίδες ότι θα ήτανε λόγω της αναβάθμισης, απλά το θεώρησα ώς μακρινό πιθανό ενδεχόμενο. Η απάντηση είναι γνωστή για την προσωρινή καλή, έως πολύ καλή εικόνα των pings : ΔΙΑΚΟΠΕΣ! Γι'αυτό η λύση είναι προφανώς μια : ΠΑΙΞΤΕ όσο μπορείτε γιατί χανόμεθα !! :) :) :p

globalnoise
18-08-05, 12:15
ΠΑΙΞΤΕ όσο μπορείτε γιατί χανόμεθα !! :) :) :p

Roger that! :D

Άντε μην πάω στο μέγαρο του ΟΤΕ και τους πω "fire in the hole" και δεν μείνει τίποτα όρθιο :twisted:

Kazaboubou13
18-08-05, 12:21
Άντε κάντο ρε φίλε...θα πραγματοποιήσεις την επιθυμία πολλών Ελλήνων να είσαι σίγουρος.

chatasos
18-08-05, 12:22
Πολλές αναβαθμίσεις γίνονται για να αποφεχθούν τα χειρότερα στο μέλλον (είναι δυνατόν να λειτουργεί έτσι ο ΟΤΕ ? :D ) ή για να είναι έτοιμο το δίκτυο του ΟΤΕ στις μελλοντικές τους προσθήκες/αλλαγές ( :cool: ), οπότε είναι λογικό να μην βλέπετε κάποιες διαφορές τώρα.


...απλή μετάβαση σε νέα version router της Cisco....
Juniper (Unisphere) έχουν ;)

Nyo R*
18-08-05, 12:54
Roger that! :D

Άντε μην πάω στο μέγαρο του ΟΤΕ και τους πω "fire in the hole" και δεν μείνει τίποτα όρθιο :twisted:


Άντε κάντο ρε φίλε...θα πραγματοποιήσεις την επιθυμία πολλών Ελλήνων να είσαι σίγουρος.

Ώπα παίδες!Με το fire in the hole θα μας πάρεις και εμάς η μπάλα που δουλεύουμε στο μέγαρο. :evil: Επομένως η επιθυμία των πολλών δεν είναι λύση... :thumbdown :thumbdown

globalnoise
18-08-05, 13:14
Ώπα παίδες!Με το fire in the hole θα μας πάρεις και εμάς η μπάλα που δουλεύουμε στο μέγαρο. :evil: Επομένως η επιθυμία των πολλών δεν είναι λύση... :thumbdown :thumbdown

lol Οτετζής είσαι? :p

Nyo R*
18-08-05, 13:18
Εδώ και κανά 5μηνο. :p

XPHSTOS29
18-08-05, 13:19
Μπα μαλον σεκιουριτας ειναι ;)

Με την νεα αναβαθμιση που εκανε ο ΟΤΕ αναβαθμιστηκε η υπομονη μας μονο.

Nyo R*
18-08-05, 13:39
ΤΜΝ = Telecommunication Management Network (Αγγλιστί)
Εθνικό Κέντρο Διαχείρησης Δικτύου -τουτέστιν- (Ελληνιστί) ;)


Μπα μαλον σεκιουριτας ειναι ;)

Σεκιουριτάς = Νope. :cool:

ermis333
18-08-05, 13:53
ΤΜΝ = Telecommunication Management Network (Αγγλιστί)
Εθνικό Κέντρο Διαχείρησης Δικτύου -τουτέστιν- (Ελληνιστί) ;)



Σεκιουριτάς = Νope. :cool:

Δεν μας λες και ένα μυστικούλι; ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...


Πότε θα μας αναβαθμίσει σε 512;;; Υπάρχει χρονοδιάγραμμα....


Κανα εσωτερικό σημείωμα για πτώση των τιμών από Σεπτέμβρη εμφανήσθηκε;

Nyo R*
18-08-05, 14:12
Δεν μας λες και ένα μυστικούλι; ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ...


Πότε θα μας αναβαθμίσει σε 512;;; Υπάρχει χρονοδιάγραμμα....


Κανα εσωτερικό σημείωμα για πτώση των τιμών από Σεπτέμβρη εμφανήσθηκε;

:D :D :D
Σε 512 OTEnet ή άλλη εταιρεία?Χρονοδιαγράμμτα υπάρχουν απλά πρέπει να πάρω τηλ Κωλέττη που είναι ένα τμήμα της διαχείρησης της aDSL να ρωτήσω. Κάτι υπάρχει πάντως.. :-k :-k :cool:
Όσον αφορά την πτώση τιμών το μόνο σίγουρο είναι ότι η γνωστή και μή εξαιρετέα καταγγελία των 3000 και πλέον δυσσαρεστημένων συνδρομητών έπιασε για τα καλά τόπο και δη έχουν δρομολογηθεί πολλά προς αυτήν την κατεύθυνση και μάλιστα σύντομα.. :thumbsup1 :-k :-k

JOEBOO
18-08-05, 14:38
:D :D :D
Σε 512 OTEnet ή άλλη εταιρεία?Χρονοδιαγράμμτα υπάρχουν απλά πρέπει να πάρω τηλ Κωλέττη που είναι ένα τμήμα της διαχείρησης της aDSL να ρωτήσω. Κάτι υπάρχει πάντως.. :-k :-k :cool:
Όσον αφορά την πτώση τιμών το μόνο σίγουρο είναι ότι η γνωστή και μή εξαιρετέα καταγγελία των 3000 και πλέον δυσσαρεστημένων συνδρομητών έπιασε για τα καλά τόπο και δη έχουν δρομολογηθεί πολλά προς αυτήν την κατεύθυνση και μάλιστα σύντομα.. :thumbsup1 :-k :-k
Για ρωτα βρε παιδι μου να δουμε τι θα γινει...Πες μας περισσοτερες λεπτομερειες και ασε τα σφυριγματα... :)

globalnoise
18-08-05, 15:11
ΤΜΝ = Telecommunication Management Network (Αγγλιστί)
Εθνικό Κέντρο Διαχείρησης Δικτύου -τουτέστιν- (Ελληνιστί) ;)

Κοίτα με τι άτομα έχω συναναστρεφθεί και ούτε που το ξέρω :D


Όσον αφορά την πτώση τιμών το μόνο σίγουρο είναι ότι η γνωστή και μή εξαιρετέα καταγγελία των 3000 και πλέον δυσσαρεστημένων συνδρομητών έπιασε για τα καλά τόπο και δη έχουν δρομολογηθεί πολλά προς αυτήν την κατεύθυνση και μάλιστα σύντομα..


Δηλαδή λες οτί μας "άκουσαν" εκεί στο μέγαρο? :respekt: :thumb_dup :thumbsup1 Πολύ καλό αυτό!

Ότι μαθαίνεις πέστο μας! :roll: Γίνε ο ανταποκριτής μας στον ΟΤΕ :lol:

Sebu
18-08-05, 15:37
Οχι θα γινεις ο Insider μας σαν τον Ρασελ Κροου.

Και μετα θα βγεις να κανεις καταγγελιες για τον ΟΤΕ on camera στον Πατσινο(βαλε οποιον θες στη θεση του Χατζηνικολαου,Εισαγγελατο,Λιαγκα μη σου πω κατευθειαν στον Τσιαμτσηκα) :D

Θα κανεις καταγγελιες για το ποσο επικινδυνος ειναι ο ΟΤΕ για την ψυχικη υγεια των πελατων του,τα περιεργα πειραματα που γινονται τις νυχτερινες ωρες για αναβαθμισεις της ταξεως των Gigabit :haha

Και μετα ο ΟΤΕ θα στειλει φουσκωτους Οτετζηδες (οχι μπραβους βρε αλλα αυτους τους αργοσχολους που εχει τοσα χρονια και απο το φαι οι κοιλιες τους δεν χωρανε στα βανακια της εταιρειας) σπιτι σου να απειλουνε εσενα και την οικογενεια σου οτι θα υποβαθμισουν την dsl σου σε 128/64 :p

Με τετοιο σεναριο σε βλεπω για Οσκαρ!!!! :thumb_dup

Boromir
18-08-05, 16:35
Οχι θα γινεις ο Insider μας σαν τον Ρασελ Κροου.

Και μετα θα βγεις να κανεις καταγγελιες για τον ΟΤΕ on camera στον Πατσινο(βαλε οποιον θες στη θεση του Χατζηνικολαου,Εισαγγελατο,Λιαγκα μη σου πω κατευθειαν στον Τσιαμτσηκα) :D

Θα κανεις καταγγελιες για το ποσο επικινδυνος ειναι ο ΟΤΕ για την ψυχικη υγεια των πελατων του,τα περιεργα πειραματα που γινονται τις νυχτερινες ωρες για αναβαθμισεις της ταξεως των Gigabit :haha

Και μετα ο ΟΤΕ θα στειλει φουσκωτους Οτετζηδες (οχι μπραβους βρε αλλα αυτους τους αργοσχολους που εχει τοσα χρονια και απο το φαι οι κοιλιες τους δεν χωρανε στα βανακια της εταιρειας) σπιτι σου να απειλουνε εσενα και την οικογενεια σου οτι θα υποβαθμισουν την dsl σου σε 128/64 :p

Με τετοιο σεναριο σε βλεπω για Οσκαρ!!!! :thumb_dup


Όσκαρ Α' Αντρικού Ρόλου, Σκηνοθεσίας, Σεναρίου, Πρωτοτυπίας, Αυταπάρνησης, κλπ κλπ.:D

Nyo R*
18-08-05, 16:46
[QUOTE=globalnoise]Κοίτα με τι άτομα έχω συναναστρεφθεί και ούτε που το ξέρω :D

Eίδες? Xαχαχαχαχα!!! Το νού σου !! :haha :haha
(Άργησα να απαντήσω γιατί είχα σχολάσει και μέχρι να κατέβω απο Κηφισίας... :evil: :evil: :evil: )
Καλά μιλάμε έχουμε ξεφύγει τελείως όμως!!! :D :D :D :D :D Αυτό με το όσκαρ ήτανε όλα τα λεφτά Boromir...
Παίδες δεν υπόσχομαι ειλικρινά τπτ αλλά θα κάνω ότι μπορώ για να ΜΑΘΩ όσα μπορώ και να σας τα μεταβιβάσω με ασφάλεια απο σίγουρη και ασφαλή πηγή,χωρίς ενδιάμεσους και "σπασμένα τηλέφωνα" του στύλ "Ξέρεις ρε σύ άκουσα αυτό και αυτό, λες να..." Count on me αλλά με μέτρο μην το ξεφτυλίσουμε κιόλας!!! :lol: :lol: :thumbsup1 :thumbsup1
Πάντως φίλε global σου το είπα και πρίν. Πολλά ήδη έχουνε δρομολογηθεί και η επιστολή πήγε σε καλά χέρια ευτυχώς. Μένει επιτέλους ο αποδέκτης-ες να χειριστούν το θέμα με σοβαρότητα φυσικά -όπως του αρμόζει δλδ-και πάνω απ'όλα υπευθυνότητα. :thumbsup1

Nyo R*
18-08-05, 16:46
Κοίτα με τι άτομα έχω συναναστρεφθεί και ούτε που το ξέρω :D

Eίδες? Xαχαχαχαχα!!! Το νού σου !! :haha :haha
(Άργησα να απαντήσω γιατί είχα σχολάσει και μέχρι να κατέβω απο Κηφισίας... :evil: :evil: :evil: )
Καλά μιλάμε έχουμε ξεφύγει τελείως όμως!!! :D :D :D :D :D Αυτό με το όσκαρ ήτανε όλα τα λεφτά Boromir...
Παίδες δεν υπόσχομαι ειλικρινά τπτ αλλά θα κάνω ότι μπορώ για να ΜΑΘΩ όσα μπορώ και να σας τα μεταβιβάσω με ασφάλεια απο σίγουρη και ασφαλή πηγή,χωρίς ενδιάμεσους και "σπασμένα τηλέφωνα" του στύλ "Ξέρεις ρε σύ άκουσα αυτό και αυτό, λες να..." Count on me αλλά με μέτρο μην το ξεφτυλίσουμε κιόλας!!! :lol: :lol: :thumbsup1 :thumbsup1
Πάντως φίλε global σου το είπα και πρίν. Πολλά ήδη έχουνε δρομολογηθεί και η επιστολή πήγε σε καλά χέρια ευτυχώς. Μένει επιτέλους ο αποδέκτης-ες να χειριστούν το θέμα με σοβαρότητα φυσικά -όπως του αρμόζει δλδ-και πάνω απ'όλα υπευθυνότητα. :thumbsup1

viper151
18-08-05, 17:39
Για την αναβάθμιση μπορώ να μάθω σε λιγάκι παίδες και 8α ενημερώσω εντάυθα!!Πάντως δεν ξέρω αν "φταίει" που ακόμα δεν επέστρεψε όλος ο Αθηναικός λαός ή όντως τελικά έγινε κάποια αναβάθμιση αλλά τα pings (περιοχή Καλλιθέας) έχουν βελτιωθεί παλαβά-όλόκληρες τις ώρες- :
Με Tracert στην OTEnet :

min : 18ms
max : 23ms

συγκριτικά με ...

min 40ms και
max : 65-70ms μέχρι πριν απο 12μέρες.

ρε σεις ειναι λογω καλοκκαιριου τοσο μικρα pings...απο σεπτεμβρη παλι τα ιδια θα εχουμε..

flyingGrec
18-08-05, 20:21
:D :D :D
Όσον αφορά την πτώση τιμών το μόνο σίγουρο είναι ότι η γνωστή και μή εξαιρετέα καταγγελία των 3000 και πλέον δυσσαρεστημένων συνδρομητών έπιασε για τα καλά τόπο και δη έχουν δρομολογηθεί πολλά προς αυτήν την κατεύθυνση και μάλιστα σύντομα.. :thumbsup1 :-k :-k

Η δρομολόγηση έχει γίνει πριν την καταγγελία. Αλλά δυστυχώς το ποιο πιθανό θα θεωρηθεί σαν απάντηση στην καταγγελία, και η μείωση λίγων ευρώ (ενώ θα μπορούσε να ήταν πολλών) θα καλύψει τον ΟΤΕ.

flyingGrec
18-08-05, 20:25
ΤΜΝ = Telecommunication Management Network (Αγγλιστί)
Εθνικό Κέντρο Διαχείρησης Δικτύου -τουτέστιν- (Ελληνιστί) ;)


-1, ε; ;)

Nyo R*
18-08-05, 20:43
-1, ε; ;)

Άψογος... :thumbsup1

flyingGrec
18-08-05, 20:49
Από ψηλά έχει ωραία θέα :-k

Nyo R*
18-08-05, 22:18
Από ψηλά έχει ωραία θέα :-k

Χμμμμ.... :roll: :roll: Και απο 13 σίγουρα την καλύτερη :-k :-k :-k ;)

globalnoise
18-08-05, 23:19
Να υποθέσω οτί μιλάτε για τους ορόφους του μεγάρου? Η κάτι άλλο ποιο αποκωδικοποιημένο? :p

Nyo R*
19-08-05, 00:18
Να υποθέσω οτί μιλάτε για τους ορόφους του μεγάρου? Η κάτι άλλο ποιο αποκωδικοποιημένο? :p

Όταν κοιτάς απο ψηλάαααα μοιάζει η γή με ζωγραφιάααα!! :haha :haha :haha

U got it global :thumbsup1 :p :p Αλλά ξέρεις τι κωδικοποίηση έχει ένας όροφος?Πςςςςς τρελή!! :lol: :lol:

globalnoise
20-08-05, 14:38
Ιδέα μου είναι ή όντως απο σήμερα ξαναγυρνάμαι στα standart ping? :oops:

Nyo R*
20-08-05, 22:11
Ιδέα μου είναι ή όντως απο σήμερα ξαναγυρνάμαι στα standart ping? :oops:

Οχι φιλατε global εγω σημερα επαιζα τελεια και Americas Army και λιγο CSS χωρις το παραμικρο. Απο Δευτερα όμως... :evil: :evil: :evil: :evil:

globalnoise
21-08-05, 00:15
Εγώ πάντως ακόμη και τώρα 12 το βράδυ έχω τα ίδια pings με το πρωί. NyoR σε ποιο dslam ανήκεις?

Nyo R*
21-08-05, 04:37
Δεν ξέρω my friend τι παίζει ειλικρινά. Λες να έγινε ακούσια η μεγάλη επιστροφή και σιγά-σιγά να συνηθίσουμε ξανά στα ίδια.2b honest συνήθισα άγρια και τον παράγοντα "pings" τον έχω βγάλει ΤΕΛΕΙΩΣ απο το μυαλό μου..Αν είναι να γίνει ας γίνει αρχής γενομένης απο αύριο...εε σήμερα δλδ για να ψιλο-συνηθίσουμε γιατί αλλιώς δεν μας βλέπω καλά... :D .Νομίζω Kαλλιθέας Β σε Siemens επάνω. Αν κάνω λάθος θα ρωτήσω να σου πω...

globalnoise
21-08-05, 15:58
Κοίτα και εγώ που έπαιξα τώρα παίζω μια χαρά. Εγώ μιλάω όταν κάνω ping test τι αποτελέσματα μου βγάζει... εμφανώς ανεβασμένα που σημαίνει πως αρχίσαν να μαζεύοντε και να ξαναπιτάρουμε. Να δούμε αύριο...

globalnoise
22-08-05, 16:36
Να καλωσορίσω πίσω την παλιά ADSL... :D

Ξαναπιτάραμε!!! :respekt:

nikgr
22-08-05, 16:52
Ρε παιδιά κι εδώ Θεσ/νικη ξαναμπούκωσαν όλα... Στα torrents μέχρι 15kbytes/sec βαριά πάει... Και απο surfing να περιμένεις ώρες παρα το QOS του USR9106...
Ε, ρε κάτι αναβαθμίσεις!

Φαντάσου από Σεπτέμβρη να εχεις 512άρα και καλά και να κατεβάζεις με 15 !...

Nyo R*
22-08-05, 16:53
16:53 ---> Καλησπέρα και απο μένα!!Σοβαρά?Μέχρι και εχ8ές που έπαιζα μέχρι τις 04:30 έπαιζα τέλεια σε server απο ΝL και σε άλλους. Τώρα γύρισα απο τη δουλειά και τολμώ να πώ ότι ΔΕΝ θέλω να ξανατικρύσω το 8έαμα... :(

16:55---> Μόλις έκανα tracert και ΔΟΞΑ Τον έχω max 23ms!!!Απο torrent "πετάω" max 42 Kb/s! :thumb_dup :thumb_dup :thumb_dup !Πιστεύω όμως ότι και αυτή η εβδομάδα έτσι θα κυλήσει γιατί και στη δουλειά ΠΟΛΥ μέτρια τα πράγματα απο προσέλευση κόσμου... :thumbdown :thumbdown Ελπίζω και απο Next Week να έχω και κανά νεότερο για τα "φλέγοντα θέματα" που συζητάγαμε όταν ανοίχτηκε το post! :cool: :cool: :cool: Ι'll let u know guys!! :thumbsup1

globalnoise
22-08-05, 17:58
Όντως τώρα και εγώ max 25 έχω...

Αλλά όταν ξύπνησα στις 13:15 (με έχει φάει το ξενύχτι γαμώ... :( ) τα πράγματα ήταν εποχής Απριλίου, δηλαδή υπολογίζω 70% πιτάρισμα

Ότι πληροφορίες και αν μας δίνεις καλοδεχούμενες man! Έχεις ακούσει τίποτα για αναβάθμιση ολόκληρου του δικτύου απο το νέο έτος?

Nyo R*
22-08-05, 20:06
Όντως τώρα και εγώ max 25 έχω...

Αλλά όταν ξύπνησα στις 13:15 (με έχει φάει το ξενύχτι γαμώ... :( ) τα πράγματα ήταν εποχής Απριλίου, δηλαδή υπολογίζω 70% πιτάρισμα

Ότι πληροφορίες και αν μας δίνεις καλοδεχούμενες man! Έχεις ακούσει τίποτα για αναβάθμιση ολόκληρου του δικτύου απο το νέο έτος?

Τα τσιγάρα,τα ποτά και τα ξενύχτια, έχουν κλείσει τα καλύυυτερα τα σπιτιά!! :D :D :D :haha :haha . Λές εεε? Μένει να το διαπιστώσω ιδίοις όμασι για να αποφανθώ...Προς το παρόν όχι. Πάει να γίνει ανβάθμιση με οπτικές σε κάποια κέντρα αλλά ΑΝ δεν μάθω STANDARD δεν μπορώ να πώ τπτ και ΠΟΤΕ με ΣΙΓΟΥΡΙΑ ;)

WAntilles
22-08-05, 21:17
Δεν ξέρω τί κάνουνε.

Πάντως σήμερα, ύστερα από πολύ καιρό (μήνες), είχα 2 φορές διακοπή, και ακόμα και με ρησέτ του ρούτερ δεν πήρε IP με την 1η αλλά με τη 2η.

globalnoise
23-08-05, 13:05
Την στιγμή αυτή που γράφω ξαναένιωσα Έλληνας!!!

Πρώτα hops 50-65ms και full ταχύτητες από http είναι 28-30

Ας καλοσωρίσουμε πίσω όλους τους Αθηναίους... Του χρόνου πάλι :p

@ ADSLgr.com All rights reserved.