PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με DrmClien.DLL



ketykety
29-05-08, 23:15
Οταν προσπαθώ να εγκαταστήσω το MP3 Cutter Joiner v.2.20 μου βγαίνει μήνυμα ότι δεν έχει βρει το DrmClien.DLL αρχείο και δεν δουλεύει το πρόγραμμα. Του κάνω απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά αλλα δεν γινεται τιποτα!!!:cry:
Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει;
Ευχαριστώ

arkara
30-05-08, 01:39
Οταν προσπαθώ να εγκαταστήσω το MP3 Cutter Joiner v.2.20 μου βγαίνει μήνυμα ότι δεν έχει βρει το DrmClien.DLL αρχείο και δεν δουλεύει το πρόγραμμα. Του κάνω απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά αλλα δεν γινεται τιποτα!!!:cry:
Θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει;
Ευχαριστώ

όπως φαίνεται και από το πρόβλημα του dll είναι το Drm Client.
άλλη μια ακόμα καινοτομία της microsoft!
νομίζω ότι το μόνο πράγμα για να το φτίαξεις είναι το format.
προφανώς έχεις vista έτσι?

ketykety
30-05-08, 09:25
Δυστυχως ναι!!! Εχω κανει κατι δηλαδη που το εχει προκαλεσει; Η ειναι των vista κουσουρη;
Ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση :)

........Auto merged post: ketykety added 57 minutes and 17 seconds later ........

Σκέφτηκα μήπως γυρίσω στα Windows XP που έχω ήδη από το palio moy Laptop Acer Traveller σε cd. Το πρόβλημα το έχω σε Acer Aspire 2920 με Vista όπου του εχω κανει αντιγραφο ασφαλειας σε ενα MYBOOK σκληρο εξωτερικο δισκο. Μήπως μπορεις να με κατευθύνεις , αν υπάρχει καποιος οδηγός με τα βήματα; Επίσης και για φορματ στον Traveller, που απ'οτι εχω δει απλα βαζεις τα cds... ειμαι όμως πολυ φοβισμενη και θα σου ήμουν υποχρεη αν μου προτεινες καποιο site ή οτιδήποτε αλλο!!!
Ευχαριστω εκ των προτερων:)

@ ADSLgr.com All rights reserved.