PDA

Επιστροφή στο Forum : Χαρίζονται παλιά περιφερειακά (όχι αιτήματα για χάρισμα ή αγορά)



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150

george1965
26-05-17, 21:43
Καλησπέρα σας.Θα ήθελα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου για τον υπολογιστή,αν είναι ακόμα διαθέσιμος.Μπορώ να παραλάβω από τον Πειραιά.Θα είναι ιδανικός για τον ανηψιό μου,που κάνει τα πρώτα του βήματα στους υπολογιστές.Ευχαριστώ.

- - - Updated - - -


Χαρίζεται ΗΥ desktop, IBM NetVista 6349-16G:
CPU: Pentium 4 1.60GHz
RAM: 1 GB
HDD: 40GB IDE (PATA)
CDROM

Όπως αυτό, αλλά σε μπεζάκι :) :) :) αντί για μαύρο!!
183460

Δούλευε πριν λίγες μέρες κανονικά. Τώρα έχουν πρόβλημα τα windows xp που είχε. Μάλλον με ένα format και νέα εγκατάστασή τους, θα είναι πάλι λειτουργικός, για όποιον χρειάζεται έναν τόσο παλιό ΗΥ.

Για παραλαβή, πρέπει να περάσετε από Πειραιά :)

Καλησπέρα σας.Θα ήθελα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου για τον υπολογιστή,αν είναι ακόμη διαθέσιμος.Μπορώ να παραλάβω από τον Πειραιά.Θα ήταν ιδανικός για τον ανηψιό μου,που κάνει το πρώτα του βήματα στους υπολογιστές.Ευχαριστώ.

yyy
26-05-17, 23:16
Καλησπέρα σας.Θα ήθελα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου για τον υπολογιστή,αν είναι ακόμα διαθέσιμος.Μπορώ να παραλάβω από τον Πειραιά.Θα είναι ιδανικός για τον ανηψιό μου,που κάνει τα πρώτα του βήματα στους υπολογιστές.Ευχαριστώ.

Δεν τον έχω πια. Δόθηκε πριν λίγες μέρες στον marlon! Ελπίζω να φανεί χρήσιμος και πάλι...
Παράληψή μου που δεν το έγραψα νωρίτερα...

george1965
27-05-17, 00:46
Καλησπέρα σας.Θα ήθελα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου για τα πληκτρολόγια,αν είναι ακόμα διαθέσιμα.Ευχαριστώ.

- - - Updated - - -


Χαρίζονται

2 πληκτρολόγια

1x PS/2 τύπου πλαίσιο (καλούτσικο, εμένα με βόλευε παλαιότερα)
1x Ασύρματο Microsoft (χαλαρά το χειρότερο πληκτρολόγιο που έχω χρησιμοποιήσει ποτέ)

- έχουν μπει και αλλού.
- επικοινωνήστε αν σας ενδιαφέρει (αν και δε βλέπω τακτικά τα pm μου).
- δεν ισχύει σειρά προτεραιόττητας.
Καλημέρα σας.Θα ήθελα να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου για τα δύο πληκτρολόγια,αν είναι ακόμη διαθέσιμα.Ευχαριστώ.

- - - Updated - - -


Χαρίζονται

2 πληκτρολόγια

1x PS/2 τύπου πλαίσιο (καλούτσικο, εμένα με βόλευε παλαιότερα)
1x Ασύρματο Microsoft (χαλαρά το χειρότερο πληκτρολόγιο που έχω χρησιμοποιήσει ποτέ)

- έχουν μπει και αλλού.
- επικοινωνήστε αν σας ενδιαφέρει (αν και δε βλέπω τακτικά τα pm μου).
- δεν ισχύει σειρά προτεραιόττητας.

Καλημέρα σας.Θα ήθελα,να εκδηλώσω το ενδιαφέρον μου,για τα δύο πληκτρολόγια,αν είναι ακόμα διαθέσιμα.Ευχαριστώ.

MessengerOfGood
27-05-17, 11:42
Χαρίζονται

2 πληκτρολόγια

1x PS/2 τύπου πλαίσιο (καλούτσικο, εμένα με βόλευε παλαιότερα)
1x Ασύρματο Microsoft (χαλαρά το χειρότερο πληκτρολόγιο που έχω χρησιμοποιήσει ποτέ)

- έχουν μπει και αλλού.
- επικοινωνήστε αν σας ενδιαφέρει (αν και δε βλέπω τακτικά τα pm μου).
- δεν ισχύει σειρά προτεραιόττητας.

Ίσως το ασύρματο Microsoft που δίνω εγώ λειτουργεί με τον δέκτη του δικού σου...

george1965
27-05-17, 15:14
Καλησπέρα σας.Δυστυχώς δεν έχω δικό μου δέκτη.Το ασύρματο πληκτρολόγιο που χαρίζεται δεν έχει δικό του δέκτη;Το ενσύρματο πληκτρολόγιο PS/2 είναι ακόμη διαθέσιμο;Αν είναι ακόμη διαθέσιμο θα με ενδιέφερε.Ευχαριστώ.

- - - Updated - - -


Ίσως το ασύρματο Microsoft που δίνω εγώ λειτουργεί με τον δέκτη του δικού σου...
Καλησπέρα σας.Δυστυχώς δεν έχω δικό μου δέκτη.Το ασύρματο πληκτρολόγιο που χαρίζεται δεν έχει δικό του δέκτη;Το ενσύρματο πληκτρολόγιο PS/2 είναι ακόμη διαθέσιμο;Αν είναι ακόμη διαθέσιμο θα με ενδιέφερε.Ευχαριστώ.

MessengerOfGood
27-05-17, 20:25
Αναφέρομαι στο δέκτη του ασύρματου πληκτρολόγιου Microsoft που χαρίζει ο drlo...

george1965
27-05-17, 21:42
Καλησπέρα σας.Συγγνώμη,νόμιζα ότι μου απαντούσε ο drlo.

drlo
28-05-17, 21:19
Καλησπέρα παιδιά,

sorry για την καθυστέρηση, έκανα πολύ καιρό να μπω και δεν είχα δει το μύνημα .... πρέπει να λλάξω μάλλον το email του account μου σε αυτό που διαβάζω καθημερινά ...

Δυστυχώς το ασύρματο έχει δωθεί σε φίλο εκτός αγγελίας.

Το PS/2 υπάρχει ακόμα.

Ενδιαφέρει κανέναν?

george1965
28-05-17, 21:33
Καλησπέρα σας.Ενδιαφέρει εμένα.Ευχαριστώ.

MessengerOfGood
29-05-17, 16:03
Χαρίζονται τα παρακάτω σε όποιον (τυχόν) ενδιαφέρεται. Δεν μπορώ να τα κρατήσω παρά μόνο λιγες μέρες.

1. CASIO Scientific Calculator fx-68. Έχει πρόβλημα η οθόνη: δεν δείχνει κάποια pixel και δεν φταίει η μπαταρία. Παίρνει 2 AG10.

2. Calculator Qualitron (μάλλον δουλεύει αλλα δεν είμαι σίγουρος).

3. Στικάκι USB MP3 Player 128 MB λειτουργεί μια χαρά. Παίρνει 1 μπαταρία ΑΑΑ.

4. Φορτιστής σπιτιού Sony Ericsson original (από W550i)

5. Θυροτηλέφωνο (η συσκευή που μπαίνει μέσα στο διαμέρισμα)

6. Ασύρματο πληκτρολόγιο Microsoft χωρίς τον δέκτη που μπαίνει στην USB θύρα του PC.

Παραλαβή από Παπάγου και ευρύτερη περιοχή μετά από πμ.

- - - Updated - - -

Να προσθέσω και ~600 άδειες θήκες CD (Jewel cases) και ~60 άδειες θήκες DVD.
Λόγω ανακαίνισης σπιτιού όλα πρέπει να φύγουν μέχρι τη Δευτέρα.

Τα ογκώδη (π.χ. οι 350 θήκες CD που έχουν μείνει) αν δε φύγουν σήμερα, το βράδυ πάνε ανακύκλωση.

m4nos
29-05-17, 21:34
[QUOTE=yyy;4916469]Να προσθέσω και ακόμα ένα:

δ) CD-rewritable drive, Yamaha CRW2100S, SCSI, μαζί με το καλώδιο δεδομένων. Ταιριάζει και με τις 2 παραπάνω κάρτες. Και αυτό δεν το έχω δοκιμάσει :)

kalhspera καλη εβδομαδα,αν δεν εχουν δοθει ακομη ενδιαφερομαι πολυ!!!!

george1965
29-05-17, 22:51
Θα με ενδιέφερε,το ασύρματο πληκτρολόγιο της Microsoft,αν μπορώ να βρω τον δέκτη που μπαίνει στην USB θύρα του PC στην αγορά,εφόσον βέβαια είναι ακόμη διαθέσιμο.Ευχαριστώ.

MessengerOfGood
30-05-17, 11:06
Θα με ενδιέφερε,το ασύρματο πληκτρολόγιο της Microsoft,αν μπορώ να βρω τον δέκτη που μπαίνει στην USB θύρα του PC στην αγορά,εφόσον βέβαια είναι ακόμη διαθέσιμο.Ευχαριστώ.

Είναι διαθέσιμο μέχρι και αύριο.
Για τον δέκτη δεν ξέρω πού μπορείς να τον βρείς και πόσο.
Το μοντέλο του πληκτρολόγιου είναι "Microsoft Wireless Keyboard 800" model WUG1008.

yyy
30-05-17, 13:43
[QUOTE=yyy;4916469]Να προσθέσω και ακόμα ένα:

δ) CD-rewritable drive, Yamaha CRW2100S, SCSI, μαζί με το καλώδιο δεδομένων. Ταιριάζει και με τις 2 παραπάνω κάρτες. Και αυτό δεν το έχω δοκιμάσει :)

kalhspera καλη εβδομαδα,αν δεν εχουν δοθει ακομη ενδιαφερομαι πολυ!!!!

Δεν είναι διαθέσιμο πια...

MessengerOfGood
30-05-17, 14:25
Δόθηκαν τα εξής:

- Oι θήκες CD

- Θήκη για Samsung Galaxy S6

- Στικάκι USB MP3 Player 128 MB

Darth21
31-05-17, 13:37
παιδια εχω δυο κουτια CLA MAX power health .....είναι για αδυνάτισμα και λειτουργουν σε συνδιασμο με γυμναστικη , εγω λογω του είμαι πολύ βαρυς δεν μου εκαναν .
αν θελει καποιος να τα δοκιμασει ας ερθει σπιτι να τα παρει μενω κοντα στο μετρο της κατεχακη

Έχεις PM :)

aitos
02-06-17, 20:10
παιδια δοθηκαν τα cla ευχαριστω :)

Dark_Nightfall
02-06-17, 22:24
Χαριζεται σκετο και χωρις πλαινο το κουτι http://www.e-shop.gr/innovator-midi-tower-lc323-15-450w-psu-black-silver-p-PER.700070

Περιοχη Μενιδι.

Ολυμπιακο χωριο.

Επικοινωνια με pm.

Αυτη την στιγμη το κουτι βρισκεται στον χωρο εργασιας μου.Απο δευτερα θα το εχω.

MessengerOfGood
03-06-17, 10:44
Χαρίζεται αποκωδικοποιητής SD Hyundai (Μοντέλο HDT3025PVR) με πρόβλημα: Κάποια στιγμή έκανε ένα τσαφ και μύρισε λίγο... Τώρα δεν πιάνει όλα τα κανάλια (π.χ. ΕΡΤ).

Συνδέσεις: TV in, TV out, SCART, Composite Video και Coaxial digital audio και USB (με PVR). Με το τηλεχειριστήριό του και το manual του.

Θα είμαι πίσω στην Αθήνα στις 13 Ιουνίου.

jjokeris
03-06-17, 10:50
Χαρίζεται αποκωδικοποιητής SD Hyundai (Μοντέλο HDT3025PVR) με πρόβλημα: Κάποια στιγμή έκανε ένα τσαφ και μύρισε λίγο... Τώρα δεν πιάνει όλα τα κανάλια (π.χ. ΕΡΤ).

Συνδέσεις: TV in, TV out, SCART, Composite Video και Coaxial digital audio και USB (με PVR). Με το τηλεχειριστήριό του και το manual του.

Θα είμαι πίσω στην Αθήνα στις 13 Ιουνίου.

Θα με ενδιεφερε να του ριξω μια ματια....

drlo
06-06-17, 22:36
Καλησπέρα σας.Ενδιαφέρει εμένα.Ευχαριστώ.

Καλησπέρα,

μολις τώρα είδα το msg σου

να το PS/2 είναι διαθέσιμο. Στείλε Pm που θα σε βόλευε να στο δώσω?

MessengerOfGood
07-06-17, 10:57
Θα με ενδιεφερε να του ριξω μια ματια....

OK Μόλις επιστρέψω στην Αθήνα έλα να τον πάρεις.

jjokeris
07-06-17, 20:07
OK Μόλις επιστρέψω στην Αθήνα έλα να τον πάρεις.
Ok,Ευχαριστώ.Θα επικοινωνήσω...

drlo
09-06-17, 09:49
Καλησπέρα,

μολις τώρα είδα το msg σου

να το PS/2 είναι διαθέσιμο. Στείλε Pm που θα σε βόλευε να στο δώσω?

Δώθηκε.

kosnik67
12-06-17, 15:30
Χαρίζεται TV δέκτης για κινητό-tablet android άγνωστης λειτουργικής κατάστασης.Είναι αυτό:
http://www.ebay.com/itm/DVB-T-Micro-USB-Tuner-Mobile-TV-Receiver-Stick-For-Android-Tablet-Pad-Phone-IT-/162272333537?hash=item25c82f4ee1:g:PXwAAOSwx~JWE8Dv
Το δοκίμασα σε ένα κινητό και στο σκανάρισμα που έκανε δεν βρήκε κανένα κανάλι.
Δεν ξέρω αν δουλεύει σωστά.
Παραλαβή από Πλ. Συντάγματος.

george1965
12-06-17, 15:31
Καλησπέρα σας.Θα ήθελα να ρωτήσω,αν υπάρχει διαθέσιμος για χάρισμα,λειτουργικός υπολογιστής desktop ή laptop.O υπολογιστής προορίζεται για μακροχρόνιο άνεργο,που δεν έχει την οικονομική δυνατότητα αγοράς υπολογιστή,ώστε να πάρει μέρος σε πρόγραμμα εκμάθησης-κατάρτισης υπολογιστών του Ο.Α.Ε.Δ.Ευχαριστώ.

DJman
12-06-17, 16:48
ΧΑΡΙΖΩ τα εξης

Θηκες (αριστερα) galaxy note2(θέλουν πλύσιμο :p )

Οι δεξιες ειναι και αυτες απο το Note αλλα δεν ξερω απο ποιο.

Κουτι υπολογιστη με μητρικη P4 αγνωστης καταστασης

183999184000184001184002184003

Στελνω και εκτος. Περιοχη Αθηνα

masterkeeper
12-06-17, 21:33
Χαρίζεται TV δέκτης για κινητό-tablet android άγνωστης λειτουργικής κατάστασης.Είναι αυτό:
http://www.ebay.com/itm/DVB-T-Micro-USB-Tuner-Mobile-TV-Receiver-Stick-For-Android-Tablet-Pad-Phone-IT-/162272333537?hash=item25c82f4ee1:g:PXwAAOSwx~JWE8Dv
Το δοκίμασα σε ένα κινητό και στο σκανάρισμα που έκανε δεν βρήκε κανένα κανάλι.
Δεν ξέρω αν δουλεύει σωστά.
Παραλαβή από Πλ. Συντάγματος.

Δηλώνω ενδιαφέρον. Μπορώ να παραλάβω όποτε σας βολεύει. Ευχαριστώ.

kosnik67
13-06-17, 18:04
Δηλώνω ενδιαφέρον. Μπορώ να παραλάβω όποτε σας βολεύει. Ευχαριστώ.


ΟΚ έγινε, στέλνω π.μ.

alekos_ep91
15-06-17, 09:55
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM


ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!

tigergreg
15-06-17, 17:04
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM


ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!

Kλησπερα

Στελνω πμ

MessengerOfGood
15-06-17, 17:59
Χαρίζεται σταθερό επιτραπέζιο τηλέφωνο Panasonic. Πρέπει να λειτουργεί κανονικά. Δεν είναι με οθόνη οπότε δεν έχει και αναγνώριση κλήσης.

Επίσης μια κούτα μεσαίου μεγέθους με διάφορα υλικά PC όπως καλώδια IDE, καλώδια VGA κλπ...

akis98
15-06-17, 18:01
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM


ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!

ενδιαφερομαι για τις 3 καρτες γραφικων στην τελευταια φωτογραφια, τη μπλε και τις 2 κοκκινες αν μπορουν να σταλουν με δεμα ελτα. επισης με ενδιαφερει το apc στην πρωτη φωτογραφια:)

DJman
15-06-17, 19:48
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM


ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!

Αν εχεις δυνατοτητα να στείλεις(μετα απο καταθεση μου φυσικα), με ενδιαφερει η avermedia η εξωτερικη
η καρτα γραφικων κατω δεξια μπλε και κατω αριστερα μπλε (πρωτη εικονα)
και η απο τις αλλες καρτες(δευτερη φωτο) κατω σειρα αν μεινει καμια pci express :)

Και αν δεν τα θελησει κανεις το dvd drive και το zip(μπας και χρειαστει ποτε)

MessengerOfGood
15-06-17, 21:35
Επειδή μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιον, χαρίζονται τα παρακάτω:


CASIO Scientific Calculator fx-68. Έχει πρόβλημα η οθόνη: δεν δείχνει κάποια pixel και δεν φταίει η μπαταρία. Παίρνει 2 AG10.

Calculator Qualitron (μάλλον δουλεύει αλλα δεν είμαι σίγουρος).

Θυροτηλέφωνο (η συσκευή που μπαίνει μέσα στο διαμέρισμα)

Ασύρματο πληκτρολόγιο Microsoft χωρίς τον δέκτη που μπαίνει στην USB θύρα του PC.

Σετ 2 μεγαφωνάκια από τηλεόραση (είναι πιασμένα πρόσωπο με πρόσωπο για να μη χτυπηθεί)

Βεντούζα για σύνδεση παλιού τηλεφώνου με κάποιο ενισχυτικό. Μονό καρφί 3,5

Μικρόφωνο

Digital pedometer. Με ροδάκι μετράει απόσταση κατα μήκος οποιασδήποτε γραμμής. Έχει και υπολογιστηράκι και φωτάκι !

Φορτιστής αυτοκινήτου για πολλά παλιά κινητά (όχι USB)

2 set ακουστικών με μικρό καρφί (όχι 3,5, νομίζω 2,5)

Φωτογραφική compact Kodak για φιλμ.


Αν τα ανέβασα σωστά μπορείτε να τα δείτε εδώ στο IMGUR http://imgur.com/a/4nxTl

amnisia
16-06-17, 02:18
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM


ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!

Καλησπέρα, με ενδιαφέρει το zip, έχω κάτι δουλειές σε 5-6 δισκάκια και έψαχνα να βρω τρόπο να τις πάρω, οπότε αν δουλεύει, θα με σώσεις :)

tigergreg
16-06-17, 15:54
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM





ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!


Παρελαβα!

Ευχαριστω πολυ.

- - - Updated - - -


Καλησπέρα, με ενδιαφέρει το zip, έχω κάτι δουλειές σε 5-6 δισκάκια και έψαχνα να βρω τρόπο να τις πάρω, οπότε αν δουλεύει, θα με σώσεις :)

Αν θελεις στειλε μου πμ να στο δωσω να κανεις την δουλεια σου και αμα τελειωσεις μου το επιστρεφεις.

Διαφορετικα αν το θελεις κρατα το φορεβα........

amnisia
16-06-17, 16:20
Παρελαβα!

Ευχαριστω πολυ.

- - - Updated - - -



Αν θελεις στειλε μου πμ να στο δωσω να κανεις την δουλεια σου και αμα τελειωσεις μου το επιστρεφεις.

Διαφορετικα αν το θελεις κρατα το φορεβα........


οκ στέλνω...

ευχαριστώ προκαταβολικά :)

alekos_ep91
17-06-17, 10:41
ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ!!!

πριν πεταχτουν στην ανακυκλωση, μπορει να ενδιαφερουν καποιον.
δειτε τις φωτογραφιες στο παρακατω λινκ και γραφτε τι σας ενδιαφερει.

σημειωση1: η firewire καρτα φαινεται αθικτη στο κουτι της,σαν καινουρια
σημειωση2: αγνωστη η λειτουργια των πραγματων

https://drive.google.com/open?id=0B8ExWZBV9EOJOTFPbmxqSDR4NWM


ειμαι απο κορωπι οποτε θα βολευε φοβερα συναντηση στο μετρο-προαστιακο κορωπιου.
ετσι κι αλλιως νομιζω πως δεν εχει και πολυ νοημα για αποστολη των συγκεκριμενων πραγματων:p

ευχαριστωωωω!!!

με τα 2 πακετακια που θα ταχυδρομηθουν την δευτερα, πισω μενουν οι 2 καρτες τηλεορασης pci (αν τα λεω καλα) και το usb τηλεφωνο.
αν δεν ενδιαφερθει καποιος τα βαζω στον καδο ανακυκλωσης.

MessengerOfGood
17-06-17, 11:00
Η καρτα AGP που έδωσα επεστράφη γιατί δεν δουλεύει όπως μου είπε ο αγοραστής. Δεν έχω τρόπο να τη δοκιμάσω εγώ. Χαρίζεται σε όποιον ενδιαφέρεται και έχει PC με AGP slot.

Ε'ιναι αυτή: - AGP Fanless Nvidia Geforce FX5200 128MB (με D-sub, DVI, S-Video out) 8x.

tigergreg
17-06-17, 11:18
Η καρτα AGP που έδωσα επεστράφη γιατί δεν δουλεύει όπως μου είπε ο αγοραστής. Δεν έχω τρόπο να τη δοκιμάσω εγώ. Χαρίζεται σε όποιον ενδιαφέρεται και έχει PC με AGP slot.

Ε'ιναι αυτή: - AGP Fanless Nvidia Geforce FX5200 128MB (με D-sub, DVI, S-Video out) 8x.

8X καρτες δεν είναι συμβατες με πολλες μητρικες και ας δεχονται 8Χ....

φυσικα σε 4χ δεν υπαρχει περιπτωση ουτε 1 στο κατομυριο....

MessengerOfGood
17-06-17, 11:27
Ευχαριστώ Γρηγόρη, έτσι πρέπει να είναι.
Εγώ θυμάμαι που δούλευε με τη δική μου μητρική.

Παραμένει για χάρισμα σε όποιον κάνει.

MessengerOfGood
22-06-17, 10:04
Χαρίζεται ένα ασύρματο ποντίκι Silvercrest με μπόλικα κουμπιά κανονικού μεγέθους με βάση που είναι και φορτιστής (παίρνει 2 επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ΑΑΑ).

Πότε δουλεύει και πότε όχι (ίσως είναι οι επαφές των μπαταριών, αλλά δεν έχω όρεξη να το ψάξω γιατί δεν με βολεύει στο χέρι κιόλας).

akis98
23-06-17, 14:36
με τα 2 πακετακια που θα ταχυδρομηθουν την δευτερα, πισω μενουν οι 2 καρτες τηλεορασης pci (αν τα λεω καλα) και το usb τηλεφωνο.
αν δεν ενδιαφερθει καποιος τα βαζω στον καδο ανακυκλωσης.

παρελαβα σημερα το apc, σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου!

MessengerOfGood
23-06-17, 17:27
Χαρίζεται ένα ασύρματο ποντίκι Silvercrest με μπόλικα κουμπιά κανονικού μεγέθους με βάση που είναι και φορτιστής (παίρνει 2 επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ΑΑΑ).

Πότε δουλεύει και πότε όχι (ίσως είναι οι επαφές των μπαταριών, αλλά δεν έχω όρεξη να το ψάξω γιατί δεν με βολεύει στο χέρι κιόλας).

Δόθηκε.
Τα άλλα που χάριζα πήγαν ανακύκλωση λόγω έλλειψης ενδιαφέροντος.

georgedimgd
24-06-17, 07:06
Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.

nikomas50
24-06-17, 08:52
Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.

Μ' ενδιαφέρει η κάρτα ήχου!
Νίκος
Νέα Σμύρνη

minas
24-06-17, 10:22
Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.

Εάν για οποιονδήποτε λόγο δεν βολέψει τον φίλο που ενδιαφέρθηκε πρώτος, εκφράζω κι εγώ το ενδιαφέρον μου για την κάρτα ήχου, ευχαριστώ :)

DJman
24-06-17, 16:40
Χαρίζω την κάρτα ήχου Sound Blaster X-fi Titanium Fatal1ty Champion. Δεν τη χρησιμοποιώ γιατί πλέον έχω ένα μικρό κουτί και εξαιτίας αυτής δεν μπορώ να προσθέσω καλή κάρτα γραφικών και έτσι κι αλλιώς και η onboard μια χαρά κάνει τη δουλειά της. Είναι 5-ετίας 6-ετίας αλλά έχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα. Μόνο το line out ηχείων και το line out ακουστικών. Δουλειά δλδ που την κάνει σχεδόν εξίσου καλά και η on board. Σε αυτή τη φάση θέλω να τη δώσω γιατί κάνω μια γενική εκαθάρριση κι ενώ ίσως έπιανε κάνα 50ευρω και πάνω βαριέμαι να ασχοληθώ. Για πληροφορίες pm. Επίσης χαρίζω ένα γνήσιο καλώδιο φόρτισης iphone-ipad το παλιό πριν βγει το lightning.

Αν αλλαξει κατι με τους προηγουμενους και εγω στην σειρα.Δεν στελνω ΠΜ για να μην σε γεμισω με μηνύματα :)

georgedimgd
24-06-17, 16:53
Παιδιά την πήρε ο nikomas50. καλώς να τη χαρεί.

@ ADSLgr.com All rights reserved.