PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 [200] 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

kerkiss
13-04-17, 08:39
Champions League εχθές, τρεις αγώνες :
α) Αθλέτικο - Λέστερ : φάουλ εκτός περιοχής μετατρέπεται σε πέναλτυ με αποτέλεσμα = αλλοίωση αποτελέσματος
β) Ντόρτμουν - Μονακό : τγκόλ από εμφανέστατη θέση οφσάιντ με αποτέλεσμα = αλλοίωση αποτελέσματος
γ) Μπάγερν - Ρεάλ : ανύπαρκτο πέναλτυ

Κάτι κλαψιάρηδες (σφαγμένοι στο γόνατο) θα μπορέσουν επιτέλους να καταλάβουν ότι και αυτά είναι στο πρόγραμμα, πολύ περισσότερο δε σε εθνικό επίπεδο με χαμηλότερη ποιότητα διαιτητών και εποπτών από το Champions League

tzelen
13-04-17, 10:47
Champions League εχθές, τρεις αγώνες :
α) Αθλέτικο - Λέστερ : φάουλ εκτός περιοχής μετατρέπεται σε πέναλτυ με αποτέλεσμα = αλλοίωση αποτελέσματος
β) Ντόρτμουν - Μονακό : τγκόλ από εμφανέστατη θέση οφσάιντ με αποτέλεσμα = αλλοίωση αποτελέσματος
γ) Μπάγερν - Ρεάλ : ανύπαρκτο πέναλτυ

Κάτι κλαψιάρηδες (σφαγμένοι στο γόνατο) θα μπορέσουν επιτέλους να καταλάβουν ότι και αυτά είναι στο πρόγραμμα, πολύ περισσότερο δε σε εθνικό επίπεδο με χαμηλότερη ποιότητα διαιτητών και εποπτών από το Champions League

Δεν διάβασα πουθενά να γράφεις κάτι εναντίον του γαύρου, οπότε εξ ορισμού το σκεπτικό σου είναι λάθος :rolleyes:

kerkiss
13-04-17, 11:15
Δεν διάβασα πουθενά να γράφεις κάτι εναντίον του γαύρου, οπότε εξ ορισμού το σκεπτικό σου είναι λάθος :rolleyes:

Ποιανού γαύρου ; του νότου ή του βορρά ;

Δεν γράφω εναντίον καμιάς ομάδας, ούτε υπέρ της .........αλλά στον γαύρο έχω μια αδυναμία.
Τον φτιάχνω μαρινάτο, τηγανητό, στο φούρνο και του δίνω και καταλαβαίνει

tzelen
13-04-17, 11:45
Έτσι θα ήθελαν να κάνουν και άλλοι με τον γαύρο, αλλά αντί να του δίνουν να καταλάβει, καταλήγουν να τον παίρνουν και να μην καταλαβαίνουν. :p

raspoutiv
13-04-17, 13:18
μάθανε πως τρολλάρουμε, πλακώσανε κι οι γαύροι

τον είπατε κι εσείς τον πόνο σας; θα κάνουμε ομάδα να νικάμε και τις διαιτησίες του γαύρου ok
κάντε κι εσείς ομάδα να νικάτε τη διαιτησία του Λεβαδειακού

kerkiss
13-04-17, 13:37
μάθανε πως τρολλάρουμε, πλακώσανε κι οι γαύροι

Αααα σε παρακαλώ. Μην με βάζεις ίσα και όμοια με τον tzelen.
Εγώ δεν είμαι γαύρος, είμαι "ελεύθερος και ωραίος", κοινώς "αδέσποτος" :p

DOU
13-04-17, 14:00
Φαγατε διμπαλο απο εναν μετριοτατο παο,με μια σοβαρη φαση σε ολο το ματς,αυτη του ενρικε και ενα πεναλτυ εκατερωθεν που δεν δοθηκε σε καθε ομαδα.Ο ιβιτς δεν διαβασε καλα το ματς και πεσανε στη φακα του ουζουνιδη με τα τσικο που βαλε στο ματς πρωταθληματος.

Το κακο ειναι οτι οι παοκτζηδες μιλανε για ντορτια στον επαναληπτικο με πρωτο τον βλακα γιο του ιβαν που καθε μερα ποσταρει λακαμιες στο ινσταγκραμ και τα γνωστα,η καυτη τουμπα,δεν γλιτωνουν με τπτ κλ κλπ.

raspoutiv
13-04-17, 16:39
Αααα σε παρακαλώ. Μην με βάζεις ίσα και όμοια με τον tzelen.
Εγώ δεν είμαι γαύρος, είμαι "ελεύθερος και ωραίος", κοινώς "αδέσποτος" :p

απατρις;

Gordito
13-04-17, 21:28
50-50 στην Τούμπα και 90-10 στη Λεωφόρο

μετά θυμώνατε που αναφέραμε τους Αθηναίους διαιτητές που σφυρίζουν τον ΠΑΟΚ
δεν πάει άλλο αυτό το πράγμα και θα κοπεί

επίσης σε παρακαλώ χρησιμοποίησε κανονική γραμματοσειρά. τις φωνές και τους τσαμπουκάδες στο σπίτι-νήμα σας

- - - Updated - - -



άμα το πε ο Βαρούχας, ο υπάλληλος του Αλασκουζοκάναλου...

γκρινιάζουν με σκανδαλώδη εύνοια υπέρ τους biggeo. που να μην τους το έδινε αυτών τι θα κάνανε;
"ο συνασπισμός Μαρινάκη-Σαββίδη ξαναχτύπησε" κτλ κτλ
είναι γραφικοί και τραγελαφικοί

"Σκανδαλωδη ευνοια"

Τα ποστευετε αυτα η τρολαρετε για την φαση;


Γι'αυτό ε΄'ιπα το είπε ο Bαρούχας. Αλλά ίσως να έχει και δίκιο. Το θέμα είναι δεν είχαμε τελικές.

Για τους βάζελους. Τους ξέρουμε, τους μάθαμε απλά δεν ασχολούμαστε μαζί τους. Άστους να γράφουν.

Κι αστους να φωνάζουν εδω μέσα ρε συ raspoutiv. Eδώ τους παίρνει να φωνάξουν.
Όχι ότι τους διαβάζει και κάποιος. Έξω τρέμουν να βγούν αν φωνάξουν. Θα τους πάρουν με τις πέτρες.

Πέρα από δηλώσεις σε φυλλάδες και κλάμα, δεν είδα κάποια άλλοι αντίδραση από τους βάζελους.
Κάθονται και τρώνε τον σανό που τους ταϊζει ο Αλασκούζος. Αυτός με την δεσμευμένη περιουσία.

Αν γινόταν αυτό σε οποιαδήποτε ομάδα του Βορρά ο κόσμος θα ήταν στον δρόμο.

Και το παρατήρησες. Πάλι τα ίδια .Και κέρδισαν και φωνάζουν για την διατησία.
Το Δρομοκαϊτειο είναι πολύ λίγο,για τέτοιους ασθενείς.

Το αστειο ειναι οτι εσυ επανελαβες αυτολεξει τα λεγομενα του Ιβιτς, αλλα εγω τρωω σανο.
Ο Ιβτις υποστηριζει παιχτες που δειχνουν τα @@ τους, εγω τρωω σανο.
Ο Ιβιτς κλαιει για μια κιτρινη καρτα μετα απο νικη 3-0, εγω τρωω σανο.
Ο Σαββιδης κλαιει για τη διατησια, εγω τρωω σανο.
Ο υιος Σαββ-ινσταγκραμ-ιδης απειλει οτι "θα τους κανουμε τα ιδια που μας εκαναν στην Λεωφορο", εγω τρωω σανο
Ανεβαζει φωτο με αετο να κηνυγαει λαγο, εγω τρωω σανο




Champions League εχθές, τρεις αγώνες :
α) Αθλέτικο - Λέστερ : φάουλ εκτός περιοχής μετατρέπεται σε πέναλτυ με αποτέλεσμα = αλλοίωση αποτελέσματος
β) Ντόρτμουν - Μονακό : τγκόλ από εμφανέστατη θέση οφσάιντ με αποτέλεσμα = αλλοίωση αποτελέσματος
γ) Μπάγερν - Ρεάλ : ανύπαρκτο πέναλτυ

Κάτι κλαψιάρηδες (σφαγμένοι στο γόνατο) θα μπορέσουν επιτέλους να καταλάβουν ότι και αυτά είναι στο πρόγραμμα, πολύ περισσότερο δε σε εθνικό επίπεδο με χαμηλότερη ποιότητα διαιτητών και εποπτών από το Champions League

Τι σχεση εχουν αυτες οι βλακειες που γραφεις; Τι θες να πεις; Οτι ....... υπαρχουν και λαθη;;;
Λαθη σοβαρα υπερ του ΠΑΟ γιατι ειχαμε μονο ..... με τον τελευταιο τηε βαθμολογιας και στο 3-0 στο Κραισκακη;

Κανε μας τη χαρη.


-------

Καλη φαπα και στο μπασκετ απο τον εξαστερο.

Κανενας οικτος, 44 ποντους στο κεφαλι.

raspoutiv
13-04-17, 21:32
γαργάρα το κάνεις το βόλεϊ βαζελάκι. ήττα του Μπαλτάκου παραμένει

kerkiss
13-04-17, 22:06
απατρις;
Ακριβώς.
Είναι σοβαρό γιατρέ μου :p



Τι σχεση εχουν αυτες οι βλακειες που γραφεις; Τι θες να πεις; Οτι ....... υπαρχουν και λαθη;;;
Λαθη σοβαρα υπερ του ΠΑΟ γιατι ειχαμε μονο ..... με τον τελευταιο τηε βαθμολογιας και στο 3-0 στο Κραισκακη;

Κανε μας τη χαρη..
Ο τελευταίος που κατάφερε να δώσει το φως του σε ένα τυφλό ήταν ο Χριστός.
Κάνε καμιά προσευχή, μέρες που είναι και ίσως και σε ξεστραβώσει και εσένα
Εγώ δηλώνω αδυναμία

raspoutiv
13-04-17, 22:09
Ακριβώς.
Είναι σοβαρό γιατρέ μου :p

όχι μωρέ, πολλοί είναι σαν εσένα αλλά συνήθως δηλώνουν πως είναι με το νικητή :whistle:
αφού δε σε ενδιαφέρει πως και γράφεις στα αθλητικά όμως;

Zus
13-04-17, 22:17
Φαγατε διμπαλο απο εναν μετριοτατο παο,με μια σοβαρη φαση σε ολο το ματς,αυτη του ενρικε και ενα πεναλτυ εκατερωθεν που δεν δοθηκε σε καθε ομαδα.Ο ιβιτς δεν διαβασε καλα το ματς και πεσανε στη φακα του ουζουνιδη με τα τσικο που βαλε στο ματς πρωταθληματος.

Το κακο ειναι οτι οι παοκτζηδες μιλανε για ντορτια στον επαναληπτικο με πρωτο τον βλακα γιο του ιβαν που καθε μερα ποσταρει λακαμιες στο ινσταγκραμ και τα γνωστα,η καυτη τουμπα,δεν γλιτωνουν με τπτ κλ κλπ.

Χαρήκαν τα παόκια, πανηγυρίσαν οι αεκτζήδες, αλλά ευτυχώς τσίμπησε και ο ίβιτς. Τέτοιο ρουα ματ, είχα χρόνια να δω. :whistle:

Gordito
13-04-17, 22:24
Ακριβώς.
Είναι σοβαρό γιατρέ μου :p


Ο τελευταίος που κατάφερε να δώσει το φως του σε ένα τυφλό ήταν ο Χριστός.
Κάνε καμιά προσευχή, μέρες που είναι και ίσως και σε ξεστραβώσει και εσένα
Εγώ δηλώνω αδυναμία

Ο ανθρωπους που ειπε:

"Κοιτα! Εχουμε λαθη διαιτητων στο Τσαμπιονς Λιγκ! Δεν μπορεις να φωναζεις οτι σε σφαζουν" σαν επιχειρημα οτι δεν ευνοειται ο ΠΑΟ, θα μου πει εμενα οτι θελω ξεστραβωμα;

Καλα σας λενε γαυρους του Βορρα.

Περαστικα σας.

kerkiss
13-04-17, 22:42
όχι μωρέ, πολλοί είναι σαν εσένα αλλά συνήθως δηλώνουν πως είναι με το νικητή :whistle:
αφού δε σε ενδιαφέρει πως και γράφεις στα αθλητικά όμως;

Το ποδόσφαιρο μου αρέσει και χαίρομαι να βλέπω ωραίους αγώνες.
Οπαδός όμως κάποιας ομάδας στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό ευχαριστώ δεν θα πάρω

Στα αθλητικά νήματα γράφω γιατί μου γυρίζουν τα άντερα από μερικούς οπαδούς που έχουν τόση φανατίλα που τους προκαλεί τύφλωση

Gordito
13-04-17, 22:44
Το ποδόσφαιρο μου αρέσει και χαίρομαι να βλέπω ωραίους αγώνες.
Οπαδός όμως κάποιας ομάδας στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό ευχαριστώ δεν θα πάρω

Στα αθλητικά νήματα γράφω γιατί μου γυρίζουν τα άντερα από μερικούς οπαδούς που έχουν τόση φανατίλα που τους προκαλεί τύφλωση

Κανε μας τη χαρη Αγγελε του ποδοσφαιρου και πηγαινε δες κανα ματσακι στη γειτονια σου, που ερχεσαι να μας το παιξεις ρομαντικος φωστηρας.

kerkiss
13-04-17, 22:58
Κανε μας τη χαρη Αγγελε του ποδοσφαιρου και πηγαινε δες κανα ματσακι στη γειτονια σου, που ερχεσαι να μας το παιξεις ρομαντικος φωστηρας.
Ρομαντικός δεν είμαι, φωστήρας ούτε κατά διάνοια, αλλά ευτυχώς δεν έχω ίχνος φανατίλας και τύφλας όπως τους τόνους που κουβαλάς εσύ
Αλλά μην ανησυχείς, όπως λένε οι γάλλοι χρειάζεται από όλα για να υπάρχει ο κόσμος
Υποθέτω λοιπόν ότι κάπου χρειάζεσαι και εσύ με την φανατίλα σου
Μάλλον για να πουλάνε οι αθλητικές κωλοφυλλάδες που διαβάζετε

biggeo65
14-04-17, 01:18
Κανε μας τη χαρη Αγγελε του ποδοσφαιρου και πηγαινε δες κανα ματσακι στη γειτονια σου, που ερχεσαι να μας το παιξεις ρομαντικος φωστηρας.

Αυτός δηλώνει άπατρις, καλά κάνει κι έρχεται. Εσύ δεν μπορώ να καταλάβω
τι δουλειά έχεις σε ασπρόμαυρο θέμα. Και φωνάζεις κιόλας.

Το ότι αυτά που γράφεις είναι άκρως τρελλά, το είπαμε παραπάνω. Ασπρόμαυρα όμως δεν είναι.

Gordito
14-04-17, 14:44
Για τη βαθμολογια πες μας πως πρεπει να ειναι και για τα ροστερ εσυ.

(οριστε αφορα και τον ΠΑΟΚ)

tzelen
14-04-17, 15:50
Ξέχασες να βάλεις μεγάλο font, δεν θα καταλάβει κανείς τί ρωτάς.

alfagamma
14-04-17, 21:48
Κανε μας τη χαρη
Επειδή το λες για δεύτερη φορά....
ΚΑΝΕ ΜΑΣ λοιπόν την ΧΑΡΗ ΕΣΥ και τράβα γράψε στο νήμα των ...αμνών συνοπαδων σου.... στο κάτω κάτω θα έπρεπε να σέβεσαι ότι σε φιλοξενούμε εδώ. έχεις πολύ θράσος που καταντάει αναίδεια....
Καλή Ανάσταση σε όλους.


ΥΓ μην μπεις στον κόπο να απαντήσεις... δεν θα δώσω συνέχεια
έτσι και αλλιώς δεν ήθελα να σου απαντήσω, απλά προκαλείς και δεν άντεξα.

Gordito
14-04-17, 21:57
Να σεβεστε λιγο.

Μιλατε για προβατα, για "τουιτι αλαφουζ" κλπ και ολος ο ΠΑΟΚ συναγωνιζεται πλεον επαξια τον Ολυμπιακο στην σαπιλα.

Ο προεδρος κλαιει για τη διατησια ενω ο ΠΑΟΚ,αν μη τι αλλο, εχει ευνοηθει.
Ο γιος του προεδρου σας ειναι που δημιουργει κλιμα με ινσταγκραμιες, "θα σας κανουμε οτι μας κανατε"κλπ
Ο ιδιος σας ο προπονητης "προστατευσε" τον Πελκα που επρεπε να φαει αγωνιστικες, ο ιδιος σας ο προπονητης μιλησε για διατησια στο 3-0 για... μια καρτα.
Εσεις οι ιδιοι μιλατε για... κλαμενους βαζελους, αληθεια, τοσα χρονια γιατι δεν το κανατε;

Μηπως επειδη ακουσατε οτι ο προεδρος σας τα εκανε τακιμι με τον Μαρινακη και ερχονται "καλυτερα σφυριγματα";;; (ηδη τα εχουμε δει στον Β γυρο)

Rebel Scum
15-04-17, 00:11
Παρατηρώ μια έξαρση των παθών και του "ενδιαφέροντος" για το ελληνικό "ποδόσφαιρο" και δεν αντιλαμβάνομαι το γιατί :p

biggeo65
15-04-17, 03:06
Κι εγώ αυτό παρατηρώ και δεν το καταλαβαίνω. Καλός ο χαβαλές αλλά μέχρι εκεί.

Δεν μπορώ να καταλάβω άτομα, που ενώ γράφουν στο νήμα του ΠΑΟΚ,έχουν την απαίτηση,
να τους κάνουμε την χάρη και να μην τους πάμε κόντρα. Αυτό κι αν είναι "για τα σίδερα". :lol:

Έχουν πολύ πλάκα ορισμένοι ή όντως η περίπτωση τους δεν έχει γιατρειά.
Κι έρχονται κι εδώ και λένε να σεβόμαστε λίγο. :rofl:

Και που στο νήμα που αφορά τον ΠΑΟΚ. Το θράσος ορισμένων.
Αντι να σεβαστεί αυτός το νήμα που τον φιλοξενεί.

Καλό Πάσχα σε όλους και μια ευχή.

Όσοι είναι πρόβατα,φάτε το μαρούλι και μην το αφήνετε να σας κλείνει τα μάτια.
Δεν είναι όλα πράσινα.

Gordito
15-04-17, 03:11
Προβατα ειστε εσεις και οχι εμεις.

alfagamma
15-04-17, 11:36
Κι εγώ αυτό παρατηρώ και δεν το καταλαβαίνω. Καλός ο χαβαλές αλλά μέχρι εκεί.

Δεν μπορώ να καταλάβω άτομα, που ενώ γράφουν στο νήμα του ΠΑΟΚ,έχουν την απαίτηση,
να τους κάνουμε την χάρη και να μην τους πάμε κόντρα. Αυτό κι αν είναι "για τα σίδερα". :lol:

Έχουν πολύ πλάκα ορισμένοι ή όντως η περίπτωση τους δεν έχει γιατρειά.
Κι έρχονται κι εδώ και λένε να σεβόμαστε λίγο. :rofl:

Και που στο νήμα που αφορά τον ΠΑΟΚ. Το θράσος ορισμένων.
Αντι να σεβαστεί αυτός το νήμα που τον φιλοξενεί.

Καλό Πάσχα σε όλους και μια ευχή.

Όσοι είναι πρόβατα,φάτε το μαρούλι και μην το αφήνετε να σας κλείνει τα μάτια.
Δεν είναι όλα πράσινα.

Εγώ πάντως τον μπλόκαρα ώστε να μην μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι με τις βλακείες....
έτσι ησύχασα :)
απλό και αποτελεσματικό.

Καλή Ανάσταση σε όλους.

raspoutiv
15-04-17, 12:29
απ τη σελίδα 666 εύχομαι καλή ανάσταση και λευτεριά στις ΠΑΕ απ τους προέδρους τους

tzelen
15-04-17, 14:10
απ τη σελίδα 666 εύχομαι καλή ανάσταση και λευτεριά στις ΠΑΕ απ τους προέδρους τους

Και τους οπαδούς αυτών :)

biggeo65
15-04-17, 15:10
Προβατα ειστε εσεις και οχι εμεις.

Εσύ γιατί τσίμπησες; Νοιώθεις πρόβατο; Εγώ γενικά μίλησα για όσους είναι πρόβατα..

Καλή ανάσταση και σε σένα

- - - Updated - - -


απ τη σελίδα 666 εύχομαι καλή ανάσταση και λευτεριά στις ΠΑΕ απ τους προέδρους τους

Όσο είναι ΠΑΕ λευτεριά από προέδρους δεν υπάρχει,δυστυχώς.

Όπως είπε ο tzelen αν και γαύρος μίλησε σωστά, περίεργο,:p
Καλή λευτεριά από τους οπαδούς με τα γυαλιά.

Καλή Ανάσταση σε όλους.

Gordito
15-04-17, 15:34
Απευθυνεσαι 100% και σε μενα, χρησιμοποιοντας εκφρασεις δικες μου, και μετα μου λες "γιατι τσιμπησα"

Τα λογια περισσευουν.

- - - Updated - - -


Εγώ πάντως τον μπλόκαρα ώστε να μην μου ανεβάζει το αίμα στο κεφάλι με τις βλακείες....
έτσι ησύχασα :)
απλό και αποτελεσματικό.

Καλή Ανάσταση σε όλους.

Ποναει η αληθεια.

Artemius
15-04-17, 20:29
Να σεβεστε λιγο.

Μιλατε για προβατα, για "τουιτι αλαφουζ" κλπ και ολος ο ΠΑΟΚ συναγωνιζεται πλεον επαξια τον Ολυμπιακο στην σαπιλα.

Ο προεδρος κλαιει για τη διατησια ενω ο ΠΑΟΚ,αν μη τι αλλο, εχει ευνοηθει.
Ο γιος του προεδρου σας ειναι που δημιουργει κλιμα με ινσταγκραμιες, "θα σας κανουμε οτι μας κανατε"κλπ
Ο ιδιος σας ο προπονητης "προστατευσε" τον Πελκα που επρεπε να φαει αγωνιστικες, ο ιδιος σας ο προπονητης μιλησε για διατησια στο 3-0 για... μια καρτα.
Εσεις οι ιδιοι μιλατε για... κλαμενους βαζελους, αληθεια, τοσα χρονια γιατι δεν το κανατε;

Μηπως επειδη ακουσατε οτι ο προεδρος σας τα εκανε τακιμι με τον Μαρινακη και ερχονται "καλυτερα σφυριγματα";;; (ηδη τα εχουμε δει στον Β γυρο)


Το ποιοί είναι η σαπίλα το είδαμε τις προάλλες στην συνάντηση με τον Βασιλειάδη,
όπου το ΠΟΚ ολόκληρο ομόφωνα -ναι,αυτό σημαίνει και τον Αλασκουζιακό μαζί- κατέθεσε πρόταση για αύξηση της "ισχύος της ψήφου των ομάδων" στις εκλογές τις ΕΠΟ, και μείωση των Ενώσεων.

Πρεζέμπορας και Αφραγκουζοσκούζος μαζί με τον Αφραγκομαφιόζο, συμφωνούν και καταθέτουν ομόφωνη πρόταση επί εκλογικής διαδικασίας της ΕΠΟ, για "το καλό του ποδοσφαίρου" πρέπει να ναι αυτό να δείς.

Ο ΠΑΟΚ έχεις δίκιο ευνοήθηκε. Σε ποιό ακριβώς σημείο του πράσινου πολυεστιακού φακού δε μας είπες όμως. Γιατί όλοι οι υπόλοιποι,ανεξαρτήτως ομαδικών πιστεύω,είδανε μια μέτρια και "πονηρή" ελληναράδικη διαιτησία, όπου δεν έδωσε εκατέρωθεν παραβάσεις και πέναλτυ, "αφού δεν έδωσα εκείνο, δεν θα δώσω αυτό". Ελληναράδες διαιτητές,αλλά 2 λάθη, ΔΕΝ κάνουν 1 σωστό.

Φορ δε ρεκορντ : Ήταν χέρι του δικού μας? ΝΑΙ ήταν. Ήταν το δικό σας? ΝΑΙ ήταν. Απαιτώ να τα δώσει και τα 2. Αλλά εκεί στην Αθήνα, μια ζωή ανεξαρτήτως χρώματος, σκέφτεστε "μία σου και μία μου, και θα παραπονιόμαστε και οι 2.", για σας το 50-50 είναι μια έννοια σχετική,λάστιχο.
Για του Κλωναρίδη αν δεν κάνω λάθος,που γκρινιάζετε,γελάνε και τα μανταλάκια που κρατάνε την "Πράσινη" κρεμασμένη στα περίπτερα στην Αλεξάνδρας. Μόνο άμα σε λένε Πάντελιτς ή Καστίγιο το παίρνεις. Προμπλέμα ξέρω, αλλά αυτό δεν σταματάει την ψείρα σας από το να κάθετε περήφανη στο πράσινο γιακά σας.
Για την αγκωνιά στον Μπέργκ, ζητήστε εξηγήσεις από τον Σιδηρόπουλο. Εμένα 1 φορά δε με λένε Ολυμπιακό. Ούτε Παναθηναικό "φορ δατ ματερ". Δε σε αδικώ, φέτος το σανό που σας ταίζει ο Αλασκούζος είναι και ληγμένο καταπώς φαίνεται.
Και τόσο κλάμα βρε παιδί μου δεν κάνει καλό στην ψυχολογία και στις εγκεφαλικές συνάψεις,δημιουργεί ψυχώσεις.

50-50 : Εμείς το εννοούμε,εσείς δεν το μπορείτε.

Ο Σαββίδης τζούνιορ σας πουλάει τρέλα, και εσείς κάνετε αυτό που ξέρετε καλύτερα, ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ. ΜΕ ΤΑ ΚΑΡΑ.

Light σε βρίσκω, εγώ πιστεύω οτι ο Πέλκας πρέπει να αποβληθεί δια παντός από τα γήπεδα. Και να παίζει μονότερμα στα νταμάρια της Μακρόνησου.


Και πάμε στα ωραία τώρα :

Πολύ φοβάμαι οτι έλιωσε -η ούτως ή άλλως μαιμού και ληγμένη- καραμέλα με γεύση σανού, περί υπόγειας συμφωνίας και σύμπλευσης Πρεζέμπορα και Ιβάν,

βλέπεις φρόντισε ο ίδιος ο Αλασκούζος να αυτοξεβρακωθεί -και μας πρόλαβε συνάμα,φτου-,

μιάς και ο Κουρτάκης, ναι ο γνωστός Κουρτάκης εκδότης των Παραπολιτικών και κολλητός του Πρεζέμπορα, αυτός μωρέ που έβριζε τον Παναθηναικό και τον Αλασκούζο και ψυχάκια τον ανέβαζε,χαπάκια τον κατέβαζε,

ανακοίνωσε περιχαρής την έναρξη της συνεργασίας του με την εταιρεία "Καθημερινές Εκδόσεις Α.Ε. ". Την Καθημερινή δηλαδή. Την Αλαφουζοεφημερίδα.


Αντιπρόεδρος Δ.Σ. εταιρείας : Ιωάννης Αλαφούζος του Αριστείδη.


Περαστικά σου. Μόνο πάρε το βρακί σου φεύγοντας. :hello

Gordito
15-04-17, 21:20
Πολλα λες.
Εγω μιλησα γενικα για τη διατησια του Β γυρου, εσυ μιλας μονο για το δικο μας παιχνιδι.

Αν ενα πεναλτυ επρεπε να δωσει, αυτο ειναι υπερ του ΠΑΟ, οτι δεν εδωσε το άλλο, οφειλεται στο οτι δεν εδωσε πρωτα το 100% σωστο του ΠΑΟ.
Αντε μετα να εδινε το αμφισβητουμενο του ΠΑΟΚ. Θα ειχαμε Ευθυμιαδη Νο2.

Κατεβηκες Αθηνα, στην χειροτερη σε επαιξαν 50-50 και μιλας.

Παλι μιλατε για σανο, τα ιδια με τους αλλους λες, εχω απαντησει.
Εσεις το τρωτε, ο Ιβιτς ο Υιος και ο μπαμπας σας το δινουν με το κιλο.

Το 50-50 εδω θα ειμαστε να το δουμε :whistle:

ΥΓ
Σβηστά 2 εφαγες. Το δικο σου το βρακι το σκισαμε. :oops:

ΥΓ2

Σαν και εσας, γαυροι του βορρα, εμεις δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ

tzelen
16-04-17, 02:35
Αναρωτιέμαι, ποιο είναι το μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειρας που υποστηρίζει το adslgr?

biggeo65
16-04-17, 02:54
Αναρωτιέμαι, ποιο είναι το μεγαλύτερο μέγεθος γραμματοσειρας που υποστηρίζει το adslgr?

Aυτό αναρωτιέσαι; Για την "ταμπακιέρα" ούτε λόγος;
Τι οπαδός είσαι εσύ; :p

raspoutiv
16-04-17, 12:10
Χριστός Ανέστη ρε πιστοί κι αλλόθρησκοι

παρακαλείται κάποιος mod να το βάλει στη max γραμματοσειρά

sdikr
16-04-17, 12:31
Χριστός Ανέστη ρε πιστοί κι αλλόθρησκοι

παρακαλείται κάποιος mod να το βάλει στη max γραμματοσειρά

Δεν υποστηρίζει δυστυχώς ελληνικά

182379

raspoutiv
16-04-17, 17:50
:rofl: 666 γαρ

biggeo65
16-04-17, 17:51
Σαν και εσας, γαυροι του βορρα, εμεις δεν θα γινουμε ΠΟΤΕ

Σε βρίσκω γενικά dazesd and confused που λένε και οι zeppelin.
Mήπως αντι για σανό σας ταϊζουν άλλο χόρτο; Απλά ρωτάω.

Γιατί όσο και να το θέλεις δεν μπορείς να γίνεις "γαύρος του βορρά",
η ομάδα σου βρίσκεται στον Νότο. Εκτός κι αν ήσουν τόσο κακός στην γεωγραφία.

Αυτό που ήθελε ο Αλασκούζος ήταν να γίνει "χαλίφης στην θέση του χαλίφη",σαν άλλος Ιζνογκούντ!

Από το 2001 ακόμη,δηνοσιεύματα κατά Κόκκαλη, αλλά μετά την καταδικαστική απόφαση το 2003,
και την δέσμευση της περιουσίας του το 2015 πιο πολύ με το Κογιότε μοιάζει που κυνηγά τον RR.

Πέφτει ο ίδιος στις παγίδες που στήνει για τους άλλους και το μόνο που του μένει είναι να φωνάζει.

DOU
19-04-17, 14:19
Ολο βλακειες ο γιωργακης γιος,ολη μερα στο ινσταγκραμ τη βγαζει,τα αγγλικα του δε ειναι χειροτερα απο του τσιπρα.

Gordito
19-04-17, 15:30
Πες στα στον biggeo65, αυτός που αποστηθιζει απέξω τα λεγόμενα αυτού και του Ίβιτς, τα αναπαράγει αυτούσια και μετά μας κοροϊδεύει για "σανό".

raspoutiv
21-04-17, 21:17
μπορεί να το λογοκρίνανε στη gazzetta, αλλά εδώ μέσα ο Τζαντζαράς θα χει φωνή (http://www.fatgames.gr/articles/GR/Kentriko_Arthro/Arthra/%E2%80%9CKratos-einai-o-Olympiakos%E2%80%9D)

Artemius
21-04-17, 21:26
μπορεί να το λογοκρίνανε στη gazzetta, αλλά εδώ μέσα ο Τζαντζαράς θα χει φωνή (http://www.fatgames.gr/articles/GR/Kentriko_Arthro/Arthra/%E2%80%9CKratos-einai-o-Olympiakos%E2%80%9D)


από κάτι siteακια της πλάκας, που γλείφουν αβέρτα για διαφημίσεις και καλές σχέσεις, δεν περιμένεις κάτι άλλο.

μια χαρά τα είπε ο Τζαντζαράς.

Gordito
21-04-17, 21:40
Φάτε και αλλο σανό, αμασητο το κατεβάζετε;

Και λεω και εγω, ποιος διαβάζει τέτοιους "ρεπορτερ", εσείς εδώ είστε.

Ο κύριος αυτός θα γράψει ποτέ τίποτα για λαμογιες του Σαββίδη;

Να τους κόψετε τους οπαδικους αρθρογράφους. Μην γίνεστε πρόβατα εν γνώσει σας. Αυτό δεν είναι δημοσιογραφια.

raspoutiv
21-04-17, 21:46
Φάτε και αλλο σανό, αμασητο το κατεβάζετε;

Και λεω και εγω, ποιος διαβάζει τέτοιους "ρεπορτερ", εσείς εδώ είστε.

Ο κύριος αυτός θα γράψει ποτέ τίποτα για λαμογιες του Σαββίδη;

Να τους κόψετε τους οπαδικους αρθρογράφους. Μην γίνεστε πρόβατα εν γνώσει σας. Αυτό δεν είναι δημοσιογραφια.

να κόψεις το ΣΚΑΕΙ και να βρεις πρόεδρο που πληρώνει ο ίδιος, κι όχι "Όλοι μαζί"

- - - Updated - - -


από κάτι siteακια της πλάκας, που γλείφουν αβέρτα για διαφημίσεις και καλές σχέσεις, δεν περιμένεις κάτι άλλο.

μια χαρά τα είπε ο Τζαντζαράς.

δεν είπε τίποτα παραπάνω από αυτό που έλεγε το πανό στο Καραϊσκάκη
υπάρχει περήφανη ομολογία εκ μέρους του Ολυμπιακού κι οι άλλοι λογοκρίνουν το άρθρο;

δε βλέπω κανα Μενουμευρωπαίο να κλαίγεται για την ελευθερία του τύπου τώρα

biggeo65
22-04-17, 09:53
Για ποιά ελευθερία του τύπου; Η "ελευθερία" του τύπου υπάρχει.
Του τύπου που κ΄βει όσους δεν πάνε με τα νερά, τους
Την ελεύθερη γραφή και βούληση προσπαθούν να "πνίξουν" στο Internet

DOU
22-04-17, 23:58
Τελικα ολοι στα χαρτια θελουν,ενσταση στο χαντμπολ.:p

biggeo65
23-04-17, 00:42
Φάτε και αλλο σανό, αμασητο το κατεβάζετε;

Και λεω και εγω, ποιος διαβάζει τέτοιους "ρεπορτερ", εσείς εδώ είστε.

Ο κύριος αυτός θα γράψει ποτέ τίποτα για λαμογιες του Σαββίδη;

Να τους κόψετε τους οπαδικους αρθρογράφους. Μην γίνεστε πρόβατα εν γνώσει σας. Αυτό δεν είναι δημοσιογραφια.

Σωστά. ΈΡνας είναι ο Ηγέτης των ΜΜΕ. Ο Λεφτά δεν έχω κανάλι έχω Αλασκούζος.
Τους ταϊζω μαρούλι από το μανάβικο του ΣΚΑΙ και το τρώνε

Λαμογιές Σαββίδη; :lol: :rofl: Δεν είσαι μόνο γραφικός γίνεσαι και γελοίος. :rofl:
Τουλάχιστον ο Σαββίδης πληρώνει,δεν έχει δεσμευμένη περιουσία για χρέη.

Gordito
23-04-17, 07:48
Τι έχει πληρώσει ο Σαββίδης αγαπητέ;

Το 15% από τα 5.600.000 έχει πληρώσει και τελευταία φορά που θυμάμαι ζήταγε να σβηστουν οι προσαυξήσεις ( 20.εκ) για να πληρωσει και το υπόλοιπο χρέος (10εκ.), προφανώς με τον ίδιο τρόπο, να πληρωσει δηλαδή με καμία "νομοθετική ρύθμιση" κάνα εκατομμύριο και μετά να βγει σαν σωτήρας να πει "ξεπληρωσα" και να έχει δώσει συνολικά 1-2εκ.

Ποια χρέη; αυτά που ρύθμισε ο παοκ το 1997, το 2004, το 2007 και το μέρος των χρεών που πλήρωσε ο Σαββίδης όπως λέω παραπάνω το 2014.

Και θα μιλήσεις για τον Παναθηναικο που δεν του έχει χαριστει ούτε cent?

Αυτα φυσικά τα ξέρεις αλλά επειδή αφορούν την ομαδουλα σου κάνεις μοκο, ότι έχω πληρώσει εγώ και ο κάθε μακακας από την τσέπη μας τους γυπες προέδρους του ΠΑΟΚ σαφώς και δεν σε νοιάζει έτσι;

raspoutiv
23-04-17, 11:37
πλήρωσε ποτέ οτιδήποτε ο Αλαφούζος;
ούτε τους παίκτες καλά καλά

ο μόνος που πληρώνει εκτός του Μαρινάκη είναι ο Σαββίδης, και να το αμφισβητείς υποτιμά το κείμενό σου (που βρίσκω σωστά σημεία μέσα του)

biggeo65
23-04-17, 15:46
Τι έχει πληρώσει ο Σαββίδης αγαπητέ;

Το 15% από τα 5.600.000 έχει πληρώσει και τελευταία φορά που θυμάμαι ζήταγε να σβηστουν οι προσαυξήσεις ( 20.εκ) για να πληρωσει και το υπόλοιπο χρέος (10εκ.), προφανώς με τον ίδιο τρόπο, να πληρωσει δηλαδή με καμία "νομοθετική ρύθμιση" κάνα εκατομμύριο και μετά να βγει σαν σωτήρας να πει "ξεπληρωσα" και να έχει δώσει συνολικά 1-2εκ.

Ποια χρέη; αυτά που ρύθμισε ο παοκ το 1997, το 2004, το 2007 και το μέρος των χρεών που πλήρωσε ο Σαββίδης όπως λέω παραπάνω το 2014.

Και θα μιλήσεις για τον Παναθηναικο που δεν του έχει χαριστει ούτε cent?

Αυτα φυσικά τα ξέρεις αλλά επειδή αφορούν την ομαδουλα σου κάνεις μοκο, ότι έχω πληρώσει εγώ και ο κάθε μακακας από την τσέπη μας τους γυπες προέδρους του ΠΑΟΚ σαφώς και δεν σε νοιάζει έτσι;

Αυτά που πλήρωσε. Ο Αλαφούζος τι πλήρωσε όπως λέει κι ο raspoutiv;

O Σαββίδης βρήκε και τα έκανε. Οικονομική κρίση, θέλανε ρευστό,οιμ προσαυξήσεις δεν τον αφορούσαν,
γιατί είναι απλά ένα λογιστικό νούμερο κι όχι πραγματικά χρέη.

Εξ'άλλου δεν ζήτησε κάτιμ παραπάνω από αυτό που ίσχυε με τον νόμο Ορφανού.

Η ρύθμιση προέβλεπε την καταβολή 120 δόσεων και τη διαγραφή του 80% των προσαυξήσεων λόγω εκπρόθεσμης καταβολής.

Το διεκδίκησε ,το κέρδισε ξόφλησε με δικά του χρήματα.Δυστυχώς ο Αλαφούζος δεν μπορεί να το κάνει.
Είναι υπόδικος,χρωστά στο δημόσιο ,'εχει δεσμευμένη περιουσία.

@ ADSLgr.com All rights reserved.