PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

viardon
10-10-07, 16:31
Τί ώρα θα ανέβει το μάτς στο μπλε - ασπρο gt?????

opimis
10-10-07, 16:36
...ο Ζαγοράκης είναι ο ΜΟΝΟΣ πρόεδρος στην super κλίκα που θέλει να υπάρχουν και απο τις 2 ομάδες οπαδοί στο γήπεδο..;) όλοι οι άλλοι να χαμε να λέγαμε..
:rofl::rofl::rofl:

Μάλλον δεν παρακολούθησες καθόλου τις συνεδριάσεις της σούπερ λίγκα, γιατί δεν θα έγραφες τέτοια κοτσάνα!!!
Μακάρι κάποια στιγμή να διεκδικήσουν αυτά που δικαιούνται οι ομάδες και να μην δέχονται καταστάσεις όπως η περίπτωση του διορισμού αντιπρόεδρου στη λίγκα. Μήπως θυμάσαι ποιοι αντέδρασαν σε αυτό; Τα αποτελέσματα και ποσά λευκά είχε τα θυμάσαι; Μπαααα :whistle:

Νομίζω ότι τραγουδάς ότι σου έρθει στο μυαλό, αλλά απέφυγες να σχολιάσεις τον κλειδάριθμο που ζήτησαν για να μην παίζουν την ίδια μέρα οι ομάδες μας την πόλη και πως αυτό κολλάει στο να θέλουν να έχουν φιλοξενούμενους στους μεταξύ μας αγώνες. Μια λογική απάντηση έχεις η θα συνεχίσεις το τραγούδι σου; :twisted:

viardon
10-10-07, 16:38
http://www.contra.gr/
http://www.sport.gr/

Ετσιιιιιιι

viardon
10-10-07, 16:39
:rofl::rofl::rofl:

Οχι πές μου δέν είναι όλα τα λεφτά ο alfisti ?????
Σου φτιάχνει τη μέρα όσο μουντή και να είναι..... :oneup:

alfisti
10-10-07, 16:39
Ταμπουρομένοι με κόντρα επίθεση θα κατέβουν πάλι.....

o securitas θα παίξει αυτη την φορα βασικός ή θα μπει αλλαγή;:rofl:
ναι ρε κρεμασμένοι απο το τέρμα θα ναι οι παίχτες..
τι το θες για να πάρεις μαθήματα απο τον βούλη; έχεις τον βάτραχο για μαθήματα..

subzer0
10-10-07, 16:42
το θέμα είναι οτι κάναν και αυτοί μια καλή πορεία και βγάλαν γλώσσα!! :worthy::respekt:
2 είναι οι καλές πορείες του Αρη. Απο Β' σε Α΄ εθνική.

opimis
10-10-07, 16:55
2 είναι οι καλές πορείες του Αρη. Απο Β' σε Α΄ εθνική.
Ξέρεις κι αυτό μια κατάκτηση είναι :p

minovg
10-10-07, 16:55
Ο Σάντος θα φύγει παρέα με τον Λίλη μετά το ματς στο Χαριλάου και την δεύτερη συνεχόμενη ντροπιαστική σας ήττα με 4-0 με χατρίκ Κόκε. :cool:

viardon
10-10-07, 16:59
http://www.sport24.gr/ast/cov/th/thrasivoulospaok101007s1_b.jpg
No comments



Σχολάσαμε για σήμερα..... το βράδυ ολοι στο Παλέ
Αντε γειαααααα :cool:

alfisti
10-10-07, 18:22
Ο Σάντος θα φύγει παρέα με τον Λίλη μετά το ματς στο Χαριλάου και την δεύτερη συνεχόμενη ντροπιαστική σας ήττα με 4-0 με χατρίκ Κόκε. :cool:

και κάπου εδω μεταμορφώνεται ο πρίγκιπας σε βάτραχο και παίρνει το Uefa ο ΑΡΗΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ:respekt:

nrg_polini
11-10-07, 01:07
Τη Κυριακη το βραδυ, εμεις θα ξαναφερουμε τον Αναστασιαδη :whistle:

alfisti
11-10-07, 02:57
πάλι καλά που παραδέχεστε οτι είστε εθισμένοι με τον Π.Α.Ο.Κ.:whistle:

minovg
11-10-07, 13:04
πάλι καλά που παραδέχεστε οτι είστε εθισμένοι με τον Π.Α.Ο.Κ.:whistle:
Εσείς είστε εθισμένοι με τον ΆΡΗ. Που βγαίνει κάθε μέρα αυτός ο δικός σας ο Επταλοφίτης και αντί να πει για την ομάδα του κράζει νυχθημερόν τον Άρη. Αλλά παρόλα αυτά εμένα προσωπικά μου είναι συμπαθής, γιατί ρίχνω ΤΟ γέλιο κάθε φορά που καλεί. Μόνο ως αστείο/γελοίο μπορείς να τον χαρακτηρίσεις.

alfisti
11-10-07, 14:04
ρε συ minovg πλάκα με κάνεις;
μου δίνεις για παράδειγμα ένα άτομα σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη;
εσείς στο βόλλευ χτες το 80%των συνθημάτων ήταν για τον ΠΑΟΚ!!!!!!

viardon
11-10-07, 14:18
εσείς στο βόλλευ χτες το 80%των συνθημάτων ήταν για τον ΠΑΟΚ!!!!!!

Και εσύ πώς το ξέρεις;;; :hmm:

Σου το μετέφεραν;;;; :hmm:

Μήπως το είδες στην TV;;;; :hmm:

Ή μήπως πήγες στο Παλε;;;;; :shock:

Τελικά μάλλον άλλοι είναι εθισμένοι με άλλους και τους παρακολουθούν ανεληπώς.....
και μπαίνουν και καταλάθος για μιά ματιά στα site συνδέσμων τωρα που θυμάμαι :whistle: :oneup:

alfisti
11-10-07, 14:27
πήγα στο παλέ..;)

nrg_polini
11-10-07, 14:34
ρε συ minovg πλάκα με κάνεις;
μου δίνεις για παράδειγμα ένα άτομα σε ολόκληρη Θεσσαλονίκη;
εσείς στο βόλλευ χτες το 80%των συνθημάτων ήταν για τον ΠΑΟΚ!!!!!!

Με τον παοκ παιζαμε για τον παοκ θα ηταν τα συνθηματα. Μηπως να ηταν για τον Βουλη; :whistle:

Αλλοι αποκλειουν σαραγοσες και αλλοι τρωνε 4αρες απο τον Βουλη...:down:

alfisti
11-10-07, 14:37
για την ομάδα σας κανα σύνθημα φωνάξατε;
μάλλον μόνο για τον εθισμό σας.. για τον λαό του για τον πρόεδρο του για τον βούλη κτλ..
btw ο Προύσαλης θα περάσει καλά στο παλατάκι..:p

xabikos
13-10-07, 18:41
Έχω πολύ καιρό να μπω στο site επειδή υπηρετώ την πατρίδα και δεν μπορώ να συμμετέχω. Θέλω να ρωτήσω τους φίλους αρειανούς αν κάποιος από εμάς μπαίνει στο δικό τους thread και γράφει. Εγώ με μια πρόχειρη ματιά δεν είδα κανέναν. Μάλιστα είδα κάποιον με avatar το εξευτελιστικό 4-2 με το Θρασύβουλα. Και λέτε εμάς κομπλεξικούς και οτι ασχολούμαστε με εσάς;; :worthy::worthy:
Έχουμε πολύ σοβαρότερα προβλήματα να λύσουμε στην ομάδα μας από το να ασχολούμαστε με εσάς νομίζω...

geologiko_karoto
13-10-07, 19:44
ρε σιχαμενοι σταματηστε επιτελους ρε - δεν εχουμε την ορεξη σας ρε

alfisti
14-10-07, 03:21
Έχω πολύ καιρό να μπω στο site επειδή υπηρετώ την πατρίδα και δεν μπορώ να συμμετέχω. Θέλω να ρωτήσω τους φίλους αρειανούς αν κάποιος από εμάς μπαίνει στο δικό τους thread και γράφει. Εγώ με μια πρόχειρη ματιά δεν είδα κανέναν. Μάλιστα είδα κάποιον με avatar το εξευτελιστικό 4-2 με το Θρασύβουλα. Και λέτε εμάς κομπλεξικούς και οτι ασχολούμαστε με εσάς;; :worthy::worthy:
Έχουμε πολύ σοβαρότερα προβλήματα να λύσουμε στην ομάδα μας από το να ασχολούμαστε με εσάς νομίζω...

καλή θητεία xabiko ...;)
άντε να δούμε τι θα δούμε σήμερα στο φιλικό με την Σαχτάρ..

minovg
14-10-07, 11:19
Έχω πολύ καιρό να μπω στο site επειδή υπηρετώ την πατρίδα και δεν μπορώ να συμμετέχω. Θέλω να ρωτήσω τους φίλους αρειανούς αν κάποιος από εμάς μπαίνει στο δικό τους thread και γράφει. Εγώ με μια πρόχειρη ματιά δεν είδα κανέναν. Μάλιστα είδα κάποιον με avatar το εξευτελιστικό 4-2 με το Θρασύβουλα. Και λέτε εμάς κομπλεξικούς και οτι ασχολούμαστε με εσάς;; :worthy::worthy:
Έχουμε πολύ σοβαρότερα προβλήματα να λύσουμε στην ομάδα μας από το να ασχολούμαστε με εσάς νομίζω...
xabiko άστα αυτά. Μπήκες φαντάρος και χάσαμε τα τόρεντς σου. Έφυγες και αγνοείται η θεϊκή εκπομπή του Ραπ. Το κενό σου είναι δυσαναπλήρωτο. :evil::p;)

xabikos
14-10-07, 12:39
Τι να κάνω ρε παιδιά; Αφού όλοι πρέπει να περάσουμε από εκεί. Από του χρόνου ελπίζω να μπορέσω να ανεβάζω κάποια πράγματα. :)

viardon
15-10-07, 17:15
εσείς στο βόλλευ χτες το 80%των συνθημάτων ήταν για τον ΠΑΟΚ!!!!!!

Απο goalday (http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10536&subid=2&pubid=592421)
Απαίτηση για νίκη στο «Κλεάνθης Βικελίδης»

Ο κόσμος που πήγε χθες στην Τούμπα δεν ήταν πολύς. Η ήττα-σοκ από τον Θρασύβουλο κράτησε μακριά από το χθεσινό φιλικό πολλούς από τους φίλους του ΠΑΟΚ.

Από την άλλη, όμως, δεν υπήρξαν ξεφωνητά προς τους παίκτες. Κάθε άλλο... Τους χειροκρότησαν, τους συμπαραστάθηκαν και τους ζήτησαν «διπλό στο "Κλ. Βικελίδης».

Η μόνη αναφορά στην αντίδραση των φίλων του «δικέφαλου» απέναντι στην απόδοση των παικτών στη Φυλή ήταν μάλλον προειδοποιητική σε ένα πανό που έλεγε «νίκη ή... αγκαλίτσες και φιλάκια;» και έστειλε σαφές μήνυμα στους παίκτες.


Ετσι λοιπόν δεν υπήρξε ούτε ένα σύνθημα αποδοκιμασίας προς τους παίκτες, αφού οι οπαδοί του ΠΑΟΚ από το πρώτο μέχρι και το τελευταίο λεπτό του παιχνιδιού ασχολήθηκαν με το επικείμενο ντέρμπι με τον Αρη με συνθήματα -τα περισσότερα υβριστικά- σε βάρος των «κίτρινων» και απαίτησαν από αυτούς να κερδίσουν το ντέρμπι της ερχόμενης Κυριακής.


ΥΓ xabikos καλό υπόλοιπο :drunk: :whip: :rifle:και με το καλό να επιστρέψεις δυναμικά στο bluewgt:punch:

minovg
22-10-07, 17:25
Σύμφωνα με τον προπονητή σας τον Σάντος, παίξατε καλύτερα από ότι στο ματς με τον Θρασύβουλα. Κάτι είναι κι αυτό. ;)

Φερ πλέι σας παίζαμε από το 70 και μετά με πασούλες στην άμυνά μας. Για λύπηση ήσασταν... :(
Εύχομαι να σωθείτε φέτος.

alfisti
22-10-07, 19:03
minovg στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί... ;)
βγάλατε και γλώσσα με μια νίκη μετα απο χρόνιααα!

geologiko_karoto
31-10-07, 17:18
Την υπαγωγή της ΠΑΕ ΠΑΟΚ στη ρύθμιση των χρεών υπέγραψε ο Θόδωρος Ζαγοράκης στη ΦΑΕ Θεσσαλονίκης. Η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ θα πληρώνει μηνιαίως 11.000 ευρω για να εξοφλήσει σε 120 δόσεις το πόσο του 1,9 εκ. ευρω, που είναι τα βεβαιωμένα χρέη του Δικεφάλου. Μάλιστα, ο ΠΑΟΚ πλήρωσε σήμερα την πρώτη δόση. Το υπόλοιπο ποσό που φέρεται να χρωστάει η ΠΑΕ ΠΑΟΚ βρίσκεται στα δικαστήρια κι όταν τελεσιδικησουν οι αποφάσεις, θα κληθεί η «ασπρόμαυρη» εταιρία να το εξοφλήσει.
Πέρα από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ, στη ΦΑΕ Θεσσαλονίκης βρέθηκαν για τις δικές τους ρυθμίσεις οφειλών οι ακόλουθες αθλητικές εταιρίες:

ΠΑΕ Ηρακλής 48.800 μηνιαίως

ΚΑΕ ΠΑΟΚ 4.800 ευρω μηνιαίως

ΚΑΕ Ηρακλής 2.570 ευρω μηνιαίως

ΠΑΕ Αγροτικός Αστέρας για ένα μικρό χρέος

ΠΑΕ Απόλλων Καλαμαριάς για ένα μικρό χρέος

ΠΑΕ Άρης για χρέη μέχρι τις 30 Ιουνίου

ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ - ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ

AV4
31-10-07, 18:17
καλα αυτοι του αρη που κλαινε συνεχεια οτι ευνοειται ο ΠΑΟΚ
ΑΥΤΟΙ

ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟ 44
ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΑ ΧΡΕΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ
ΝΕΤ 2 ΚΑΤ ΕΥΡΩ
ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΗ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΧΡΕΗ
10 ΕΚΑΤ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΡΓΑ ΣΤΟ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ..............

ΜΗΝ ΚΛΑΙΤΕ ΡΕ ΑΡΕΙΑΝΟΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.......

AV4
31-10-07, 18:23
ασε εδω εχω ακουσει οτι καποιος συνδεσμος ομαδας της θεσσαλονικης ΠΛΗΡΩΝΕΙ ατομα
οπου βρικουν στο ιντερνετ οποιοδηποτε σχολιο που αφορα τον ΠΑΟΚ να κανουν αρνητικα
σχολια .............ποιος συνδεσμος ειναι αραγε.......
:)

αυτη ειναι η διαφορα μας εμεις ποτε δεν θα γραψουμε σε δικα τους φορουμ η θα σχολιασουμε
ειδησεις που αφοραν την ομαδα τους.............αλλα οταν μπαινουνε στα δικα μας θα τα
ακουνε κανονικα..........

minovg
31-10-07, 18:26
καλα αυτοι του αρη που κλαινε συνεχεια οτι ευνοειται ο ΠΑΟΚ
ΑΥΤΟΙ

ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟ 44
ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΑ ΧΡΕΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ
ΝΕΤ 2 ΚΑΤ ΕΥΡΩ
ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΗ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΧΡΕΗ
10 ΕΚΑΤ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΡΓΑ ΣΤΟ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ..............

ΜΗΝ ΚΛΑΙΤΕ ΡΕ ΑΡΕΙΑΝΟΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ.......
Το άρθρο 44 είναι νόμος του κράτους από το 1990. Αν είσαστε μάγκες ενταχθείτε και εσείς σε αυτό. Αλλά δεν πληρείτε τις προϋποθέσεις. Εσείς χρωστάτε της μιχαλούς και δεν μπορείτε να ρυθμίσετε τα χρέη σας. Δε μπήκαμε σε καμιά ρύθμιση εμείς και δε γλείψαμε κανέναν. Άλλωστε το κράτος στην περίπτωσή μας ήρθε ως πολιτική αγωγή, όχι υπέρ μας όπως έκανε στην ΑΕΚ. Πρώτα να μάθετε και μετά να μιλάτε μερικοί.

viardon
31-10-07, 23:31
Εξω μερα να ειναι και να μπορεις να τους το αποδείξεις αυτοι αν πιστευουν οτι ειναι νυχτα.. νυχτα θα λένε.

Πχ πατε να αγορασετε μια ακριβη τηλεοραση, εχετε μαζεψει τα λεφτα με χιλια ζορια και μολις πατε στο καταστημα σας λενε... κυριε μπορειτε να την παρετε τωρα αλλα δεν ειστε υποχρεωμενος να τα σκασετε ολα τα λεφτα ντουκου.....
ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ;;;;

Το προβλημα σας ειναι οτι ρυθμισαμε ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ενα μηδαμινο, μπροστα στα χρεη σας, ποσο.
Κατα τα αλλα φωναζετε για ισονομια. Αμα μπαινατε μονο εσεις και ΚΑΜΙΑ αλλη ΠΑΕ τοτε που θα ηταν η ισονομια...;

Και μη πειτε να μα μου αρθρο 44 κτλ κτλ αν μπορουσατε ας μπαινατε

Αν και μετα απο ενα τοσο απλο παραδειγμα δεν καταλαβαινετε... δεν ξερω... τι να πω ειλικρινα

Μαγκας ο Λαμπρος με @@ χωρις φρου φρου και αρωματα :lol:

NiKapa
01-11-07, 00:27
Άλλωστε το κράτος στην περίπτωσή μας ήρθε ως πολιτική αγωγή, όχι υπέρ μας όπως έκανε στην ΑΕΚ. Πρώτα να μάθετε και μετά να μιλάτε μερικοί.

Λαθος 100%...σου εχω ξαναεξηγησει παλαιοτερα περι του 44 και διαφορας Αεκ και Αρη...η μονη διαφορα ηταν η μεγαλειωδης ΤΑΠΑ που εκατσε ο Αρης τοτε στα χρωστουμενα προς τους παικτες του..κι εκει ηταν το σκανδαλο,πως ειναι δηλ δυνατον να εγκρινεται η αιτηση του Αρη για το 44 ενω καθιζει ταπα στους παικτες του σε δεδουλευμενα παρακαλω.....μετα ερχεται και το ηθικο της υποθεσης....πρωτα μαθε και μετα λεγε..;)

Οσον αφορα περι Πολ.Αγωγης που λες ΠΑΝΤΑ το κρατος εχει τον ρολο της Πολ.Αγωγης σε τετοιες περιπτωσεις..;) (..ακου εκει οτι ηταν ΥΠΕΡ στην υποθεση της Αεκ..η παραπληροφορηση στο μεγαλειο της :down:..κιαν ηταν Υπερ γιατι χρειαστηκανε 3 φορες την ιδια ακροαματικη διαδικασια..? Ελεος..)

Αυτα προς αποκατασταση της αληθειας και μονο...η κοντρα σας μου ειναι αδιαφορη..

subzer0
01-11-07, 01:54
1ον. Νόμος του κράτους είναι το άρθρο 44 όπως και νόμος του κράτους είναι και αυτός που έγινε τώρα και μπήκαν στην ρύθμιση και άλλες ομάδες και ΟΧΙ μονον ο ΠΑΟΚ. Ανάμεσα στις ομάδες που μπήκαν είναι και ο Άρης.
2ον. Όσο εσείς είσαστε "μάγκες" ή "μπορειτε" (εμείς βλέπεις δεν μπορούσαμε) και μπήκατε στο άρθρο 44 άλλο τόσο είμαστε και εμείς και μπήκαμε στην ρύθμιση. (Απο μικρός αναρωτιόμουνα αν υπάρχει τελικα κλίμακα στην μαγκιά.)
3ον. Να μην γινόταν ποτέ η ρύθμιση. Στα τέτοια μας. Τι θα γινόταν σ'αυτην την περίπτωση? Θα έπρεπε να μας ρίξουν Δ' Εθνικη όπως και διαχρονικά σχεδόν όλες τις ΠΑΕ(με ελάχιστες εξαιρέσεις). Ποιός έχει την πολιτική βούληση στην Ελλάδα να το κάνει αυτό? Κανένας μα κανένας μα κανένας μα κανένας..........Αντίθετα οι πολιτικοί μας στην Ελλάδα μπόρουν πολυ εύκολα προεκλογικά να υποσχονται λαγούς με πετραχήλια σε όλες τις ομάδες.
Οπότε καλύτερα να μην γινόταν ποτέ η ρύθμιση. Ο ΠΑΟΚ δεν θα έπεφτε ποτέ Δ' Εθνική και το κράτος ποτέ δεν θα έπαιρνε δραχμή από εμάς, όπως γίνεται χρόνια τώρα - άραγε τι θα κέρδιζε το κράτος σ'αυτην την περίπτωση?
4ον. Με το άρθρο 44 που μπήκε ο αρης πολλοί ποδοσφαιριστές φάγανε τρελλό φέσι. Ξεχνάτε το κράξιμο που είχε φάει πέρυσι ο Διγκόζης από εσάς σε φιλικό Άρης-Λάρισα όταν βγήκε ο καημένος να παραπονεθεί γιατί με την υπαγωγή του άρη στο 44 αυτός και πολλοί άλλοι ποδοσφαιριστές χάνουν χρήματα?
Αντίθετα ο ΠΑΟΚ για χρέη του σε ποδοσφαιριστές έχει τιμωρηθεί. Την πρόπερασμένη αγωνιστικη σεζόν (2005-2006) ενώ είχε εξασφαλίσει την έξοδο του στην Ευρώπη τελικά δεν αγωνίστηκε και την θέση του πήρε ο Ατρόμητος

viardon
01-11-07, 09:18
--offtopic-- ρε συ γιατι δεν βαζεις και πιο μικρη γραμματοσειρα οταν γραφεις την λεξη Αρης;;;;

τοσο μεγαλο ειναι το κομπλεξ σας......:oneup:
κοιτα ποσο φιλοσπλαχνος ειναι ο λαος του ΠΑΟΚ που καιγεται για τα δεδουλευμενα του χ Διγκοζη

subzer0
01-11-07, 15:14
--offtopic-- ρε συ γιατι δεν βαζεις και πιο μικρη γραμματοσειρα οταν γραφεις την λεξη Αρης;;;;

τοσο μεγαλο ειναι το κομπλεξ σας......:oneup:
κοιτα ποσο φιλοσπλαχνος ειναι ο λαος του ΠΑΟΚ που καιγεται για τα δεδουλευμενα του χ Διγκοζη

Το διόρθωσα. Ικανοποιήθηκες τώρα? Γιατι αν από όλα αυτά που γράφτηκαν εσένα σου έμεινε μόνο αυτό τότε καταλαβαίνουμε εύκολα ποιός έχει κόμπλεξ.
Όσο για τον Διγκόζη και τον κάθε Διγκόζη που έχασε τα λεφτα του αν δεν σας νοίαζει εσάς που κάποτε έπαιζε μπάλα για τον Άρη τότε εμένα δεν μου καίγεται καρφί.

viardon
01-11-07, 15:35
Το διόρθωσα. Ικανοποιήθηκες τώρα? Γιατι αν από όλα αυτά που γράφτηκαν εσένα σου έμεινε μόνο αυτό τότε καταλαβαίνουμε εύκολα ποιός έχει κόμπλεξ.
Όσο για τον Διγκόζη και τον κάθε Διγκόζη που έχασε τα λεφτα του αν δεν σας νοίαζει εσάς που κάποτε έπαιζε μπάλα για τον Άρη τότε εμένα δεν μου καίγεται καρφί.

Πιστεύεις οτι το θέμα έγινε για να το αλλάξεις ή για να ικανοποιηθώ εγώ; :nono::nono:
και κακώς το άλλαξες αφού σε εκφράζει.... ;)

Αφου δε σου καίγεται καρφί τότε τι τον αναφέρεις....;;
Δε βαρεθήκατε να μασατε την καραμέλα του 44... ακούτε ότι βλακεία αναπαράγει ο κάθε ασχετος δημοσιογράφος και μετα απο 2,5 χρονια ο καθένας το μακρύ και το κοντό του.
Το θεμα εχει λήξει... ηταν νόμος του κράτος.....και τον χρησιμοποιησαμε.
Δεν ψηφίστηκε για κανέναν Αρη για να τον βοηθησει τοτε, προϋπήρχε. ΤΕΛΟΣ!!

Ξαφνικά μου γίνατε ολοι Ρομπεν των Δασων και φιλόσπλαχνοι. Ουτε ο Ερυθρος Σταυρός να ήσασταν.

subzer0
01-11-07, 16:18
Πιστεύεις οτι το θέμα έγινε για να το αλλάξεις ή για να ικανοποιηθώ εγώ; :nono::nono:
και κακώς το άλλαξες αφού σε εκφράζει.... ;)

Αφου δε σου καίγεται καρφί τότε τι τον αναφέρεις....;;
Δε βαρεθήκατε να μασατε την καραμέλα του 44... ακούτε ότι βλακεία αναπαράγει ο κάθε ασχετος δημοσιογράφος και μετα απο 2,5 χρονια ο καθένας το μακρύ και το κοντό του.
Το θεμα εχει λήξει... ηταν νόμος του κράτος.....και τον χρησιμοποιησαμε.
Δεν ψηφίστηκε για κανέναν Αρη για να τον βοηθησει τοτε, προϋπήρχε. ΤΕΛΟΣ!!

Ξαφνικά μου γίνατε ολοι Ρομπεν των Δασων και φιλόσπλαχνοι. Ουτε ο Ερυθρος Σταυρός να ήσασταν.

Δεν υπάρχει κανένα θέμα. Επίτηδες το έγραψα έτσι για να αποδείξω πως μόνο αυτό θα βλέπατε και όχι την ουσία. Άλλωστε σε παλιότερο μου post το είχα γράψει όπως τώρα που το διόρθωσα.

Ούτε ξέρω που παίζει ο Διγκόζης τώρα.Απλά θυμάμαι που τον κράζατε σε φιλικό παρακαλώ. Εσένα δεν σε απασχολέι που παίχτες που τίμησαν την φανέλα της ομάδας σου έμειναν απλήρωτοι χωρίς καν να ερωτηθούν?
...... Ο ποδοσφαιριστής που δέχθηκε τα περισσότερα «πυρά» στο προχθεσινό φιλικό παιχνίδι της ΑΕΛ με αντίπαλο τον Άρη ήταν ο Άγγελος Διγκόζης που "πλήρωσε" με προπηλακισμούς και ακατάσχετες ύβρεις την πρωτοβουλία του να καταθέσει προσφυγή κατά της παλιάς του ομάδας, διεκδικώντας τα χρήματα που του οφείλονται.
...... Ο Διγκόζης με δηλώσεις του στο Αθηναϊκό Πρακτορείο Ειδήσεων στηλίτευσε τα γεγονότα αυτά και μεταξύ άλλων είπε:

...... "Είναι θλιβερό να συμβαίνουν αυτά στα γήπεδα. Εγώ δεν προκάλεσα κανέναν και δεν είχα λόγο να το κάνω. Στα αποδυτήρια άγνωστοι με επιτέθηκαν και με προπηλάκισαν και μάλιστα ένας με χτύπησε στην πλάτη. Εκεί παρενέβη ο προπονητής μου Γιώργος Δώνης για να με προστατεύσει και δέχτηκε κι αυτός επίθεση. Μου κάνει εντύπωση πως δεν ήταν κανείς άνθρωπος του Άρη, ούτε και όργανα της αστυνομίας που θα έπρεπε να μας προστατεύσουν. Αργότερα ήρθε ο κ. Αγγελάκης και ένας παράγοντας ακόμα του Άρη, αλλά ήταν ήδη αργά. Δεν ξέρω αν τους έφταιξε σε κάτι αυτούς τους 30, 40 ή 100 φιλάθλους το γεγονός ότι εγώ ζήτησα τα χρήματα μου. Τα δούλεψα και δεν θέλω να τα χάσω. Αυτό καμιά σχέση δεν έχει με την προσφορά και την αγάπη μου στον Άρη. Έπαιξα μπάλα και τίμησα την φανέλα του συλλόγου, αλλά είμαι επαγγελματίας και έπαιξα για να ζήσω από τα χρήματα αυτά. Δεν ανέχομαι να χάνω τα χρήματα μου και δεν ξέρω αν αυτοί που με προπηλάκισαν είναι πρόθυμοι να εργάζονται και να δίνουν τον καλύτερο εαυτό τους χωρίς να αμείβονται.
...... Λυπάμαι γιατί δυστυχώς ο Άρης δεν ξέμπλεξε από αυτή την κατάσταση και είναι οι ίδιοι που κάθε φορά δημιουργούν προβλήματα και στις αντίπαλες ομάδες και στην δική τους. Τον Άρη, πέρυσι δεν τον έριξαν οι παίκτες του, αλλά οι λίγοι κακοί φίλαθλοι του, που μπήκαν μέσα στο γήπεδο και έγιναν αιτία της διακοπής και του μηδενισμού της ομάδας. Νομίζω πως η διοίκηση του Άρη, που έχει και το πρόβλημα όφειλε να ξεκαθαρίσει την κατάσταση γιατί εγώ, ήρθα, έπαιξα, έφυγα, δεν με νοιάζει από κει και πέρα. Είναι όμως κρίμα μια ομάδα με την ιστορία και την πορεία του Άρη, να παίζει στην Β' εθνική και κυρίως να λειτουργεί κάτω από τέτοιες συνθήκες".
Τέλος πάντων. Αυτο που προσπεθείς(-είτε) να μας πεισετε είναι οτι υπάρχει μια ρύθμιση μόνο για τον ΠΑΟΚ που παρεπιπτώντος τελευταία στιγμή να αποφάσισε να μπει , μαζί μπήκαν κι άλλες ομάδες και με παραπάνω χρήματα σε δόσεις από οτι ο ΠΑΟΚ , μπήκε και ο Άρης , και αυτό δεν είναι νόμος του κράτους όπως το 44 αλλά είναι κάτι που βοηθά μόνο τον ΠΑΟΚ.
Εσείς γιατί μπήκατε στην ρύθμιση τότε?

viardon
01-11-07, 16:44
Ποιος ετρεχε στον Ορφανο και ζητουσε βοηθεια; Εσείς.
Τι περιμενατε δηλαδη να βγεί νόμος ειδικα και αποκλειστικά ΜΟΝΟ για τον ΠΑΟΚ;;; Αυτό μας έλειπε...
Απλα δεν εχετε καταλαβει οτι σας εμπαιζουν ολοι τοσο καιρο και γιαυτο δε θα απαγκιστρωθειτε ποτε απο τα δεσμα τους..και θα σου πω τι εννοω

Τοσο καιρο που τρεχατε παρακαλουσατε φωναζατε απειλουσατε ποιος φαινοταν μπροστα να απαιτει; ο ΠΑΟΚ.
Ποιον πρόβαλαν αποκλειστικα τα ΜΜΕ -- λογω ειδικου βαρους φανελας και μεγεθους λαου---;;; τον ΠΑΟΚ
Σας τάιζαν καλά τοσο καιρο ικανοποιουσαν μονο αυτες τις αναγκες σας, να προβληθεί δλδ το μεγαλείο του ΠΑΟΚ και του λαου του και εσεις δεν πηρατε χαμπαρι τι παιζοταν.

Ακουσες πουθενα τόσο καιρο την ΑΕΚ να βγαινει να απαιτει να απειλει κτλ κτλ
και ομως μια χαρα της εκατσε γιατι τα λεφτα που χρωσταει (αντι να πληρωνει χρεη εκανε μεταγραφες, το δηλωσε με θρασσος ο Ντεμης) τα εβαλε στη ρυθμιση σας.

Κοινως τρεχατε και ιδρωνατε και για τους αλλους (αυτούς με πολλα χρέη) γιατι τοσο καιρο αυτη τη διασταση εδωσαν στο θεμα.

Οσο για τον Διγκοζη πως και δεν εβαλε κανα κολλαρο στο λαιμο να μας πει οτι χτυπησε σαν τον
Αμπαρη που το εχουμε δει το βιντεο που πεφτει μονος και μετα επαθε και κακωση...

Pichichi
03-11-07, 03:17
Ποια ΜΜΕ λες??Αυτους που σταζουν χολη κατα του ΠΑΟΚ??Γιατι ολοι τετοιοι ειναι!!!Σταζουν χολη κατα του ΠΑΟΚ επειδη εξυπηρετουν συμφεροντα αλλων...

Ένα προσόν πάντως που εντοπίσαμε εμείς, ότι απαραίτητα πρέπει να έχει, αυτός που θα προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ΕΡΤ3, είναι να ανήκει στην…κιτρινόμαυρη οικογένεια.
* Είναι τυχαίο το γεγονός, ότι το 80% των αθλητικογράφων, του εργάζονται στο κρατικό κανάλι της Θεσσαλονίκης, είναι Αρειανοί;

http://www.athlitiki.gr/vortal/content/view/1616/2/lang,el/

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

viardon
03-11-07, 10:15
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Γεια σου ρε Pichichi απίθανε..... αφιέρωσες πάλι ....
βρήκες σοβαρή εφημερίδα για να παραθέσεις που τα αρθρα της ειναι ανυπόγραφα...

Εχεις ακόμη δρόμο... θα μάθεις.....
Πάντως αυτό με την ΕΤ4 εεεε ΕΤ3 ήθελα να πώ ... ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ :oneup:

Καλημέρα.... και καλο κυριακοσάββατο ;)

Pichichi
03-11-07, 13:01
Καλα οκ αμα θεωρεις οτι η ΕΤ3 μας αβανταρει παω πασο...οταν πιο πολυ χρονο αφιερωνει στον Αρη αντι του ΠΑΟΚ...

Καλημερα...

Υ.Γ. Εσεις προκαλειτε γελιο που μπαινετε καθε τρεις και λιγο στο τοπικ του ΠΑΟΚ...;)

Pichichi
03-11-07, 23:21
Να την χαιρεστε την λιγκα σας...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ!!ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΟΥς ΠΑΙΚΤΕΣ!!!ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗ!!

minovg
04-11-07, 00:13
Να την χαιρεστε την λιγκα σας...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΠΑΟΚΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ!!ΤΕΤΟΙΑ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΤΟΥς ΠΑΙΚΤΕΣ!!!ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗ!!
Έπαιξε παθιασμένα; Έτσι παίζει μια ομάδα παθιασμένα; :lol: Εγώ είδα μια ομάδα πίσω από τη σέντρα να περιμένει απλά πότε θα φάει και δεύτερο και τρίτο και τέταρτο γκολ.

Αφού στο ημίχρονο ενώ το σκορ ήταν 0-1 ο άσσος έδινε 1,90... Σας πήρανε χαμπάρι...

tommygun
04-11-07, 03:28
αμα ξετσιμπλιαστητε μπορει και να καταφερετε κατι.

η λιγκα σας φταιει που με τον ολυμπιακο στα κακα του χαλια και ενω κερδιζετε 0-1, παει ο αμυντικος σας να φυλαξει τον κοβασεβιτς διπλα στο 2ο δοκαρι (αντι να τον αφησει μονο του να βγει οφσαιντ) και καλυπτει 2 παιχτες που βγαινουν μονοι τους για κεφαλια στο 1ο δοκαρι.

η λιγκα φταιει που ο τερματοφυλακας σας βγαινει για βολτα πανω στον κοβασεβιτς που τον μαρκαρει ο αμυντικος σας και ακομα κι αν πιασει την κεφαλια θα ειναι ψηλοκρεμαστη και οχι καρφωτη, οποτε ανετα την προλαβαινε αν εμενε στην εστια του.


η λιγκα εφταιγε και με τον πεθαμενο παναθηναικο, που δεν θα κανε μονος του ευκαιρια ουτε 42 ημιχρονα να παιζε, αν δεν του κανατε μονοι σας δωρο το πεναλτι και την ασιστ στον Σαλπιγκιδη.

Pichichi
04-11-07, 03:50
Η λιγκα φταιει με το ανυπαρκτο φαουλ απο το οποιο προηλθε το γκολ...η λιγκα φταιει με το κακως ακυρωθεν γκολ...θες κιαλλα??

Στο παιχνιδι τωρα..στο πρωτο ημιχρονο μονο στο πρωτο τεταρτο μας παιζατε και μονο με τον Λουα Λουα...και μεις ειχαμε κανει μια καλη ευκαιρια με Σαλμον...μεχρι το τελος του πρωτου ημιχρονου δεν υπηρζατε,αντιθετως εμεις καναμε και παιχνιδι..στο δευτερο ημιχρονο μπηκατε πιο δυνατα,προηγηθηκατε με το μουφα γκολ,βαλατε στο καπακι παλι γκολ απο λαθος Μαλεζα-Φερναντεζ...απο κει και περα ειχαμε κατοχη και πιεζαμε,κυριως απο τα ακρα...εσεις κανατε πολυ λιγες ακομα φασεις με αντεπιθεσεις...βαλαμε γκολ αλλα ακυρωυηκε...και στο τελος χασαμε αλλη μια ευκαιρια...αν ειχαμε εναν παικτη γκολτζη θα εισασταν για πολλα γκολακια,γιατι δεν εχετε αμυνα...και η Ρεαλ θα κανει παρτυ απ'οτι καταλαβα...

alfisti
04-11-07, 06:49
--offtopic-- ρε συ γιατι δεν βαζεις και πιο μικρη γραμματοσειρα οταν γραφεις την λεξη Αρης;;;;

τοσο μεγαλο ειναι το κομπλεξ σας......:oneup:
κοιτα ποσο φιλοσπλαχνος ειναι ο λαος του ΠΑΟΚ που καιγεται για τα δεδουλευμενα του χ Διγκοζη

www.super3.gr (http://www.super3.gr)

:whistle::whistle::whistle:

AΡΗΣ-βεροια:rofl:

minovg
04-11-07, 14:13
Η λιγκα φταιει με το ανυπαρκτο φαουλ απο το οποιο προηλθε το γκολ...η λιγκα φταιει με το κακως ακυρωθεν γκολ...θες κιαλλα??
Α τέτοια λέτε; :lol: Βάλτε λοιπόν το Ζαγοράκη να κλαίγεται στους υπουργούς για την ανύπαρκτη λίγκα. Λυπάμαι που θα το πω, αλλά έχετε καταντήσετε ΑΡΗΣ της εποχής που έπεσε. Κατηγορούσε τους πάντες χωρίς να κοιτάει πόσο χάλια ομάδα έχει.

Το ακυρωθέν γκολ είναι μόνο για γέλοια που το λες. Η φάση έχει τελειώσει μισό λεπτό νωρίτερα και όλοι είναι ακίνητοι. Ναι δεν ήταν οφσάιντ, αλλά αν συνεχιζόταν η φάση θα υπήρχε άμυνα. Σύμφωνα με τους κανόνες ο Βρύζας έπρεπε να φάει κίτρινη γιατί συνέχισε τη φάση από μόνος του.

alfisti
04-11-07, 14:15
Παρατηρώ ότι..
1ον) δεν ακούω τίποτα για τα αντιεθνικά συνθήματα που φωνάζαν επι 90 λεπτά..
2ον) τουμπεκί για το ακυρωθέν goal

ωραία super κλίκα έχετε! βρε ουστ!

baldrick
04-11-07, 14:37
Έτσι έτσι...! Πάρτε λοιπόν μέρος στις εσωτερικές εκλογές του ΠΑΣΟΚ, ψηφίστε Βενίζελο γιατί δεν είναι και λίγο να έχεις έναν δικό σου στην θέση του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης. Μιας και μιλήσαμε για κλίκες δηλαδή...!:whistle:

Γιατί τώρα που πήρε την θέση του Ορφανού ο Ιωαννίδης κάτι πρέπει να κάνουμε κ εμείς...!;)

viardon
04-11-07, 15:01
Παρατηρώ ότι..
1ον) δεν ακούω τίποτα για τα αντιεθνικά συνθήματα που φωνάζαν επι 90 λεπτά..
2ον) τουμπεκί για το ακυρωθέν goal

ωραία super κλίκα έχετε! βρε ουστ!

1)Θα συμφωνήσω μαζί σου... αν άκουσα καλά είχαν πάρει τον ρυθμό απτο οοοοο οοοοο ομορφη Θεσσαλονίκη... και το είχαν "αλλάξει" οι επιστήμονες...
"βούλγαρους" δεν άκουσα χωρίς να παίρνω και όρκο
Πάντως ΠΑΟΚ Θεσσαλονική και Τούμπα τα πέρασαν ένα χεράκι οι κάφροι

2)Νομίζω ο εκφωνητής είπε οτι δεν ήταν off-side... αλλα μη περιμένουμε και τίποτα περισσότερο.
Κλασσικά τα πνίγουνε κάτι τέτοια....

Πάντως αν και Αρειανός μπορώ να πώ οτι η περιγραφή ήταν τραγική σε πολλά σημεία

@ ADSLgr.com All rights reserved.