PDA

Επιστροφή στο Forum : ποιός φταίει τελικά



vonzuchter
17-05-08, 14:48
Τελικά ποιός φταίει που αργούν τόσο να ενεργοποιηθούν οι συνδέσεις. περιμενω ΗΟL 6 μήνες. μετά απο κάτι τραγικά όπως χάθηκε η αιτηση μου κτλπ τώρα μου λένε τη γνωστη δικαιολογία οτι δεν ενεργοποιεί τη γραμμή ο οτε. ΦΤΑΙΕΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΟΤΕ Η ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. Μπορώ να ακυρώσω τη διαδικασία; λέω να περιμένω 1 χρόνο ακομα να τη βγάλω σε ιντερνετ καφε μεχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση

psybases
17-05-08, 21:29
Τελικά ποιός φταίει που αργούν τόσο να ενεργοποιηθούν οι συνδέσεις. περιμενω ΗΟL 6 μήνες. μετά απο κάτι τραγικά όπως χάθηκε η αιτηση μου κτλπ τώρα μου λένε τη γνωστη δικαιολογία οτι δεν ενεργοποιεί τη γραμμή ο οτε. ΦΤΑΙΕΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΟΤΕ Η ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. Μπορώ να ακυρώσω τη διαδικασία; λέω να περιμένω 1 χρόνο ακομα να τη βγάλω σε ιντερνετ καφε μεχρι να ξεκαθαρίσει η κατάσταση

Για ποιον λόγο πιστεύεις οτι αξίζει κάποιος να περιμένει 6 μήνες ή ένα χρόνο χωρίς τηλεφωνο/ιντερνετ;;;

georgep138
19-05-08, 01:32
Για ποιον λόγο πιστεύεις οτι αξίζει κάποιος να περιμένει 6 μήνες ή ένα χρόνο χωρίς τηλεφωνο/ιντερνετ;;;

Υπάρχουν και μαζόχες ? !

vonzuchter
19-05-08, 10:42
λέω να περιμένω 1 χρόνο γιατί απο ότι κατάλαβα η ευρυζωνική πρόσβαση είναι ακόμα σε εμβρυακό σταδιο στην ελλάδα. τελικά φταίει όντως ο οτε? μπορώ να διακόψω τη διαδικασία με την ΗΟL γιατί βαρέθηκα να με κοροιδεύουν?

psybases
19-05-08, 14:37
λέω να περιμένω 1 χρόνο γιατί απο ότι κατάλαβα η ευρυζωνική πρόσβαση είναι ακόμα σε εμβρυακό σταδιο στην ελλάδα. τελικά φταίει όντως ο οτε? μπορώ να διακόψω τη διαδικασία με την ΗΟL γιατί βαρέθηκα να με κοροιδεύουν?

Η προσωπική μου άποψη είναι ότι είναι περισσότερο πιθανόν να σε κοροιδεύει η ΧΟΛ παρά ο ΟΤΕ..
Ναι φυσικά και μπορείς να διακόψεις την διαδικασία με την ΧΟΛ, απλά να ο,τι κάνεις να το κάνεις εγγράφως (με FAX κτλ) για να έχεις αποδείξεις εαν κάτι δεν πάει καλά...

theopan
19-05-08, 14:43
λέω να περιμένω 1 χρόνο γιατί απο ότι κατάλαβα η ευρυζωνική πρόσβαση είναι ακόμα σε εμβρυακό σταδιο στην ελλάδα.

Κάποιοι πάροχοι είναι "σε εμβρυϊκό στάδιο" απλά και δε λένε να "μεγαλώσουν" επιτέλους. Όχι η ευρυζωνική πρόσβαση στο σύνολό της. Συνεπώς απευθύνσου σε κάποιον σοβαροτέρο πάροχο.

@ ADSLgr.com All rights reserved.