PDA

Επιστροφή στο Forum : Βενζινάδικα - Ηράκλειο Κρήτης



redfever7
11-05-08, 18:42
Καλησπέρα,

κανείς που να ξέρει κανένα όπου έχει περισσέψει καμια σταγόνα στο Ηράκλειο?:hmm:

joeyGR
11-05-08, 19:35
οταν ειχα δει ειδησεις εχθες ενας νομιζω ηταν ανοιχτος και πιγε το λιτρο 2,700 αν θυμαμαι καλα.... Μαμηθηκαμε που μαμηθηκαμε στην ακριβεια... Τα παιδια μας πως θα ζησουν, που θα ζησουν...;:(

George978
11-05-08, 19:38
ξεφραγο αμπελια η ελλαδα ειναι η διαπιστωση μου , ο καθενας κανει οτι θελει πλεον μη υπολογιζονταν τιποτα.

Και ποιοι μιλανε για ανεχεια , τα καρτελ και οι κλικες οπως οι κυριοι αυτοι. δηλαδη ειναι να τραβας τα μαλλια σου

joeyGR
11-05-08, 20:02
βασικα σε 5 χρονια λογικα θα εχουμε τα υδριβικα (δηλαδη θα λειτουργουν με νερο), ελπιζω.... γιατι αμα δεν γινει κατι ο 3ος παγκοσμιος πολεμος πλησιαζει...

George978
11-05-08, 20:06
θα ζησουμε ιστορικες στιγμες:p

manoulamou
12-05-08, 17:11
Εχει ο Βαγγελης ο Γραμματικακης μεχρι και 3 ευρω...Σπευσατεεεεε σπευσατεεεε!!!
http://troktiko.blogspot.com/2008/05/blog-post_3919.html

http://bp0.blogger.com/_BCsaeWGNwNI/SCfqD9-An5I/AAAAAAAAIXg/M_gIEEsJ5pA/s320/γραμματικάκης.jpg

Spanos
12-05-08, 17:17
οταν ειχα δει ειδησεις εχθες ενας νομιζω ηταν ανοιχτος και πιγε το λιτρο 2,700 αν θυμαμαι καλα.... Μαμηθηκαμε που μαμηθηκαμε στην ακριβεια... Τα παιδια μας πως θα ζησουν, που θα ζησουν...;:(

Εγω πάντως δε βλέπω κανείς να σταματάει να αγοράζει αυτοκίνητα ή τουλάχιστον να μη τα χρησιμοποιεί ακόμα και για να αγοράσει τσιγάρα απο το περίπτερο.

Κατα τ'αλλα ακρίβεια, έλλειψη θέσεων πάρκινγκ, μόλυνση κλπ κλπ γκρίνια

Αφου έχουν ολοι απο τρία αυτοκίνητα ο καθένας ας πληρώσουν ;)

manoulamou
12-05-08, 17:19
Και τρεχουμε να γεμισουμε μεχρι και κουβαδες μπας και ξεμεινουμε
ενω ειναι σχεδον γεματα τα ρεζερβουαρ ...
Βρισκουνε και τα κανουνε αδερφιαααααα:wall:

Hengeo
12-05-08, 17:29
Μα τι λέτε τώρα, είναι δυνατόν να χάσουμε την βόλτα του Σ/Κ με το αμαξάκι μάς; Και σιγά μην κουραστούμε λίγο χρησιμοποιώντας τα πόδια μας, για τα ΜΜΜ δεν το συζητώ, σιγά μην στιβαχτούμε με όλους τους Αλβανούς που βρωμάνε :rolleyes:







... Προφανώς και είναι ειναι ειρωνικό το παραπάνω, και δεν αναφέρεται στις περιπτώσεις που είναι απόλυτως αναγκαία η βενζίνη. Αλλά κάτι μου λέει ότι ελάχιστοι από αυτούς που κάνουν τις ουρές έχουν πραγματικά απόλυτη ανάγκη.. :whistle:

manoulamou
12-05-08, 17:31
Για ταξι ουτε λογος ειναι πανακριβα κι ας εχουν γινει mini-bus...:twisted:
Που να ψαχνουμε δε στο ιντερνετ*** τις βελτιστες διαδρομες (http://www.oasa.gr/?tml=1&pageid=90&menu=2&pg=1) με ΜΜΜ;;;









***να ξεραμε και τη χρηση του:p

joeyGR
12-05-08, 21:48
Οι μελοντικες δουλειες που θα βγαζουν λευτα ειναι αυτες που αφορουν πληροφορικη,επιστημες κλπ. Και χωρεις να σου κοβει, μπορεις να ανοιξεις ενα βενζιναδικο και τελειωνει η υποθεση..;)

Spanos
12-05-08, 21:53
Οι μελοντικες δουλειες που θα βγαζουν λευτα ειναι αυτες που αφορουν πληροφορικη,επιστημες κλπ. Και χωρεις να σου κοβει, μπορεις να ανοιξεις ενα βενζιναδικο και τελειωνει η υποθεση..;)

Εγω πάντως ανταλλάσω το πτυχίο με βενζινάδικο;)

manoulamou
13-05-08, 08:39
Και ταριφας ή νταλικερης δεν ειναι πολυ χαλια παντως...:twisted:

@ ADSLgr.com All rights reserved.