PDA

Επιστροφή στο Forum : Ερωτηση για συνδεσμολογια και συσκευες τηελφωνου



dancerman
23-05-08, 09:34
Σε επικοινωνια που ειχα με την forthnet για το οτι εχει πεσει ο συγχρονισμος μου απο 22 στα 19-20 με προσφατο περιστατικο και κατω απο 19 με ρωτησαν ποσες συσκευες εχω συνδεδεμενες γιατι αυτοι βλεπουν 4-5 ενω εγω εχω 2. Επηρεαζει αυτο το συγχρονισμο μου?και μηπως φταει καποιο απο τα τηλεφωνα?αν και προηγουμενως ετσι ημουν.
Για το οτι τραβανε τοσο ρευμα οι 2 αυτες συσκευες ειναι φυσιολογικο η υπαρχει καποιο προβλημα?

morfeas2002
24-05-08, 00:05
Για δοκίμασε να δουλέψεις για λίγο χωρίς τις τηλεφωνικές συσκευές να δείς πόσο θα συγχρονίσεις.

hel
24-05-08, 09:13
Σε επικοινωνια που ειχα με την forthnet για το οτι εχει πεσει ο συγχρονισμος μου απο 22 στα 19-20 με προσφατο περιστατικο και κατω απο 19 με ρωτησαν ποσες συσκευες εχω συνδεδεμενες γιατι αυτοι βλεπουν 4-5 ενω εγω εχω 2. Επηρεαζει αυτο το συγχρονισμο μου?και μηπως φταει καποιο απο τα τηλεφωνα?αν και προηγουμενως ετσι ημουν.
Για το οτι τραβανε τοσο ρευμα οι 2 αυτες συσκευες ειναι φυσιολογικο η υπαρχει καποιο προβλημα?

Υπήρχε ένας φίλος εδώ που έβαζε και 5 συσκευές απάνω. Το θέμα είναι να μην είναι παλιές και παίρνουν πολύ ρεύμα από τη γραμμή (χονδρικά).
Ο συγχρονισμός επηρεάζεται από τη στιγμή που δημιουργείται θόρυβος από κάποια συσκευή.

@ ADSLgr.com All rights reserved.