PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

alfisti
25-09-06, 00:52
ακούστε ..

http://metrogeorge.serverroom.us:7840/listen.pls

Gothic
25-09-06, 01:32
μίλησα με φίλο που πήγε στο ΟΑΚΑ και μου είπε οτι οι λαγοί μας κάψαν αρκετά αυτοκίνητα με πινακίδες απο Θεσσαλονίκη!!
η αστυνομία ΠΟΥΘΕΝΑ!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE

ΣΚ@Τ@ !!
Ελπίζω να ήσουν το ίδιο οργισμένος όταν καίγατε εσείς τα αυτοκίνητα των λαγών με αθηναϊκές πινακίδες... :whistle:

alfisti
25-09-06, 01:38
οι ΠΑΟΚτσήδες οτι επεισόδιο κάνουν το κάνουν μπροστά στους άλλους!
δεν το κάνουν όταν οι άλλοι είναι ακόμη μέσα στο γήπεδο..
δεν πειράζει οι λαγοί έχουν αρκετούς αγώνες στην Θεσσαλονίκη;)


Επεισόδια έξω από το Ολυμπιακό Στάδιο είχαμε μετά το τέλος του αγώνα ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον ΠΑΟΚ. Συγκεκριμένα, άγνωστοι επιτέθηκαν και έκαψαν αυτοκίνητα, ενώ δεν έλειψε και η... ρίψη πετρών. Μικροεπεισόδια ανάμεσα στους οπαδούς των δύο ομάδων είχαμε και κατά τη διάρκεια του αγώνα.

:ufoabduct :ufoabduct :ufoabduct :gun: :rifle: :shoot: :2guns: :jedi: ]

λάθος κάνουν οπαδοί της Βέροιας τα κάναν τα επεισόδια!!!!!

minovg
25-09-06, 02:12
μίλησα με φίλο που πήγε στο ΟΑΚΑ και μου είπε οτι οι λαγοί μας κάψαν αρκετά αυτοκίνητα με πινακίδες απο Θεσσαλονίκη!!
η αστυνομία ΠΟΥΘΕΝΑ!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ SUPER LEAGUE

ΣΚ@Τ@ !!
Σε αυτό δε μπορώ παρά να καταδικάσω το γεγονός. ΈΛεος πια. Πού είναι η αστυνομία; Πώς προστατεύεται η περιουσία του φιλάθλου; Και μιλάμε για το πάρκινγκ του Ολυμπιακού Σταδίου, όχι στους γύρω δρόμους.

Δυστυχώς όμως από φέτος δεν υπάρχει τιμωρία ομάδας εφόσον τα επεισόδια γίνονται εκτός γηπέδου. :down:

alfisti
25-09-06, 02:21
η αστυνομία αν θες να μάθεις όπως λένε δεν είναι δικιά τους αρμοδιότητα και μας αποκαλούσαν ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ! (θα μου πεις εδω στην ΔΕΘ σε λέγαν Βούλγαρο στο ΟΑΚΑ δεν θα σε πουν ; ) τεσπα!
αυτά απο την αστυνομία!
εννοείται στην αναφορά της η αστυνομία δεν ανέφερε τίποτα και δεν είδε κανέναν τα κανε ένας εξωγήινος απο τον πλανήτη Αρη αλλα δεν τον προλάβαν γιατί έφυγε με το διαστημόπλοιο του..
αυτααααα

Gordito
25-09-06, 02:35
οι ΠΑΟΚτσήδες οτι επεισόδιο κάνουν το κάνουν μπροστά στους άλλους!
δεν το κάνουν όταν οι άλλοι είναι ακόμη μέσα στο γήπεδο..
δεν πειράζει οι λαγοί έχουν αρκετούς αγώνες στην Θεσσαλονίκη;)
Μπραβο στη νοοτροπια σου ρε φιλε.
και χιλιες σουπερ λιγκες να βγουνε οσο υπαρχουν φιλαθλοι-οπαδοι με τη νοοτροπια τη δικια σου ΠΟΤΕ δε θα παει μπροστα το Ελληνικο ποδοσφαιρο.


Αυτό το αποτέλεσμα είναι κρίμα και για τους παίκτες που παίζουν... στοίχημα, καθώς η απόδοση του ΠΑΟΚ ήταν πολύ καλή, όμως δεν μπορέσαμε να την κάνουμε πραγματικότητα
:rofl: :rofl: :rofl:

alfisti
25-09-06, 02:49
περιμένουμε τον μεγάλο ΛΑΓΟ να πάει μπροστά το άθλημα να μαζέψει κανα βαθμό στην Ευρώπη;)

όσο για τον Ντούμι είναι θεός!

NiKapa
25-09-06, 11:48
Ελπίζω να ήσουν το ίδιο οργισμένος όταν καίγατε εσείς τα αυτοκίνητα των λαγών με αθηναϊκές πινακίδες... :whistle:
Και για τις φωτοβολιδες επισης που εριχναν στους Αεκτζηδες την 1η αγωνιστικη...και οχι στον πυρηνα των φανατικων,στο πανω διαζωμα τις εριχναν που ηταν τα γυναικοπαιδα....:down:

Gothic
25-09-06, 11:52
οι ΠΑΟΚτσήδες οτι επεισόδιο κάνουν το κάνουν μπροστά στους άλλους!
δεν το κάνουν όταν οι άλλοι είναι ακόμη μέσα στο γήπεδο..
δεν πειράζει οι λαγοί έχουν αρκετούς αγώνες στην Θεσσαλονίκη;)Αυτό και το οτι σε προηγούμενο πόστ σου πανηγύριζες για την σφαγή που έγινε με τους Αρειανούς, με κάνει να πιστεύω οτι έχεις φίλους τον Μπάμπη τον Σουγιά και τον Γιάννη τον Κοτσίδα. Δεν είναι να αναρωτιέσαι τελικά γιατί ένας αρχικάφρος βγαίνει νομάρχης με τόση άνεση εδώ και τόσα χρόνια. Δεν είδα κανένα βάζελο στο φόρουμ να πανηγυρίζει που έσπασαν οι βλάκες τους τα αυτοκίνητα, κι εσύ είσαι περήφανος που τα κάνετε σε δημόσια θέα και ανυπομονείς να ανέβουν για την συνέχεια. Αυτό τα λέει όλα.

alfisti
25-09-06, 12:13
αμα αυτό θες να καταλάβεις ok! ότι πείς γκοθικ!δεν θα ασχοληθώ άλλο μαζί σου

ενω τα 50 αυτοκίνητα που σπάσαν ήταν φανατικών nimik ε;

gatoulas
25-09-06, 12:58
Θα αρχίσουμε τώρα να ψάχνουμε ποιός είχε μεγαλύτερο άλοθι για τα σπασίματα. Και οι πράσινοι, και οι κόκκινοι και οι ασπρόμαυροι κάφροι να πάνε φυλακή να ησυχάσουμε.
Ρε alfisti, δεν είσαι κανένα παιδάκι. Στο αυτοκνητό μου είχα (στο προηγούμενο) αθηναϊκές πινακίδες. Στον τελικό του μπάσκετ πρίν από λίγα χρόνια γιατί έπρεπε να μην αφήσω στενό για στενό για να μην τις φάω;
Ευτυχώς πλέον έχω κομμοτινής οπότε ίσως στο επόμενο ματς τη γλιτώσω όταν γυρίζω από τη δουλειά.
Αντε πια.

alfisti
25-09-06, 19:28
κοίτα εμένα πλακώσαν έναν φίλο μου που πήγαινε γήπεδο χωρις διακριτικά και ήταν μόνος του του πήραν και τα λεφτά που κουβαλούσε! ήταν τόσο φλ@ροι που την πέσαν σε ενα ατομο και αυτοί ήταν 100! επαναλαμβάνω οτι ο φίλος μου δεν προκάλεσε ούτε τίποτα
δεν είναι 100 -500 φίλε gatoulas είναι πάνω απο 1.000 οι κάφροι!

δεν ξέρω γιατί βγήκαν τόσο μεγάλες οι photo στα συνημμένα (αν είναι μεγάλες ας τα διορθώσουν οι mods)

Zorz
25-09-06, 23:25
Τις πινακίδες των ανθρώπων καλο είναι να μην τις δίνουμε σε δημόσια θέα alfisti.

NiKapa
25-09-06, 23:41
Φρικη...αν ειναι δυνατον...κι ολα αυτα για το κωλοποδοσφαιρο...ουστ

alfisti
26-09-06, 00:11
ο φίλος μου που πήγε στο ΟΑΚΑ μου είπε οτι τα ΜΑΤ τους λέγαν Βούλγαρους!
και αυτό το λένε όλοι όσοι ήταν χθες στο ΟΑΚΑ!
αν είναι δυνατόν!
και επίσης πάει ενας στον επικεφαλή της αστυνομίας και τον ρωτάει αγανακτησμένος "γιατί δεν κάνετε τίποτα" ; και του απαντάει "για την ΔΕΘ"

εγω αηδιάσα χθες!
ΜΠΑΝΑΝΙΑ είμαστε!
αφήναν τους οπαδούς του παο να περνάνε έξω απο την θύρα των οπαδών του ΠΑΟΚ και φυσικά ΔΙΠΛΑ των αυτοκινήτων και πούλμαν των οπαδών..

Καληνύχτα μας....

vagskarm
26-09-06, 00:14
Τι είναι αυτά ρε παιδιά? Δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για αυτά τα καφριλίκια. Αν κάποιοι ανεγκέφαλοι στην Θεσσαλονίκη έκαναν μ@μ@κίες, είναι ωραίο κάποιοι εδώ κάτω να τους ξεπεράσουν? Ελεος. Μαζέψτε τους τρελούς από όλες τις ομάδες, βάλτε τους σε ένα γήπεδο (μέσα στον αγωνιστικό χώρο) και κλειδώστε τους για μία εβδομάδα...

alfisti
26-09-06, 00:14
Τις πινακίδες των ανθρώπων καλο είναι να μην τις δίνουμε σε δημόσια θέα alfisti.

μόνο οι πινακίδες μείναν τα άλλα μέρη του αυτοκινήτου καήκαν αυτό και άλλα 24 αυτοκίνητα!:down: :down: :down: :down: :down:
τι πειράζει ρε φίλε Zorz ;στο καινούργιο του το αυτοκίνητο θα έχει άλλες πινακίδες

maxcp
26-09-06, 09:08
alfisti εισαι υπερβολικός..αυτα γίνονταν-αι και θα γίνονται πάντα στα γήπεδα..
Τι περίμενες δηλαδή? Να σας υποδεχθούν με γαρύφαλα? Ο κόσμος του Παο που έφαγε ξύλο στο Φάιναλ Φόρ του μπάσκετ δεν ήταν Έλληνας? Αν ρίξεις μπουνιά,να είσαι έτοιμος να δεχθείς και εσύ..

alfisti
26-09-06, 12:40
ο κόσμος μας δεν προκάλεσε για να γίνουν αυτά τα επεισόδεια.
Καίγαν τα αυτοκίνητα και τα σπάγαν έξω οι του ΠΑΟ και οι αστυνομία (ματ) δεν άφηνε τους του ΠΑΟΚ να βγούν απο το γήπεδο να προστατέψουν την περιουσία τους και τους απωθούσαν λέγοντας τους "ούστ Βούλγαροι μην ξαναρθείτε"
είπαμε να μας βρίζουν οι του ΠΑΟ αλλα όχι και οι ματατζίδες!
και πέρσυ στα λεωφορεία του Άρη δεν πετάξατε μολότωφ στον αγώνα με τον Θρασύβουλο;
για το φαίναλ φορ όλα αυτα;;;

apok
26-09-06, 13:03
Οι Βάζελοι προκάλεσαν όταν ανέβηκαν για το Final Four?
( Αν και κάπου άκουσα οτι έφυγε μια φωτοβολίδα από στυλό, απο Μπαοκάρες και την έφαγε μια κοπέλα ) !!

Σε βλέπω να λες λαγοι.. λαγοί.. λαγοί...
Μια ερώτηση να σου κάνω?
Το ΟΑΚΑ και την Λεωφόρο εκτός απο το google earth τα έχεις δει ποτέ?

Και καλό θα ειναι επίσης να μη λες για ΜΑΤ, Αστυνομίες και τέτοια..
Γιατί εσάς μπορεί να ΜΗΝ σας προστάτεψαν αλλά εμάς όταν ανεβαίνουμε πάνω, απο τα Τέμπη και μετά δεν μας πάνε συνοδεία αλλά γ*****ντας στο ξύλο;)
( Όχι τους Βάζελους μονο.. γενικά όσους έχουν την τύχη να ειναι απο το αθηνοκεντρικό κράτος και το κατεστημένο της )..

alfisti
26-09-06, 13:34
έχεις πάει σε κανεναν αγώνα της ομάδας σου;
απο αυτα που λες δείχνεις οτι δεν έχεις πάει!
Περνούσαν απο την Τσιμισκή και κορνάρανε και φωνάζαν! πάνε και έξω απο την Τούμπα και πανηγύρισε! πας γυρεύοντας..
καλα πλάκα μας κάνεις ; μου μιλας για μια φωτοβολίδα (που πέφταν εκατέρωθεν)που εσείς κάνατε ζημιές εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ;

ναι εχω δει το οακα και νιώθω πολυ ολοκληρωμένος σαν άτομο!

apok
26-09-06, 13:39
έχεις πάει σε κανεναν αγώνα της ομάδας σου;
απο αυτα που λες δείχνεις οτι δεν έχεις πάει!
Περνούσαν απο την Τσιμισκή και κορνάρανε και φωνάζαν! πάνε και έξω απο την Τούμπα και πανηγύρισε! πας γυρεύοντας..
καλα πλάκα μας κάνεις ; μου μιλας για μια φωτοβολίδα (που πέφταν εκατέρωθεν)που εσείς κάνατε ζημιές εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ;

ναι εχω δει το οακα και νιώθω πολυ ολοκληρωμένος σαν άτομο!

Εχχμμμ...
Ξέρεις να ψυχολογείς κάποιον πάντως.. μπράβο σου:)
Με κατάλαβες... οχι δεν έχω πάει σε κανέναν αγώνα!!

Και που ειναι το κακό ρε φιλαράκι να κορνάρεις και να φωνάζεις για την ομάδα σου?? Ειναι πρόκληση, το φελέκι μου μέσα δηλαδή αυτό????
Μήπως να ζητουσαμε και συγγνώμη δηλαδή? Ή να κρατουσαμε καμμία εικόνα και να κάναμε περιφορά??
Ήμαρτον ρε γμτ με το κομπλεξ αυτό!!ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!

Όσο για το αν έχω πάει... άστο καλύτερα.. δε σε παίρνει να σου πω και να μου πεις που έχω πάει και που έχεις πάει εσυ;)

( Για τον απλό λόγο οτι έχω πάει χ φορές παραπάνω απο εσένα Ευρώπη μιας και εσυ ή δεν έβγαινες ή αποκλειόσουνα απο τον πρώτο γύρο ;) )

antreas9
26-09-06, 13:54
ο κόσμος μας δεν προκάλεσε για να γίνουν αυτά τα επεισόδεια.
Καίγαν τα αυτοκίνητα και τα σπάγαν έξω οι του ΠΑΟ και οι αστυνομία (ματ) δεν άφηνε τους του ΠΑΟΚ να βγούν απο το γήπεδο να προστατέψουν την περιουσία τους και τους απωθούσαν λέγοντας τους "ούστ Βούλγαροι μην ξαναρθείτε"
είπαμε να μας βρίζουν οι του ΠΑΟ αλλα όχι και οι ματατζίδες!
και πέρσυ στα λεωφορεία του Άρη δεν πετάξατε μολότωφ στον αγώνα με τον Θρασύβουλο;
για το φαίναλ φορ όλα αυτα;;;

alfisti, ο κοσμος σας,ειναι αυτος ο κοσμος που εσπαγε αθηναικα αμαξια στο φαιναλ 4? μαλλον ναι!
οι μπατσοι σας ελεγαν βουλγαρους? μα κ εσεις αυτοαποκαλειστε ετσι (δεκαπενταετια 80--95, "ετσι μαμαει η βουλγαρια",κ βουλγαρικες σημαιες στο γηπεδο)!
επισης,τοσο οι οπαδοι,οσο κ οι μπατσοι,μας αποκαλουν συνεχεια αλβανους (αυτο μαλλον δε θεωρειται αντεθνικο συνθημα,ετσι?)?
ποσες φορες εχετε καθυστερησει να μπειτε σε αθηναικο γηπεδο?ΚΑΜΙΑ?γιατι εμεις,οταν ανεβαινουμε πανω,μπαινουμε στανταρ μετα το 30...
επισης,δεν ξερω πως σας αντιμετωπιζουν οι μπατσοι στην εθνικη οδο,αλλα να σας αφαιρουν τις ζωνες,να μη σας αφηνουν σε ολο το ταξιδι για τουαλετα κλπ,εεε,δεν ειναι κ πολυ ευχαριστο,ετσι δεν ειναι?
εγω προσωπικα,εχω ενα πολυ ομορφο σουβενιρ απο τους οπαδους σας....εκτος της ευρωπαικης κουπας,εχω κ ενα λογ/σμο για σπασμενο παρμπριζ,περιπου 1000 ευρω....

alfisti
26-09-06, 14:35
apok αυτό ισχύει και με εμας δηλαδη δεν το βλέπω πολύ έξυπνο να πανηγυρίσεις μέσα στην Ομονοια για παράδειγμα ένα τίτλο! γνώμη μου !αμα ποτέ γίνουμε πολιτισμένοι να πανηγυρίσουν αλλα τώρα δεν είναι πολύ σοφό..
αλλα για να γίνεις πολιτισμένος πρέπει να δίνει κόκκινη κάρτα στον Σέριτς για το δολοφονικό τάκλιν που δεν δίνει ούτε κίτρινη κάρτα και αργότερα στους δημοσιογράφους λέει "ήταν πολύ νωρίς το παιχνίδι για να βγάζω κάρτες" τι περιμένεις...
όσο δεν το καταλαβαίνουν αυτό στην Αθήνα η superleague και όποια superleague το μίσος μεταξύ Βορρά και Νότου δεν θα σβήσει.

antrea το σύνθημα ήταν ειρωνικό ΑΝ δεν το κατάλαβες...
απο την Κυριακή η ιστορία με τις Αθηναϊκές πινακίδες αλλάζουν σε Σαλονικιές πινακίδες:p

minovg
26-09-06, 14:37
και πέρσυ στα λεωφορεία του Άρη δεν πετάξατε μολότωφ στον αγώνα με τον Θρασύβουλο;

Στον αγώνα με τον Ηλυσιακό ήταν. Τις ζημιές προκάλεσε η ΘΥΡΑ 13 Ζωγράφου. Τα βαζέλια δηλαδή.

Απορώ με μερικούς εδώ μέσα που αντί να καταδικάσουν τα αποτρόπαια που έγιναν, αντί να λυσσάξουν τα ΜΜΕ για το μέγα αυτό θέμα, κάνουν γαργάρα τη δουλειά και παραπέμπουν σε άλλα παρελθόντα γεγονότα.

Φυσικά για τη συμπεριφορά της αστυνομίας δεν έχω να πω τίποτα. Αφού η «μηδενική ανοχή» έχει γίνει όπως όλοι βλέπετε πράξη σε όλους τους τομείς διαφθοράς, ε θα υφίσταται και εκεί. Κάθε φαινόμενο διαφθοράς του κράτους όπως όλοι βλέπετε καταπατάται πλέον και ο νόμος λειτουργεί άψογα..............................

ΖΟΥΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠ@ΥΡΔΕΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΑΝΑΝΙΑ ΡΕ. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΤΕ ΤΟ.

Gothic
26-09-06, 18:53
Και επειδή έχω βαρεθεί το παραμύθι με τους "Βούλγαρους"...

http://img174.imageshack.us/img174/6192/ellhnesvm7.jpg

Billis
26-09-06, 23:17
Και εγώ έχω βαρεθεί διάφορους εδώ μέσα, αλλά άσε καλύτερα...

alfisti
27-09-06, 00:27
Διεθνώς ρεζίλι με τα επεισόδια ΠΑΟ-ΠΑΟΚ

Διεθνώς ρεζίλι γίναμε για μια ακόμα φορά, καθώς τα έκτροπα μερίδας οπαδών του Παναθηναϊκού την Κυριακή έφτασαν μέχρι το μακρυνό Τορόντο.

http://www.sport24.gr/html/ent/558/ent.141558.asp

Gothic
27-09-06, 01:28
Καλά, άλλη καραμέλα που έχω βαρεθεί, οτι οι όξω είναι πολιτισμένοι και οι μέσα είναι ζώα. Ίδια ζώα είναι και οι απ'όξω, είδαμε και το Μουντιάλ στην Γερμανία που δεν προλάβαιναν να τους μαζεύουν... :p Τα ζώα των γηπέδων δεν είναι Ελληνικό φαινόμενο αλλα παγκόσμιο.

giwrgosth
27-09-06, 10:36
Καλά, άλλη καραμέλα που έχω βαρεθεί, οτι οι όξω είναι πολιτισμένοι και οι μέσα είναι ζώα. Ίδια ζώα είναι και οι απ'όξω, είδαμε και το Μουντιάλ στην Γερμανία που δεν προλάβαιναν να τους μαζεύουν... :p Τα ζώα των γηπέδων δεν είναι Ελληνικό φαινόμενο αλλα παγκόσμιο.
+1 και επίσης δεν έχει να κάνει με φανέλες κλπ. Αυτοί που έκαψαν τα αυτοκίνητα των ΠΑΟΚτζήδων στο ΟΑΚΑ δεν το έκαναν λόγω φανέλας, αλλά λόγω αλητίας και καλό είναι να μην βλέπουμε αυτά τα επεισόδια οπαδικά και να λέμε ότι το ίδιο θα πάθουν και αυτοί, αλλά να προσπαθούμε να τα καταδικάζουμε από όπου και να προέρχοντε.
Δυστυχώς όμως από τα γραφόμενα κάποιων εδώ κατάλαβα ότι λυπήθικαν που κάηκαν αυτοκίνητα οπαδών που υποστηρίζουν την ίδια ομάδα και θα χαρούν αν καούν αυτοκίνητα οπαδών της αντίπαλης ομάδας.
Εγώ λυπάμαι γενικά για την περιουσία του καθένα, άσχετα με την ομάδα που υποστηρίζει και έτσι όπως θα κρεμούσα τον ΠΑΟΚτζή που έκαψε το αυτοκίνητο του Παναθηναϊκού, έτσι θα κρεμούσα και τον Παναθηναϊκό που έκαψε το αυτοκίνητο του ΠΑΟΚτζή και τον δήθεν αναρχικό που έκαψε το αυτοκίνητο του άσχετου.

NiKapa
27-09-06, 11:21
+1 και επίσης δεν έχει να κάνει με φανέλες κλπ. Αυτοί που έκαψαν τα αυτοκίνητα των ΠΑΟΚτζήδων στο ΟΑΚΑ δεν το έκαναν λόγω φανέλας, αλλά λόγω αλητίας και καλό είναι να μην βλέπουμε αυτά τα επεισόδια οπαδικά και να λέμε ότι το ίδιο θα πάθουν και αυτοί, αλλά να προσπαθούμε να τα καταδικάζουμε από όπου και να προέρχοντε.
Δυστυχώς όμως από τα γραφόμενα κάποιων εδώ κατάλαβα ότι λυπήθικαν που κάηκαν αυτοκίνητα οπαδών που υποστηρίζουν την ίδια ομάδα και θα χαρούν αν καούν αυτοκίνητα οπαδών της αντίπαλης ομάδας.
Εγώ λυπάμαι γενικά για την περιουσία του καθένα, άσχετα με την ομάδα που υποστηρίζει και έτσι όπως θα κρεμούσα τον ΠΑΟΚτζή που έκαψε το αυτοκίνητο του Παναθηναϊκού, έτσι θα κρεμούσα και τον Παναθηναϊκό που έκαψε το αυτοκίνητο του ΠΑΟΚτζή και τον δήθεν αναρχικό που έκαψε το αυτοκίνητο του άσχετου.
Ετσι οπως τα λες..:oneup:
Οσο για τα γραφομενα καποιων οπως λες....θελω να πιστευω οτι δεν το εννοουν..πανω στα νευρα τους το λενε...

giwrgosth
27-09-06, 11:25
Οσο για τα γραφομενα καποιων οπως λες....θελω να πιστευω οτι δεν το εννοουν..πανω στα νευρα τους το λενε...
Το πιστεύω και εγώ, αλλά καλό είναι όταν έχουμε νεύρα να μην γράφουμε...

NiKapa
27-09-06, 11:26
Το πιστεύω και εγώ, αλλά καλό είναι όταν έχουμε νεύρα να μην γράφουμε...
Ξανα-συμφωνω απολυτως..;)

alfisti
27-09-06, 20:29
Μεγάλη νίκη με 69-64 επί της Ολυμπιάδας στην Πάτρα πέτυχε η ομάδα του ΠΑΟΚ και προκρίθηκε στους «8» του κυπέλλου. Στην προημιτελική φάση θα αντιμετωπίσει σε νοκ-αουτ αγώνα στο Ρέθυμνο, την ομώνυμη ομάδα.

:clap :clap :clap FORZA ΠΑΟΚΑΡΑ! :clap :clap :clap

NiKapa
27-09-06, 20:42
Μεγάλη νίκη με 69-64 επί της Ολυμπιάδας στην Πάτρα πέτυχε η ομάδα του ΠΑΟΚ και προκρίθηκε στους «8» του κυπέλλου. Στην προημιτελική φάση θα αντιμετωπίσει σε νοκ-αουτ αγώνα στο Ρέθυμνο, την ομώνυμη ομάδα.

:clap :clap :clap FORZA ΠΑΟΚΑΡΑ! :clap :clap :clap
Θα σας πατησουμε ρα....:lol: τωρα που πηραμε φορα....:)

xabikos
27-09-06, 21:08
Θα σας πατησουμε ρα....:lol: τωρα που πηραμε φορα....:)

Μπορεί να το λες για πλάκα αλλά πίστεψε με η ομάδα μας πάντα ήταν απρόβλεπτη οπότε μην σου κάνει έκπληξη αν όντως μας πατήσετε ;);)

alfisti
28-09-06, 00:24
γιατί ποιος το είπε οτι θα παίξουμε μαζι;
με νικητή ΑΕΛ-Κολωσσός παίζουμε και μετά με βάζελο

NiKapa
28-09-06, 00:45
γιατί ποιος το είπε οτι θα παίξουμε μαζι;
με νικητή ΑΕΛ-Κολωσσός παίζουμε και μετά με βάζελο
Ετσι διαβασα...καλα για να το λες μαλλον ξερεις καλυτερα...;)

alfisti
28-09-06, 18:39
Παίκτης του ΠΑΟΚ είναι από σήμερα ο Τζερόμ Αλεν, που έστειλε υπογεγραμμένο το συμβόλαιό του στην ΚΑΕ ΠΑΟΚ.
Πρόκειται για έναν εξαιρετικό παίκτη που παίζει και στις δύο θέσεις της περιφέρειας, θεωρείται πολύ καλός σουτέρ και αναμένεται να βοηθήσει σημαντικά την προσπάθεια της ομάδας να πετύχει τους στόχους της σε Ελλάδα και Ευρώπη.



Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ

Κολοσσός Ρόδου – ΑΕ Λάρισας

Παναθηναϊκός – Ολύμπια Λάρισας

ΑΕΚ – Μαρούσι

Ο ΠΑΟΚ εάν προκριθεί θα αντιμετωπίσει στην ημιτελική φάση τον νικητή της αναμέτρησης Κολοσσός Ρόδου – ΑΕ Λάρισας σε διπλούς αγώνες.


:)

alfisti
29-09-06, 01:21
πήγα σήμερα στο Καυτατζόγλειο και απογοητεύτηκα για ακόμη μια φορά..
αηδίασα απο το μίζερο ποδόσφαιρο στο παίζεται στην Ελλάδα.
Ο Ηρακλής έχασε την πρόκριση μέσα απο τα χέρια του, δέχθηκε γκολ στο 93 με φάουλ και απο κόντρα πήγε δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα και ισοφαρίστηκε το προηγούμενο σκορ
στο δεύτερο ημίχρονο ο Ηρακλής τραβήχτηκε πίσω σαν την κλασσική Ελληνική ομάδα!
μετά το τέλος του αγώνα σημειωθήκαν επεισόδια ανάμεσα στους οπαδούς του Ηρακλή και έναν απο τους bodyguard του προέδρου.
οι οργανωμένοι κάναν αποχή..
ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ
:closed:

HaRRy
29-09-06, 01:55
Ο ΠΑΟΚ που ακριβώς έπαιζε σήμερα? :whistle:
Ο Ηρακλής ήταν ΑΤΥΧΟΣ και έπαιξε πολύ καλύτερα απο τον βάζελο και στους 2 αγώνες του ΟΥΕΦΑ... :cool:

alfisti
29-09-06, 02:40
δεν παίζαμε γιατί είπαμε να πάρουμε ρεπό φέτος..
σας λείψαμε ε;

υ.γ.: οι κοπέλες για τις θέσεις στην photo

Gedo
29-09-06, 09:22
Ημουν τοσο σιγουρος, πως θα αποκλειστει ο Ηρα, το επαιξα και στο στοιχημα.
Προκριση μονο, οχι αποτελεσμα.
Εβγαλα καλο μεροκαματακι.

NiKapa
29-09-06, 11:00
γιατί ποιος το είπε οτι θα παίξουμε μαζι;
με νικητή ΑΕΛ-Κολωσσός παίζουμε και μετά με βάζελο
Alfisti καλημερα..
Ξανα-διαβασα τυχαια την σελιδα και παρατηρω...στο ποστ 1234 γραφεις οτι απεκλεισε ο Παοκ την χ ομαδα και θα παιξει τωρα με τον ΑΓΟ Ρεθυμνου...παρακατω κανω σχολιο-πλακα για το αποτελεσμα του επικειμενου παιχνιδιου και συ απαντας...την παραπανω παραθεση..:lol::lol::lol:
Εχουμε πλακα τελικα..μαλλον εσυ καταλαβες οτι εννοουσα την Αεκ ετσι..?

alfisti
29-09-06, 15:33
δεν πήγε το μυαλό μου οτι εννοείς το Ρέθυμνο!
ΑΕΚ κατάλαβα..
καλή ομάδα έχουν το Ρέθυμνο; θα το παλέψουν λες τον αγώνα;
ελπίζω να είσαι 50%-50% την Κυριακή μιας και είμαστε ξαδέρφια ;) (Πόλη)
θα έχει ΠΑΟΚΙΑ άκουσα στον αγώνα έχουμε 2-3 club κάτω στην Κρήτη

NiKapa
29-09-06, 18:55
δεν πήγε το μυαλό μου οτι εννοείς το Ρέθυμνο!
ΑΕΚ κατάλαβα..
καλή ομάδα έχουν το Ρέθυμνο; θα το παλέψουν λες τον αγώνα;
ελπίζω να είσαι 50%-50% την Κυριακή μιας και είμαστε ξαδέρφια ;) (Πόλη)
θα έχει ΠΑΟΚΙΑ άκουσα στον αγώνα έχουμε 2-3 club κάτω στην Κρήτη
Ξαδερφια..?Αν εννοεις την κοινη καταγωγη,καλο ειναι να το θυμομαστε συχνοτερα εε;)
Νταξει καλα πηγανε...δεν νομιζω οτι ειναι ικανοι για τοσο περισσοτερο...για να ειμαι ειλικρινης δεν παρακολουθω και πολυ...Παοκια εχει αρκετους στην Κρητη (υπαρχουν και πολλοι φοιτητες..)...για κλαμπ δεν ξερω..τουλαχιστον στο Ρεθυμνο δεν εχει...Παντως εδω υπαρχει κινητικοτητα,ειδα αφισσες για το ματς και τετοια...;)

wi fi thief
29-09-06, 20:30
;
ελπίζω να είσαι 50%-50% την Κυριακή μιας και είμαστε ξαδέρφια ;) (Πόλη)


:oneup: Αδελφια λεω εγω... Δικεφαλοι αετοι...:worthy:
Μονο η ΑΕΚ και ο ΠΑΟΚ και οι αλλοι να πανε να αγαπηθουνε... :clap: :clap:
Καρντασια κανονικα... :oneup:

NiKapa
29-09-06, 20:54
Κι εγω τον συμπαθω...αλλα μετα ερχονται οι βαρβαροι και με ξενερωνουνε...μου την σπαει που μας βαζουν στην ιδια θεση με τους απαταιωνιους...
Οοοταν πηγαινα στο δημοτικο ειχα κολλησει σε μια ντουλαπα αυτοκολλητα παιχτων ολων των ομαδων...ειχε παιχταρες τοτε ο Παοκ και καλη ομαδα ..μιλαμε για την δεκαετια 70..η μητερα μου τον υποστηριζε ελεω Κουδα...εγω ξεκινησα ολυμπιακος...αλλα το 74 ηταν η χρυση Αεκ ..θυμαμαι ακομα το ματς με την Κουνς Παρκ τα πεναλτυ..τον Χρηστιδη...ηταν βεβαια κι ο πατερας μου Αεκ...επισης μ'αρεσε ο Εθνικος..ακομη τον συμπαθω...μου θυμιζει τα παιδικα μου χρονια...και το σημα του κατι σαν την Εθνικη Ελλαδος ενα πραμα...

wi fi thief
29-09-06, 21:13
Κι εγω τον συμπαθω...

Μαγκες το 'χω ψαξει εγω πολυ:
ολοι οι αεκτζηδες τον πανε τον παοκ...:oneup:

NiKapa
29-09-06, 21:17
Μαγκες το 'χω ψαξει εγω πολυ:
ολοι οι αεκτζηδες τον πανε τον παοκ...:oneup:
μακαρι να συνεβαινε και το αντιθετο...;)
θυμαμαι σχολια του Ντεμη σε συνεντευξη οταν επαιζε ακομη...οτι στην Ελλαδα αν αναγκαζοταν να παιξει σε αλλη ομαδα μονο στον Παοκ θα επαιζε..

@ ADSLgr.com All rights reserved.