PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 [210] 211 212 213 214 215 216 217 218 219

MitsosDaBest13
13-03-18, 19:58
Το αθηναϊκό κράτος φταίει και γι αυτό. :lol:

http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1208728/h-eca-apevale-ton-paok-pic

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
13-03-18, 20:02
Ό,τι και να γίνει, πάλι αδικημένοι θα λένε ότι είναι.

Αλλά μην κοροϊδεύετε και πολύ, όλοι οι οπαδοί τα ίδια μούτρα έχουν.

DOU
13-03-18, 20:15
πό πότε το δικαιούται; Μιλάτε λες και το πήρατε, πριν καν λήξει.


https://www.youtube.com/watch?v=OLCVFXHIyA4

To πηρε πριν καν ληξει.192185192186

raspoutiv
13-03-18, 20:22
Να το πούμε ξανά; Δεν ακυρώθηκε το γκολ. Είναι δύσκολο να το καταλάβεις; ΜΕΤΡΗΣΕ.

όχι άλλο κάρβουνο σε παρακαλώ. είπαμε να τρολλάρουμε αλλά εώς ενός ορίου
δλδ δεν έδωσε offside; μήπως μπήκε μέσα ο Ιβάν να του πει να το ακυρώσει;
πραγματικά απορώ γιατί μπαίνω στον κόπο να απαντήσω σε αυτά που γράφεις


Με την Ξάνθη δεν δίνονται 2 πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ. Με τον Απόλλωνα γίνεται ίδιο τράβηγμα με αυτό που έγινε με τον ΠΑΟΚ στο Αγρίνιο και δεν δίνεται. Προφανώς η επαφή σου με το ποδόσφαιρο είναι μονόφθαλμη και οπαδική. Εγώ πήγα στο Καραϊσκάκης και νίκησα με τσαμπουκά. Ήλθε ο Ολυμπιακός 2 φορές ΟΑΚΑ και δεν άνοιξε ρουθούνι. Νικήσαμε στο γήπεδο. Ντέρμπι δεν τους κλέβει κανένας. Η μπάλα παίζεται με τα πόδια και όχι με πιστόλια και απειλές.

Δεν μπήκες καν στον κόπο να επιχειρηματολογήσεις σε ότι σε ρώτησα. Ούτε μια λέξη.

μπορεί να γεννά το μυαλό σου φάσεις και αδικίες κατά της ομάδας σου με το σορό. αέρινα κι εκτός περιοχής έκλεψες το τρίποντο στην Ξάνθη.
τα ίδια κάνανε τόσα χρόνια οι γαύροι. τους έλεγες για τα μούφα πέναλτι του Αλεξανδρή και για αυτά που δεν έδινε στον Ανατολάκη και σου απαντούσαν πως πριν 1' έχει προηγηθεί πλάγιο που δεν εκτελέστηκε σωστά άρα ήταν αλλαγή άρα ως μη γενόμενη η φάση άρα αδικήθηκε ο θρήνος.
εσείς όχι απλά αγαπηθήκατε αλλά αντιγραφήκατε με καρμπόν
και με αυτό σου απαντώ και στο γιατί δεν έγινε το παραμικρό στα παιχνίδια σας με το γαύρο στο ΟΑΚΑ. νικήσατε, δε νικήσατε;
αν και μόνο που δεν πανηγύριζε τις ήττες του ολυμπιακού ο Πρωταθλητής κι ας έκαναν ντου ΔΙΑΚΟΠΤΩΝΤΑΣ το ματς με εκτεταμένης κλίμακας επεισόδια οι γαύροι στο Καραϊσκάκης

και φυσικά ο Ολυμπιακός δεν τόλμησε καν να παίξει κόντρα στον ΠΑΟΚ μη και φάει καμια 5άρα

δεν πειράζει όμως. ο κόσμος βλέπει ποιος έκανε το σάπιο σύστημα να τρέμει και να συσπειρωθεί απέναντί του.
συγχαρητήρια που έστω και τώρα καταλάβατε πως αυτοί που σας πήρανε το πρωτάθλημα στα χαρτιά, σας ρίξανε στη Γ και σας γκρέμισαν το γήπεδο και δε σας αφήνανε να σηκώσετε το νέο είναι φίλοι σας

- - - Updated - - -


Το αθηναϊκό κράτος φταίει και γι αυτό. :lol:

http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1208728/h-eca-apevale-ton-paok-pic

εσείς χαριστικά μπαίνετε στο ΠΟΚ. ο γαύρος τα κόζια μέσω Θεοδωρίδη, η ΑΕΚ τον τίτλο και το γήπεδο κι εσείς την κλάψα απ το ΣΚΑΕΙ
άντε να πουλήσετε τον Κουρμπέλη στη Σαμπντόρια τώρα :p


Aπό πότε το δικαιούται; Μιλάτε λες και το πήρατε, πριν καν λήξει.

Ναι, ενώθηκε το ΠΟΚ και άφησε τους γαύρους του βορρά απ' έξω.

έπαιξε την καλύτερη μπάλα, έχει την καλύτερη ομάδα και τους συνάσπισε όλους εναντίον του.
πρέπει να ναι ο πρωταθλητής


Τη μισή ενέργεια που σπαταλούν για τον Τίγρη και τον Ιβάν τον Τρομερό να σπαταλούσαν για τα προβλήματα της χώρας, τώρα θα ήμασταν 100 φορές καλύτερα.

για να δεις τι δύναμη έχουν τα ΜΜΕ κι οι ΗΠΑ που τα ελέγχουν
να γιατί δεν πληρώσανε φράγκο για τις άδειες. για να πουλάν τζάμπα τρέλα

PopManiac
13-03-18, 20:24
Με (μας) έπεισες ρασπούτιβ... Τι να κάνει το παιδί, μπήκε μέσα με το κουμπούρι του και τώρα θα σας το φάνε το παληκάρι και το πρωτάθλημα.

Σαρακοστή είναι βέβαια και το σανό ό,τι πρέπει για διατροφή

raspoutiv
13-03-18, 20:28
Με (μας) έπεισες ρασπούτιβ... Τι να κάνει το παιδί, μπήκε μέσα με το κουμπούρι του και τώρα θα σας το φάνε το παληκάρι και το πρωτάθλημα.

Σαρακοστή είναι βέβαια και το σανό ό,τι πρέπει για διατροφή

περιμένω να δω τους οπλοβαστούς στο Καραϊσκάκης, που αφήνουν τα σιδερικά τους οι φουσκωτοί του Μαρινάκη
ο Μελισσανίδης το κρύβει κάτω από μια κολώνα στο στέγαστρο Καλατράβα και το παίρνει πάλι κατά την έξοδο
στη Λεωφόρο που δεν έχουν μαντήλι να κλάψουν τα αφήνουν δίπλα στις ομπρέλες και βγαίνοντας αν είναι τυχεροί τα βρίσκουν

δε χωράει άλλη υποκρισία το θέμα Pop.
πάω να πέσω κι εγώ απ τα σύννεφα

tsioy
13-03-18, 20:35
τα ίδια κάνανε τόσα χρόνια οι γαύροι του βορρά. τους έλεγες για τα μούφα πέναλτι του Αλεξανδρή και για αυτά που δεν έδινε στον Ανατολάκη offside στον τελικό Κυπέλλου και σου απαντούσαν πως πριν 1' έχει προηγηθεί πλάγιο που δεν εκτελέστηκε σωστά άρα ήταν αλλαγή άρα ως μη γενόμενη η φάση πέναλντι άρα αδικήθηκε ο θρήνος ΠΑΟΚ.


Kάτι ορθογραφικά χρειάζονταν διόρθωση...;)

raspoutiv
13-03-18, 20:43
Kάτι ορθογραφικά χρειάζονταν διόρθωση...;)

αν είναι να το ρίξουμε στις σπόντες για offside να πούμε και για το καθαρό γκολ του Βαρέλα που μπήκε όλος ο πάγκος της ΑΕΚ μέσα και δεν έβγαινε μέχρι να ακυρωθεί, κοιτώντας να κλέψει το πρωτάθλημα έτσι
βέβαια τώρα το κλέβει αλλιώς, εκτός κι αν ο Εσκομπάρ σας τη φέρει τελευταία στιγμή και το βουτήξει και φέτος. στο κάτω κάτω, ας αποφασίσει η UEFA του Θεοδωρίδη ;)

tsioy
13-03-18, 20:53
αν είναι να το ρίξουμε στις σπόντες για offside να πούμε και για το καθαρό γκολ του Βαρέλα που μπήκε όλος ο πάγκος της ΑΕΚ μέσα και δεν έβγαινε μέχρι να ακυρωθεί, κοιτώντας να κλέψει το πρωτάθλημα έτσι
βέβαια τώρα το κλέβει αλλιώς, εκτός κι αν ο Εσκομπάρ σας τη φέρει τελευταία στιγμή και το βουτήξει και φέτος. στο κάτω κάτω, ας αποφασίσει η UEFA του Θεοδωρίδη ;)

Καμμία σπόντα. Και ας αφήσουμε τα "μας κλέβουν το πρωτάθλημα". Μέχρι να το πάρει κάποιος, δεν είναι κανενός, ό,τι και να του υποσχέθηκαν.;)

aroutis
13-03-18, 20:53
με τους προέδρους σας να ήσασταν 1% αυστηροί απ όσο είστε με το Σαββίδη θα χαμε μια Ελλάδα κούκλα

αλλά η βαζελόκλαψα ενώθηκε με το χανουμοοπαδισμό υπό την αιγίδα του Εσκομπαρικού και κάθε λογική πάει περίπατο
και μιλάτε για οπαδισμό δικό μου όταν το μόνο που σας νοιάζει είναι να μην πάρει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα που δικαιούται

ουέ υμίν Φαρισαίοι υποκριτές
http://www.ecaeurope.com/news/eca-executive-board-suspends-paok-fc-with-immediate-effect/

And so it begins :)
Και θα έχει και συνέχεια.

Artemius
13-03-18, 21:35
Τόση σκ***ψυχιά από παντού και παντού,εκεί-αλλού-ακόμα και εδώ,τέτοια μανία κατηγορίας για τα πάντα στο ελληνικό ποδόσφαιρο από απαρχής του, ειλικρινά ομολογώ δεν την περίμενα...

Εμπρός, αφανίστε, εξαυλώστε, εμάς και το κλάμπ, ηθικά και ποδοσφαιρικά. Φορτώστε μας τα πάντα. Εμείς φταίμε για όλα. Βρίστε μας. Βρίστε με. Το personal board μου δουλεύει μια χαρά,για λίγο ακόμα προλαβαίνετε.

Θα γίνει καλύτερο,δικαιότερο και ασφαλέστερο το ποδόσφαιρο σας,και η καθημερινότητα σας,θα το δείτε.

Ρίξτε μας στην ΕΠΣΜ,αποβάλλετε μας δια παντός από την Ευρώπη.

Έχετε το αναφαίρετο δικαίωμα,όπως άπαντες, να κοιμάστε ήσυχοι την νύχτα.

Και επειδή είμαι και εγώ προσωπικά, μέρος του προβλήματος μιας και ανήκω στον λαό που φταίει για όλα του κλάμπ που φταίει για όλα και τα θέλω και όλα μονά-ζυγά δικά μου μια ζωή, άρα είμαι ένας εγκληματίας και δεν έχει καμία θέση ένας εγκληματίας ανάμεσα σας, δεν έχω κανένα δικαίωμα να βρωμίζω με την παρουσία μου ένα site, να σας βοηθήσω με τον τρόπο που διαθέτω,

έχω αιτηθεί στον nnn την οριστική διαγραφή του account μου.

Για το ποδόσφαιρο δεν μπορώ να κάνω τίποτα,ένας απλός εγκληματίας οπαδός είμαι ενός εγκληματικού κλαμπ,αλλά τουλάχιστο μπορώ να βοηθήσω τον χρόνο σας και την ενασχόληση σας εδώ, να είναι καλύτερη,ποιοτικότερη,ασφαλέστερη.
Να μην είστε αναγκασμένοι να συνδιαλέγεστε με έναν εγκληματία.

Καληνύχτα σας.

aroutis
13-03-18, 22:04
Τόση σκ***ψυχιά από παντού και παντού,εκεί-αλλού-ακόμα και εδώ,τέτοια μανία κατηγορίας για τα πάντα στο ελληνικό ποδόσφαιρο από απαρχής του, ειλικρινά ομολογώ δεν την περίμενα...

Εμπρός, αφανίστε, εξαυλώστε, εμάς και το κλάμπ, ηθικά και ποδοσφαιρικά. Φορτώστε μας τα πάντα. Εμείς φταίμε για όλα. Βρίστε μας. Βρίστε με. Το personal board μου δουλεύει μια χαρά,για λίγο ακόμα προλαβαίνετε.

Θα γίνει καλύτερο,δικαιότερο και ασφαλέστερο το ποδόσφαιρο σας,και η καθημερινότητα σας,θα το δείτε.

Ρίξτε μας στην ΕΠΣΜ,αποβάλλετε μας δια παντός από την Ευρώπη.

Έχετε το αναφαίρετο δικαίωμα,όπως άπαντες, να κοιμάστε ήσυχοι την νύχτα.

Και επειδή είμαι και εγώ προσωπικά, μέρος του προβλήματος μιας και ανήκω στον λαό που φταίει για όλα του κλάμπ που φταίει για όλα και τα θέλω και όλα μονά-ζυγά δικά μου μια ζωή, άρα είμαι ένας εγκληματίας και δεν έχει καμία θέση ένας εγκληματίας ανάμεσα σας, δεν έχω κανένα δικαίωμα να βρωμίζω με την παρουσία μου ένα site, να σας βοηθήσω με τον τρόπο που διαθέτω,

έχω αιτηθεί στον nnn την οριστική διαγραφή του account μου.

Για το ποδόσφαιρο δεν μπορώ να κάνω τίποτα,ένας απλός εγκληματίας οπαδός είμαι ενός εγκληματικού κλαμπ,αλλά τουλάχιστο μπορώ να βοηθήσω τον χρόνο σας και την ενασχόληση σας εδώ, να είναι καλύτερη,ποιοτικότερη,ασφαλέστερη.
Να μην είστε αναγκασμένοι να συνδιαλέγεστε με έναν εγκληματία.

Καληνύχτα σας.

Σε ότι με αφορά :
Καμία διαφορά δεν έχω να λύσω με τον υγιώς σκεπτόμενο φίλαθλο καμίας ομάδας.
Ενδεικτικά, έχω πάρα πολύ καλούς φίλους που υποστηρίζουν ΟΣΦΠ, ΠΑΟ, ΑΡΗ και ΠΑΟΚ.

Από την άλλη όμως , δεν ειναι δυνατόν να δικαιολογούμε με επιχειρήματα όπως αυτά που ανέπτυξε ο raspoutiv , το να μπαίνει ο ιδιοκτήτης της ομάδας με πιστόλι ζωσμένος, και μάλιστα να προσπαθεί σε μια φάση και να το πιάσει.
Υπάρχουν διατάξεις και πρέπει να τηρούνται. Και ναι, ότι συνέβει μας εκθέτει παγκοσμίως και πρέπει να το καταλάβουμε αυτό.
Σε ότι με αφορά, οι οπαδοί του ΠΑΟΚ ειναι αυτοί που πρώτοι θα έπρεπε να ζητάνε κάποια πράγματα και όχι να εξίστανται για ότι συμβαίνει ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ στον ΠΑΟΚ.

Δεν έχει σημασία, αν ήταν ή δεν ήταν γκόλ.
Δεν έχει καν σημασία το αν επρεπε να ακυρώσει το οφσάιτ.

Η συμπεριφορά του Ιβαν Σαββίδη μας εκθέτει. Σαν χώρα, σαν ποδόσφαιρο.

Αν αυτό το καταλαβαίνουμε έχει καλώς.
Αν όχι...

Και ναι, θα έλεγα τα ίδια για όποια ομάδα, ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ.

Αυτά.

patch
13-03-18, 22:53
τιμωρία η διακοπή πρωταθλήματος;
μα αυτό ακριβώς είχε ζητήσει η ΑΕΚ 10 μέρες πριν γιατί είχαν σκάσει οι παίκτες

μας τα έκανες τσουρέκια ρε φίλος. αηδία κατάντησε σε ολα τα νηματα :down:

MitsosDaBest13
13-03-18, 23:21
Μάλλον οι περισσότεροι, έχετε ξεχάσει τον περσινό τελικό Κυπέλλου, που ο ΠΑΟΚ το "σήκωσε" (μετά από πολλά χρόνια), σκοράροντας από 2 μέτρα off-side. Προχθές σας έφταιγε ο διαιτητής όμως, που του έτυχε μια πολύ δύσκολη φάση (εξακολουθώ να πιστεύω ότι ήταν offside, γιατί ο παίκτης έκανε κίνηση προς τη μπάλα) και έπεσαν όλοι να τον "φάνε", με τον πρόεδρο να το παίζει cowboy από το μακρινό Texas, να σας φταίνε οι ομάδες της Αθήνας που "έκλεψαν" το πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ, ο οποίος υποστηρίζει ότι "δίκαια" δεν έφαγε την ίδια τιμωρία με τον Παναθηναϊκό (με το θέατρο του Ίβιτς στη Λεωφόρο), που είχε ήδη έτοιμα τα εισιτήρια πριν καν βγει απόφαση για άρση της τιμωρίας κλπ κλπ... Η μπόχα της Αθήνας δεν αντέχεται, τι να λέμε τώρα... :lol:

(Στο 3:30)


https://youtu.be/RUlWYd6Dy1Q?t=3m31s


Υ.Γ. Να μην ξεχάσουμε πως έφτασε στον τελικό, σφάζοντας κυριολεκτικά τον Παναθηναϊκό... :rolleyes:

- - - Updated - - -



Τόση σκ***ψυχιά από παντού και παντού,εκεί-αλλού-ακόμα και εδώ,τέτοια μανία κατηγορίας για τα πάντα στο ελληνικό ποδόσφαιρο από απαρχής του, ειλικρινά ομολογώ δεν την περίμενα...

έχω αιτηθεί στον nnn την οριστική διαγραφή του account μου.

Για το ποδόσφαιρο δεν μπορώ να κάνω τίποτα,ένας απλός εγκληματίας οπαδός είμαι ενός εγκληματικού κλαμπ,αλλά τουλάχιστο μπορώ να βοηθήσω τον χρόνο σας και την ενασχόληση σας εδώ, να είναι καλύτερη,ποιοτικότερη,ασφαλέστερη.
Να μην είστε αναγκασμένοι να συνδιαλέγεστε με έναν εγκληματία.

Καληνύχτα σας.

Δε θα χαλάσουμε και τις καρδιές μας, για το βρωμο-ποδόσφαιρο των αρχιμαφιόζων. Απλά σας λέμε ότι δεν είστε τόσο αδικημένοι, όσο υποστηρίζετε. Είναι τουλάχιστον 1 χρόνο τώρα, που ο ΠΑΟΚ έχει αρκετή εύνοια. Το λέω εγώ σαν αντικειμενικός, που έχω σιχαθεί το ελληνικό ποδόσφαιρο και έχω σταματήσει να βλέπω ακόμα και τον Παναθηναϊκό (που θυμίζει πλέον μικρή ομάδα).

patch
13-03-18, 23:21
Τόση σκ***ψυχιά από παντού και παντού,εκεί-αλλού-ακόμα και εδώ,τέτοια μανία κατηγορίας για τα πάντα στο ελληνικό ποδόσφαιρο από απαρχής του, ειλικρινά ομολογώ δεν την περίμενα...

Εμπρός, αφανίστε, εξαυλώστε, εμάς και το κλάμπ, ηθικά και ποδοσφαιρικά. Φορτώστε μας τα πάντα. Εμείς φταίμε για όλα. Βρίστε μας. Βρίστε με. Το personal board μου δουλεύει μια χαρά,για λίγο ακόμα προλαβαίνετε.

Θα γίνει καλύτερο,δικαιότερο και ασφαλέστερο το ποδόσφαιρο σας,και η καθημερινότητα σας,θα το δείτε.

Ρίξτε μας στην ΕΠΣΜ,αποβάλλετε μας δια παντός από την Ευρώπη.

Έχετε το αναφαίρετο δικαίωμα,όπως άπαντες, να κοιμάστε ήσυχοι την νύχτα.

Και επειδή είμαι και εγώ προσωπικά, μέρος του προβλήματος μιας και ανήκω στον λαό που φταίει για όλα του κλάμπ που φταίει για όλα και τα θέλω και όλα μονά-ζυγά δικά μου μια ζωή, άρα είμαι ένας εγκληματίας και δεν έχει καμία θέση ένας εγκληματίας ανάμεσα σας, δεν έχω κανένα δικαίωμα να βρωμίζω με την παρουσία μου ένα site, να σας βοηθήσω με τον τρόπο που διαθέτω,

έχω αιτηθεί στον nnn την οριστική διαγραφή του account μου.

Για το ποδόσφαιρο δεν μπορώ να κάνω τίποτα,ένας απλός εγκληματίας οπαδός είμαι ενός εγκληματικού κλαμπ,αλλά τουλάχιστο μπορώ να βοηθήσω τον χρόνο σας και την ενασχόληση σας εδώ, να είναι καλύτερη,ποιοτικότερη,ασφαλέστερη.
Να μην είστε αναγκασμένοι να συνδιαλέγεστε με έναν εγκληματία.

Καληνύχτα σας.

είχα και εγώ γκάνγκστερ πρόεδρο. ΟΥΤΕ για δευτερόλεπτο δεν συνταχθκα μαζί του. Τον έβριζα σε κάθε αγώνα μαζί με όλο το γήπεδο και λυτρώθηκα όταν τον μπουζουριασαν. Ούτε πρωτάθλημα ήθελα ούτε κύπελα. Να φύγει ήθελα. Και μιλάμε για ομάδα που είχε 8 παίχτες στην εθνική τότε
Αεκ και για τον κάφρο με τον πούρο λέω. Ξέρω πολύ καλά ποιος είναι και ο τωρινός πρόεδρος φυσικά, εάν είναι να πάρω πρωτάθλημα με κουμπούρια καλύτερα να μην πάρω πότε. Αμα δεν μπορώ να το χαρώ μέσα μου ΓΤΠ θα είναι

προστατεύστε την ομάδα σας και αφήστε τα κόμπλεξ

* ΠΟΛΛΑ μα ΠΟΛΛΑ συγχαρητήρια στο κόσμο σας που δεν ακολούθησε τον κάφρο πρόεδρο και δεν μπήκε κάνεις μέσα.

megahead13
14-03-18, 00:18
http://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2015/09/ImageGen.jpg


:rofl: :rofl: :rofl:

Zus
14-03-18, 02:00
Δεν μίλησα για επίθεση εναντίον ΠΑΟΚ μην με βάζεις στα οπαδικά. Ήμουν σαφής (ελπίζω) σε αυτό που έγραψα

Είναι προφανές ότι υπάρχει μία απίστευτη κόντρα κυβέρνησης - αντιπολίτευσης και είναι προφανές επίσης ότι οι πρόεδροι των μεγάλων, έχουν επιλέξει πλευρές. Από την κόντρα αυτή ο σαββίδης, όσον αφορά την ομάδα του τουλάχιστον, είναι 100% ευνοημένος. Και αυτό είναι που ενδιαφέρει τον οπαδό φαντάζομαι και όχι οι υπόγειες επιχειρηματικές-πολιτικές του κόντρες.

Για αυτό και τα παράπονα των παοκτσήδων, προκαλούν γέλιο. Γιατί ενώ είναι οι ευνοημένοι, λόγω της ανταλλαγής σιέλου του σαββίδη με τον σύριζα, προσπαθούν να πάρουν τον ρόλο του αδικημένου(!!!!). Να βγούνε δηλαδή κι από πάνω. :rofl:

Όταν κερδίζουν κύπελλο με οφσάιντ, είναι ατυχής διαιτητική απόφαση. Όταν τρώνε γκολ, με μία φάση που ακόμα δεν έχουμε καταλάβει αν ήταν η όχι οφσάιντ, είναι το άτιμο το ΠΟΚ που τους κυνηγάει συνεχώς.
Όταν μπαλώνει το κεφάλι του με δίχτυ ο ίβιτς, είναι χτύπημα στον προπονητή και οπωσδήποτε -3 στον παναθηναικό. Όταν μπουκώνεται στο μπαμπάκι ο γκαρσία, είναι το άτιμο το ΠΟΚ που τους κυνηγάει συνεχώς.
Όταν επιστράφηκαν οι 3 βαθμοί στον πάοκ και εξαφανίστηκε το κεκλεισμένων ήταν απλά ξημέρωμα σαββάτου. Όταν αλλάζανε οι αποφάσεις υπέρ του γαύρου, ήταν λόγω της εγκληματικής οργάνωσης που διήφθηνε το ποδόσφαιρο και φυσικά του ΠΟΚ που τους κυνηγάει συνεχώς.
Όταν ο πρόεδρος τους μπουκάρει στο γήπεδο με όπλο και η κυβέρνηση διακόπτει το πρωτάθλημα αντί να τιμωρήσει τον πάοκ, είναι σαν μία βόλτα στο πάρκο. Ας μας απαντήσουν οι φίλοι του πάοκ. Αν κατέβαινε στον αγωνισιτκό χώρο ο μαρινάκης, με πόσους γορίλες και με όπλο, τι θα λέγατε?

Και αν πιστεύετε ότι εγώ, με αυτά που γράφω στηρίζω τον ολυμπιακό και τον μαρινάκη... :rofl:

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
14-03-18, 09:45
http://www.mixanitouxronou.gr/wp-content/uploads/2015/09/ImageGen.jpg


:rofl: :rofl: :rofl:
:lol: :mrgreen: :respekt:

Zus
14-03-18, 11:49
Η επίθεση που δέχεται ο πάοκ, που μέχρι και χθες είχε σαν αποτέλεσμα, να του επιστραφούν οι 3 βαθμοί ξημέρωμα σαββάτου με δικαστικό πραξικόπημα, συνεχίζεται.

Η ΕΛ.ΑΣ. δεν αναφέρει το όπλο στην εισβολή Σαββίδη (http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1208896/i-elas-den-anaferei-oplo-stin-eisvoli-savvidi-pics)

Μία μέρα πριν, διαβάσαμε πως δεν έγινε η σύλληψη του σαββίδη που κουβαλούσε σιδερικό, διότι υπήρχε κίνδυνος εξέγερσης των οπαδών. Σήμερα διαβάζουμε ότι δεν υπήρχε καν όπλο. Και όλοι ξέρουμε τι σημαίνουν για τα δικαστήρια οι αναφορές αυτές. --> Παραθυράκια.

Το γράφω για ακόμη μία φορά. Το λάθος που κάνουν οι οπαδοί του πάοκ είναι ότι, δεν παραδέχονται πως γίνανε γαύρος στη θέση του γαύρου.

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
14-03-18, 12:20
Ναι μπράβο, "όλοι είστε κακοί εκτός από εμάς".
Και με το που πατάει παράγοντας άλλης ομάδας στο χορτάρι όλοι κλαίμε σαν παρθένες.

raspoutiv
14-03-18, 12:23
Το γράφω για ακόμη μία φορά. Το λάθος που κάνουν οι οπαδοί του πάοκ είναι ότι, δεν παραδέχονται πως γίνανε γαύρος στη θέση του γαύρου.

άφησες το Μαρινακικό κι έπιασες τον ΠΑΟΚ τώρα ε;

ελπίζω να μην το κάνεις ως εκδούλευση για τους δανεικούς τύπου Τζανδάρης-κΑυλωνίτης

manicx
14-03-18, 12:27
όχι άλλο κάρβουνο σε παρακαλώ. είπαμε να τρολλάρουμε αλλά εώς ενός ορίου
δλδ δεν έδωσε offside; μήπως μπήκε μέσα ο Ιβάν να του πει να το ακυρώσει;
πραγματικά απορώ γιατί μπαίνω στον κόπο να απαντήσω σε αυτά που γράφεις

Το φύλο αγώνος τι γράφει; Ο μόνος που τρολλάρει είσαι εσύ, κανένας άλλος.



μπορεί να γεννά το μυαλό σου φάσεις και αδικίες κατά της ομάδας σου με το σορό. αέρινα κι εκτός περιοχής έκλεψες το τρίποντο στην Ξάνθη.
τα ίδια κάνανε τόσα χρόνια οι γαύροι. τους έλεγες για τα μούφα πέναλτι του Αλεξανδρή και για αυτά που δεν έδινε στον Ανατολάκη και σου απαντούσαν πως πριν 1' έχει προηγηθεί πλάγιο που δεν εκτελέστηκε σωστά άρα ήταν αλλαγή άρα ως μη γενόμενη η φάση άρα αδικήθηκε ο θρήνος.
εσείς όχι απλά αγαπηθήκατε αλλά αντιγραφήκατε με καρμπόν
και με αυτό σου απαντώ και στο γιατί δεν έγινε το παραμικρό στα παιχνίδια σας με το γαύρο στο ΟΑΚΑ. νικήσατε, δε νικήσατε;
αν και μόνο που δεν πανηγύριζε τις ήττες του ολυμπιακού ο Πρωταθλητής κι ας έκαναν ντου ΔΙΑΚΟΠΤΩΝΤΑΣ το ματς με εκτεταμένης κλίμακας επεισόδια οι γαύροι στο Καραϊσκάκης

και φυσικά ο Ολυμπιακός δεν τόλμησε καν να παίξει κόντρα στον ΠΑΟΚ μη και φάει καμια 5άρα

δεν πειράζει όμως. ο κόσμος βλέπει ποιος έκανε το σάπιο σύστημα να τρέμει και να συσπειρωθεί απέναντί του.
συγχαρητήρια που έστω και τώρα καταλάβατε πως αυτοί που σας πήρανε το πρωτάθλημα στα χαρτιά, σας ρίξανε στη Γ και σας γκρέμισαν το γήπεδο και δε σας αφήνανε να σηκώσετε το νέο είναι φίλοι σας



Για ποια Ξάνθη λες; 4-0 πήγε το ματς. Έχεις χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και κάθεσαι κι επιμένεις. Μπορώ να σε πάω αγώνα-αγώνα, φάση-φάση και να σε κάνω να ζητάς κι εσύ διαγραφή προφίλ στο τέλος γιατί θα έχεις χάσει κάθε επιχείρημα. Πέρυσι 10 άτομα έβλεπαν επαφή στον Μπακάκη, μόνο εσύ δεν έβλεπες. Είτε είναι στραβός ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε. Ένα ωραίο bonus για τα σφυρίγματα του ΠΑΟΚ φέτος (με την θέση του επόπτη να είναι η 100% σωστή)

https://preview.ibb.co/cEgZ4c/Untitled.png

Στο ΟΑΚΑ με τον Ολυμπιακό έπρεπε να γίνει κάτι; Τι υπονοείς, ότι πρέπει ντε και καλά να παίζουν οι ομάδες ξύλο; Είσαι με τα καλά σου;

Επίσης, αυτά τα τοπικιστικά που διαβάζω από οπαδούς του ΠΑΟΚ (και ΠΑΟΚτσήδες γιαλαντζί που υποστηρίζουν Ηρακλή και δεν έχουν τίποτε καλύτερο να κάνουν) προκαλούν λύπηση. Πας σε ιστοσελίδες αθλητικές όπου επιτρέπονται σχόλια μέσω disqus ή facebook και τα τοπικιστικά σχόλια είναι τα πιο αθώα. Τέτοιο επίπεδο οπαδών δεν υπάρχει πουθενά στον κόσμο. Και είναι κρίμα που αθλητικές ιστοσελίδες που υποτίθεται ότι υπερασπίζονταν την κάθαρση πλέον διαγράφουν ένα σωρό μηνύματα που ασκούν κριτική σε τέτοια σχόλια και αφήνουν τα αρχικά σχόλια να περνάνε. Πραγματικά χαμηλό επίπεδο.

Zus
14-03-18, 12:32
άφησες το Μαρινακικό κι έπιασες τον ΠΑΟΚ τώρα ε;

ελπίζω να μην το κάνεις ως εκδούλευση για τους δανεικούς τύπου Τζανδάρης-κΑυλωνίτης

Δεν άφησα κανέναν μαρινακικό. Ο γαύρος πρέπει να πληρώσει με αφαίρεση τίτλων και υποβιβασμό, για παράγκα και εγκληματική οργάνωση. Τα αίσχη που έκαναν τις τελευταίες δύο δεκαετίες, δεν νομίζω να έχουν προηγούμενο πουθενά.

Αυτό όμως δεν σημαίνει πως, ότι κάνει ο πάοκ που πλέον έχει πάρει θέση στο τιμόνι, θα περνάει στο ντούκου, επειδή ο μαρινάκης δίδασκε ήθος. Και αν κυλήσεις προς τα πάνω τους προηγούμενους μήνες, θα δεις πως μιλούσα για διαιτητικά(τότε) αίσχη υπέρ του πάοκ, πρωτού γίνει μόδα η συζήτηση για μπαμπάκια και ρωσοπόντιους.

megahead13
14-03-18, 15:17
Επιτέλους να λάμψει η αλήθεια!

Δεν οπλοφορούσε ο Ιβάν Σαββίδης αλλά το ολόγραμμά του (https://pitsirikos.net/2018/03/%CE%B4%CE%B5%CE%BD-%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B5-%CE%BF-%CE%B9%CE%B2%CE%AC%CE%BD-%CF%83%CE%B1%CE%B2%CE%B2%CE%AF%CE%B4%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%AC-%CF%84/)

:lol: :lol:

manicx
14-03-18, 15:38
Κορυφαίο σχόλιο που διάβασα



πρώτη αγωνιστική στη Β Εθνική

Ηρακλής-ΠΑΟΚ στο Καυτανζόγλειο

Τυπικά γηπεδούχοι αυτοί που για να πέσουν ο Ιβάν ξόδεψε 200 χιλιάρικα

Τυπικά φιλοξενούμενοι αυτοί που για να πέσουν ο Ιβάν ξόδεψε 200 εκατομμύρια

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
14-03-18, 15:46
Θα πω κάτι στους κάτω από τη Λάρισα και γελάστε όσο θέλετε.
Αν υποβιβαστεί ο ΠΑΟΚ στα χαρτιά, μη σας κάνει εντύπωση αν στον επόμενο χρόνο θα έχουμε φωνές που θα ζητούν δημοψήφισμα τύπου Καταλονίας

Raven84
14-03-18, 16:11
Θα πω κάτι στους κάτω από τη Λάρισα και γελάστε όσο θέλετε.
Αν υποβιβαστεί ο ΠΑΟΚ στα χαρτιά, μη σας κάνει εντύπωση αν στον επόμενο χρόνο θα έχουμε φωνές που θα ζητούν δημοψήφισμα τύπου Καταλονίας

Στο καλο.

Να ανεξαρτητοποιηθουν όλοι. Πειραιας,Αμπελόκηποι, Φιλαδέλφεια κτλ.


Να ησυχάσουμε από τους κολλημένους και αρρώστους στην ψυχή μια και καλή.

Κυνήγι στους φασίστες και στους τυφλωμενους οπαδους. Είναι θέμα δημοκρατίας πλέον. Φτάσαμε στον πάτο.

tiffany
14-03-18, 16:18
Στο καλο.

Να ανεξαρτητοποιηθουν όλοι. Πειραιας,Αμπελόκηποι, Φιλαδέλφεια κτλ.


Να ησυχάσουμε από τους κολλημένους και αρρώστους στην ψυχή μια και καλή.

Κυνήγι στους φασίστες και στους τυφλωμενους οπαδους. Είναι θέμα δημοκρατίας πλέον. Φτάσαμε στον πάτο.

Μαζί σου κι εγώ. Ήμαρτον. 3 μέρες τώρα ασχολούμαστε με ένα ποινικό αδίκημα. Όσα γκολ και να τους ακύρωσε ο διαιτητής το γεγονός δεν αλλάζει. Ο πρόεδρος - μπράβος έκανε ντου στο γήπεδο με κουμπούρι. Και κάποιοι πάνε να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα.

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
14-03-18, 16:57
Εμένα δε με σκέφτεστε που θα πρέπει να θα μετακομίζω μετά :p

Artemius
14-03-18, 17:51
Πείτε οτι θέλετε, γράψτε οτι θέλετε, δηλητήριο και υποκρισία με το βυτίο, δεν μας -και δε με- νοιάζει.

Ένα last comment μόνο.

Αν ο βλάκας Πόντιος ήταν γκανγκστερ θα τον είχαμε διώξει οι ίδιοι. Άλλα είναι τα κουσούρια του,και είναι χοντρά.
Απο κει και πέρα, το λέκιασμα και το δικαίωμα που δώσαμε το αντιλαμβανόμαστε μια χαρά. Και το πως φτάσαμε ως εδώ αντιλαμβανόμαστε. Και ποιοί θα πληρώσουν όλο το μάρμαρο για όλα τα χρόνια.

Άλλους τους ψεκάζουν δεκαετίες με υδροφοβικό σπρέι.

Να μας ρίξουν-ρίξτε μας, στην Β' - στην Γ - στην ΕΠΣΜ , και όσα χρόνια θέλουν-θέλετε εκτός Ευρώπης, να γίνουν όλα Αγγλία με την μία, αλλά να μας διαλύσετε δεν θα το καταφέρετε.
Τον τίμιο βλάκα μαινόμενο Πόντιο θα τον διώξουμε μόνο εμείς, π.χ. αν μπλέξει με ναρκοπλοία, κλέψει-καταχραστεί ή αρχίσει να ανατινάζει φούρνους.

over and out.

Υ.Γ. :
Εμένα δε με σκέφτεστε που θα πρέπει να θα μετακομίζω μετά :p

Οι Ορκ ιθαγενείς είμαστε φιλόξενοι, μόνο μεταξύ Λαμπράκη και Κλεάνθους να μας προσέχεις.

manicx
14-03-18, 18:31
Το θέμα δεν είναι να σε ρίξει κάποιος. Το θέμα είναι να καταλάβετε 2-3 πραγματάκια. Θα δανειστώ άλλο ένα σχόλιο για το ποια είναι τα 2-3 πραγματάκια


ο ΠΑΟΚ δεν καταλαβε πως το πρωταθλημα ειναι ενας μαραθωνιος σκακι και οτι δεν αρκει το ταλεντο και η ανταγωνιστηκοτητα μονο, (που εχει και η ΑΕΚ) αλλα χρειαζεται υπομονη, πειθαρχια ,αφοσιωση στον στοχο και ταπεινοφροσυνη....ειδικα αυτο το τελευταιο αποτι βλεπουμε ολοι λειπει απο την Β.Ελλαδα

konig
14-03-18, 18:57
Εμένα δε με σκέφτεστε που θα πρέπει να θα μετακομίζω μετά :p
ζεις περα απο την ελαις στην πειραιως? τοτε ζεις εξω απο την ελλαδα :rofl:

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
14-03-18, 21:01
Οι Ορκ ιθαγενείς είμαστε φιλόξενοι, μόνο μεταξύ Λαμπράκη και Κλεάνθους να μας προσέχεις.
Μωρέ στην Τούμπα καλοί είστε, εγώ φοβάμαι μη καταλήξω με κανά Ψωμιάδη πρωθυπουργό :p

- - - Updated - - -


Το θέμα δεν είναι να σε ρίξει κάποιος. Το θέμα είναι να καταλάβετε 2-3 πραγματάκια. Θα δανειστώ άλλο ένα σχόλιο για το ποια είναι τα 2-3 πραγματάκια
Την έχει πληρώσει και με το παραπάνω η ΑΕΚ το θέμα της αδικίας, απλά τότε έκανε άλλος το κουμάντο. Η κοντή μνήμη είναι κοινό χαρακτηριστικό όλων των οπαδών πάντως.

- - - Updated - - -


ζεις περα απο την ελαις στην πειραιως? τοτε ζεις εξω απο την ελλαδα :rofl:
Ούτε καν ξέρω που είναι τα σύνορα, κάθε φορά τα αλλάζετε ρε!

konig
14-03-18, 21:28
ζορο ψωμιαδης στον λευκο οικο επανω σε αλογο και τι στον κοσμο

PopManiac
15-03-18, 00:36
Μωρέ στην Τούμπα καλοί είστε, εγώ φοβάμαι μη καταλήξω με κανά Ψωμιάδη πρωθυπουργό :p


You wish να είχες Μάκη πρωθυπουργό - δυστυχώς οι πρωθυπουργοί που είχες και έχεις και θα έχεις είναι ανδρείκελα ανθρώπων πολύ χειρότερων από τον Μάκαρο. Τουλάχιστον εκείνος ήταν "του πεζοδρομίου" και συνεπώς είχε και κάποιους (χαλαρότατους) κώδικες

PetrosK
15-03-18, 02:45
Με κίνδυνο να μην έχω αντιληφθεί ποιός τρολάρει ποιόν, νομίζω πως στον Πανίκα αναφέρεται, κι όχι στον BigMac.

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
15-03-18, 09:22
Ούτε για τον Πανίκα δεν μας έχουν οι Αθηναίζοι, τους λέμε για Ψωμιάδη πρωθυπουργό και αυτοί καταλαβαίνουν τον Χρυσόστομο :blink:

raspoutiv
15-03-18, 10:41
Ούτε για τον Πανίκα δεν μας έχουν οι Αθηναίζοι, τους λέμε για Ψωμιάδη πρωθυπουργό και αυτοί καταλαβαίνουν τον Χρυσόστομο :blink:

είναι που τους τρομάζουν τα κουμπούρια
έλα ρε Ζορό με το μαστίγιο, να σώσεις και τη χώρα εκτός απ την Αποκριά

manicx
15-03-18, 13:36
http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1209297/ofsaint-gkol-toy-paok-symfona-me-tin-uefa



«Οφσάιντ το γκολ του ΠΑΟΚ σύμφωνα με την UEFA»

Αξιωματούχοι της UEFA εξέτασαν το βίντεο με τη φάση από το γκολ του Φερνάντο Βαρέλα στην Τούμπα και εκτίμησαν πως σωστά δεν μέτρησε καθώς ο Μαουρίτσιο επηρεάζει τη φάση.


Bonus

http://asktheref.com/Soccer%20Rules/Question/32296/

MitsosDaBest13
15-03-18, 13:43
http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1209297/ofsaint-gkol-toy-paok-symfona-me-tin-uefa


Bonus

http://asktheref.com/Soccer%20Rules/Question/32296/

Μα αφού σύμφωνα με τους οπαδούς του ΠΑΟΚ, ήταν καθαρό το γκολ και ο Ιβάν καλά έκανε που μπουκαρε με το όπλο, γιατί το κράτος της Αθήνας τους έκλεψε το πρωτάθλημα... :rolleyes:


Υ.Γ. Κι εγώ εξαρχής το ίδιο έλεγα, ότι είναι offside. Πάω να γίνω "κοράκι". :lol:

raspoutiv
15-03-18, 13:45
manicx, ξέρεις πως αν τρόλλαρα εγώ στο θέμα της ΑΕΚ με τόση μανία όσο εσύ εδώ, και θα με έβριζες και θα ζητούσες να σβηστούν τα μηνύματά μου έτσι;

αυτό είναι το σάπιο καθεστώς ανισονομίας που έχετε εγκαθιδρύσει τόσα χρόνια στη χώρα
εξαιτίας σας τραβάμε ότι τραβάμε
και μετά σας φταίει ο Τσίπρας

manicx
15-03-18, 13:56
Μα έχεις τρολλάρει ασύστολα. Θες να καθίσω να βγάλω posts σου συγκεντρωτικά; Ας χάσω και μια ώρα από τη ζωή μου. Και αυτό που κάνω δεν είναι να τρολλάρω. Να τρολλάρεις είναι να λες μη τεκμηριωμένα, αστήρικτα πράγματα μόνο και μόνο για να πικάρεις τον άλλο. Εγώ σου παραθέτω 2 συνδέσμους. Η αλήθεια καμιά φορά πονάει.

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
15-03-18, 13:59
Σρυ αλλά πως επηρεάζει τη φάση; Ο τερματοφύλακας δεν τον βλέπει καν γιατί κοιτάει τη μπάλα. Οι αμυντικοί θα είχαν άλλη αντίδραση αν δεν βρισκόταν εκεί;
Και γενικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν χρησιμοποιούμε την τεχνολογία στο ποδόσφαιρο.

manicx
15-03-18, 14:06
Τι πως; Διάβασε την ανάλυση 3 διαιτητών στο link που παραθέτω. Γι'αυτό τα έβαλα, για να μην βγαίνει ο raspoutiv και ο κάθε raspoutiv να λέει τα δικά του.

aroutis
15-03-18, 14:09
manicx, ξέρεις πως αν τρόλλαρα εγώ στο θέμα της ΑΕΚ με τόση μανία όσο εσύ εδώ, και θα με έβριζες και θα ζητούσες να σβηστούν τα μηνύματά μου έτσι;

αυτό είναι το σάπιο καθεστώς ανισονομίας που έχετε εγκαθιδρύσει τόσα χρόνια στη χώρα
εξαιτίας σας τραβάμε ότι τραβάμε
και μετά σας φταίει ο Τσίπρας

Trolling το ότι η UEFA λέει αυτό που όλος ο πλανήτης είδε ; Πως δλδ ήταν καραμπινάτο off side και μόνο στην Ελλάδα ανακαλύψαμε εκ νέου το Off side μπουγάτσα θεσ/νίκης;
Σε παρακαλώ...

jkoukos
15-03-18, 14:35
Ψειρίζουμε την μαϊμού, αλλά ούτε και αυτοί είναι σίγουροι. Λένε "in my opinion" και για το VAR "could". Είναι πως το βλέπει/ερμηνεύει κανείς.
Αναφέρομαι κατηγορηματικά στην φάση και δεν με απασχολούν όλα τα υπόλοιπα ευτράπελα κι εγκληματικά.

Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας
15-03-18, 14:39
Τι πως; Διάβασε την ανάλυση 3 διαιτητών στο link που παραθέτω. Γι'αυτό τα έβαλα, για να μην βγαίνει ο raspoutiv και ο κάθε raspoutiv να λέει τα δικά του.
Α ΟΚ, στην αρχή διάβασα μόνο την πρώτη.
Για τον τερματοφύλακα επιμένω πως δεν είχε καν γνώση του Μαουρίσιο.
Ο αμυντικός μάλλον δεν πέφτει στην μπάλα λόγω του τερματοφύλακα και όχι του Μαουρίσιο.

Τεσπα, για την περιέργεια και μόνο ρώτησα πιο πολύ, η φάση ήταν τόσο οριακή που θα μπορούσε να δοθεί και στις δυο μεριές.

raspoutiv
15-03-18, 14:56
Μα έχεις τρολλάρει ασύστολα. Θες να καθίσω να βγάλω posts σου συγκεντρωτικά; Ας χάσω και μια ώρα από τη ζωή μου. Και αυτό που κάνω δεν είναι να τρολλάρω. Να τρολλάρεις είναι να λες μη τεκμηριωμένα, αστήρικτα πράγματα μόνο και μόνο για να πικάρεις τον άλλο. Εγώ σου παραθέτω 2 συνδέσμους. Η αλήθεια καμιά φορά πονάει.


https://www.youtube.com/watch?v=-5pQoXzQ36M

δες τη φάση στο βίντεο απ την ευθεία κι όχι απ τα στοπ καρέ της nova
για το τρολοάθρο προπαγάνδα που ανέβασες, λέει το ίδιο το άρθρο πως η UEFA δεν έβγαλε ανακοίνωση για τη φάση ούτε πρόκειται. ο τίτλος «Οφσάιντ το γκολ του ΠΑΟΚ σύμφωνα με την UEFA» είναι παντελώς ψευδής επομένως
συνέχισε να ψεύδεσαι και να τρολάρεις.
το τούρκικο καφεδάκι στην Αγια Σοφιά να το κεράσεις όμως, όπως υποσχέθηκες. στην υγειά του Τσίπρα που βρίζεις

- - - Updated - - -


Τεσπα, για την περιέργεια και μόνο ρώτησα πιο πολύ, η φάση ήταν τόσο οριακή που θα μπορούσε να δοθεί και στις δυο μεριές.

καμία οριακή φάση και καμιά λογική στην απόφαση
ο ίδιος ο Ποντίκης 2 βδομάδες πριν, σε παρόμοια φάση στο Ατρόμητος Ολυμπιακός έδωσε γκολ. εκεί όμως ο Οφόε εμποδίζει το οπτικό πεδίο του τερματοφύλακα άρα ήταν offside.
εδώ χωρίς συμμετοχή του Μαουρίσιο στη φάση, κι ενώ καλύπτεται απ το Μπακασέτα όπως θα δεις στο βίντεο, γνωμοδοτεί στον Κομίνη για offside.
ο Κομίνης έδειξε σέντρα, ο επόπτης ορθώς δε σηκώνει, και όμως μετά από 1 λεπτό κλάψα των παικτών της ΑΕΚ και απειλές απ τον πάγκο της λέει offside. αυτό δεν το δείνεις ούτε στους Ζωσιμάδες χωρίς να γίνει ντου. κι αν δεν το έκανε ο Ιβάν θα το κανε ο κόσμος.
1. με ποιο θράσος οι παίκτες της ΑΕΚ αρνούνται να συνεχιστεί το παιχνίδι εφόσον έδειξε σέντρα ο διαιτητής;
2. με ποιο δικαίωμα ο πάγκος της μπήκε μέσα διακόπτοντας το ματς;
3. βάση ποιου κανονισμού ο 4ος αναιρεί την απόφαση επόπτη και διαιτητή; τι του είπε στο ακουστικό;
4. με τι πλάτες οι παίκτες της ΑΕΚ αποχωρούν απ το γήπεδο κι αρνούνται να επιστρέψουν παρά την εντολή του διαιτητή;
5. τα γραφικά και λαϊκίστικα περί οπλοφορίας σε τι εξυπηρετούν αν όχι στον αποπροσανατολισμό απ τις ευθύνες για το περιστατικό;

20 χρόνια κλέβει τίτλους ο Ολυμπιακός και δεν άνοιξε ρουθούνι. όταν δίκαια πάει μια άλλη ομάδα να το πάρει στο χορτάρι πρέπει να τη διαλύσουμε
αυτό είναι η δικαιοσύνη του χαλιφάτου

eqvus
15-03-18, 15:01
Το ΦΕΚ μας καλυπτει ή να ψάξουμε πιο επίσημο έγγραφο ;

http://www.cnn.gr/news/sports/story/121289/h-apofasi-vasileiadi-gia-ti-diakopi-toy-protathlimatos-opos-dimosieytike-sto-fek


Αποφασίζουμε τη διακοπή επ’ αόριστον διεξαγωγής αγώνων ποδοσφαίρου του επαγγελματικού πρωταθλήματος SUPER LEAGUE περιόδου 2017-2018, καθώς και των ποδοσφαιρικών αγώνων Κυπέλλου επαγγελματικών ομάδων Α’ και Β’ εθνικής κατηγορίας (SUPER LEAGUE – FOOTBALL LEAGUE) περιόδου 2017-2018, με άμεση ισχύ από 12/03/2018.
Η ως άνω διακοπή κρίθηκε απαραίτητη λόγω της αυξημένης αντιπαλότητας και το εξόχως τεταμένο κλίμα όπως διαμορφώθηκε με την εμφάνιση αξιωματούχου ομάδας και συγκεκριμένα του προέδρου της γηπεδούχου ΠΑΕ ΠΑΟΚ κου Σαββίδη, να οπλοφορεί κατά τη διάρκεια του αγώνα ο οποίος διεξήχθη την Κυριακή 11/03/2018 στο γήπεδο της Τούμπας, μεταξύ των ομάδων ΠΑΕ ΠΑΟΚ – ΠΑΕ ΑΕΚ και που απεικονίζεται στο video της τηλεοπτικής κάλυψης του αγώνα που έχει δημοσιοποιηθεί στο διαδίκτυο καθώς και τις εμπρηστικές δηλώσεις των αξιωματούχων κατά την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο και ιδίως κατά τις τελευταίες αγωνιστικές. Το γεγονός αυτό εγκυμονεί σοβαρούς κινδύνους για τη δημόσια τάξη και ασφάλεια καθόσον πιθανολογείται ότι η παραμικρή αφορμή μπορεί να πυροδοτήσει εκτεταμένες βίαιες συμπεριφορές.

manicx
15-03-18, 15:15
δες τη φάση στο βίντεο απ την ευθεία κι όχι απ τα στοπ καρέ της nova
για το τρολοάθρο προπαγάνδα που ανέβασες, λέει το ίδιο το άρθρο πως η UEFA δεν έβγαλε ανακοίνωση για τη φάση ούτε πρόκειται. ο τίτλος «Οφσάιντ το γκολ του ΠΑΟΚ σύμφωνα με την UEFA» είναι παντελώς ψευδής επομένως
συνέχισε να ψεύδεσαι και να τρολάρεις.
το τούρκικο καφεδάκι στην Αγια Σοφιά να το κεράσεις όμως, όπως υποσχέθηκες. στην υγειά του Τσίπρα που βρίζεις


Προφανώς αυτοδουλεύεσαι, δεν γίνεται αλλιώς. Το βίντεο που βάζεις είναι στην ευθεία της μικρής περιοχής. Φαίνεται από την γραμμή της μικρής περιοχής. Η παράβαση γίνεται σχεδόν στο μέσο της μικρής περιοχής, δηλαδή σχεδόν 2,5 απόσταση πιο δεξιά από το σημείο μιας κάμερας από πατατοκινητό. Αν πήγαινε εκεί θα έβλεπες την ευθεία. Τώρα βλέπεις υπό γωνία. Με τη γεωμετρία στο σχολείο πως τα πήγαινες;

@ ADSLgr.com All rights reserved.