PDA

Επιστροφή στο Forum : 4 μερες τωρα η ταχυτητα ειναι 60kbps!!!!



drtim
01-06-08, 04:38
Απιστευτο? κι ομως εχω τεσσερις μερες οπου το router συγχρονιζει στα 60kbps download και 66kbps upload !! ουτε κι εγω δεν το πιστευω λες και εχω dialup τα υπολοιπα στατιστικα στοιχεια ειναι οπως ηταν παντα .
πριν μια βδομαδα δεν ειχα καθολου internet για 2 μερες και μου λεγαν οτι γινεται αναβαθμιση στην περιοχη ,και τωρα αυτο , τι να πω?
φυσικα και τους περνω δυο φορες τη μερα τηλεφωνο και παντα με ρωτανε τα ιδια (ασχετα) πραγματα και μου λενε οτι στελνουν τη βλαβη στο τεχνικο τμημα και θα με παρουν αυτοι τηλεφωνο αλλα τιποτα, και το ποιο εκνευριστικο ειναι οτι δεν σε συνδεουν ποτε με το τεχνικο τμημα να δεις τι γινεται παρολο που αυτο λεει οταν τους περνεις (πατηστε 3 για το τεχνηκο τμημα) ,μιλας παντα με την εξυπηρετηση πελατων οπου οι ανθρωποι εκει manual διαβαζουν γιαυτο ρωτανε και συνεχεια τα ιδια.
να δω που θα παει αυτο δεν νομιζω να εχει τυχει σε κανεναν αλλον τετοιο πραγμα με τοσο χαμηλες ταχυτητες.

vazelo
01-06-08, 04:43
Προφανως οταν ειχες καθολου ιντερνετ, μιλωντας εσυ με το τεχνικο, στα τεστ που κανουν στη γραμμη σου καποιος το εβαλε στο βασικο προφιλ(60kb) απλα τωρα που επανηλθε καποιος πρεπει να το δει και να ανεβασει τη γραμμη σου. Υπομονη....

Tiven
01-06-08, 05:19
Προφανως οταν ειχες καθολου ιντερνετ, μιλωντας εσυ με το τεχνικο, στα τεστ που κανουν στη γραμμη σου καποιος το εβαλε στο βασικο προφιλ(60kb) απλα τωρα που επανηλθε καποιος πρεπει να το δει και να ανεβασει τη γραμμη σου. Υπομονη....

Μακάρι να το προσέξουν να λές....:whistle:

vazelo
01-06-08, 11:33
04:38- 04:43- 05:19
adslgr addicted....

baskon
01-06-08, 11:37
Ετσι..Υπομονή και μέχρι τον αυγουστο θα σ'εχουν επαναφερει.Φροντισε να πας νωρις διακοπές ωστε να απολαυσεις το ιντερνετ τότε :)

Πλακα κάνω φυσικα. Απλα απαραδεκτοι. Να τους ενοχλεις συνεχεια μήπως και καποιος φιλοτιμηθει και ασχοληθει με το θεμα..

DSLaManiaC
01-06-08, 13:11
Πεθανε τους στα τηλέφωνα μέχρι να πετύχεις κάποιον που να ξέρει τι του λες.
Είναι δουλειά 3' να το αλλάξουν.

KIT-XDestroyerGR
01-06-08, 14:31
(2108097400 // 2108090900 // 2106161700), ON Τηλεφωνα :oneup:

drtim
01-06-08, 16:44
ευχαριστω για την συμπαρασταση ειναι στ αληθεια απαραδεκτο το τεχνικο τμημα της on μη π ανυπαρκτο. αν ειναι οντος αυτο που λεει ο vazelo θα τους το λεω και απο το τηλεφωνο μπας και γινει τιποτα

Tiven
01-06-08, 17:25
ευχαριστω για την συμπαρασταση ειναι στ αληθεια απαραδεκτο το τεχνικο τμημα της on μη π ανυπαρκτο. αν ειναι οντος αυτο που λεει ο vazelo θα τους το λεω και απο το τηλεφωνο μπας και γινει τιποτα

Πίστεψέ με πάνω κάτω σε όλους τα ίδια σκ@τ@ είναι..:down:

Και στον ΟΤΕ που αν δεν έχουν απεργία το σηκώνουν σχετικά γρήγορα , τι να το κάνεις αν μετά σε γράφουν οι τεχνικοί ή μόνο δικαιολογίες ξέρουν να λένε πως είσαι στα 1531 χιλιόμετρα από το κέντρο...

Άστα φίλε σε αυτή την χώρα δύσκολα θα διορθωθούν τα πράγματα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.