PDA

Επιστροφή στο Forum : Όταν η Τελλας ρωτάει τους πελάτες



kdihalas
14-05-08, 19:52
Αγαπητέ συνδρομητή / συνδρομήτρια,

Σας ευχαριστούμε που καλέσατε την τεχνική εξυπηρέτηση της Tellas. Θα μας βοηθούσε να βελτιώσουμε την εξυπηρέτησή σας, αν διαθέτατε λίγα λετπά από τον χρόνο σας για να απαντήσετε κάποιες ερωτήσεις σχετικά με την εμπειρία σας από την Tellas έως τώρα

1. Παρακαλούμε αξιολογείστε την συνολική ικανοποίηση από την κλήση σας στην Τεχνική υποστήριξη της Tellas σε κλίμακα από το 1 έως το 9. Το 1 αντιστοιχεί στο "πάρα πολύ απογοητευμένος", το 9 αντιστοιχεί στο "πάρα πολύ ικανοποιημένος". 1 2 3 4 5 6 7 8 9

2. Παρακαλούμε αξιολογείστε τον χρόνο που αναμένατε στο τηλέφωνο για να μιλήσετε με κάποιο εκπρόσωπο μας. Το 1 αντιστοιχεί στο "περίμενα πάρα πολύ για να μιλήσω με κάποιον εκπρόσωπο", το 9 αντιστοιχεί στο "μίλησα αμέσως με κάποιον εκπρόσωπο". 1 2 3 4 5 6 7 8 9

3. Παρακαλούμε αξιολογείστε τον αντιπρόσωπο με τον οποίο μιλήσατε. Το 1 ανταποκρίνεται στο "δεν ήταν καθόλου εξυπηρετικός και δεν είχε γνώση του αντικειμένου του", το 9 αντιστοιχεί στο "ήταν πάρα πολύ εξυπηρετικός και είχε πολύ καλή γνώση του αντικειμένου του". 1 2 3 4 5 6 7 8 9

4. Παρακαλούμε αξιολογείστε την υπηρεσία τηλεφωνίας / internet που λαμβάνετε έως τώρα από την Tellas όσον αφορά την ποιότητα δικτύου. Το 1 ανταποκρίνεται στο "οι υπηρεσίες τηλεφωνίας / internet δεν έχουν καθόλου καλή ποιότητα", το 9 αντιστοιχεί στο "η ποιότητα των υπηρεσιών τηλεφωνίας / internet είναι πάρα πολύ καλή". 1 2 3 4 5 6 7 8 9

5. Παρακαλούμε αξιολογείστε την συνολική εικόνα που έχετε έως τώρα για την Tellas. Το 1 αντιστοιχεί στο "έχω πολύ άσχημη εικόνα και δεν θα συστήσω σε κάποιον γνωστό μου", το 9 αντιστοιχεί στο "έχω πολύ καλή εικόνα και θα την συστήσω και σε κάποιον γνωστό μου". 1 2 3 4 5 6 7 8 9

6. Το θέμα για το οποίο καλέσατε έχει λυθεί έως αυτήν την στιγμή ; NAI OXI

Στην περίπτωση που η Tellas σας έχει απογοητεύσει σε κάποιον τομέα παρακαλώ αναφέρατε σε ποιον.

Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι τα στοιχεία σας θα αθροιστούν μαζί με στοιχεία άλλων πελατών και θα επεξεργαστούν από την Tellas μόνο για τον σκοπό της βελτίωσης της εξυπηρέτησής σας και σε καμία περίπτωση δεν θα χρησιμοποιηθούν για σκοπούς πωλήσεων. Είναι πάγια πολιτική της εταιρείας μας να προστατεύει τα προσωπικά δεδομένα των πελατών της.

Με Εκτίμηση,
Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

αυτό το E-mail μου έστειλε εχθές η Τελλάς σε ποιούς άλλους το έστειλε και τη απαντήσατε?

juniorjack
14-05-08, 20:21
Χμμ, μήπως η αποστολή του mail έχει σχέση με αυτό (http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=202353);

kdihalas
14-05-08, 23:04
Καλό είναι που το κάνει αλλά θα φτιάξουν τα πράγματα ή είναι μια κίνηση "για τα μάτια των πελατών της?"

kalicatzaros
14-05-08, 23:10
Ο Τέλης τι απάντησε? :p

Spanos
15-05-08, 00:02
Δε μου έχει έρθει τίποτα ακόμα:hmm:

Mouse Potato
15-05-08, 01:29
Ούτε κι εγώ έχω λάβει κάτι τέτοιο...

nEC
15-05-08, 13:38
To mail αυτό έρχεται κατόπιν επικοινωνίας με την εξ. πελατών! είναι κάτι σαν feedback για το πόσο ευχαριστημένος ήσουν με την εξ.πελατών.

razorblade1100
15-05-08, 13:43
πρωτη φορα το βλεπω :hmm:

vwpolo
15-05-08, 17:08
Όλα είναι θέματα πολιτικής ποιότητας αγαπητοι μου συμφορουμίτες.
Τέτοιες έρευνες που κάνουν αντιστοιχούν σε συστήματα ποιότητας ISO 9000.
Eίναι τέτοιο το επάγγελμα μου που τα ξέρω από πρώτο χέρι.
Πώς αλλιώς θα έιχαν ISO;;;;;
Τόσο εύκολα γίνεται;;;;;

@ ADSLgr.com All rights reserved.