PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητείται απεγνωσμένα πλακέττα από Maxtor DiamondMax Plus 9 120GB



KYUSS21
28-04-08, 23:05
Παιδιά ψάχνω απεγνωσμένα να αγοράσω (καινούργιο ή μεταχειρισμένο) ένα σκληρό Maxtor DiamondMax Plus 9 120GB ή την πλακέττα του για ανάκτηση δεδομένων από παλιό σκληρό.Τα δεδομένα έχουν πολύ μεγάλη σημασία τόσο επαγγελματικά όσο και οικογενειακά.Έκαψα την πλακέττα και δεν υπάρχει back-up και ο μόνος τρόπος να σωθώ είναι να βρώ πλακέττα ίδιου σκληρού (θα ενημερώσω για serial number) ή να κυλίσσω στις ορέξεις κάποιας εταιρίας ανάκτησης δεδομένων που θα πληρώσω χρυσό το κάθε mb.Σας παρακαλώ όποιος μπορεί να βοηθήσει έστω και δανείζοντας μου την πλακέττα του :worthy::worthy:προτίθεμαι να τον αποζημιώσω.Στείλτε pm (peterpetrenas_at_hotmail.com) ή απαντήστε μέσω αυτού του topic.Είμαι από Αθήνα.

gkimonas
28-04-08, 23:11
Θα ήταν καλύτερα να βάλεις το μήνυμα σου στο θέμα των Αγγελιών, θα είχες περισσότερες πιθανότητες πιστεύω.

Φιλικά πάντα.:oneup:

morpheus
29-04-08, 01:30
¨Εχω μαλλον εναν τετοιον, αλλα ειναι καμμενος απο λαθος ταση τροφοδοσιας. Αν θες να δοκιμασεις ειναι δικος σου, ή μπορεις να περασεις απο εδω να κανουμε την αλλαγη και δοκιμη επιτοπου.

KYUSS21
29-04-08, 08:03
Κατ' αρχήν sorry για την λάθος τοποθέτηση του topic αδελφέ εσύ που είπες ότι μάλλον έχεις έναν απλώς αν μπορείς γράψε τι Serial number έχει και αν δεν έχει πρόβλημα η πλακέττα και θα σου στείλω pm.Φίλε μου δεν μπορείς να φανταστείς τι προβλήματα μου λύνεις:worthy::worthy:

@ ADSLgr.com All rights reserved.