PDA

Επιστροφή στο Forum : Κύπελλο Ελλάδος Hellas on line!!!!καλό.....



kozi1989
17-05-08, 21:15
:evil:Έλεος μας έπριξε ο παρουσιαστής με το ''κύπελλο Hellas on line''....:down:
Του χρόνου θα λέει ''κύπελλο Deutsche Telekom - ΟΤΕ'' ή μήπως ''κύπελλο Tellas - Wind''???
Στο σημερινό αγώνα κυπέλλου Ελλάδος μεταξύ Ολυμπιακού - Άρη παντού είχε ταμπέλες, ταμπελάκια, οθόνες που διαφήμιζαν την Hellas on line.....:down:Δεν κοιτάνε που δεν μπορούν να προσφέρουν μια αξιόπιστη υπηρεσία, το παίζουν και χορηγοί με τα λεφτά μας....:evil:
Προτιμώ να είναι αξιόπιστος πάροχος και όχι να σπαταλάει τα λεφτά του για χορηγός και να διαφημίζει.......:down:

Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό(Αν και είμαι Πάοκ).:oneup:

songless_bird
17-05-08, 21:19
Συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό(Αν και είμαι Πάοκ).:oneup:
Γιατι αν το έπαιρνε ο Αρης, θα εδινες παλι συγχαρητηρια?:rofl:

kozi1989
17-05-08, 21:21
Γιατι αν το έπαιρνε ο Αρης, θα εδινες παλι συγχαρητηρια?:rofl:

Ναι:oneup::p:whistle:

guzel
17-05-08, 21:40
πολυ καλη διαφημιση για τη χολ :oneup:

η χολ ειναι απο τους πιο αξιοπιστους παροχους που δραστηριοποιουντε στην ελλαδα.. μην τα ισοπεδωνουμε ολα

whitehed
17-05-08, 21:43
Κοκκαλισταν παντου...:)

guzel
17-05-08, 21:47
φουξια καπελακια μοιρασαν? .. :lol::lol:

xolloth
17-05-08, 21:50
χωριs εφετοs να παιξουμε καλα ,τα πηραμε ολα σκεψου να παιζαμε και καλυτερα.
συγχαρητηρια στην hol,μαs εφερε γουρι.

guzel
17-05-08, 21:51
Του χρόνου θα λέει ''κύπελλο Deutsche Telekom - ΟΤΕ''

kozi1989 ο οτε ασχολειται με πιο ουσιαστικα πραγματα πχ eurovision ...:twisted::lol: και να κανει πλατινες στο μιχαλακη ;)

kozi1989
17-05-08, 22:00
πολυ καλη διαφημιση για τη χολ :oneup:

η χολ ειναι απο τους πιο αξιοπιστους παροχους που δραστηριοποιουντε στην ελλαδα.. μην τα ισοπεδωνουμε ολα

Τι είναι?:rofl:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=195073
Διάβασε τις πρώτες 3 σελίδες....

guzel
17-05-08, 22:04
Τι είναι?:rofl:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=195073
Διάβασε τις πρώτες 3 σελίδες....

και στους καλυτερους παροχους ανα τον κοσμο υπαρχουν προβληματα... δεν μου λενε κατι οι 3 σελιδες που αναφερεις... εξαλλου οπως γνωριζεις η ταχυτητα επηρεαζεται απο διαφορους παραγοντες αρα δεν ειναι απαραιτητο να φταιει η χολ.. επιπλεον μεσα απο 3 σελιδες δεν μπορεις να χαραχτηριζεις αν ενας παροχος ειναι αξιοπιστος η οχι..

για κανε μια βολτα και στα υπολοιπα subforum (οτε,τελλας κλπ)

maxorfo
17-05-08, 23:12
Αξιόπιστο θα χαρακτήριζα τον πάροχο που σέβεται τους πελάτες του, τους ενημερώνει και δεν συμπεριφέρεται σαν φτηνιάρης πονηρός μπακάλης. Τη HOL δεν την κατατάσσω στους πρώτους, διότι, μεταξύ άλλων:
1. Έχει αστεία λογιστική υποστήριξη, που μόνο ταλαιπωρία μου έχει προσφέρει μέχρι σήμερα (πχ. μετά από ένα χρόνο εξακολουθεί να παρουσιάζει ως ανεξόφλητο, ποσό, που έχω καταθέσει online σε τραπεζικό της λογαριασμό και που, ενώ είναι υποχρεωμένη, δεν ελέγχει).
2. Χωρίς καμμία απολύτως ενημέρωση - είτε των πελατών, είτε με ανακοίνωση στο site - κατάργησε σιωπηρά την πρόσθετη έκπτωση 5% που έδινε κάθε μήνα στους άνω του ενός έτους συνδρομητές της στο πακέτο inteρνet.
3. Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο κατάργησε το telephony bonus 10% επί της αξίας των κλήσεων, για τις υπηρεσίες eVoice, easyVoice.

Όταν η HOL - και η κάθε HOL - μάθει τι θα πεί συνέπεια, τήρηση των συμφωνηθέντων, συναλλακτική καλή πίστη και όλα όσα γενικότερα πρέπει να εφαρμόζουν και τα δύο μέρη σε μιά σύμβαση, θα αποκτήσει και αξιοπιστία.

kozi1989
17-05-08, 23:27
και στους καλυτερους παροχους ανα τον κοσμο υπαρχουν προβληματα... δεν μου λενε κατι οι 3 σελιδες που αναφερεις... εξαλλου οπως γνωριζεις η ταχυτητα επηρεαζεται απο διαφορους παραγοντες αρα δεν ειναι απαραιτητο να φταιει η χολ.. επιπλεον μεσα απο 3 σελιδες δεν μπορεις να χαραχτηριζεις αν ενας παροχος ειναι αξιοπιστος η οχι..

για κανε μια βολτα και στα υπολοιπα subforum (οτε,τελλας κλπ)

Συμφωνώ ότι δεν μπορείς να χαρακτηρίζεις κάποιον. Όταν όμως έχεις τεκμήρια τότε αλλάζει
το πράγμα. Το δικό μου το θέμα ήταν ότι εδώ και 5 μήνες που έχω adsl, έχω adsl2 αντί για adsl2+ και το πρόβλημα παραμένει ακόμα ενώ εδώ και 27 μέρες από τότε που το έμαθα χάρη στους χρήστες εδω πέρα, έχω πάρει χίλια δυο τηλέφωνα. Ζήτησαν και συγνώμη για αυτό που συνέβαινε και συμβαίνει..Ήδη έκανα μια καταγγελία και είπαν έγγραφα ότι θα με αποζημειώσουν για 2 μήνες που δεν είχα τηλέφωνο από άλλη προσφορά της ίδιας εταιρείας...Όποτε έχω μια προυπηρεσία και το λέω..Το θέμα είναι ότι είναι λογικό να υπάρχουν προβλήματα όπως λες και εσύ αλλά εδώ υπάρχει κοροιδία φίλε μου που οφείλεται στο γεγονός ότι οι ελενκτικοί μηχανισμοί δεν έχουν την εξουσία που θα έπρεπε με αποτέλεσμα να υπάρχει ασυδοσία και αυτό το πληρώνει ο καταναλωτής.:rtfm:

Για αυτό και έκανα αίτηση σε άλλη εταιρεία. Αλλά δεν θα το αφήσω έτσι...Η μεγαλύτερη ζημιά για κάποιον που σου πουλάει κάτι και σε κοροειδεύει, είναι η δυσφήμηση.
Ένα από τα ελάχιστα όπλα του καταναλωτή.

SouthDog
17-05-08, 23:31
Συγχαρητήρια στο Γαύρο :clap:

:yahoo::D

και μη δίνετε σημασία στο Guzel...
είναι γνωστό παπαγαλάκι της καταραμένης κ ακατανόμαστης


Κοκκαλισταν παντου...

Αν δεν κάνω λά8ος τώρα ο 8είος δεν έχει
πολύ σχεση με την εταιρία, τουλάχιστον όσο
είχε παλιότερα

joeyGR
17-05-08, 23:36
οντως και σε προηγουμενα ματς του κυπελλου ειχα βαρεθει να ακουω Ηellas On Line και Hellas On Line...:p Την διαφημιση του Λυμπε την ειδατε;:p:lol:

Gus5000
18-05-08, 01:21
Χαχαχα του Λυμπε τα σπαει μετα και τις δηλωσεις του!

Οσο για την HOL. Ρε μαγκες τοσο καιρο ειναι Hellas on Line...τωρα το καταλαβατε, εξαλου ποσα εσκασε η HOL gia thn xorhgia στο ντουκου θελατε να το περασουν? Να λετε παλι καλα που ειναι HOL και δεν ειναι τπτ Nova...(ελπιζω να με καταλαβαινουν οσοι βλεπουν μπαλα :P)!

whitehed
18-05-08, 01:33
Αν δεν κάνω λά8ος τώρα ο 8είος δεν έχει
πολύ σχεση με την εταιρία, τουλάχιστον όσο
είχε παλιότερα


Κανεις λαθος...

http://www.hol.gr/default.asp?pid=5&la=1

dimitris_v
18-05-08, 07:05
2. Χωρίς καμμία απολύτως ενημέρωση - είτε των πελατών, είτε με ανακοίνωση στο site - κατάργησε σιωπηρά την πρόσθετη έκπτωση 5% που έδινε κάθε μήνα στους άνω του ενός έτους συνδρομητές της στο πακέτο inteρνet.

Καταργήθηκε η έκπτωση?... Στους λογαρασμούς μου υπολογίζεται προς το παρόν κανονικά

maxorfo
18-05-08, 14:36
Στον τελευταίο λογαριασμό - ημ/νία έκδοσης 31-3-2008 - η έκπτωση έχει εξαφανιστεί. Το ίδιο και σ' ένα φίλο μου.

nnn
18-05-08, 22:32
Υπάρχουν αρκετά θέματα για την HOL, συνεχίστε εκεί.

@ ADSLgr.com All rights reserved.