PDA

Επιστροφή στο Forum : HELP (δεν επιασε φωτια...) απλα problem με τα themes των Win Xp [solved]



damianos007
24-08-05, 01:57
Κατά λάθος /επίτηδες :-k ........... έσβησα (ή κάτι τέτοιο :oops:) το theme πως μπορώ να ξανά βάλω το κλασικό theme με τα μπλε και πράσινα τεραστία κουμπάκια.....γιατί ωραίο είναι και αυτό δεν λέω (δεν τρώει και πολύ ραμ) άλλα στα νέα προγράμματα πχ ΙΕ 7 θέλω να δω τον σχεδιασμό τους κτλπ........γενικά....κάλα ήταν και πριν :thumb_dup ,....
Πως μπορώ να τα επαναφέρω?? ????
please help........ :oops:

no_logo
24-08-05, 02:09
:offtopic: πάντως damianos007 όταν βλέπω αυτα τα posts με τα τεράστια HELP τρομάζω, νομίζω πως επιασε φωτιά το pc του χρήστη :offtopic:

damianos007
24-08-05, 02:35
ακριβως για αυτο δεν εγραψα HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
αλλα εγραψα HELP μαζι με την φατσουλα :-p ..... αλλα ενταξει αν ειναι θα το αλαξω....

edited:
να παρει δεν αλλαζει ο γενικος τιτλος μονο ο τιτλος του post.....sry|!!!!!

[Insomniac]
24-08-05, 03:43
Για ρίξε λίγο μια ματιά στο Start->Run->services.msc και στο παράθυρο που θα ανοίξει, ψάξε στα Services την λέξη Themes. Δες το status που έχει (θα πρέπει να είναι Started) και το Startup Type (θα πρέπει να είναι Automatic).

Αν δεν είναι Automatic, κάνε δεξί κλικ πάνω του και άλλαξέ το από τα Properties (κάνε και ένα restart τα Windows μετά).

damianos007
24-08-05, 11:39
thanx
ευχαριστω πολυ
[Insomniac]
τελικα απο οτι θυμηθικα ειχα ακολουθησει ακριβως τα ιδια βηματα για να το κανω disable........ τωρα ειναι οκ γυρισα στα παλια χαζ@ τεραστια μπλε/πρασινα windows....μπουχου καλα ηταν και πριν ......λολ
anyway μπορει καποιος να το αλλαξει σε solved για να μην βλεπουν το HELP και τρεχουν νομιζοντας οτι εχει πιασει φωτια το πισι μου!!! λολ

@ ADSLgr.com All rights reserved.