PDA

Επιστροφή στο Forum : Καθολου adsl



wesker
28-05-08, 13:01
Καλημερα παιδια.Εδω και 3 μερς ειμαι χωρις adsl.Tο λαμπακι του adsl ειναι σβηστο,παιρνω τηλ. την τεχξικη υποστηριξη και ακομα το κοιτανε (ετσι λενε)...Μηπως εχει σχεση το προβλημα μου με το προβλημα δικτυου του ΟΤΕ; Ξερει κανεις κατι σχετικο;

(Edit): Απαραδεκτοι...5 τηλεφωνα εχω κανει&κανεις δεν γνωριζει τπτ για το προβλημα μου...Απο εχτες ακυρωνω δουλειες μου για να ειμαι σπιτι για το ποτε θα παρει ο τεχνικος τους.Η κοπελα στην Τ.Υ. εβαζε το χερι τη στην φωτια οτι μεχρι εχτες το μεσημερι θα ειχα ιντερνετ.Εχω δουλειες που τρεχουν&μενουν πισω,email που πρεπει να σταλουν σε καθηγητες για την δπλωματικη μου η οποια μενει&αυτη πισω&στην Τ.Υ το μονο που μου λενε ειναι υπομονη...Οτον ομως ερθει η ωρα της πληρωμης θα εχουν το θρασος να μου ζητανε χρηματα...AΠAPAΔEKTOI....

moriarti
28-05-08, 16:31
Tο λαμπακι του adsl ειναι σβηστοΒεβαιώσου ότι το ρούτερ είναι στην πρίζα. Για περισσότερη βοήθεια δώσε περισσότερες πληροφορίες γιατί το ότι δεν ανάβει το λαμπάκι δεν βοηθάει κανέναν να καταλάβει το πρόβλημα.

tasvar
28-05-08, 18:54
Εγώ τους περίμενα 73 ημέρες.Σήμερα ενεργοποιήθηκα σε άλλη εταιρία.

dikal
28-05-08, 19:28
Μήπως δοκίμασες κάποιο άλλο ρούτερ;

wesker
28-05-08, 22:30
Μήπως δοκίμασες κάποιο άλλο ρούτερ;

Ναι φιλε μου δοκιμασα αλλα 3 ρουτερ.Παραδεχτηκαν&οι ιδιοι οτι οντως υπαρχει βλαβη απο το πρωτο μου τηλ.Το θεμα ειναι αφου το ξερουνε,ΓIATI ΔEN THN ΦTIAXNOYNE;;;;;...Τι περιμενουνε;

yianemma
28-05-08, 22:37
Μια συμβουλή φίλε μου:

Κάνε άμεσα τις καταγγελίες σου, κοινοποίησε τες σε έντυπο μέσο μεγάλης κυκλοφορίας και στην HOL, και (εδώ είναι το κόλπο)

Πριν ήσουν στη HOL ή τώρα έγινε η ενεργοποίηση;

wesker
29-05-08, 11:40
Kαλημέρα παιδιά... Μόλις αποκαταστάθηκε το πρόβλημα μου... Φίλε yianemma ήμουν στην HOL εδώ και 3 χρόνια συνδρομητής και ήταν η πρώτη φορά που μου δημιούργησε πρόβλημα. Το θέμα μου δεν είναι το πρόβλημα αυτό καθεαυτό (άλλωστε και τα DSLAM μηχανίματα είναι, κάποια στιγμή χαλάνε, λογικό και επόμενο). Το πρόβλημα μου είναι η καθυστέρηση και ταλαιπωρία στο να επισκευαστεί η βλάβη μου...

@ ADSLgr.com All rights reserved.