PDA

Επιστροφή στο Forum : Αίτηση Μεταφοράς γραμμής Double-Play



akilleas
20-05-08, 12:22
Μετακομίζω μέσα στις επόμενες 15-20 ημέρες και θα ήθελα να ξέρω εάν κάποιος έχει κάνει μεταφορά γραμμής Double-Play, τι χρειάστηκε και σε πόσες ημέρες ολκληρώθηκε. Επίσης εάν ξέρει κάποιος πως γίνεται η μεταφορά τους σήματος από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας στο διαμέρισμα μου??? Στέλνει τεχνικό η HOL ???

pskouras
20-05-08, 12:33
Μετακομίζω μέσα στις επόμενες 15-20 ημέρες και θα ήθελα να ξέρω εάν κάποιος έχει κάνει μεταφορά γραμμής Double-Play, τι χρειάστηκε και σε πόσες ημέρες ολκληρώθηκε. Επίσης εάν ξέρει κάποιος πως γίνεται η μεταφορά τους σήματος από τον κατανεμητή της πολυκατοικίας στο διαμέρισμα μου??? Στέλνει τεχνικό η HOL ???

Λοιπόν έκανα πριν κανα δυο μήνες.
Ναι στέλνει τεχνικό από το κατανεμητή της πολυκατοικίας μέχρι το σπίτι σου.
Εμένα (αλλά και σε άλλους που έχω διαβάσει) μου είχαν πει ότι θέλει 20 εργάσιμες για να γίνει η μεταφορά του τηλεφώνου. Στην πραγματικότητα εμένα μου πηρέ 55 ημέρες περίπου (40 εργάσιμες εάν δεν κάνω λάθος), και αυτό μετά από αμέτρητα τηλεφωνά και αμέτρητες ώρες στην αναμονή (μπιν...κια), αμέτρητα ψέματα κτλπ. Μια ταλαιπωρία. Αν το ήξερα δεν θα έκανα και θα γύρναγα στον πΟΤΕ.

Πάντως ότι και να κανείς... Κάθε μέρα να τους παίρνεις τηλ και να μαθαίνεις την πορεία τους. Να κρατάς ονόματα και τη να σου πω.... Καλή Τύχη.... Σίγουρα θα σου χρειαστεί.

akilleas
20-05-08, 12:42
Ελπίζω εδώ στα Τρίκαλα (που σίγουρα είμαστε λιγότεροι) να μην καθυστερήσει τόσο πολύ...:hmm:

pskouras
20-05-08, 12:46
Ελπίζω εδώ στα Τρίκαλα (που σίγουρα είμαστε λιγότεροι) να μην καθυστερήσει τόσο πολύ...:hmm:

απο Βολο ειμαι....
καλη τυχη

akilleas
21-05-08, 19:17
Σήμερα έκανα την κατάθεση όπως μου ζήτησαν και μου είπανε ότι θα με καλέσουνε αυτοί για τα περαιτέρω.
Ξέρεις κανείς σε πόσες μέρες θα με καλέσουνε???
κανείς άλλος που να έχει κάνει μεταφορά γραμμής βρε παιδιά????

@ ADSLgr.com All rights reserved.