PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεο Netcarta Club όπου διπλασίαζεις τον χρόνο της NETCARTA



parisk
26-09-03, 15:33
Στην ACN σήκωσαν το παρακάτω site http://club.netcarta.gr είναι ένα Club
όπου αφού γραφτείς μπορείς να καταχωρήσεις την NETCARTA που έχεις και να πάρεις διπλάσιο χρόνο πρόσβασης ή διπλάσιο χρόνο ισχύος και αυτό μπορείς να το κάνεις για όσες κάρτες ξαναγοράσεις !

Νομίζω ότι είναι πολύ καλή φάση.

Εξάλου με ένα πρόχειρο υπολογισμό που έκανα μετά και από αυτό νομίζω πως εάν κάποιος δεν θέλει να είναι συνέχεια συνδεμένος (πχ 24h/day) στο Ιντερνετ με την ADSL σύνδεση του και την χρησιμοποιεί 1 με 2 ώρες ημερεσίως νομίζω ότι τον συμφέρει να μπαίνει με NETCARTA. :idea:

για 40 ώρες το μήνα σερφάρισμα αγοράζεις μια
Netcarta 15 euro (μέσα ο ΦΠΑ)=20 X 2 = 40 ώρες, πολύ καλό σε σχέση με τα 50euro περίπου (χωρίς ΦΠΑ) που ζητάνε για συνδρομή.

Βέβαια θα πρέπει να έχεις κάνει αίτηση στον ΟΤΕ για την γραμμή. :cry:

krge
26-09-03, 15:47
Θα μπορούσες να κάνεις υποβολή της είδησης, ώστε να μπεί στην κεντρική σελίδα γιατί μία τόσο καλή είδηση θα ήταν κρίμα να χαθεί ανάμεσα στα posts.

alex
14-10-03, 23:39
Έχω μπει και εγώ στο NETCARTA CLUB και πραγματικά προσφέρει πολλά για κάποιον που είναι χρήστης NETCARTA.
Είμαι σχετικά καινούριος χρήστης για τη NETCARTA και ο βασικός λόγος που την πήρα ήταν για να δοκιμάσω την υπηρεσία ACN ADSL.
Το NETCARTA CLUB μου έδωσε διπλάσιο χρόνο για τη NETCARTA πράγμα που με βοήθησε πολύ για τις δοκιμές μου με ADSL! Το μόνο που δεν κατάφερα να κάνω στο club είναι να διπλασιάσω και τη διάρκεια ισχύος για τη NETCARTA μου, γιατί είτε διπλασιασμό χρόνου πρόσβασης είτε διπλασιασμό διάρκειας ισχύος σε αφήνει να κάνεις. :roll:

fumantsu
14-10-03, 23:47
Εγω παντως δεν μπορω να σκεφτω καποιον που εχει ADSL να μπαινει 1-2 ωρες την ημερα....

xenbast_
14-10-03, 23:55
what's the catch? κάποιο λάκο θα έχει η φάβα... μήπως σε αναγκάζουν να αγοράζεις π.χ. μιά νετκάρτα το μήνα;

alex
15-10-03, 00:40
Εγω παντως δεν μπορω να σκεφτω καποιον που εχει ADSL να μπαινει 1-2 ωρες την ημερα....



Εγώ προσωπικά εργάζομαι και εκ των πραγμάτων δεν μπορώ να μπω πάνω από 2-3 ώρες την ημέρα!!όπως πιστεύω άλλωστε και οι περισσότεροι που είναι σε παρόμοια θέση. Το ADSL το προτιμώ για σερφάρισμα από μία dial-up γιατί δεν θέλω να μου σπάνε τα νεύρα τις πολύτιμες 2-3 ώρες που μπαίνω από το σπίτι μου.

parisk
15-10-03, 00:51
what's the catch? κάποιο λάκο θα έχει η φάβα... μήπως σε αναγκάζουν να αγοράζεις π.χ. μιά νετκάρτα το μήνα;

Εγώ ξαναγόρασα NETCARTA μόλις τελείωσε ο χρόνος πρόσβασης. Εκτός εάν εννοείς για τον χρόνο ισχύος.

Όντως η 8ευρη που είναι 20ώρες μέσω club ισχύει ένα μήνα η 15ευρη 2 μήνες, αλλα δεν νομίζω ότι δεν θα προλάβεις να τελειώσεις πρώτα της ώρες

@ ADSLgr.com All rights reserved.