PDA

Επιστροφή στο Forum : Otenet on DSL kit wireless και απορίες..



kagouras
02-09-05, 09:32
Μόλις εχθές παρήγγειλα απο το πλαισιο το ON DSL KIT WIRELESS και έχω τις εξής απορίες..
1).Το τέλος ενεργοποίησης περιλαμβάνετε? :(
2).Πόσο καιρό κάνουν για να σε συνδέσουν? :(
3).Μετα το πέρας τον 2+1 μήνες τα πάγια της γραμμής DSL (23.6Ε) και σύνδεση (32Ε) μπορούν να τα πέρνουν απο κάποιον τραπεζικό λογαριασμό ή πιστωτική κάρτα αυτόματα χωρις να μου έρχετε λογαριασμός στο σπίτι? και άν ΝΑΙ αυτό το δηλώνεις αρχικά στην αιτηση που υπαρχει μεσα στο ΚΙΤ ή μετά το πέρας τον 2+1? το λέω αυτό γιατί και το πάκετο και τα πάγια (γραμμή+ιντερνετ) θα μου τα πληρώνει η εταιρία μου. :D
4).Εχω το us robotics 9105 να βάλω αυτο η το netgear που δίνει το κιτ απο άποψη απόδοσης εξερώντας οτι το netgear ειναι wireless.Το usr 9105 ειναι καινούργιο μου το έδωσε ενας φίλος που έφηγε αγγλία. :thumbsup1
5).'Οποιος εχει πάρει το ΚΙΤ ας πει άν ειναι ευχαριστημένος.

'Oποιος γνωρίζει ας απαντήσει ρε παιδιά thx. :thumb_dup

sdikr
02-09-05, 14:12
1) Ναι ειναι μέσα στην τιμή

2) απο 2 εως 12 μέρες, εσυ καλού κακού σύνδεσε το modem στην γραμμη να δείς πότε θα συχρονίσει

3) Μετά το πέρας πάς σε αορίστου οτενετ, Δεν ξέρω κατα πόσο μπορείς μέσω πιστωτικής, αλλά σίγουρα γίνεται μέσω του λογαριασμου του οτε

4) τώρα ερωτήσεις ειναι αυτές ;) Αν δεν χρείαζεσαι το wifi χαλαρά το 9105

5) η οτενετ πάει καλά

MirrorX
02-09-05, 14:22
νομιζω οτι μπορεις και μεσω πιστωτικης γιατι στην αιτηση εχει και αυτην την επιλογη

@ ADSLgr.com All rights reserved.