PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 [151] 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Eastwood
22-02-11, 23:58
Πολύ μεγάλο κρίμα. Σήμερα η ομάδα άξιζε την πρόκριση αλλά για άλλη μια φορά δεν κατάφερε να κάνει τις αρκετές ευκαιρίες που είχε γκολ. Ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που έκαναν μια μεγαλειώδη εμφάνιση και μας έκαναν για άλλη μια φορά να είμαστε περήφανοι που είμαστε ΠΑΟΚ. Εμείς μαζί για μια ζωή αετέ αετέ δικέφαλε!

Μετά από αυτά πώς να γυρίσεις στη μιζέρια και λάσπη του ελληνικού πρωταθλήματος; Απογοητεύομαι και μόνο που το σκέφτομαι...

Rebel Scum
23-02-11, 13:33
Πάντως φαίνεται από όλες σχεδόν τις ελληνικές ομάδας ότι 2 καρπούζια στη μασχάλη δεν χωράνε.

Πέρυσισ ο ΠΑΟΚ που χτύπαγε πρωτάθλημα αποχαιρέτησε την Ευρώπη νωρίς και με κακές εμφανίσεις...φέτος που στο πρωτάθλημα είναι εκτός έκανε τεράστια πορεία στην Ευρώπη.

button
23-02-11, 15:51
Πάντως φαίνεται από όλες σχεδόν τις ελληνικές ομάδας ότι 2 καρπούζια στη μασχάλη δεν χωράνε.

Πέρυσισ ο ΠΑΟΚ που χτύπαγε πρωτάθλημα αποχαιρέτησε την Ευρώπη νωρίς και με κακές εμφανίσεις...φέτος που στο πρωτάθλημα είναι εκτός έκανε τεράστια πορεία στην Ευρώπη.

Να σου πω οτι μπορούσε να πάει και στους 16 άνετα αν το έπαιρναν στα σοβαρά του χρόνου περιμένω να βγει και να κάνει Το ΜΠΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

Rebel Scum
23-02-11, 15:53
Να σου πω οτι μπορούσε να πάει και στους 16 άνετα αν το έπαιρναν στα σοβαρά του χρόνου περιμένω να βγει και να κάνει Το ΜΠΑΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ

Με τέτοιες εμφανίσεις σαν τις φετινές σε γεμίζει με αισιοδοξία. Θέλει παίκτες όμως, κυρίως φορ που να γράφει γκολ.

TheThing
24-02-11, 00:01
Κρίμα, κρίμα, κρίμα! ΠΑΟΚ την άξιζες αυτή την πρόκριση! Πάμε γερά για κύπελλο

Είμαι πολύ αναστατωμένος με κάποιες φυλλάδες και με κάποια άτομα στα οποία τους έχουν δώσει βήμα και γράφουν τέτοιες μικρότητες (http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=106017&nt=108&lang=1)
Ντροπή

button
24-02-11, 00:11
Κρίμα, κρίμα, κρίμα! ΠΑΟΚ την άξιζες αυτή την πρόκριση! Πάμε γερά για κύπελλο

Είμαι πολύ αναστατωμένος με κάποιες φυλλάδες και με κάποια άτομα στα οποία τους έχουν δώσει βήμα και γράφουν τέτοιες μικρότητες (http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=106017&nt=108&lang=1)
Ντροπή

αφού είναι καθυστερημένα νομίζουν οτι η βόρεια Ελλάδα είναι ξεχωριστή χώρα:rant:

wi fi thief
24-02-11, 00:20
αφού είναι καθυστερημένα νομίζουν οτι η βόρεια Ελλάδα είναι ξεχωριστή χώρα:rant:

φιλε, το αλυτο ερωτημα στην ανθρωποτητα ειναι «η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κοτα» (που στην περιπτωση ολων των αναλογων sites και φυλλαδων μεταφραζεται «δημιουργουνε βλακες ή δημιουργηθηκαν επειδη υπαρχουνε βλακες»)

ειναι ερωτηση παγιδα που εχει και τις δυο απαντησεις της και σωστες και λαθος και δεν προκειται να απαντηθει ποτε σωστα, γι' αυτο και θα συνεχισει παντα να ειναι ενδιαφερουσα.

ετσι ειναι η ζωη

αν δεν αρχισουμε καποια στιγμη να τα βαζουμε με τον κοσμο (ο οποιος στην ελλαδα και σε αναλογες χωρες ειναι ΠΑΝΤΑ αθωος) δεν προκειται να διορθωθει κατι.

απο την αλλη, αν ο κοσμος διορθωθει και ειναι σωστος, δεν θα εχει η ζωη ενδιαφερον ;)

οι συγκεκριμενοι (και παρα πολλοι αλλοι παντου σε ολους τους χωρους και ολα τα επιπεδα) δεν νοιαζονται τι θα πεις και τι θα νομισεις αρκει να μπεις να τους δεις (και ας τους ξεσκισεςι στο βρισιμο)

ετσι, με αυτο το ποστ, μπηκαμε δεκα ατομα ακολουθωντας το λινκ και τους ειδαμε.
το αν ξερασουμε ή οχι δεν τους ενδιαφερει τοσο, τα 10 κλικς που κερδισαν απο αυτο το νημα αποψε τους ενδιαφερουνε και αυτους και τους εργοδοτες τους (που δεν ειναι ποδοσφαιρικοι «παραγοντες» οπως ισως νομιζουμε αλλα το google ads και αλλοι διαφημιζομενοι)

και εδω ταιριαζει η μεγαλη ρηση του τεραστιου wi fi thief: «δικηγοροι-διαφημιστες-δημοσιογραφοι» (τα 3 δελτα): καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπη... :p

senkradvii
24-02-11, 00:23
φιλε, το αλυτο ερωτημα στην ανθρωποτητα ειναι «η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κοτα»


Not any more (http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/features/3054923/Official-Chicken-DID-come-before-the-egg.html)..

Εδώ (http://www.metro.co.uk/news/835020-the-chicken-came-first-not-the-egg-scientists-prove) μάλλον τα εξηγεί καλύτερα.. :p

wi fi thief
24-02-11, 00:34
sub, εστω και στο 90 το γραψαμε το τεμαχιο

μπαγιερναρα ολε :worthy:

@ senkradvii
επιστημονικα τεκμηριωμενο :lol:

Rebel Scum
24-02-11, 00:59
Κρίμα, κρίμα, κρίμα! ΠΑΟΚ την άξιζες αυτή την πρόκριση! Πάμε γερά για κύπελλο

Είμαι πολύ αναστατωμένος με κάποιες φυλλάδες και με κάποια άτομα στα οποία τους έχουν δώσει βήμα και γράφουν τέτοιες μικρότητες (http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=106017&nt=108&lang=1)
Ντροπή

Κοίτα γενικά οι δημοσιογράφοι αξίζουν ότι χειρότερο σχόλιο. Αλλά το συγκεκριμένο δεν μπορεί να θεωρηθεί δημοσιογραφία, μόνο το αποδεικτικό για το δικαστή που θα δώσει το τρελόχαρτο στον συντάκτη του.

........Auto merged post: Rebel Scum πρόσθεσε 0 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........


αφού είναι καθυστερημένα νομίζουν οτι η βόρεια Ελλάδα είναι ξεχωριστή χώρα:rant:

Αυτό τώρα που το κατάλαβες από το σκουπίδι αυτό;

button
24-02-11, 01:11
Κοίτα γενικά οι δημοσιογράφοι αξίζουν ότι χειρότερο σχόλιο. Αλλά το συγκεκριμένο δεν μπορεί να θεωρηθεί δημοσιογραφία, μόνο το αποδεικτικό για το δικαστή που θα δώσει το τρελόχαρτο στον συντάκτη του.

........Auto merged post: Rebel Scum πρόσθεσε 0 λεπτά και 54 δευτερόλεπτα αργότερα ........



Αυτό τώρα που το κατάλαβες από το σκουπίδι αυτό;

Γενικά βλέπω διαχωρισμό Θεσσαλονίκης και Αθήνας και αρκετές φορές είναι υπερβολικώς λες και είναι 2 διαφορετικά κράτη

wi fi thief
24-02-11, 01:14
Γενικά βλέπω διαχωρισμό Θεσσαλονίκης και Αθήνας και αρκετές φορές είναι υπερβολικώς λες και είναι 2 διαφορετικά κράτη

κανεις λαθος, τους κοκκινους σαλονικιους το συγκεκριμενο site τους αγαπαει, τους αλλοθρησκους αθηναιους οχι :p

ευτυχως τα 3καλα ειναι στο κεντρο και τα αγαπανε ολοι εκτος απο τους καρδιτσιωτες (που ειναι στα 20 χιλιομετρα αποσταση) :p

senkradvii
24-02-11, 01:21
Γενικά βλέπω διαχωρισμό Θεσσαλονίκης και Αθήνας και αρκετές φορές είναι υπερβολικώς λες και είναι 2 διαφορετικά κράτη

Εγώ πάλι επειδή έχω ζήσει αρκετά χρόνια Σαλόνικα έχω τελικά την εντύπωση πως είναι το μόνιμο και αδικαιολόγητο "κόμπλεξ" τους. Πάντα φταίει η Αθήνα και ο Ολυμπιακός.. :p

Πέρα από την πλάκα πάντως εγώ προσωπικά δεν θεωρώ πως συμβαίνει κάτι τέτοιο μιλώντας βέβαια για τις πλειοψηφίες.. Πιο πολύ πιστεύω πως οι Σαλονικείς το έχουν επιβάλει στον εαυτό τους να το πιστεύουν παρά πως πραγματικά ισχύει..

........Auto merged post: senkradvii πρόσθεσε 1 λεπτά και 48 δευτερόλεπτα αργότερα ........



ευτυχως τα 3καλα ειναι στο κεντρο και τα αγαπανε ολοι εκτος απο τους καρδιτσιωτες (που ειναι στα 20 χιλιομετρα αποσταση) :p

Με τα δίκια τους αφού η Καρδίτσα δεν μπορεί ούτε καν να συγκριθεί με τα 3καλα.. :p

button
24-02-11, 01:21
κανεις λαθος, τους κοκκινους σαλονικιους το συγκεκριμενο site τους αγαπαει, τους αλλοθρησκους αθηναιους οχι :p

ευτυχως τα 3καλα ειναι στο κεντρο και τα αγαπανε ολοι εκτος απο τους καρδιτσιωτες (που ειναι στα 20 χιλιομετρα αποσταση) :p

E δεν διαβάζω αυτές τις φυλλάδες :lol:


Άντε να μην χαλαρώσουν με την ΑΕΚ και τους πάρουμε χωρίς παιχνίδια

wi fi thief
24-02-11, 01:29
E δεν διαβάζω αυτές τις φυλλάδες :lol:


Άντε να μην χαλαρώσουν με την ΑΕΚ και τους πάρουμε χωρίς παιχνίδια

για μενα προσωπικα ο ΠΑΟΚ ειναι ο πιο δυσκολος μου αντιπαλος ΠΑΝΤΑ, επειδη τον αγαπαω και δεν θελω να χανει αλλα ειμαι ΑΕΚτζης...
για να με καταλαβεις, ειναι σαν να εισαι σερραιος ΠΑΟΚτζης και να βλεπεις αγωνα σερρες ΠΑΟΚ.

ειναι (για μενα) τα παιχνιδια ΑΕΚ ΠΑΟΚ κυριολεκτικα: «να παιξουνε ωραια (και προ παντως υσηχα) και να κερδισει ο καλυτερος»

οταν τη λενε ΠΑΟΚτζηδες στην ΑΕΚ ή ΑΕΚτζηδες στον ΠΑΟΚ ειναι η χειροτερη μου στο ποδοσφαιρο, υποφερω επειδη δεν μπορω να το βλεπω αλλα και χαιρομαι επειδη η θεση που παιρνω ειναι κοντα στην αντικειμενικοτητα (με ελαφρη κλιση προς την ΑΕΚ λογω καρδιας και οχι μυαλου :oops:)

ειναι το ΑΕΚ ΠΑΟΚ η αγαπημενη μου και η χειροτερη μου κατασταση ταυτοχρονα :sorry:

και να φανταστεις, ειμαι καραβλαχος και ουδεμια σχεση εχω με προσφυγες και κωνσταντινουπολη :p

button
24-02-11, 01:41
Ειναι τα προνομία να είσαι ανάμεσα στην Θεσσαλονίκη και Αθήνα :cool:

wi fi thief
24-02-11, 01:55
Ειναι τα προνομία να είσαι ανάμεσα στην Θεσσαλονίκη και Αθήνα :cool:

αν και βλαχος, μεγαλωσα σε μια γειτονια στα 3καλα που λεγεται (προσφυγικος) συνοικισμος και ειμασταν κατα 90% ΑΕΚτζηδες και ΠΑΟΚτζηδες

θυμαμαι λοιπον οταν ημουνα μικρος (αλλα και αργοτερα, στην ηλικια σου) το ποσο περιμεναμε αυτα τα παιχνιδια για να τα ακουσουμε απο το ραδιο στην αλανα που παιζαμε μπαλα και να κανουμε πλακα ή να χαρουμε

σημερα, θα ηθελα να μην υπαρχουνε καν αυτα τα παιχνιδια γιατι μαλωνουνε ΑΕΚτζηδες και ΠΑΟΚτζηδες και δεν το αντεχω...

ακομα και με τους κολλητους μου που απο τοτε παρακολουθουσαμε τα ματς μαζι, σημερα (και ενω υποτιθεται ωριμασαμε) ειμαστε πιο επιθετικοι και πιο εχθρικοι μεταξυ μας οταν βλεπουμε αυτα τα ματς.

η ακροτητα, η επιθετικοτητα και η αντιπαλοτητα της κοινωνιας σε ολα επιπεδα εχει αυξηθει, και αυτο το παραδειγμα εμενα μου το επιβεβαιωνει απο πρωτο χερι.

σημερα το να χασεις (εστω και στις εντυπωσεις ή στην «επικοινωνια») εχει καταντησει κυριολεκτικα αβασταχτο ακομα και για εμενα και την παρεα μου που θεωρουμε (τρομαρα μας) τους εαυτους μας «αλλιως» :(

και μη νομισει κανεις οτι τοτε δε γινοτανε επεισοδια και δεν υπηρχε βια, ισα ισα γινοτανε ισως χειροτερα αλλα (κατα ενα περιεργο τροπο) η αντιπαλοτητα ητανε λιγοτερη
σε αυτο ισως φταιει το οτι τοτε τις κυριακες υπηρχε οντως εκτονωση ενω τωρα ολη η εβδομαδα δεν φτανει για να εκτονωθουμε επειδη τα παντα γυρω μας ειναι αντιπαλοτητα και «επικοινωνια»

σημερα για παραδειγμα, το οτι ειπε ο σιοβας την ΑΕΚ ΑΕΚακι, γινεται ειδηση σε 5 λεπτα και μαθαινεται παντου, τοτε ενω ολοι την ελεγαν σε ολους οπως σημερα, δεν αποτελουσε ειδηση ουτε αντικειμενο συζητησης σε πανελ

Seitman
24-02-11, 01:59
Έλεος ρε παιδιά με αυτό το Θεσσαλονίκη - Αθήνα, Βόρειοι - Νότιοι... :bless:

Ας βγούμε επιτέλους από αυτό το τριπάκι. Δε βλέπετε ότι εφαρμόζουν το διαίρει και βασίλευε? Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα μεταξύ μας.

senkradvii
24-02-11, 02:00
Έλεος ρε παιδιά με αυτό το Θεσσαλονίκη - Αθήνα, Βόρειοι - Νότιοι... :bless:

Ας βγούμε επιτέλους από αυτό το τριπάκι. Δε βλέπετε ότι εφαρμόζουν το διαίρει και βασίλευε? Δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα μεταξύ μας.

Πες τα! Και εγώ στην μέση! :up:

Seitman
24-02-11, 02:04
Εσύ βάζεις τα τσίπουρα :p

senkradvii
24-02-11, 02:05
Sure! :D

wi fi thief
24-02-11, 02:05
Εσύ βάζεις τα τσίπουρα :p

τα τσιπουρα εγω (εχω καλυτερα) αυτος τους μεζεδες (δεν παιζεται ο βολος στον ουζομεζε) :p

Seitman
24-02-11, 02:06
Μέσα :oneup:

senkradvii
24-02-11, 02:08
τα τσιπουρα εγω (εχω καλυτερα) αυτος τους μεζεδες (δεν παιζεται ο βολος στον ουζομεζε) :p

Mε ή χωρίς?

wi fi thief
24-02-11, 02:12
εγω (ο πατερας μου) φτιαχνει και με και χωρις γλυκανισο (γλυκαντσο στα 3καλινα) :p

Rebel Scum
24-02-11, 02:12
Γενικά βλέπω διαχωρισμό Θεσσαλονίκης και Αθήνας και αρκετές φορές είναι υπερβολικώς λες και είναι 2 διαφορετικά κράτη

Ηλίθιοι τοπικισμοί που καταπίνουν πολλοί όπως καταπίνουν την ποδοσφαιρική καφρίλα. Έχω επισκεφτεί αρκετές χώρες στην ζωή μου και οι διαφορές στους κατά τόπους πληθυσμούς τους είναι τεράστιες αντίθετα με την Ελλάδα που είναι ελάχιστες έως ανύπαρκτες...εκτός αν διαφορά είναι το σουβλάκι/καλαμάκι και η γενική/αιτιατική αντί δοτικής.

Το κράτος μας ναι μεν είναι αθηνοκεντρικό αλλά αυτό έχει να κάνει με τους 300 κηφήνες και τους παρατρεχάμενους τους που εγκαταστάθηκαν εδώ και είπαν να φέρουν και τη μισή Ελλάδα για να την κάνουν κιμά.

Σόρρυ για το λογύδριο αλλά μου την βαράει αυτό το θέμα...λες και δεν έχουμε αρκετά προβλήματα.

senkradvii
24-02-11, 02:16
εγω (ο πατερας μου) φτιαχνει και με και χωρις γλυκανισο (γλυκαντσο στα 3καλινα) :p

Χωρίς είναι καλύτερο.. Τουλάχιστον εμένα δεν με χαλάει στο στομάχι όπως με γλυκάνισο.

γλύκαντσο ε? Μου θύμισες πως λέμε το λουκάνικο στα Φλωρινιότικα.. :lol:


Λούκαντσο! :rofl:

subzer0
24-02-11, 03:54
Είμαι πολύ αναστατωμένος με κάποιες φυλλάδες και με κάποια άτομα στα οποία τους έχουν δώσει βήμα και γράφουν τέτοιες μικρότητες (http://www.gavros.gr/Default.aspx?id=106017&nt=108&lang=1)
Ντροπή

Δεν χρειάζεται να ψάξεις μακριά. Μόνο μερικά μηνύματα πιο πάνω.


Λέει διαμαρτυρεται ο ΠΑΟΚ γιατι δεν αλλαξε η ωρα του ματς με την ΤΣΣΚΑ και θα εχει -20 βαθμους στο γήπεδο.Μα καλα,τους πειραζουν οι -20 της Μοσχας,ενώ έχουν σκληραγωγηθει στους -26 της Super League?


:twisted::twisted::twisted:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?p=3991127#post3991127

Παρ´ όλο που λέει το ίδιο πράγμα είμαι σίγουρος πως δεν διαβαζει τετοιες φυλλαδες.
Έχω δεκάδες φίλους Ολυμπιακούς που μου λέγανε "γιατι ο Τσιρίλο έσκυψε στο φάουλ του Νίνη?" αλλά ούτε κι αυτοί διαβάζανε τέτοιες φυλλάδες.
Βέβαια , ακόμα και αν δεν τις διαβάζουν , το οτι οι περισσότεροι από αυτους λένε τα ίδια αισχρά πράγματα αποδεικνύει πάρα πολλά.
Καλα θα κάνουν ομως να διαβάσουν αυτο.
H βραδιά που γίναμε όλοι ΠΑΟΚ! (http://www.sport-fm.gr/article/460423)


Επίσης θα ηθελα να εμπλακω στην μάχη Βοράς - Νότος αλλά δεν θέλω πολλά πολλά με τους βάρβαρους τους από πάνω που σπάνε θέατρα.
Αυτους που ψηφίζουν Ψωμιάδη. Εμείς εδω έχουμε Ανατολάκη , Φασούλα , Κικίλια , Ψινακη και Μαντούβαλο - Πειραιάς Πόλη Θρύλος.

Έτσι κι αλλιως έχω πολλούς φίλους εδω στην Αθήνα και όλως τυχαίως όσοι από αυτους αποκαλούν κομπλεξικόυς τους από πάνω , όλοι τους έχουν ένα ξαδερφο στη Θεσσαλονίκη που ακομα και σήμερα του σπάνε το αμάξι επειδή έχει αθηναϊκές πινακίδες. Α , και όλοι τους έχουν και έναν γνωστό που τους εχει πει οτι τους μαθαίνουν απο παιδιά να μισούν την Αθήνα.
Έτσι λέω παλι καλα που ζω στην Αθήνα και έχω καταλαβει πόσο κομπλεξικοί είναι οι απο πάνω.

TheThing
24-02-11, 04:16
Οι χαρακτηρισμοί "οι απο πάνω" και "οι από κάτω" για μένα ήταν πάντα γελοίοι. Είμαι απο Θεσ/νικη αλλά μένω εδώ και 5 χρόνια στην Αθήνα λόγω δουλειας. Ποτέ δεν είχα προβλημα με κανεναν εκτος των κλισέ διαφωνιών για τα σαντουιτς-σουβλακια-καλαμακια-μπουγατσα με ξυλακι. Εννοείται πως δεν θεωρώ δημοσιογράφους τους γλοιώδης τύπους που έγραψαν στο Gavros. Επίσης θεωρώ μεγάλο τσόγλανο αυτόν που προκαλεί φθορά στην περιουσία του άλλου είτε αυτο είναι αυτοκίνητο ή οτιδήποτε είτε είναι βόρειος είτε νότιος είτε χριστιανός είτε βουδιστής είτε γαύρος είτε πάοκ είτε άνδρας είτε γυναικα...(καταλάβατε που το πάω;)). Την έχω πάθει με το coltaki μου που μου το έχουν σκίσει στη γρατσουνια καποια τσογλανια:(

Seitman
24-02-11, 08:48
Έτσι λέω παλι καλα που ζω στην Αθήνα και έχω καταλαβει πόσο κομπλεξικοί είναι οι απο πάνω.

Ελπίζω να αστειεύεσαι Νίκο...

subzer0
24-02-11, 08:52
Με στεναχωρεις που δεν το κατάλαβες. :p

Seitman
24-02-11, 09:04
Κάτσε βρε... Ακόμα δεν ήπια τον καφέ και τα μάτια είναι μισάνοιχτα.:oops:

wi fi thief
24-02-11, 09:10
ρε τεμπεληδες, καντε καμια δουλεια πρωι πρωι, το μυαλο σας στο ιντερνετ και στα φορα και στη μπαλα, και οι πελατες περιμενουνε εξυπηρετηση...

ετσι θα ανεβασουμε την παραγωγικοτητα και θα σωσουμε τη χωρα;
ανθελληνες προδοτες δουλεψτε, η χωρα χρειαζεται καθε δεκαλεπτο σας, τεμπελχαναδες :p

καλημερες με φραπογαλο απο εδω (ηπια και δυο τουρκικους απο τις 6 που ειμαι στο ποδαρι και ειμαι τουρμπο και ετοιμος για καυγα αν χρειαστει) :p

TheThing
24-02-11, 13:25
καλημερες με φραπογαλο απο εδω (ηπια και δυο τουρκικους απο τις 6 που ειμαι στο ποδαρι και ειμαι τουρμπο και ετοιμος για καυγα αν χρειαστει) :p


Για καυγά;;; Δουλεύεις στο δημόσιο να υποθέσω...:p:p:p

wi fi thief
24-02-11, 13:43
χααχαχαχα κουρεας στο ΙΚΑ :p

Rebel Scum
24-02-11, 15:07
Επίσης θα ηθελα να εμπλακω στην μάχη Βοράς - Νότος αλλά δεν θέλω πολλά πολλά με τους βάρβαρους τους από πάνω που σπάνε θέατρα.
Αυτους που ψηφίζουν Ψωμιάδη. Εμείς εδω έχουμε Ανατολάκη , Φασούλα , Κικίλια , Ψινακη και Μαντούβαλο - Πειραιάς Πόλη Θρύλος.

Έτσι κι αλλιως έχω πολλούς φίλους εδω στην Αθήνα και όλως τυχαίως όσοι από αυτους αποκαλούν κομπλεξικόυς τους από πάνω , όλοι τους έχουν ένα ξαδερφο στη Θεσσαλονίκη που ακομα και σήμερα του σπάνε το αμάξι επειδή έχει αθηναϊκές πινακίδες. Α , και όλοι τους έχουν και έναν γνωστό που τους εχει πει οτι τους μαθαίνουν απο παιδιά να μισούν την Αθήνα.
Έτσι λέω παλι καλα που ζω στην Αθήνα και έχω καταλαβει πόσο κομπλεξικοί είναι οι απο πάνω.


Αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=nBZH4hL1YXY) εννοείς; Είναι γνωστό τοις πάσι ότι στην Θεσσαλονίκη υπάρχουν κάμερες ασφαλείας που σκανάρουν τις πινακίδες και αν βρεθούν αθηναϊκές ειδοποιείται ειδική ομάδα κρούσης να επιληφθεί του θέματος :p:lol::lol:

Αν βέβαια τύχει ο κάτοχος του οχήματος να είναι Θεσσαλονικιός διαπομπεύεται και ως προδότης(με την μπροστινή πινακίδα κρεμασμένη στον λαιμό) :p

button
24-02-11, 20:17
Έτσι κι αλλιως έχω πολλούς φίλους εδω στην Αθήνα και όλως τυχαίως όσοι από αυτους αποκαλούν κομπλεξικόυς τους από πάνω , όλοι τους έχουν ένα ξαδερφο στη Θεσσαλονίκη που ακομα και σήμερα του σπάνε το αμάξι επειδή έχει αθηναϊκές πινακίδες. Α , και όλοι τους έχουν και έναν γνωστό που τους εχει πει οτι τους μαθαίνουν απο παιδιά να μισούν την Αθήνα.
Έτσι λέω παλι καλα που ζω στην Αθήνα και έχω καταλαβει πόσο κομπλεξικοί είναι οι απο πάνω.
:stunned::shock:

Εγω τι να πω ....


Αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=nBZH4hL1YXY) εννοείς; Είναι γνωστό τοις πάσι ότι στην Θεσσαλονίκη υπάρχουν κάμερες ασφαλείας που σκανάρουν τις πινακίδες και αν βρεθούν αθηναϊκές ειδοποιείται ειδική ομάδα κρούσης να επιληφθεί του θέματος :p:lol::lol:

Αν βέβαια τύχει ο κάτοχος του οχήματος να είναι Θεσσαλονικιός διαπομπεύεται και ως προδότης(με την μπροστινή πινακίδα κρεμασμένη στον λαιμό) :p

Εγώ εχω με αθηναϊκές πινακίδες :confused:

leros2004
24-02-11, 21:16
Βαρύ το κατηγορητήριο για το Γαύρο... 1 ολόκληρη αγωνιστική έφαγε. Ελπίζω να κάνουν έφεση ....

wi fi thief
24-02-11, 21:27
το μαχαιρι τρυπησε το κοκκαλο και εφτασε στο μεδουλι... (οπως και στην περιπτωση που μπηκανε μεσα οι καφροι ΑΕΚτζηδες και «εκτεταμενα» αλλα οχι «ευρεως» πετουσανε διαφημιστικες πινακιδες στο 65 του αγωνα και τον διεκοψαν για 6 εκτεταμενα λεπτα της ωρας μονο...):lol:

ιδια ποινη και ο (αστυνομικος) τασος μητροπουλος, ο μαγκας ο πειραιωτης με το κολοπαιδαρακι το φλωρο σερραιο μακη χαβο

ο μαρινακης για τις δηλωσεις του εφαγε καμια ποινη ή η συγνωμη του μετα την κατακραυγη απο ολο το συμπαν δεν του στερει τη «φιλαθλη ιδιοτητα» που εχει ο γιγαντας;

τι ειχες γιαννη τι ειχα παντα

αλλα δεν φταινε αυτοι, εμεις φταιμε

επενδυστε να φυγουμε :p

subzer0
24-02-11, 21:59
Άρα από το επόμενο παιχνίδι
- μπουκάρουμε κανονικά στο γήπεδο (πανηγυρίζουμε)
- βαράμε (σε άμυνα)
- βρίζουμε (γαλλικά) ,
- ρίχνουμε κανά κέρμα στον επόπτη (λόγω κρίσης ή για να δείξουμε πως θέλουμε επαγγελματική διαιτησία)

και δικαιολογίες έχουμε αμέτρητες.

Άλλωστε όπως , χωρίς ντροπή ο δικηγόρος του Ολυμπιακού κ. Βούλτσης ανέφερε: "Υπάρχουν δεδικασμένα του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό Βόλου και τον Άρη και του Παναθηναϊκού με τον Πανσερραϊκό και τον Αστέρα Τρίπολης, περιπτώσεις στις οποίες επιβλήθηκε ποινή μιας αγωνιστικής. Σε αυτά τα παιχνίδια έγιναν πολύ χειρότερα. Γι’ αυτό ζητάμε να εφαρμόσετε τα ίδια μέτρα και σταθμά για μας. Είναι ένα μεμονωμένο περιστατικό, τα επεισόδια δεν είναι ούτε ευρείας κλίμακας, ούτε εκτεταμένα».

Για το ΠΑΟΚ - Άρης μιλάμε οτι δεν είδε κανείς τίποτα. Που να δει δηλαδή. Λαϊκό δικαστήριο έγινε και ο ΠΑΟΚ έφαγε μια αγωνιστική.
Κι όμως σύμφωνα με το δικηγόρο του Ολυμπιακού , έγιναν χειρότερα.
Κι όμως , τον δικαίωσαν.

Το μοναδικό σημείο που μου δίνει ελπίδες , είναι οτι ο Μητρόπουλος έφαγε παραπάνω πρόστιμο από τον Χάβο. (15000€ έναντι 10000€).

button
24-02-11, 23:35
Βαρύ το κατηγορητήριο για το Γαύρο... 1 ολόκληρη αγωνιστική έφαγε. Ελπίζω να κάνουν έφεση ....

Αγώνας κατά της βίας ηταν και κατέληξε σε ξύλο και τιμωρία :what: χάρη έκαναν με μια αγωνιστική

kadronarxis
25-02-11, 01:14
Από την Τρίτη το βράδυ, δε μπορώ να ηρεμήσω.
Εκεί στους -20, πάγωσε και ένα κομμάτι του ευατού μου.
Και λίγο πριν τον τάφο, το μάτς αυτό θα με κυνηγάει.

Εμείς μαζί για μια ζωή. Τέλος.

subzer0
25-02-11, 01:38
Μια από τα ίδια Kadronarxi...

DOU
25-02-11, 01:48
Παντως ειδαμε τοσο στο ματς του Παοκ,οσο κ σε αυτο του Αρη πως θα πρεπει να παιζεται η διαιτησια,η 50ρισια διαιτησια,απλα πραγματα.Αυτα να τα βλεπουν εδω οι δικοι μας υπευθυνοι περι διαιτησιας.

Eastwood
25-02-11, 10:20
@DOU: +1926

Και μάλιστα πενηνταρίσιες διαιτησίες σε διπλά παιχνίδια μεταξύ πλούσιων ευρωπαϊκών ομάδων που είναι φαβορί για το τρόπαιο και φτωχών ομάδων χώρας χωρίς περγαμηνές σε συλλογικό επίπεδο.

Ε ρε UEFA που μας χρειάζεται εδώ, έχω σιχαθεί τα πρασινοκόκκινα καραγκιοζιλίκια! Και παρόλο που είμαι φόλα ΠΑΟΚτσής πολύ το ευχαριστήθηκα που ήταν ομάδα της πόλης μου που προχωρήσαμε μαζί τόσο πολύ στο Europa League.

Και τώρα τα κεφάλια μέσα...

subzer0
25-02-11, 15:08
Παίδες , αν έχει κάποιος κανά link για να κατεβάσουμε το ΤΣΣΚΑ - ΠΑΟΚ , ας το βάλει εδώ.
Να το έχουμε να το δείχνουμε στα παιδιά μας , αύριο - μεθαύριο.

ΥΓ. Τι μαθαίνω? Αηδίασαν (http://www.contra.gr/pops/news_large.aspx?paper=protathlitis&date=25022011) στον Ολυμπιακό με την τιμωρία? :rofl: :rofl:

Seitman
25-02-11, 15:27
Ε και εσύ αν "έτρωγες" τέτοια εξοντωτική ποινή, έτσι θα ήσουν :whistle:

senkradvii
25-02-11, 15:28
ΥΓ. Τι μαθαίνω? Αηδίασαν (http://www.contra.gr/pops/news_large.aspx?paper=protathlitis&date=25022011) στον Ολυμπιακό με την τιμωρία? :rofl: :rofl:


Καλά εγώ έχω σταματήσει να παρακολουθώ τον Πρωταθλητή εδώ και καιρό.. :down:

Rebel Scum
25-02-11, 15:28
Ακόμα ασχολείστε; Α παιδιά εσείς φταίτε...αυτό είναι μαζοχισμός :p

Seitman
25-02-11, 15:29
Για το χαβαλέ βρε...

:whip:

@ ADSLgr.com All rights reserved.