PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM Πατημα Χαλανδριου - Προβλημα ενδειξης διαθεσιμοτητας



Fir3storm
02-05-08, 16:18
Αγαπητα μελη του Forum,

μετακομισα προσφατα στην περιοχη Πατημα Χαλανδριου και ειμαι κατοχος μιας γραμμης 2Mbit απο τον ΟΤΕ (Connex). Σκεφτομαι να παρω μια γραμμη TELLAS αλλα εχω προβλημα με την ενδειξη της διαθεσημοτητας. Η γραμμη φερεται να ειναι ακομη στην παλια περιοχη, συμφωνα με την καταχωριση, και σχεδον σε ολους τους γειτονες συμβαινει το ιδιο. Μπορει κανεις να μου πει εαν εχει γραμμη Tellas 12Mbit εδω στην περιοχη (που ακριβως) και εαν ειναι ευχαριστημενος;

Σας ευχαριστω πολυ
Fir3storm
:hmm:

Davout
03-05-08, 01:13
Το Πάτημα Χαλανδρίου που είναι ακριβώς, σε ποια πόλη;

Parazaar
03-05-08, 01:30
Βρες ενα συνοικιακο νουμερο και βαλτο στο site της τελλας για να δεις τη διαθεσιμοτητα..δε νομιζω ολοι να ηρθαν στην περιοχη σου απο μετακομιση..τσεκαρε με τηλεφωνο καταστηματος ειναι πιο σιγουρο

Fir3storm
04-05-08, 14:05
Parazaar εχεις δικιο, αλλα πιστεψε με, οσα νουμερα και να εχω δοκιμασει ολα ειναι απο μετακομιση:sorry:. Εξαλλου ειναι και καινουρια περιοχη (Πατημα Χαλανδριου = Κοντα στην σταση του μετρο Δουκισσης Πλακεντιας στην Αθηνα). Δεν υπαρχει κανενας User να μενει καπου κοντα:worthy:;



Βρες ενα συνοικιακο νουμερο και βαλτο στο site της τελλας για να δεις τη διαθεσιμοτητα..δε νομιζω ολοι να ηρθαν στην περιοχη σου απο μετακομιση..τσεκαρε με τηλεφωνο καταστηματος ειναι πιο σιγουρο

@ ADSLgr.com All rights reserved.