PDA

Επιστροφή στο Forum : vodafone naked adsl



BOUDAS99
14-05-08, 19:02
Καλησπέρα...σε λίγο καιρό μετακομίζω κ με ενδιαφέρει να βάλω μόνο ADSL...έτσι είδα μια προσφορά της Vodafone όπου δίνει naked ADSL(24mbps) με 16.25€ το μήνα...
Κ η ερώτηση μου είναι,να κανω την κίνηση να βάλω Vodafone ή καλύτερα να πάω στo HOL double play χωρις απεριόριστο σταθερό;;;Κ γενικά τι έχει ακουστεί για τις υπηρεσίες κ τουσ χρόνους ενεργοποίησης της Vodafone;;;

bored01
14-05-08, 19:11
Δεν έχουν διαφορά. Απλώς η Vodafone σε περίπτωση που καθυστερήσει πάρα πολύ η ενεργοποίηση της γραμμής σου, δίνει συνήθως δωρεάν 3G data card ως προσωρινή λύση, για να μην μείνεις χωρίς internet.

Gio Alex
15-05-08, 12:12
Δεν έχουν διαφορά. Απλώς η Vodafone σε περίπτωση που καθυστερήσει πάρα πολύ η ενεργοποίηση της γραμμής σου, δίνει συνήθως δωρεάν 3G data card ως προσωρινή λύση, για να μην μείνεις χωρίς internet.


Σωστό. Εγώ σήμερα θα την πάρω. Μου την έδωσαν αφού τους πήγα τον εξοπλισμό για διακοπή σύνδεσης. Χτες μίλησα ότι αποδέχομαι αυτή την κάρτα και σήμερα με πήραν τηλέφωνο να περάσω να την πάρω. Μου είπαν ότι είναι εντελώς δωρεάν, θα το τσεκάρω με την σύμβαση που θα μου δώσουν να υπογράψω. Περισσότερα νέα (ελπίζω) από αύριο

@ ADSLgr.com All rights reserved.