PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 [194] 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

biggeo65
19-08-16, 03:11
Ας βάλει βιντεάκια του berg :p

Ευτυχώς που εσείς έχετε τον Berg και βγάζετε γκολ. Αλλοιώς δύσκολα να περνούσατε.
Σε εμάς ο Κλαους όπως και να παίζει μια χαρά παίζει.

Eίδες σήμερα που δεν ασχολήθηκε ο Κλαους με το γκολ; Ανετη νίνκη με 3-0. :lol:
Πάντα έτσι να παίζει μπορεί; Κι αν βγάλει και κάποιο γκολ,όφελος για την ομάδα.:p

raspoutiv
19-08-16, 16:54
3 γκολ έριξε ο ΠΑΟΚ κι ο Κλάους δεν αξιώθηκε να βρει ούτε δοκάρι
που θα πάει αυτό το πράγμα;

Burning Skies
19-08-16, 22:17
3 γκολ έριξε ο ΠΑΟΚ κι ο Κλάους δεν αξιώθηκε να βρει ούτε δοκάρι
που θα πάει αυτό το πράγμα;

Πάντως ο Ιβάν κάνει ότι μπορεί...



173672

raspoutiv
20-08-16, 00:03
Πάντως ο Ιβάν κάνει ότι μπορεί...



173672

:bless:
πες μου μόνο πως είναι gimpιά

PetrosK
20-08-16, 00:40
Ψιλοoff, αλλά σχετικό με αυτό που βλέπεις και ρωτάς.

Αγία Σοφία (αυτή που υπάρχει ήδη, ε): Στις αγιο/τοιχογραφίες του επάνω ορόφου, προς τα "πίσω" σε σχέση με την είσοδο, υπάρχει ωραιότατη αναπαράσταση των τότε Βυζαντινών αυτοκρατόρων με τα πουγκιά στο χέρι...

Το είδα, βουβάθηκα αρχικά, και ακόμα κράζω αλύπητα όποτε βλέπω τα "σχετικά" (βλ. Τίγρης πρωτοψάλτης αντίστοιχα στο Φανάρι).

Αυτά.

Burning Skies
20-08-16, 00:45
:bless:
πες μου μόνο πως είναι gimpιά

Ειναι legit...

raspoutiv
20-08-16, 01:59
Ψιλοoff, αλλά σχετικό με αυτό που βλέπεις και ρωτάς.

Αγία Σοφία (αυτή που υπάρχει ήδη, ε): Στις αγιο/τοιχογραφίες του επάνω ορόφου, προς τα "πίσω" σε σχέση με την είσοδο, υπάρχει ωραιότατη αναπαράσταση των τότε Βυζαντινών αυτοκρατόρων με τα πουγκιά στο χέρι...

Το είδα, βουβάθηκα αρχικά, και ακόμα κράζω αλύπητα όποτε βλέπω τα "σχετικά" (βλ. Τίγρης πρωτοψάλτης αντίστοιχα στο Φανάρι).

Αυτά.


Ειναι legit...

:wall:
καλά μας κάνουν και μας τρολλάρουν οι ΙβανοΤίγρηδες με τα αγιαστούρια τους τότε, μέχρι να βάλουμε μυαλό και να ξυρίσουμε όλα τα παχουλά παπαδαριά που ποζάρουν δίπλα τους
Απόλλωνας ρε
Καλαμαριάς

biggeo65
20-08-16, 02:11
3 γκολ έριξε ο ΠΑΟΚ κι ο Κλάους δεν αξιώθηκε να βρει ούτε δοκάρι
που θα πάει αυτό το πράγμα;

Και πολύ καλά έκανε. Σαν έμπειρος παίκτης,έδωσε την ευκαιρία στους νέους να αναδειχθούν.:p
Αυτός σκοράρει όταν κερδίζουμε με 1-0. :p

raspoutiv
20-08-16, 02:43
Και πολύ καλά έκανε. Σαν έμπειρος παίκτης,έδωσε την ευκαιρία στους νέους να αναδειχθούν.:p
Αυτός σκοράρει όταν κερδίζουμε με 1-0. :p

τον είδαμε με τον Άγιαξ πόσο σκοράρει όταν θέλουμε. ήταν το σεντόνι έτοιμο στρωμένο κι αυτός το ξέστρωσε
αυτός έπρεπε να φύγει, όχι ο Μπερμπάντοφ

biggeo65
20-08-16, 03:08
τον είδαμε με τον Άγιαξ πόσο σκοράρει όταν θέλουμε. ήταν το σεντόνι έτοιμο στρωμένο κι αυτός το ξέστρωσε
αυτός έπρεπε να φύγει, όχι ο Μπερμπάντοφ

Τον έχεις για χαζό τον Ιβάν; Ο Μπερμπάντοφ κόστιζε και δεν έπαιζε.
Όσα έπαιρνε ο Μπερμπαντοφ τα δίνει τώρα σε τρεις. Κια η ομάδα πάει καλύτερα.

raspoutiv
20-08-16, 03:13
Τον έχεις για χαζό τον Ιβάν; Ο Μπερμπάντοφ κόστιζε και δεν έπαιζε.
Όσα έπαιρνε ο Μπερμπαντοφ τα δίνει τώρα σε τρεις. Κια η ομάδα πάει καλύτερα.

τον Κλάους γιατί τον κράτησε; για να μας χαλάει την υγεία;

biggeo65
20-08-16, 03:23
τον Κλάους γιατί τον κράτησε; για να μας χαλάει την υγεία;

Για να σκοράρουν οι υπόλοιποιΚι εξ'άλλου την δικιά σας υγεία χαλάει. :p
Στον ΠΑΟΚ μας αρέσει κι ας μην σκοράρει. Κι όπως αποδείχτηκε,
καλύτερα παίζει όταν δεν σκοράρει.:lol: Ανοίγει ο δρόμος για τους άλλους.

raspoutiv
20-08-16, 03:33
Για να σκοράρουν οι υπόλοιποιΚι εξ'άλλου την δικιά σας υγεία χαλάει. :p
Στον ΠΑΟΚ μας αρέσει κι ας μην σκοράρει. Κι όπως αποδείχτηκε,
καλύτερα παίζει όταν δεν σκοράρει.:lol: Ανοίγει ο δρόμος για τους άλλους.

πολύ ενωτικονηφάλιος μας βγήκες. δεν την αγαπάς την ομάδα

biggeo65
20-08-16, 03:49
πολύ ενωτικονηφάλιος μας βγήκες. δεν την αγαπάς την ομάδα

Ακριβώς επειδή αγαπάω την ομάδα δεν παίζω το παιχνίδι των οπαδών.
Εξ'άλλου Ανώνυμη εταιρεία είναι. Ο Ιβάν πληρώνει. Αν δεν πάει καλά δικό του το χάσιμο.
Εμείς αν πάει καλά απλά θα χαρούμε. Αν δεν πάει καλά, αλλή μια χαμένη χρονιά.
Μετά από τόσες έχω μάθει να έχω υπομονή.

Εξ'άλλου μεταπολεμικά είμαστε η μόνη ομάδα στον Βορρά με πρωτάθλημα. :lol:

raspoutiv
20-08-16, 04:02
Ακριβώς επειδή αγαπάω την ομάδα δεν παίζω το παιχνίδι των οπαδών.
Εξ'άλλου Ανώνυμη εταιρεία είναι. Ο Ιβάν πληρώνει. Αν δεν πάει καλά δικό του το χάσιμο.
Εμείς αν πάει καλά απλά θα χαρούμε. Αν δεν πάει καλά, αλλή μια χαμένη χρονιά.
Μετά από τόσες έχω μάθει να έχω υπομονή.

Εξ'άλλου μεταπολεμικά είμαστε η μόνη ομάδα στον Βορρά με πρωτάθλημα. :lol:

ο Ιβάν θα χάσει λεφτά μόνο; ο κόσμος του ΠΑΟΚ, ο ζωοδότης του και μόνιμος χρηματοδότης χωρίς καμιά οικονομική ανταπόδοση, δε θα χάσει;
συνήθισες την αποτυχία λες. ΑΕΚ είσαι;
ΠΑΟΚ είσαι αφού. σήκωσε το κεφάλι
κάνει κι ωραίο σβέρκο για να σας φαπώνουμε εμείς οι λιγάκι μεγαλύτεροι σε ηλικία :D

μια τζατζίκι μια πατάτες

biggeo65
20-08-16, 06:14
Kai p;anta PAOK θα είμαι. Σαν ομάδα ποτέ δεν σκύβουμε κεφάλι.
Σαν Ανώνυμη εταιρεία τον λόγο όμως έχουν οι μέτοχοι κι ο ιδιοκτήτης.

Δεν συνήθισα την αποτυχία. Σαν ομάδα, ιστορία κι όνομα, πάντα επιτυχημένοι είμαστε.
Σαν ανώνυμη εταιρεία όμως,όλες έχουν τα πάνω και τα κάτω,και γι'αυτό,
δεν ευθύνονται ούτε οι φίλαθλοι,ούτε η ομάδα Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι.

Artemius
20-08-16, 22:42
Πάντως ο Ιβάν κάνει ότι μπορεί...



173672


:bless:
πες μου μόνο πως είναι gimpιά

χΑΧαχαΧΑχΑΧαΧΑΧχΑΧαΧΑΧαχαΑΧ

θεούλης τέλος!

υ.γ. : όταν εμείς λέγαμε μόνο με Άγγελο θα πάρει η ΠΑΟΚάρα με Ιβάν,τίτλο, κάτι ξέραμε. ;) :tooth καθίστε τώρα με τον Ίβιτς "στο ΟΥΕΦΑΚΙ να ούμε, για μέχρι εκεί είναι η αξία σας" που έλεγε και μια ψυχή. :twisted:



Εμείς αν πάει καλά απλά θα χαρούμε. Αν δεν πάει καλά, αλλή μια χαμένη χρονιά.
Μετά από τόσες έχω μάθει να έχω υπομονή.


αααα έτσι εεε?

δηλαδή εμείς που λέγαμε-λέμε "τον Μάιο θα μαστε καλά" δεν ήμασταν οι γραφικοί με τον γραφικό ε?

α μωρή γυριστρούλα ε γυριστρούλα! :p

biggeo65
21-08-16, 01:45
αααα έτσι εεε?

δηλαδή εμείς που λέγαμε-λέμε "τον Μάιο θα μαστε καλά" δεν ήμασταν οι γραφικοί με τον γραφικό ε?

α μωρή γυριστρούλα ε γυριστρούλα! :p

Εγώ γυριστρούλα γιατί; Πότε είπα κάτι διαφορετικό; Μια χαρά πάει η ομάδα.
Και τώρα καλά είμαστε. Γιατί να περιμένω τον Mάϊο; :p Και κάθε χρονιά αυτό έλεγα /λέω.

Θα με δεις να "θυμώνω" και να φωνάζω όταν κάποιοι επειδή τους ανήκει η Ανώνυμη εταιρεία,
χρυησημοποιούν το όνομα και την ιστορία της ομάδας για δικό τους όφελος.Τυχαία αναφέρω Μπατατούδη.:p

Artemius
21-08-16, 23:25
Εγώ γυριστρούλα γιατί; Πότε είπα κάτι διαφορετικό; Μια χαρά πάει η ομάδα.
Και τώρα καλά είμαστε. Γιατί να περιμένω τον Mάϊο; :p Και κάθε χρονιά αυτό έλεγα /λέω.

Θα με δεις να "θυμώνω" και να φωνάζω όταν κάποιοι επειδή τους ανήκει η Ανώνυμη εταιρεία,
χρυησημοποιούν το όνομα και την ιστορία της ομάδας για δικό τους όφελος.Τυχαία αναφέρω Μπατατούδη.:p


ναι αλλά τον Μπάτμαν και εμείς τον "δαγκώσαμε" στις αρχές που έριχνε χρήμα, να τα λέμε και αυτά.

biggeo65
22-08-16, 00:02
ναι αλλά τον Μπάτμαν και εμείς τον "δαγκώσαμε" στις αρχές που έριχνε χρήμα, να τα λέμε και αυτά.

Πότε έριξε χρήμα ο Mπατμαν; Άσε που αν έριξε χρήμα κάποια στιγμή, δεν ήταν δικό του.
Ευγενική χορηγια του Υπουργείου πολιτισμού ήταν ,από την πώληση του Ακροπολ.:p
Και των εργαζομένων που είχε αφήσει απλήρωτους σε έργα που είχε πάρει στην ΔΕΗ.

Μετά άρχισε να "τρώει" από την ομάδα για να πληρώσει τους εργαζόμενους,
ώσπου "πτώχευσε" και την έκανε για την Λιβύη. Αλλά ο Καντάφι έπεσε. :p

raspoutiv
22-08-16, 00:28
Πότε έριξε χρήμα ο Mπατμαν; Άσε που αν έριξε χρήμα κάποια στιγμή, δεν ήταν δικό του.
Ευγενική χορηγια του Υπουργείου πολιτισμού ήταν ,από την πώληση του Ακροπολ.:p
Και των εργαζομένων που είχε αφήσει απλήρωτους σε έργα που είχε πάρει στην ΔΕΗ.

Μετά άρχισε να "τρώει" από την ομάδα για να πληρώσει τους εργαζόμενους,
ώσπου "πτώχευσε" και την έκανε για την Λιβύη. Αλλά ο Καντάφι έπεσε. :p

μεγάλη μαυρόγατα ο Μπάτμαν

biggeo65
22-08-16, 01:54
μεγάλη μαυρόγατα ο Μπάτμαν

Μαυρόγατα με "εννιά ζωές". Πήγε Λιβύη,τον πιάσανε,δικάστηκε για υπεξαίρεση 1.2 δις.,αθωώθηκε.
Τώρα είναι Ρουμανία. ξεκίνησε νέα ΕΡΓΑΣ εκει και φήμες λένε ότι σκέφτεται για αγορά της Στεάουα.:lol:
Κάτι μου θυμίζει το όλο σκηνικό. :lol:

raspoutiv
22-08-16, 02:16
Μαυρόγατα με "εννιά ζωές". Πήγε Λιβύη,τον πιάσανε,δικάστηκε για υπεξαίρεση 1.2 δις.,αθωώθηκε.
Τώρα είναι Ρουμανία. ξεκίνησε νέα ΕΡΓΑΣ εκει και φήμες λένε ότι σκέφτεται για αγορά της Στεάουα.:lol:
Κάτι μου θυμίζει το όλο σκηνικό. :lol:

πιο τραγικός κι από τον Οιδίποδα
του αξίζει μια δραματική τριλογία, και bonus σατυρικό δράμα τα χρόνια στον ΠΑΟΚ

biggeo65
22-08-16, 02:49
Τραγικός,αλλά δυστυχώς οι "τραγικοί" ευημερούν,χωρίς ιδρώτα.
Από τα χρόνια του Οιδίποδα μέχρι σήμερα.

raspoutiv
22-08-16, 03:30
Τραγικός,αλλά δυστυχώς οι "τραγικοί" ευημερούν,χωρίς ιδρώτα.
Από τα χρόνια του Οιδίποδα μέχρι σήμερα.

καλά ο Οιδίποδας δεν ευημέρησε κιόλας :p
να δούμε αν ο ΠΑΟΚ θα χει τη μοίρα των Λαβδακιδών ή αν μπήκε σε φάση Ατρείδων με την έλευση του Ιβάν του θεοσεβούμενου (ή θεομπαίχτη αν θες)

εεε ρε επίπεδο το θέμα της ΠΑΟΚάρας. αυτά να βλέπουν κάτι αθηνέζικα ανθρωπάρια που μας αποκαλούνε ορκ.
ας κοιτάν τα χάλια τους και τους υβριστές προέδρους τους κι ας αφήσουν τον ΠΑΟΚ

biggeo65
22-08-16, 04:52
Δεν ευημέρησε,αλλά ένα βασίλειο το είχε. Και δεν νομίζω να'χουμε μοίρα Λαβδακιδών.
Πρώτη φορά στην ιστορία μας μετά Παντελάκη, που δεν χρωστά λεφτά η ομάδα.
Και δεν νομίζω να φάμε τις σάρκες μας.Τουλάχιστον σαν όνομα και ιστορία.

Σαν ανώνυμη εταιρεία στο χέρι του Ιβαν είναι.Ας την κάνει ότι θέλει.
Και ποιός είπε ότι τα ορκ δεν έχουν επίπεδο. :p

Artemius
29-09-16, 22:37
όταν αδειάζεις όλο το κολλύριο, κάνεις 10 τσιγάρα, και 43534534 παρακάλια στην Παναγία, να κερδίσεις αυτούς που την βγάλαν την βδομάδα αφοδεύοντας ακόμα και την φρουτόκρεμα που φάγανε μωρά, ε κάτι δεν πάει καλά ρε σείς.

α και ερώτηση, αυτόν τον γκάρι να ούμε, τον πληρώνουμε με €? όχι γιατί αν τον πληρώνουμε με € πάμε και εγώ και ο geo στον ΠΑΟΚ, και με πολύ λιγότερα λεφτά.

raspoutiv
29-09-16, 23:46
όταν αδειάζεις όλο το κολλύριο, κάνεις 10 τσιγάρα, και 43534534 παρακάλια στην Παναγία, να κερδίσεις αυτούς που την βγάλαν την βδομάδα αφοδεύοντας ακόμα και την φρουτόκρεμα που φάγανε μωρά, ε κάτι δεν πάει καλά ρε σείς.

α και ερώτηση, αυτόν τον γκάρι να ούμε, τον πληρώνουμε με €? όχι γιατί αν τον πληρώνουμε με € πάμε και εγώ και ο geo στον ΠΑΟΚ, και με πολύ λιγότερα λεφτά.

έκανες ανατροπή στο 90 και γκρινιάζεις.
είσαι ΠΑΟΚ αφού

biggeo65
30-09-16, 12:44
έκανες ανατροπή στο 90 και γκρινιάζεις.
είσαι ΠΑΟΚ αφού

Θα του το έλεγα εγώ,αλλά κι εγώ είμαι ΠΑΟΚ αφού.
Ευτυχώς που δεν είδα τον αγώνα ,γιατί κι εγώ έτσι θα γκρίνιαζα. :p

- - - Updated - - -



α και ερώτηση, αυτόν τον γκάρι να ούμε, τον πληρώνουμε με €? όχι γιατί αν τον πληρώνουμε με € πάμε και εγώ και ο geo στον ΠΑΟΚ, και με πολύ λιγότερα λεφτά.

Ας τον Γκάρι ήσυχο. :p Μια χαρα τα πάει. Έχει βγάλει κι 7 γκολ.
Στην Elche που ήταν πριν σε 41 συμετοχές είχε 3 γκολ. Άρα στον ΠΑΟΚ "ξαναγενήθηκε" :p
Κι ας μην βγάζει γκολ, και μόνο που απασχολεί 2-3 άτομα αρκει. Αν δεν τα βγάλει αυτός,
θα βρεθεί κάποιος άλλος όπως Κουλούρης, Αθανασιάδης κλπ.

Μην γίνεσαι τελείως οπαδός. Τον Κουλούργη με τον Αστέρα τον είχαν παιχταρά κι MVP,
και με την Ξάνθη ρωτούσαν κάποιοι γιατί τον έβαλε να παίξει τον "άμπαλο".:lol:

Artemius
30-09-16, 21:43
έκανες ανατροπή στο 90 και γκρινιάζεις.
είσαι ΠΑΟΚ αφού

ρε φιλαράκι έχω βαρεθεί να κάθομαι να βλέπω αγώνα και να νιώθω σαν την 1η φόρα που είδα ταινία τρόμου μικρός :scared: :bless:

δηλαδή τι να σε πω, 2016 και ακόμα την Μαλαματίνα πλουτίζουμε, λίγο σουρωμένοι να μη νιώθουμε πολλά-πολλά γιατί ξεσούρωτοι βλάπτει! :lol:

biggeo65
01-10-16, 03:30
ρε φιλαράκι έχω βαρεθεί να κάθομαι να βλέπω αγώνα και να νιώθω σαν την 1η φόρα που είδα ταινία τρόμου μικρός :scared: :bless:

δηλαδή τι να σε πω, 2016 και ακόμα την Μαλαματίνα πλουτίζουμε, λίγο σουρωμένοι να μη νιώθουμε πολλά-πολλά γιατί ξεσούρωτοι βλάπτει! :lol:

Είσαι μικρός, θα μάθεις σιγά-σιγά. :lol:Το 1983 από την ζαλάδα το μόνο που μου έμεινε
ήταν τον Ρουμενιγκε να κάνει τον γύρο του θριάμβου στο Μόναχο με την μπάλα στα χέρια.

Απο τότε πολλά Ευρωπαϊκά ματς και τα περισσότερα ήταν σαν ταινία τρόμου.
Τώρα πια δεν χρειάζεται να πιω. Απόκτησα μόνιμη απάθεια. :p

yiapap
03-10-16, 16:55
Είσαι μικρός, θα μάθεις σιγά-σιγά. :lol:Το 1983 από την ζαλάδα το μόνο που μου έμεινε
ήταν τον Ρουμενιγκε να κάνει τον γύρο του θριάμβου στο Μόναχο με την μπάλα στα χέρια.Τον φούστη τον Μαλιούφα... Και ο άλλος ποιος ήταν; Ο Δαμανάκης που ήταν και παλιός;
Σταδιάλαπια... Παιδικά τραύματα. Από τότε σταμάτησα να ασχολούμαι.

biggeo65
04-10-16, 03:05
Τον φούστη τον Μαλιούφα... Και ο άλλος ποιος ήταν; Ο Δαμανάκης που ήταν και παλιός;
Σταδιάλαπια... Παιδικά τραύματα. Από τότε σταμάτησα να ασχολούμαι.

Από τότε έπαθα ανοσία. Πως λένε, "Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατο",ένα τέτοιο πράγμα.
Άπό τότε κατάλαβα ότι σαν ομάδα είμαστε ή του ύψους ή του βάθους. Σταμάτησα να πίνω. Ας κάνουν ότι θέλουν. :lol:

yiapap
04-10-16, 13:47
Από τότε έπαθα ανοσία. Πως λένε, "Ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατο",ένα τέτοιο πράγμα.
Άπό τότε κατάλαβα ότι σαν ομάδα είμαστε ή του ύψους ή του βάθους. Σταμάτησα να πίνω. Ας κάνουν ότι θέλουν. :lol:Εγώ ξεκίνησα :drunk: :lol:

kerkiss
04-10-16, 22:26
Εγώ ξεκίνησα :drunk: :lol:
Για κρυφογαύρο σε κόβω

yiapap
10-10-16, 17:28
Για κρυφογαύρο σε κόβωΦανερογάβρος του Βορρά! :cool:

kerkiss
20-10-16, 21:55
ΚαραμπΑΧ και ΒΑΧ

raspoutiv
24-10-16, 00:50
αν γινόταν αυτά στην Τούμπα θα ταν στο 0νισμό και -3 ο ΠΑΟΚ, 2 αγωνιστικές κεκλεισμένων και θα μίλαγαν όλοι για την τρομοκρατία που αισθάνθηκαν οι διαιτητές που φοβήθηκαν να δώσουν τις κόκκινες

Artemius
24-10-16, 02:18
Τα έγραψα και στο thread των γαυρων, αυτά περί παραγκας και σφαγής στο αποψινό ματς, είναι γραφικές γελοιοτητες και όσοι τα πιστευουν/λένε/αναπαράγουν είναι γραφικοι και γελοίοι και φυτά, και καλό θα ήταν για τους ίδιους να κόψουν το σανο που σερβίρει "το βουστασιο των ΑΡΔ του ΠΑΟΚ του Μετροπολις".

ΔΕΝ υπάρχει καμία σφαγή, κάποια σπορια έδωσε παραπάνω στον Ολυμπιακό αυτό ήταν όλο, ο γαύρος ήταν για 3-4 τεμάχια αλλά ο ΠΑΟΚ ήταν για τα πανηγύρια αφού από την μία έχει γεμίσει παλτα που μας τους φέρανε για παίκτες, κάνουν τους παίκτες, και πληρώνονται ως έτσι,και από την άλλη κάποιοι κατεβάζουν μπουκάλια σαν τον - παικταρα κατά τ'αλλα - αειμνηστο και θρυλικό Τζορτζ Μπεστ.

Λευτεριά στον ΠΑΟΚ από τους μάνατζερ, τα παλτα, και τους ΑΡΔ.

biggeo65
24-10-16, 04:20
Τα έγραψα και στο thread των γαυρων, αυτά περί παραγκας και σφαγής στο αποψινό ματς, είναι γραφικές γελοιοτητες και όσοι τα πιστευουν/λένε/αναπαράγουν είναι γραφικοι και γελοίοι και φυτά, και καλό θα ήταν για τους ίδιους να κόψουν το σανο που σερβίρει "το βουστασιο των ΑΡΔ του ΠΑΟΚ του Μετροπολις".

ΔΕΝ υπάρχει καμία σφαγή, κάποια σπορια έδωσε παραπάνω στον Ολυμπιακό αυτό ήταν όλο, ο γαύρος ήταν για 3-4 τεμάχια αλλά ο ΠΑΟΚ ήταν για τα πανηγύρια αφού από την μία έχει γεμίσει παλτα που μας τους φέρανε για παίκτες, κάνουν τους παίκτες, και πληρώνονται ως έτσι,και από την άλλη κάποιοι κατεβάζουν μπουκάλια σαν τον - παικταρα κατά τ'αλλα - αειμνηστο και θρυλικό Τζορτζ Μπεστ.

Λευτεριά στον ΠΑΟΚ από τους μάνατζερ, τα παλτα, και τους ΑΡΔ.

Θα σου απάντήσω όπως απάντησε ο Σαββίδης υιός:

στα α@@@@@α μου ποιο είναι το σκορ, είμαι χαρούμενος γι' αυτή τη νίκη.
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι η ομάδα μου να παίζει με το ίδιο πάθος μέχρι το τέλος της σεζόν.

Έχει ένα δίκιο εδώ που τα λέμε. Σπόρια δεν είναι οι δυό κόκκινες κάρτες που δεν έβγαλε.
Σπόρια δεν είναι η διακόπή που δεν έκανε στο ματς ο Αρετόπουλος,ενώ το είχε πει.
Πιο πολύ για τρίτο μνημόνιο σε βάρος του ΠΑΟΚ μοιάζει. :p

Αν αυτά γίνονταν στην Τούμπα ,τώρα ο ΠΑΟΚ θα έπαιζε στις Σέρρες.
Αν και τώρα το κάναν κεκλεισμένων των θυρών για να μην ταλαιπωρείται ο αντίπαλος.

Και δεν ξέρω σε ποιούς manager και παλτά αναφέρεσαι, αλλά πλέον δεν μας πέφτει λόγος.
Η επιχείριση ανήκει στον Σαββίδη,αυτός πράττει όπως τον συμφέρει.Δικό του το χρήμα άλλοστε.

Αυτό που έχει σημασία είναι η ομάδα να παίζει με πάθος όπως εχθές.
Δεν γινόμαστε ομάδα από την μια μέρα στην άλλη.

Εδω ο Βενγκερ 20 χρόνια στην Arsenal και τα τελευταία 13 χρόνια πρωτάθλημα δεν πήρε.
Κι εδώ περιμένουμε από την πρώτη χρονιά που επιτέλους έχουμε διοίκηση και δεν χρωστάμε,
να γίνουμε υπερομάδα και να πάρουμε το CL. Αυτά δεν γίνονται.

Και τουλάχιστον δεν γίνονται στην Ελλάδα αν δεν αλλάξει η κατάσταση.
Άσχετα με το τι ευκαιρίες χάσαμε εμείς,άσχετα από το πόσο άχετοι είναι οι παίκτες που αγοράστηκαν,
αν "ο γαύρος" εχθές έπαιζε με εννιά αντι για 11 παίκτες ή αν γινόταν η διακοπή,
το αποτέλεσμα θα ήταν τελείως διαφορετικό και τώρα θα μιλούσαμε για νίκη και γκρέμισμα της παράγκας.

Artemius
24-10-16, 10:17
Μια χαρά σπορια ήταν, με τον γαυρο παίζεις στο τηγάνι, τι θες δηλαδή διαιτησία επιπέδου Premier?

Τώρα, όποιος ΠΑΟΚτσης είναι OK και ευχαριστημένος ακόμα, να βλέπει ένα παοκακι αντί για ΠΑΟΚ και ΠΑΟΚΑΡΑ,

ένα τσιρκουλο,
που δεν μπορεί να αλλάξει την μπαλα από το ένα πόδι στο άλλο,
δεν μπορεί να πλασάρει,
δεν μπορεί να βάλει γκολ ούτε με αίτηση,
δεν μπορεί να "σπάσει" το κορμί του το σέντερ φορ,
δεν μπορεί να κρατήσει λίγο μπάλα,
δεν μπορεί να την βγάλει από την άμυνα σωστά,
δεν μπορεί να αμυνθει,
δεν μπορεί να κάνει μια σωστή αντεπίθεση,

δεν μπορεί να ΔΙΑΛΥΣΕΙ τον αντίπαλο του όταν ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΆ και ηλιθιωδως αυτός έχει ανεβάσει τα άθλια μπακ του επί 30λεπτου!!! στο κέντρο,

με παίκτες χοντρους, αλκοολικους, περιπατητες, και δε συμμαζευεται,

έναν αλκοολικο για κόουτς, που είναι μια τρίχα από τα @@ κάποιων παλαιότερων κοουτς που πέρασαν τα προηγούμενα 6-7 χρόνια,

όποιος τελοσπαντων του αρέσει αυτή η κατάσταση και του αρέσει να είναι το γραφικό φυτό-οπαδός που τρώει σανο σε λεκανες,

τότε να πηγαίνει στο γήπεδο και να αγοράζει εισιτηριακι και να χειροκροταει αυτήν την κατάσταση και να βγάζει και σελφι και ιστορίες,

ΑΛΛΑ να μας κάνει των υπολοίπων ΠΑΟΚτσηδων την χάρη να μην μιλάει για διαιτησία και πράσινα άλογα, γιατί γίνεται γραφικός και μαζί του και οι υπόλοιποι εμείς και σπιλωνει τα 4 Ιερά Γράμματα και τον Λαό πίσω από αυτά!


Υστερογραφο! Κάποτε ο ΠΑΟΚ είχε παικταραδες και δεν είχε σάλιο, τώρα που δεν ξέρει τι έχει γιατί δεν έχει παίκτες, ΟΕΟ?

raspoutiv
24-10-16, 10:37
καλά ποιο παιχνίδι έβλεπες; μήπως είδες κανα από μαγνητοσκόπηση ή το άκουγες από κανα αθηνέζικο;

χτες μόνο ο ΠΑΟΚ έπαιζε μπάλα. όλες οι μονομαχίες ήταν δικές του, όλες οι φάσεις δικές του και δεν έδωσε 2 κόκκινες. όποτε έβγαινε η γλώσσα των κόκκινων πέφτανε καπνογόνα να κοπεί ο ρυθμός. 11' καθυστερήσεις στο β ημίχρονο, που γίνανε 16 με τη νέα διακοπή τα λένε όλα. ζούγκλα μπας και το σώσουνε ήταν

ο Ολυμπιακός σκόραρε 1 γκολ σε 1 απ τα πολλά φάουλ που του δωσε γύρω απ το κουτί, κι αυτό από κεφαλιά με τη μπιφτέκα. μαγική εικόνα το σκορ

ο Ίβιτς τους έκανε χωνί απ τα πλάγια μπροστά με Τζαμάλ, Ροντρίγκεζ να τους αφήνουν μέτρα πίσω. στις κάθετες που κανε ο ΠΑΟΚ το μόνο που μπορούσε να τους σώσει ήταν το offside και τα κλαδέματα για κόκκινη.

και σε φταίει ο Κλάους;!

biggeo65
24-10-16, 11:04
Μια χαρά σπορια ήταν, με τον γαυρο παίζεις στο τηγάνι, τι θες δηλαδή διαιτησία επιπέδου Premier?

Τώρα, όποιος ΠΑΟΚτσης είναι OK και ευχαριστημένος ακόμα, να βλέπει ένα παοκακι αντί για ΠΑΟΚ και ΠΑΟΚΑΡΑ,

ένα τσιρκουλο,
που δεν μπορεί να αλλάξει την μπαλα από το ένα πόδι στο άλλο,
δεν μπορεί να πλασάρει,
δεν μπορεί να βάλει γκολ ούτε με αίτηση,
δεν μπορεί να "σπάσει" το κορμί του το σέντερ φορ,
δεν μπορεί να κρατήσει λίγο μπάλα,
δεν μπορεί να την βγάλει από την άμυνα σωστά,
δεν μπορεί να αμυνθει,
δεν μπορεί να κάνει μια σωστή αντεπίθεση,

δεν μπορεί να ΔΙΑΛΥΣΕΙ τον αντίπαλο του όταν ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΆ και ηλιθιωδως αυτός έχει ανεβάσει τα άθλια μπακ του επί 30λεπτου!!! στο κέντρο,

με παίκτες χοντρους, αλκοολικους, περιπατητες, και δε συμμαζευεται,

έναν αλκοολικο για κόουτς, που είναι μια τρίχα από τα @@ κάποιων παλαιότερων κοουτς που πέρασαν τα προηγούμενα 6-7 χρόνια,

όποιος τελοσπαντων του αρέσει αυτή η κατάσταση και του αρέσει να είναι το γραφικό φυτό-οπαδός που τρώει σανο σε λεκανες,

τότε να πηγαίνει στο γήπεδο και να αγοράζει εισιτηριακι και να χειροκροταει αυτήν την κατάσταση και να βγάζει και σελφι και ιστορίες,

ΑΛΛΑ να μας κάνει των υπολοίπων ΠΑΟΚτσηδων την χάρη να μην μιλάει για διαιτησία και πράσινα άλογα, γιατί γίνεται γραφικός και μαζί του και οι υπόλοιποι εμείς και σπιλωνει τα 4 Ιερά Γράμματα και τον Λαό πίσω από αυτά!


Υστερογραφο! Κάποτε ο ΠΑΟΚ είχε παικταραδες και δεν είχε σάλιο, τώρα που δεν ξέρει τι έχει γιατί δεν έχει παίκτες, ΟΕΟ?

Tην ίδια απορία θα εκφράσω κι εγώ με τον raspoutiv.
Μήπως έβλεπες το ματσς παρέα με τον Τσουκαλά; :lol:
Ή δεν το είδες καθόλου κι απλά στο περιέγραψε φίλος σου Ολυμποιακός;

Να πω ότι δεν παίξαμε στην Κάραμπαχ να το δεχτώ. Αλλά όχι ότι δεν παίξαμε χθές.

Έπρεπε ή δεν έπρεπε να βγούν τρεις κόκκινες κάρτες; Δύο στον γαύρο
και μια ίσως στην περίπτωση Κάνιας για τον ΠΑΟΚ;

Το πρώτο γκολ του γαύρου ξεκίνησε ή όχι από οφσαϊντ;

8 λεπτά καθυστέρηση για να ξεκινήσει το ματς κι άλλα 11' στο β'ημίχρονο από διακοπές.
Αν γινόταν στην Τούμπα το ματς δεν θα ξαναάρχιζε.

Κατα τα άλλα φταίνε τα παλτά και οι μάνατζερς.

Artemius
24-10-16, 13:46
καλά ποιο παιχνίδι έβλεπες; μήπως είδες κανα από μαγνητοσκόπηση ή το άκουγες από κανα αθηνέζικο;

χτες μόνο ο ΠΑΟΚ έπαιζε μπάλα. όλες οι μονομαχίες ήταν δικές του, όλες οι φάσεις δικές του και δεν έδωσε 2 κόκκινες. όποτε έβγαινε η γλώσσα των κόκκινων πέφτανε καπνογόνα να κοπεί ο ρυθμός. 11' καθυστερήσεις στο β ημίχρονο, που γίνανε 16 με τη νέα διακοπή τα λένε όλα. ζούγκλα μπας και το σώσουνε ήταν

ο Ολυμπιακός σκόραρε 1 γκολ σε 1 απ τα πολλά φάουλ που του δωσε γύρω απ το κουτί, κι αυτό από κεφαλιά με τη μπιφτέκα. μαγική εικόνα το σκορ

ο Ίβιτς τους έκανε χωνί απ τα πλάγια μπροστά με Τζαμάλ, Ροντρίγκεζ να τους αφήνουν μέτρα πίσω. στις κάθετες που κανε ο ΠΑΟΚ το μόνο που μπορούσε να τους σώσει ήταν το offside και τα κλαδέματα για κόκκινη.

και σε φταίει ο Κλάους;!

Μια χαρά live ματς έβλεπα φίλε μου ras, μήπως εσύ έβλεπες κανένα ΠΑΟΚ-ΓΑΥΡΟΣ με Κασναφερη κορακι?

Ποια μπάλα ρε έπαιξε ο ΠΑΟΚ, πάτε καλά ρε, επειδή ο γαύρος ήταν φάντασμα? Με άμυνα τσίρκο Μεντρανο και κάτι κρέατα και αλκοολες που δεν μπορουν να βάλουν γκολ στην χειρότερη άμυνα γαυρου σε μνήμη? Και έπαιξε μπάλα ο ΠΑΟΚ?

ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ. Ξεχνάτε τι σημαίνει ΠΑΟΚ και τι παίκτες είχε πριν λίγα χρόνια.

Λέτε για ζούγκλα και παραγκα, σαν τους γραφικους του χωριού, λες και νομίζετε ότι παίζετε στην Premier και σας φιλοξενεί η Manchester στο Old Trafford, με μια διαιτησία 55-45,στο πιο πολιτισμενο τηγάνι που μπορώ να θυμηθώ. Κάποτε η αλητεία ξεκινούσε με το που έφτανε το πούλμαν, και τώρα σας πειράζουν τα πάντα και ψάχνετε δικαιολογίες.

Έχεις παίκτες που κάποτε θα κάναν μόνο για να δένουν τα κορδονια του Σναουτσνερ και του Κοντρέρας και του Λίνο, και τι ζητάς, να σε σφυριξει καλά το κορακι για να πάρεις το ματς? Σοβαρά? Πότε γίναμε Ολυμπιακός και δε το καταλαβα?

Σας φταίει όλους σας το κορακι, όταν το σέντερ μπακ σου, που να το κάνει ο Θεός και η Αγια Βαρβάρα και η Σουμελα σέντερ μπακ αυτό το χοντρό ατεχνο μονοκομματο μοσχάρι, βάζει αυτογκόλ επιπέδου Β' Εθνικής σε τέτοιο ματς και μαρκάρει μέσα στην περιοχή του με τα μάτια!

Ντροπη ρε, ντροπή! Κάποτε είχες Κοντρέρας ρεεεεεε...

Και ο Ιβιτς ή αυτά τα κρέατα οι περισσότεροι τους, δεν έκανε κανένα χωνι τον γαυρο, αφού ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ χωνι είναι από μόνος του, έτσι ειδικά που ανέβηκε τόσο ψηλά η άμυνα του!

Μάθετε να είστε σκεπτομενοι οπαδοι και όχι τυφλοί γραφικοι, ακροατές ξέρω γω του Μπουζου, του Βραζιλιάνου, και του κάθε λαμογιου.

- - - Updated - - -


Tην ίδια απορία θα εκφράσω κι εγώ με τον raspoutiv.
Μήπως έβλεπες το ματσς παρέα με τον Τσουκαλά; :lol:
Ή δεν το είδες καθόλου κι απλά στο περιέγραψε φίλος σου Ολυμποιακός;

Να πω ότι δεν παίξαμε στην Κάραμπαχ να το δεχτώ. Αλλά όχι ότι δεν παίξαμε χθές.

Έπρεπε ή δεν έπρεπε να βγούν τρεις κόκκινες κάρτες; Δύο στον γαύρο
και μια ίσως στην περίπτωση Κάνιας για τον ΠΑΟΚ;

Το πρώτο γκολ του γαύρου ξεκίνησε ή όχι από οφσαϊντ;

8 λεπτά καθυστέρηση για να ξεκινήσει το ματς κι άλλα 11' στο β'ημίχρονο από διακοπές.
Αν γινόταν στην Τούμπα το ματς δεν θα ξαναάρχιζε.

Κατα τα άλλα φταίνε τα παλτά και οι μάνατζερς.

Έπρεπε ή δεν έπρεπε να φάει 4 τεμάχια χθες ο γαύρος?

Ο ΠΑΟΚ του Πρωτοδικειου θα του τα χωνε όλα μέσα μαζί με τα καρουλια, ναι ή όχι?

Συνεχιστε να φωναζετε για διαιτησία, σαν τους γραφικους, να κάνετε λες και δεν ξέρετε τι σημαίνει ΠΑΟΚ (και όχι αυτό το παοκακι που βλέπουμε), να σας αρέσει αυτό που βλέπετε κτλ.

Τέλος, τα λέμε ξανά όταν αποφασίσουν τα λαμογια-τσομπανηδες του Μετρόπολις μαζί με τους λαμογιοΔημόσιους Υπάλληλους της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, οτι για όλα φταίει μόνο ο Ιβιτς και κανένας άλλος, και πάρουμε τον επόμενο αυτόν που θα κάνει τον κόουτς στον πάγκο.

raspoutiv
24-10-16, 13:50
Μια χαρά live ματς έβλεπα φίλε μου ras, μήπως εσύ έβλεπες κανένα ΠΑΟΚ-ΓΑΥΡΟΣ με Κασναφερη κορακι?

Ποια μπάλα ρε έπαιξε ο ΠΑΟΚ, πάτε καλά ρε, επειδή ο γαύρος ήταν φάντασμα? Με άμυνα τσίρκο Μεντρανο και κάτι κρέατα και αλκοολες που δεν μπορουν να βάλουν γκολ στην χειρότερη άμυνα γαυρου σε μνήμη? Και έπαιξε μπάλα ο ΠΑΟΚ?

ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ. Ξεχνάτε τι σημαίνει ΠΑΟΚ και τι παίκτες είχε πριν λίγα χρόνια.

Λέτε για ζούγκλα και παραγκα, σαν τους γραφικους του χωριού, λες και νομίζετε ότι παίζετε στην Premier και σας φιλοξενεί η Manchester στο Old Trafford, με μια διαιτησία 55-45,στο πιο πολιτισμενο τηγάνι που μπορώ να θυμηθώ. Κάποτε η αλητεία ξεκινούσε με το που έφτανε το πούλμαν, και τώρα σας πειράζουν τα πάντα και ψάχνετε δικαιολογίες.

Έχεις παίκτες που κάποτε θα κάναν μόνο για να δένουν τα κορδονια του Σναουτσνερ και του Κοντρέρας και του Λίνο, και τι ζητάς, να σε σφυριξει καλά το κορακι για να πάρεις το ματς? Σοβαρά? Πότε γίναμε Ολυμπιακός και δε το καταλαβα?

Σας φταίει όλους σας το κορακι, όταν το σέντερ μπακ σου, που να το κάνει ο Θεός και η Αγια Βαρβάρα και η Σουμελα σέντερ μπακ αυτό το χοντρό ατεχνο μονοκομματο μοσχάρι, βάζει αυτογκόλ επιπέδου Β' Εθνικής σε τέτοιο ματς και μαρκάρει μέσα στην περιοχή του με τα μάτια!

Ντροπη ρε, ντροπή! Κάποτε είχες Κοντρέρας ρεεεεεε...

Και ο Ιβιτς ή αυτά τα κρέατα οι περισσότεροι τους, δεν έκανε κανένα χωνι τον γαυρο, αφού ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ χωνι είναι από μόνος του, έτσι ειδικά που ανέβηκε τόσο ψηλά η άμυνα του!

Μάθετε να είστε σκεπτομενοι οπαδοι και όχι τυφλοί γραφικοι, ακροατές ξέρω γω του Μπουζου, του Βραζιλιάνου, και του κάθε λαμογιου.

έλα ρε που χες καλύτερη εντεκάδα πριν κάτι χρόνια. ή πολύ ρομαντικός είσαι ή σε παρασέρνουν τα γερόντια.
να νοσταλγείς τα χρόνια που κοντραριζόσουν με τον Αρούλη ενώ έχεις ομάδα σαν τη σημερινή είναι αχαριστία
και ποιος δε θα γούσταρε Φερνάντο στον πάγκο, αλλά έτσι όπως ήρθανε τα πράγματα με αυτόν... ο Ίβιτς είναι μακράν ο κορυφαίος προπονητής από όλους τους άλλους των μεγάλων. άκου το Μπέντο, που μίλαγε για κακό παιχνίδι με λίγες φάσεις και δες ποιος πρέπει να φύγει σήμερα. εκτός αν κοίταζε μόνο στην εστία του Γλύκου κι έχασε όλες ευκαιρίες που ήταν για τον ΠΑΟΚ.

και μπορεί να έσφαξες τον Ηρακλή αλλά ο γαύρος με τον Αρετόπουλο σε αδίκησαν στα πάντα. δε σε λέω να επιθυμείς να γίνεις γαύρος, αν και δε σε είδα να ενοχλείσαι με τη ντεμέκ κόκκινη στο Σαραμαντά, αλλά δε μπορεί να ανέχεσαι και το χτεσινό αίσχος. γκολ από offside και 2 κόκκινες χάρισε και το λες 55-45;
άσε τα καπνογόνα. θα σκουζε κι ο ΣΚΑΕΙ αν γινόταν τα χτεσινά στην Τούμπα.
φταίει ο "αντίθετος αέρας" λέει ο Καραπαπάρας. φταίει η ατιμωρησία του θρήνου λέω εγώ
διάλεξε

biggeo65
24-10-16, 13:56
Και Βιερίνια είχαμε. Αυτό τι σημαίνει;
Τρία χρόνια μας είχε ο Σάντος και το μόνο που καταφέραμε ήταν μια δεύτερη θέση. Με τους παίκτες που λες.
Την τρίτη χρονιά φάνηκε η δουλεια του Σάντος,αλλά δυστυχώς δεν συνέχισε.
Ισως να παίζαμε CL εκείνη την χρονιά.

Κι εσύ περιμένεις με τα 2/3 της ενδεκάδας νέους παίκτες να κάνεις σε δυο μήνες ομάδα;
Και με έναν προπονητή που πρώτη φορά αναλαμβάνει μεγάλη ομάδα;

alfagamma
25-10-16, 11:47
Μια χαρά live ματς έβλεπα φίλε μου ras, μήπως εσύ έβλεπες κανένα ΠΑΟΚ-ΓΑΥΡΟΣ με Κασναφερη κορακι?

Ποια μπάλα ρε έπαιξε ο ΠΑΟΚ, πάτε καλά ρε, επειδή ο γαύρος ήταν φάντασμα? Με άμυνα τσίρκο Μεντρανο και κάτι κρέατα και αλκοολες που δεν μπορουν να βάλουν γκολ στην χειρότερη άμυνα γαυρου σε μνήμη? Και έπαιξε μπάλα ο ΠΑΟΚ?

ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ. Ξεχνάτε τι σημαίνει ΠΑΟΚ και τι παίκτες είχε πριν λίγα χρόνια.

Λέτε για ζούγκλα και παραγκα, σαν τους γραφικους του χωριού, λες και νομίζετε ότι παίζετε στην Premier και σας φιλοξενεί η Manchester στο Old Trafford, με μια διαιτησία 55-45,στο πιο πολιτισμενο τηγάνι που μπορώ να θυμηθώ. Κάποτε η αλητεία ξεκινούσε με το που έφτανε το πούλμαν, και τώρα σας πειράζουν τα πάντα και ψάχνετε δικαιολογίες.

Έχεις παίκτες που κάποτε θα κάναν μόνο για να δένουν τα κορδονια του Σναουτσνερ και του Κοντρέρας και του Λίνο, και τι ζητάς, να σε σφυριξει καλά το κορακι για να πάρεις το ματς? Σοβαρά? Πότε γίναμε Ολυμπιακός και δε το καταλαβα?

Σας φταίει όλους σας το κορακι, όταν το σέντερ μπακ σου, που να το κάνει ο Θεός και η Αγια Βαρβάρα και η Σουμελα σέντερ μπακ αυτό το χοντρό ατεχνο μονοκομματο μοσχάρι, βάζει αυτογκόλ επιπέδου Β' Εθνικής σε τέτοιο ματς και μαρκάρει μέσα στην περιοχή του με τα μάτια!

Ντροπη ρε, ντροπή! Κάποτε είχες Κοντρέρας ρεεεεεε...

Και ο Ιβιτς ή αυτά τα κρέατα οι περισσότεροι τους, δεν έκανε κανένα χωνι τον γαυρο, αφού ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ χωνι είναι από μόνος του, έτσι ειδικά που ανέβηκε τόσο ψηλά η άμυνα του!

Μάθετε να είστε σκεπτομενοι οπαδοι και όχι τυφλοί γραφικοι, ακροατές ξέρω γω του Μπουζου, του Βραζιλιάνου, και του κάθε λαμογιου.

- - - Updated - - -



Έπρεπε ή δεν έπρεπε να φάει 4 τεμάχια χθες ο γαύρος?

Ο ΠΑΟΚ του Πρωτοδικειου θα του τα χωνε όλα μέσα μαζί με τα καρουλια, ναι ή όχι?

Συνεχιστε να φωναζετε για διαιτησία, σαν τους γραφικους, να κάνετε λες και δεν ξέρετε τι σημαίνει ΠΑΟΚ (και όχι αυτό το παοκακι που βλέπουμε), να σας αρέσει αυτό που βλέπετε κτλ.

Τέλος, τα λέμε ξανά όταν αποφασίσουν τα λαμογια-τσομπανηδες του Μετρόπολις μαζί με τους λαμογιοΔημόσιους Υπάλληλους της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, οτι για όλα φταίει μόνο ο Ιβιτς και κανένας άλλος, και πάρουμε τον επόμενο αυτόν που θα κάνει τον κόουτς στον πάγκο.

Έχεις κουράσει με τις βλακείες... κάποιος που θα διαβάσει το post σου θα νομίσει ότι είσαι γαύρος και μάλιστα βαμμένος...
είσαι όμως μικρός για να θυμάσαι και να κρίνεις τι σημαίνει ΠΑΟΚ....
άσε την κριτική στυλ αθηναϊκών καναλιών και ασχολήσου με κάτι άλλο που ξέρεις, μπορεί στο τάβλι να είσαι καλός αλλα για μπάλα αστο.... δεν σου έδωσε κανεις το δικαίωμα να μας κρίνεις και να μας αποκαλείς φυτά και πρόβατα.... μαλλον όμως όταν τα λες κοιτάζεις στον καθρέφτη

ΥΓ μάθε μπάλα...

tzelen
25-10-16, 14:37
Έτσι στήνονται οι παράγκες:

Ο Artemius κέρδισε το δωράκι από την κλήρωση του adslgr, η οποία πραγματοποιήθηκε από τον κόκκινο ννν και όλα καλά.

Αστειεύομαι προφανώς ε; Γιατί είστε και παρεξηγιάρηδες μερικοί μερικοί :p

Artemius
25-10-16, 21:30
Έχεις κουράσει με τις βλακείες... κάποιος που θα διαβάσει το post σου θα νομίσει ότι είσαι γαύρος και μάλιστα βαμμένος...
είσαι όμως μικρός για να θυμάσαι και να κρίνεις τι σημαίνει ΠΑΟΚ....
άσε την κριτική στυλ αθηναϊκών καναλιών και ασχολήσου με κάτι άλλο που ξέρεις, μπορεί στο τάβλι να είσαι καλός αλλα για μπάλα αστο.... δεν σου έδωσε κανεις το δικαίωμα να μας κρίνεις και να μας αποκαλείς φυτά και πρόβατα.... μαλλον όμως όταν τα λες κοιτάζεις στον καθρέφτη

ΥΓ μάθε μπάλα...

αν και δεν αξίζεις απάντηση,πραγματικά όμως με τόση στραβοστομίαση μαζεμένη,θα σε απαντήσω.

για πες μας λοιπόν εσύ ΠΑΟΚάρχη, με το ΠΑΟΚόμετρο που στο τέλος της βελόνας γράφει "alfagamma",και που είχες ζήσει και το τελευταίο πρωτάθλημα,και πρέπει να έχεις γράψει άπειρα χιλιόμετρα πάνω στο πουλμαντο,

τι στον προχθεσινό αγώνα θύμιζε ΠΑΟΚ.

ερώτηση 2η : από πότε είναι "αντιΠΑΟΚ" ξερω γω, είσαι "εχθρός της ομάδας" ένα πράγμα, το να κάνεις σκληρή κριτική και να ξεφωνίζεις το δούλεμα ολκής και τον παπά που μας ταίζουν με το ζόρι από το καλοκαίρι.

ερώτηση 3η : δεν σε επιτέθηκα προσωπικά,αλλα φαίνεται οτι μάλλον για "κάποιο λόγο" το πήρες προσωπικά,αναρωτιέμαι,γιατί? :whistle:

και 1 διαπίστωση : φώναζε για διαιτησία και εσύ και πόσοι άλλοι,που πιστεύετε τα αυτιά σας,και όχι τα μάτια σας, υπάρχουμε και σκεπτόμενοι οπαδοί -ακόμα!- που αντιλαμβανόμαστε οτι όταν ο γαύρος είναι για να φάει 4αρα και βάλε στο τηγάνι,με διαιτησία 55-45 (άντε να στην κάνω 60-40),επί 30λεπτο την άθλια άμυνα του ψηλά,και εμείς καταφέρνουμε να βάλουμε 1 γκόλ και 1 αυτογκόλ, το να φωνάζεις για 1 κόκκινη και 1 offside κτλ. , είναι ΓΕ-ΛΟΙ-Ο.

Αν είχαμε ΟΜΑΔΑ, θα τους χώναμε 3-4-5 μπαλάκια,θα μπουκαραν οι γαύροι,θα κρεμούσαν ανάποδα Μπέντο και παίκτες,θα κυνηγούσανε τον χοντρό,το ματς δεν θα τελείωνε ποτέ, με μία λέξη -> Η - ΔΟ - ΝΗ.

ενώ τώρα τους κάναμε μάγκες. ποιούς? τους τελειωμένους ή "τελειωμένους" βρυκόλακες.

συνεχίστε λοιπόν να πιστεύετε στον δράκο των "2 ισάξιων εντεκάδων" του καλοκαιριού και πόσα άλλα φετινά σανά,
να σπαταλάτε χρόνο και ανάλυση και να έχετε όνειρα για τίτλο ή τίτλους με παικτάκια-κρέατα που κανονικά ούτε απέξω από τον ναό δεν θα πρεπε να περάσουν,
να διαβάζετε και να ακούτε για νέο σουπερ γήπεδο,νεο σουπερ ντουπερ προπονητικό κτλ. κτλ. κάθε όποτε στραβώνει η χρονιά,
να ασχολείστε με τις επενδύσεις του Σαββίδη,...

29 ΑΡΔ συνιστούν σανό και παραπλάνηση,αυτοί ξέρουν!



Έτσι στήνονται οι παράγκες:

Ο Artemius κέρδισε το δωράκι από την κλήρωση του adslgr, η οποία πραγματοποιήθηκε από τον κόκκινο ννν και όλα καλά.

Αστειεύομαι προφανώς ε; Γιατί είστε και παρεξηγιάρηδες μερικοί μερικοί :p

:lol:

alfagamma
26-10-16, 08:13
Το να προσπαθήσω να σε πείσω για τα αυτονόητα όταν ...
1) Δεν έχεις παιδεία
2) νομίζεις ότι τα ξέρεις όλα
3) είσαι αναιδής
4) Δεν ξέρεις τι θα πει μπάλα
5) σου περάσαν το μνμ "κάντε ομάδα και μετά γκρινιάζετε"
6) ακόμα και πρώτος να είσαι θα κατακρίνεις γιατί είναι το χόμπι σου

είναι μάταιο....
απλά απορώ που σε ανέχονται από την ΣΟ, με τους χαρακτηρισμούς που συνέχεια χρησιμοποιείς θα έπρεπε να μην προλαβαίνεις να γράφεις δεύτερο ποστ...
Τελικά η κατάντια του ΠΑΟΚ είναι άτομα σαν εσένα

ΥΓ. και αν νομίζεις ότι τα κάποια "μπερδεμένα" που κάνουν "χιλιόμετρα" (που ο ΠΑΟΚ τα πληρώνει ακριβά τελικά) για να ξεσπάνε, αγαπάνε πιο πολύ την ομάδα από τους υγιείς οπαδούς, είσαι βαθιά νυχτωμένος, όσους βαθμούς έχασε ο ΠΑΟΚ από γκολ που δεν μπήκαν ή από "παλτά" όπως τα αποκαλείς, άλλους τόσους έχασε από την "δύναμή" του, τους μπερδεμένους "οπαδούς"
καληνύχτα και όνειρα γλυκά....

@ ADSLgr.com All rights reserved.