PDA

Επιστροφή στο Forum : Τellas πολύ καθυστέρηση!!



martinibb
15-05-08, 18:38
Περιμένω να ενεργοποιηθώ στην Tellas εδώ και 5 μήνες!!
Μου έχουν πει ότι ο ΟΤΕ έχει δώσει πειθανή ημ/νια μετάβασης 2-5 και ακόμα περιμένω!!
Υπάρχει κάποιος εδώ που να εργάζετε στην Tellas οστε να βοηθήσει;
Πάει πάρα πολύ καιρός και δεν γίνετε άλλο να περιμένω και να πληρώνω και τον ΟΤΕ 50ε και την Tellas άλλα 40ε!!

ermis333
15-05-08, 18:51
Τον τελευταίο καιρό με την υπόθεση της Deutsche Telekom γίνονται πολλές απεργίες και φαντάζομαι έχουν μείνει πίσω πολλά ζητήματα ενεργοποιήσεων.

DiM
15-05-08, 19:16
Εγώ σας λέω πως και τις ημερες τον απεργιών γίνονται κανονικά οι αλλαγές από τον ΟΤΕ στα δίκτυα των εναλλακτικών. Το ξέρω από πρώτο χέρι από φιλο μέσα στο κατάστημα οτε της περιοχής. Έκατσε πρόβλημα στην προηγουμενη απεργία Δευτερα και την Τρίτη ημερα απεργίας τον πείρα το πρωί ήταν στο κτίριο του ΟΤΕ και πάνω στην συζήτηση μου έλεγε πόσους συνδρομητές έχει να αλλάξει εκείνη την ημερα παρότι είχε απεργία.

Εμενα πείρε 1 μηνα η μετάβαση από ΟΤΕ σε Forthnet. Με είχαν ενημέρωση από τις 23/4 πως στης 12/5 θα γίνει η ενεργοποίηση όπως και έγινε.

Οποτε οι απεργίες και ότι γίνετε στον ΟΤΕ δεν έχει επηρεάσει σε τίποτα αλλου είναι το πρόβλημα του φίλου. Και η τελλας είναι η μονη αρμόδια να του απάντηση που είναι το πρόβλημα της καθυστέρησης.

martinibb
15-05-08, 19:20
η τελλας είναι η μονη αρμόδια να του απάντηση που είναι το πρόβλημα της καθυστέρησης.

Ιλικρινά μου λένε οτι δεν υπαρχει κανένα θεμα και κανένα πρόβλημα απο τις 2-5 και μετά. Απλά μια καθυστέριση.
Πρίν από αυτό μου έλεγαν ποσ δεν υπήρχαν διαθεσιμες θύρες (για 3 μήνες το έλεγαν αυτό).
Τι να πώ, μας δουλεύουν κανονικά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.