PDA

Επιστροφή στο Forum : Ακρως τρελλά και ασπρόμαυρα



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219

Spanos
11-02-08, 22:24
Άσε που έχω ταξιδέψει εγω και θυμήσου πως σε εχω γλεντήσει εγω

Δεν πειράζει, να γελάσει και σένα το χειλάκι σου, εγω σε γλεντούσα 10 πέτρινα χρόνια ;)

Robert Fisk
11-02-08, 22:25
Σας θίξαμε τον αρχηγό τσομπανάκια μου???

Σας πατήθηκε ο κάλος... στον αστράγαλο
Καλή διασκέδαση στη χλιδάτη λεωφόρο.... ευρωπαίοι

minovg
11-02-08, 22:55
Δεν μπορούσαν να πάρουν τα πόδια τους ο ΠΑΟΚ τους φταίει, κακός που σταμάτησε ο ΠΑΟΚ και δεν έβαλε κι άλλα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο να ρεζιλευτούν τελείως.
Φίλε εγώ στο ημίχρονο είπα να βγάλει Κόκε-Αμορόζο και να βάλει τα τσικό. Φοβήθηκα μη μας καταστρέψετε τις καριέρες του. Με τέτοιο ξύλο δύσκολα βάζει τεχνίτης παίκτης το πόδι του στη φωτιά. Γιαυτό και έπαιζαν χεσμένοι. Εφόσον ο Σταυρίδης το επέτρεπε και άρχισε να δίνει κίτρινες στον ΠΑΟΚ μετά το 60 τι να το κάνεις.

Burning Skies
11-02-08, 23:05
Με τον Άρη όπως είδες ήταν πάρτι.Τώρα αν δεν γίνει τίποτα εξωπραγματικό από διαιτησία και τον γαύρο τον έχω για σίγουρο.

Οκ, θεμιτό είναι αυτό που λες. Εγώ εύχομαι να μην δώσει δικαιώματα η διαιτησία και να έχουμε ένα καλό ματς....

alfisti
12-02-08, 00:12
Η παραπάνω αυτή σκοπούμενη ενέργεια προκάλεσε τον σοβαρό τραυματισμό του ποδοσφαιριστή μας και την καταδίκη του σε αγωνιστική απραξία για περίπου οκτώ μήνες.

όταν λέω οτι είναι αρχηγοί στην προπαγάνδα ....

6 βδομάδες τελικά ..

Spanos
12-02-08, 00:29
όταν λέω οτι είναι αρχηγοί στην προπαγάνδα ....

6 βδομάδες τελικά ..

Έξι βδομάδες (1½ μήνας) είναι μονο ο νάρθηκας και η ακινησία, μετά γίνεται νέα εξέταση για να δουν πως πάει και εννοείται φυσιοθεραπείες κλπ

Η διάγνωση είναι θλάση του ιγνυακού τένοντα και του τένοντα δικεφάλου, θλάση στην έξω γωνία και μερική ρήξη προσθίου χιαστού.

Ψιλοπράγματα δηλαδή. Ούτε καν το πόδι δε του κόπηκε

Βέβαια σε λίγο καιρό που θα πάιξεις με τον Ολυμπιακό, τα ίδια θα λές και σύ αλλα δε θα σε ακούει κανείς γιατι αυτά είναι δανεικά. Πήρες ένα ματσάκι για να δώσεις ένα άλλο;)

Burning Skies
12-02-08, 00:32
Βέβαια σε λίγο καιρό που θα πάιξεις με τον Ολυμπιακό, τα ίδια θα λές και σύ αλλα δε θα σε ακούει κανείς γιατι αυτά είναι δανεικά. Πήρες ένα ματσάκι για να δώσεις ένα άλλο

Α ρε βαζέλες από τώρα την καραμέλα έτοιμη.... :whistle:

informer
12-02-08, 00:33
Ευχομαι στο ματς με τον ΟΣΦΠ την μεθεπομενη αγωνιστικη να εχετε απεναντι σας εναν αντιστοιχο σταυριδη και να αντιμετωπισετε μια τετοια κακη διατησια, να δουμε τοτε τι θα λετε. :whistle:

Να ειναι και γεματο το γηπεδο να ευχαριστηθουν το σφαξιμο της ομαδας σας οι οπαδοι σας. :rofl:

Burning Skies
12-02-08, 00:37
@informer

Πραγματικά άθλιο avatar... :down:

informer
12-02-08, 00:52
@informer

Πραγματικά άθλιο avatar... :down:

Αποψη σου Burning Skies. :nono:

xabikos
12-02-08, 01:04
Λοιπόν το κακό με τους φίλους του Άρη είναι ότι ποτέ δεν σταματάνε να μιλάνε και έστω μια φορά να παραδεχτούν ότι δεν έπαιξαν και έχασαν. Συνεχώς ψάχνουν για δικαιολογίες. Όπως είπα και πιο πριν η πράξη του Γεωργίαδη είναι καταδικαστέα και σήκωνε και κόκκινη κάρτα αλλά μέχρι εκεί. Από εκεί και πέρα τι έκανε ο Άρης; Απολύτως τίποτα!
Και όσο για τις ποιοτικές ομάδες και το καλό ποδόσφαιρο αυτά αλλού. Παλιότερα όταν εμείς είχαμε πολύ καλύτερη ομάδα πως χάναμε στο Χαριλάου. Είχε ο Άρης πιο πολύ πάθος και κλωτσούσαν και αν χρειαζόταν. Μην τα ξεχνάμε αυτά.

Burning Skies
12-02-08, 01:05
Αποψη σου Burning Skies.

Εννοείται... Την δική μου άποψη εκφράζω - όχι του πάπα... Απλά θεωρώ ότι ένα τέτοιο avatar έρχεται κουτί για τον φανατισμό του όποιου ανεγκέφαλου...

viardon
12-02-08, 01:08
Εννοείται... Την δική μου άποψη εκφράζω - όχι του πάπα... Απλά θεωρώ ότι ένα τέτοιο avatar έρχεται κουτί για τον φανατισμό του όποιου ανεγκέφαλου...

Και ποιός είσαι εσύ που θα χαρακτηρίσεις τον οποιονδήποτε για το πόσο αφιερωμένος είναι σε κάτι.. είτε είναι ομάδα αυτό είτε πιστεύω..;;;

Οσο για το χθεσινό μάτς... ας μας λέγατε 3 βαθμούς ή σας καθαρίζουμε...
Στο επίπεδό σας δε πρόκειται να κατεβούμε...και να αρχίσουμε να τελειώνουμε τις καργιέρες σας σύντομα.
Μαγκιά σας που πήρατε το μάτς με αυτόν τον τρόπο... και γελάει ΟΛΗ η Ελλάδα με την ξεφτίλα σας..

Δε πρόκειται να αρχίσω τα άν γινόταν το ένα αν γινόταν το αλλο γιατί στο τέλος μετά απο χρόνια θα μείνει πρώτα το 3-0 και μετά ίσως η ενέργεια του γουχου που πλέον για μένα ειναι ΓΙΟΥ ΧΟΥ
φόρεσε και το εθνόσημο ο ξεφτιλισμένος

ΥΓ. Δεν εχει να κάνει με χρώματα το όλο θέμα... το ίδιο θα έλεγα αν γινόταν και απο καποιον δικό μας.

ErrOr
12-02-08, 01:12
Ευχομαι στο ματς με τον ΟΣΦΠ την μεθεπομενη αγωνιστικη να εχετε απεναντι σας εναν αντιστοιχο σταυριδη και να αντιμετωπισετε μια τετοια κακη διατησια, να δουμε τοτε τι θα λετε. :whistle:

Να ειναι και γεματο το γηπεδο να ευχαριστηθουν το σφαξιμο της ομαδας σας οι οπαδοι σας. :rofl:
Πλάκα κάνεις!
Μαθημένα τα βουνά στα χιόνια!
Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια!
Η διαιτησία όπως σας ξαναείπα,δεν ήταν κακή μόνο για σας,αλλά και για μας.
Βέβαια αυτό δεν σας νοιάζει. :whistle:


Φίλε εγώ στο ημίχρονο είπα να βγάλει Κόκε-Αμορόζο και να βάλει τα τσικό. Φοβήθηκα μη μας καταστρέψετε τις καριέρες του. Με τέτοιο ξύλο δύσκολα βάζει τεχνίτης παίκτης το πόδι του στη φωτιά. Γιαυτό και έπαιζαν χεσμένοι. Εφόσον ο Σταυρίδης το επέτρεπε και άρχισε να δίνει κίτρινες στον ΠΑΟΚ μετά το 60 τι να το κάνεις.
Η κουνέλα σου που τα έτρωγε αλά Μπάγιερν δεν έφταιγε ε?
Ο Μελίσσης που σε έκανε γιο γιο δεν έφταιγε ε?
Ο Οικοδόμος που σε έκανε και αυτός γιο γιο δεν έφταιγε ε?
Ότι έπαιζες με γιόμες σ αυτήν την άμυνα Γκάβρανσιτς-Κνολ δεν έφταιγε ε?
Ότι ο προπονητής σου πετούσε χαρταετό και έπαιζε 4-3-3 δεν έφταιγε ε?
Ότι έπαιζες με Νέτο-Αουρέλιο δεν έφταιγε ε?
Το ότι έκανες 1 φάση στο 1ο και 1 φάση στο 2ο ημίχρονο δεν έφταιγε ε?
Το ότι ο μέγας ΑΜΟΡΟΖΟ έχασε την μοναδική σου ευκαιρία(από κόντρα πήγε σ αυτόν) στο 1ο ημίχρονο και να κάνει το 0-1 δεν έφταιγε ε?
Το ότι ανέβαινε να πάρει την μπάλα από την άμυνα,μήπως και κάνετε τίποτα δεν έφταιγε ε?
Το ότι δεν περνούσε τίποτα από το κέντρο δεν έφταιγε ε?
Το ότι σε έκανα fairplay και δεν σε έβαλα κανα 2-3 ακόμα δεν έφταιγε ε?
Η ΚΑΡΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΟΥΧΟΥ ΕΦΤΑΙΓΕ!
Και μετά όταν σας λένε προπαγανδιστές,στραβώνετε.
ΕΛΕΟΣ!
Κοιτάξτε να το χωνέψετε και να δείτε τι έφταιξε και κάνατε τέτοια εμφάνιση!
Έρχονται τα play offs και δεν σας βλέπω καλά.





Υγ: Μετά όταν βγήκε η ανακοίνωση για το ότι δεν ασχολούμαστε με μικρότερες ομάδες σας πείραξε.
Ο οδοντίατρος και η παρέα του μικραίνει την ομάδα σας.

viardon
12-02-08, 01:14
Ενεργειες σαν την χθεσινή μικραίνουν της ομάδες...
Ουτως η άλλως... διαφορετικό στόχο έχουμε για φέτος σωστά ;;;;

Ειλικρινά στο παρελθόν μου έχουν τσούξει πολλές ήττες απο τον ΠΑΟΚ... αλλα αν θέλεις το πιστευεις σήμερα η μόνη εικόνα που έχω στο μυαλό μου ειναι να γυρίζει το πόδι του Καράμπελα...

Burning Skies
12-02-08, 01:15
Και ποιός είσαι εσύ που θα χαρακτηρίσεις τον οποιονδήποτε για το πόσο αφιερωμένος είναι σε κάτι.. είτε είναι ομάδα αυτό είτε πιστεύω..;;;

Χαρακτήρισα κανέναν προσωπικά ρε μεγάλε;;; Χαρακτήρισα τον φέροντα το avatar;;; Πολύ απλά είπα ότι ο ΟΠΟΙΟΣ ανεγκέφαλος (που μη μου πεις ότι δεν υπάρχουν) είναι πανεύκολο να φανατιστεί από πολεμοχαρή εμβλήματα... Που κολλάνε τα πολυβόλα με τον αθλητισμό;;;

viardon
12-02-08, 01:18
Χαρακτήρισα κανέναν προσωπικά ρε μεγάλε;;; Χαρακτήρισα τον φέροντα το avatar;;; Πολύ απλά είπα ότι ο ΟΠΟΙΟΣ ανεγκέφαλος (που μη μου πεις ότι δεν υπάρχουν) είναι πανεύκολο να φανατιστεί από πολεμοχαρή εμβλήματα... Που κολλάνε τα πολυβόλα με τον αθλητισμό;;;

Σίγουρα υπάρχουν μη λέμε οτι θέλουμε...
Που κολλάνε τα πολυβόλα;;; Στο οτι σε λίγο αυτά μας βλέπω να παίρνουμε :p :p

Καληνυχτώ ώρα να φύγω απτο γραφείο και σπίτι δε ξέρω ποιός διάολος φταίει οτε ή forthnet αλλα δεν εχω νετ :evil::evil::evil:

Burning Skies
12-02-08, 01:21
Καληνύχτα και σε σένα.

alfisti
12-02-08, 02:13
όταν κατηγορούσατε τον ΠΑΟΚ με ανακοίνωση:rtfm: έμεσα για τα ασφαλιστικα μέτρα της netmed πoioς to δυναμίτισε; ο ΠΑΟΚ;

θα μου απαντήσει κανείς συμπολίτης στην απλή αυτή ερώτηση ;
για να μην απαντάνε μάλλον δεν θα τους συμφέρει η απάντηση:whistle:

ευχηθήκε ότι θέλετε για το ματς με τον γαύρο αλλα 30.000 στο Χαριλάου δεν θα δείτε ούτε σε 1.000 χρόνια.;)

DOU
12-02-08, 04:53
Δεχεται απειλες ο γεωργιαδης!

alfisti
12-02-08, 13:12
:down::down::down::down:

δείχνουν το επίπεδο τους οι συμπολίτες..

xabikos
12-02-08, 13:40
Καλά τώρα κάτι μας είπανε. Εγώ δεν πιστεύω οτι υπάρχουν πραγματικά απειλές. Αυτά είναι να είχαμε να λέγαμε.

Ορίστε και ένα πολύ καλό άρθρο για την ομάδα μας!
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/187214.html

blackshadow84
12-02-08, 15:36
Aυτο φοβομουν.
Λες λες κατι θα μεινει...
Το γεγονος πως ο Super3, αλλα και καθε συνδεσμος, οταν ειναι στην διοικηση οδηγει σε τετοιες παρανοιες...
Εχουν περασει τοσες μερες και ακομα συμπεριφερονται στον ΓΧ ολοι λες και ειναι δολοφονος!!!

Εγω ημουν απο τους πρωτους που βγηκα οτι ο ΓΧ εκανε τρομερη λλκ (Θελημενη ή αθελητη) αλλα ως εκει!! Ας τον τιμωρησει με 3-6 αγωνιστικες η SL να τελειωνουμε!!!
Οταν η επιθεση παιρνει τετοια διασταση αλλαζω πλευρο και ειμαι με τον ΓΧ γιατι οι Αριανοι χασαν το μετρο!
Και πριν αρχισει το καθιερωμενο κραξιμο λεω!! πως ουτε ο επισημος ΠΑΟΚ αντεδρασε σωστα!!!

Αυτο που στην Ελλαδα πρεπει να απαντας στη μλκ.... με μεγαλυτερη μλκ δεν το αντεχω αλλο!
Καθιστε και σκεφτειτε το λιγο κ εσεις!
Μιλαω με φιλικη διαθεση και οχι οπαδικη!
Μην ειστε προβατα

subzer0
12-02-08, 16:00
Ποπο μια μέρα έλειψα και βλέπω πως το μοναδικό που έχει μείνει από των αγώνα (για τους άλλους μιλάω) είναι ο Γεωργιάδης. Μεχρι και πως δεν πρέπει να ξαναπαίξει μπάλα (τόσο απλά) διάβασα.
Προσωπικά αυτόν τον παίχτη θα τον θυμάμαι για την προσφορά του στον ΠΑΟΚ αλλά και σε όλες τις ομάδες που έπαιξε , γιατί ήταν και παραμένει παιχταράς , γιατί είναι πρωταθλητής Ευρώπης και είναι απόλυτα επαγγελματίας και ας λένε οτι θέλουν μερικοί.
Το οτι έφυγε από τον Ηρακλη για να έρθει στον ΠΑΟΚ δεν μου λέει κάτι , που κάποιος το έκραξε και αυτό. Τι να κάτσει να κάνει όταν θέλει να φύγει από μια ομάδα? Και ο Τσακίρης έλεγε δεν πουλάει στον Πανιώνιο αλλά μόλις του είπε ο Σπυρόπουλος θέλω να πάω σε μέγαλυτερη ομάδα τον έδωσε σε 2 λεπτα.Ποιός ο λόγος να κρατήσεις παίχτη που δεν γουστάρει να μείνει? Χάρισε και στον Ηρακλή τα χρωστούμενα όπως τα είχε χαρίσει στον ΠΑΟΚ και παλιά.
Εμένα μου άρεσε η άποψη του Βαϊμάκη στο fight club του sportfm. Σίγουρα δεν ήθελε να το κάνει και του έφυγε πάνω στην φάση ίσως λόγω ηλικίας και χαμηλών αντανακλαστικών.
Και όλοι εσείς που ξαφνικά θυμηθήκατε οτι ο Γεωργιάδης κατατάσσεται στα καθάρματα του ελληνικού ποδοσφαίρου για πείτε μου και την άποψη σας για τον Στολτίδη?
Τον θυμάται κανείς από αυτό εδώ? Προσοχή η φωτογραφία είναι πραγματικά πάρα πολύ άσχημη.
Ρόσεμποργκ - Ολυμπιακός 1-1
30209
Γιατί εγώ πιστεύω πως είναι ένας από τους καλύτερους παίχτες στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια. Και σίγουρα δεν θα τον θυμάμαι για αυτήν την φάση.

ErrOr
12-02-08, 16:02
Aυτο φοβομουν.
Λες λες κατι θα μεινει...
Το γεγονος πως ο Super3, αλλα και καθε συνδεσμος, οταν ειναι στην διοικηση οδηγει σε τετοιες παρανοιες...
Εχουν περασει τοσες μερες και ακομα συμπεριφερονται στον ΓΧ ολοι λες και ειναι δολοφονος!!!

Εγω ημουν απο τους πρωτους που βγηκα οτι ο ΓΧ εκανε τρομερη λλκ (Θελημενη ή αθελητη) αλλα ως εκει!! Ας τον τιμωρησει με 3-6 αγωνιστικες η SL να τελειωνουμε!!!
Οταν η επιθεση παιρνει τετοια διασταση αλλαζω πλευρο και ειμαι με τον ΓΧ γιατι οι Αριανοι χασαν το μετρο!
Και πριν αρχισει το καθιερωμενο κραξιμο λεω!! πως ουτε ο επισημος ΠΑΟΚ αντεδρασε σωστα!!!

Αυτο που στην Ελλαδα πρεπει να απαντας στη μλκ.... με μεγαλυτερη μλκ δεν το αντεχω αλλο!
Καθιστε και σκεφτειτε το λιγο κ εσεις!
Μιλαω με φιλικη διαθεση και οχι οπαδικη!
Μην ειστε προβατα

+1 Ακριβώς.
Όλα τα άλλα με τις ανακοινώσεις,απειλές,μηνύσεις κτλ κτλ.. είναι να χαμε να λέγαμε.
Βέβαια να μην ξεχνάμε ποιος τα άρχισε όλα αυτά.Για κάντε ένα rewind.
Από την μια κακώς που απάντησε η ΠΑΕ,από την άλλη άμα δεν απαντούσε θα λέγαν "Είδατε τις κότες!Δεν έχουν τα κότσια να βγουν να απαντήσουν!Έχουμε δίκιο! κτλ κτλ"...
Οι οπαδοί της ομάδας θα κράζαν την διοίκηση γιατί δεν βγαίνει να απαντήσει κτλ κτλ...
Δείτε τι έφταιξε και φάγατε 3 γκολ σε 12 λεπτά και ήσασταν ανύπαρκτοι στο χορτάρι.
Σας έκανε γιο γιο ο Μελίσσης,ο Οικοδόμος και ο Γκονζάλες!
Τι φταίει και ο Χαλκιάς μαζί με την άμυνα σου σε ντέρμπι και σε ματς υψίστης σημασίας,τα χάνουν και τρώνε γκολ με το τσουβάλι,τρώνε γκολ στο 90" κτλ κτλ...
Και αφήστε τον οδοντίατρο με τα υπόλοιπα παλικαράκια στο κυνήγι μαγισσών τους!
Ο Αμορόζο και ο Μπάγεβιτς τι δηλώσεις έκαναν???
Ξυπνήστε! (όχι μόνο οι Αρειανοί,αλλά και οι Παοκτζήδες που ασχολούνται με τον οδοντίατρο)

alfisti
12-02-08, 16:27
αυτό είναι το πρόβλημα όταν έχεις χούλιγκαν πρόεδρο (βλέπε οδοντοτεχνίτη)

blackshadow84
12-02-08, 16:33
@subzer0
Δεν την θυμαμαι καν τη φαση ρε φιλε!!! Παναγια μου ομως!!!

Παντως ειναι τρομερο αυτο που γινεται!!
Μιλαμε πως στην Ελλαδα μπορεις να κανεις επιστημονικη διατριβη για την καθοδηγηση της μαζας.
Και προσθετω πως δεν θελω να προσβαλω κανεναν κ ζητω συγνωμη αν το κανω.

Αλλα καθειστε κ σκεφτειτε ρε παιδια μονοι σας.
Τυγχαινει να ακουω συγκεκριμενους δημοσιογραφους κ να διαβαζω οτιδηποτε αθλητικο και τρελενομαι με τον παπαγαλισμο που επικρατει...

Εμενα την αποψη μου δεν την διαμορφωνει κανενας Μινος, Κολκας, Καρπετοπουλος, Σωτηρακοπουλος, Χελακης, Θυρα 4, Ζαγορακης κτλ...
Βλεπω ακουω κ κρινω. Καντε το κ εσεις θαοφεληθειτε κ εσεις, κ η εν γενει κοινωνια μας.

ErrOr
12-02-08, 17:01
Ένας ένας πηδάει από το καράβι....!
"Σκέψεις για αποχώρηση από Κόντη"
http://www.sport-fm.gr/article.jsp?id=119737
Κάτι ξέρει ο Κόντης και άρχισε να το σκέφτεται...
Σου λέει δεν μας παίρνει,κάναμε μεγάλα έξοδα...
Μου έρχονται κάτι μνήμες από το νωπό παρελθόν του κυνηγητού του οδοντίατρου.
Γελούσα με το πανό "Εκεί Εκεί στην Β' Εθνική" και έλεγα κοίτα τους ρε!Χαλασμένα πάλι πήραν.:rofl:
Λέτε να είχαν δίκιο?:whistle:






Υγ: QUIZ: Ποια ομάδα στον κόσμο είναι 8η στην βαθμολογία και μετά από 4 ήττες κάνει 2 Sold Out και πάει και για 3ο Sold Out σε ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΑΤΣ!?
ΝΑΙ ΡΕ,ΠΑΟΚ!:oneup:
http://www.metrosport.gr/more.php?id=11549_0_1_0_M

tutuyo
12-02-08, 17:23
Καλά τώρα κάτι μας είπανε. Εγώ δεν πιστεύω οτι υπάρχουν πραγματικά απειλές. Αυτά είναι να είχαμε να λέγαμε.

Ορίστε και ένα πολύ καλό άρθρο για την ομάδα μας!
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/187214.html


δημοσιογραφια της πλακας με λυρισμο του κ@λου.
0 βαθμους δεν ειχε στο γηπεδο.Γενικως στην πολη.
Μαθαν ολοι "ενα βραδυ που'βρεχε.....":down:

subzer0
12-02-08, 21:48
Σε απολογία Γεωργιάδης-Τζιμπούρ.
www.sport24.gr/html/ent/437/ent.219437.asp
Δεν θα σταθώ στην κλήση του Γεωργιάδη από τον αθλητικό δικαστή γιατί πιστεύω πως δεν θα γίνει τίποτα (όπως ο Αντζας που ξυθηκε , ο Ναβας που έδειχνε το σκορ , ο Γκουμας που απώθησε και η καρέκλα που την πήρε ο αέρας) γιατί αυτή την αθλητική δικαιοσύνη έχουμε , αλλά σ'αυτό εδώ:
"Στ) H Πειθαρχική Επιτροπή της Superleague κάλεσε σε απολογία τον ποδοσφαιριστή της ΠΑΕ Πανιώνιος R. Djebbour κατόπιν αυτεπάγγελτης παρακολούθησης του video του αγώνα ΠΑΕ Πανιώνιος-ΠΑΕ Ολυμπιακός διότι «στο 85΄ λεπτό του αγώνα διεκδίκησε την μπάλα από τον αντίπαλο ποδοσφαιριστή L. Nunez με τρόπο που μπορούσε να του προκαλέσει τραυματισμό (επικίνδυνο παίξιμο). Το περιστατικό αυτό διέλαθε της προσοχής του διαιτητή».
* Επί παραβάσει των άρθρων 1 επ. 5, 10 του Π.Κ. της ΕΠΟ και 15 του ΚΑΠ. "
Λέω τώρα , μηπως θα έπρεπε και παλιά , όχι πολύ παλιά - μόλις την προηγούμενη αγωνιστική- να είχαμε μια αυταπάγγελτη παρακολούθηση video για ένα περιστατικό που διέλαθε της προσοχής του διαιτητή?
Λεω , μήπως?

platanos
12-02-08, 22:34
Ρε subzer0 γιατι λες και εσυ οπως οι δημοσιογραφοι μισες αληθειες ??
Αυτο το "Το περιστατικό αυτό διέλαθε της προσοχής του διαιτητή" ισχυει και στην περιπρωση του ΓΧ απο οτι βλεπεις στο κατηγορητηριο.
Τωρα αν νομιζεις οτι οι ενεργειες του ΓΧ ή του Τζιμπουρ ειναι ιδιες με του Αντζα ή του Ναβας τοτε μαλλον εχεις subzer0 οραση.

subzer0
12-02-08, 22:43
"Το περιστατικό αυτό διέλαθε της προσοχής του διαιτητή" ισχυει και στην περιπρωση του ΓΧ απο οτι βλεπεις στο κατηγορητηριο.
"Το περιστατικό αυτό διέλαθε της προσοχής του διαιτητή" πηγαίνει για την αγκωνιά του Κοβάσεβιτς σε συνδιασμό με το "κατόπιν αυτεπάγγελτης παρακολούθησης του video του αγώνα".
Δηλαδή ενώ στον ΓΧ έκανε καταγγελία ο Αρης στην περίπτωση του Τζιμπούρ έγινε κλήση για απωλογία αυταπάγγελτα κατι που δεν έγινε στην περίπτωση Κοβάσεβιτς.

Τωρα αν νομιζεις οτι οι ενεργειες του ΓΧ ή του Τζιμπουρ ειναι ιδιες με του Αντζα ή του Ναβας τοτε μαλλον εχεις subzer0 οραση.

Δεν συγκρίνω σε καμμία περίπτωση τις ενέργειες. Την άποψη μου για την αθλητική δικαοσύνη εκφράζω. Εννοώ οτι , όπως δεν τιμωρήθηκαν αυτοί έτσι δεν θα τιμωρηθεί και ο Γεωργιάδης.
Και για να μην παρεξηγηθώ και φυσικά πρέπει να τιμωρηθεί ο Γεωργιάδης.

alfisti
12-02-08, 23:47
Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενημέρωσε τον αθλητικό εισαγγελέα Βασίλη Φλωρίδη για τα απειλητικά μηνύματα αγνώστων στον Γιώργο Γεωργιάδη, ενώ την Τετάρτη θα κατατεθεί και υπόμνημα.

Το βράδυ της Δευτέρας περίπου 100 οπαδοί του ΠΑΟΚ πήγαν στο σπίτι του Γεωργιάδη προκειμένου να φωνάξουν μηνύματα συμπαράστασης στον αρχηγό της ομάδας που έχει «στοχοποιηθεί».

Α.Σ. ΠΑΟΚ: «Η προπαγάνδα ζει και βασιλεύει»

Ανακοίνωση που «φωτογραφίζει» τον Άρη, κατηγορώντας τον για προπαγάνδα εξέδωσε και ο Ερασιτέχνης ΠΑΟΚ: «Ο πρόεδρος και τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου του ΑΣ δηλώνουν για μια ακόμη φορά την αμέριστη συμπαράσταση τους στην προσπάθεια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για την αναγέννηση της ποδοσφαιρικής ομάδας. Η προσπάθεια του Θοδωρή Ζαγοράκη για την ανασυγκρότηση που επιχειρείται σε όλους τους τομείς προκαλεί αντιδράσεις σε ορισμένους αντιπάλους του ΠΑΟΚ. Η προπαγάνδα ζει και βασιλεύει. Με αναχρονιστικές μεθόδους προσπαθούν να αποπροσανατολίσουν ακόμη και τους δικούς τους ανθρώπους.

Ο ΠΑΟΚ αποτελεί στόχο καθώς είναι πλέον ορατό σε όλους ότι σύντομα θα κατακτήσει όσα δικαιούται από το ελληνικό ποδόσφαιρο. Ο κόσμος του ΠΑΟΚ με αηδία παρακολουθεί τη δράση των ανίερων και σκοτεινών συμμαχιών που γέννησε ο πανικός από την ατμόσφαιρα της Τούμπας σε κάθε παιχνίδι. Χρησιμοποιώντας όλα τα μέσα προσπαθούν να περιορίσουν το μέγεθος της πρόσφατης νίκης μας (και της δικής τους ήττας) αποδεικνύοντας ότι ο ΠΑΟΚ είναι ο καθημερινός εφιάλτης τους. Με κάλπικες δημοσιογραφικές τοποθετήσεις ανθρώπων που παραδοσιακά στέκονται απέναντι στην ομάδα μας, θέλουν να επηρεάσουν την κοινή γνώμη.

Ο Έλληνας όμως δεν ζει στο 1960. Η προπαγάνδα στηρίζεται σε γυάλινα πόδια και θα καταρρεύσει. Κανείς όσο δόλιους τρόπους κι αν χρησιμοποιήσει δεν θα καταφέρει να σταθεί εμπόδιο στη προσπάθεια της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για εξυγίανση. Ο φόβος που δημιουργεί η συσπείρωση του κόσμου θα τους οδηγήσει σε νέα λάθη που θα αποκαλύψουν τις πραγματικές προθέσεις τους.

Ο ΑΣ ΠΑΟΚ στέκεται μαζί με τους φιλάθλους, δίπλα στη διοίκηση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ μέχρι τον τελικό προορισμό που δεν είναι άλλος από την οικονομική εξυγίανση και αγωνιστικά την κατάκτηση της κορυφής. Τελειώνοντας απλά θα πούμε πως πράγματι στο σπίτι του δις κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί».

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/PAOK/187450.html

ErrOr
13-02-08, 00:01
Ηλιθιότητας η συνέχεια το ανάγνωσμα...
Καλά ο ΑΣ ΠΑΟΚ να κοιτάξει πρώτα να στείλει τον κατσαρίδα που τόσα χρόνια πετούσε χαρταετό με τους κατά καιρούς κομήτες προέδρους που καταχρέωσαν την ομάδα και μετά να αρχίζει να βγάζει ανακοινώσεις τέτοιου τύπου!
Μην ξεχνάμε ότι έρχονται εκλογές και τρέμει η καρέκλα του!
Και μιας και ο Έλληνας Παοκτσής δεν ζει πλέον το 1960 κ.κατσαρίδα τελειώνουν οι μέρες σου!
ΟΥΣΤ!

platanos
13-02-08, 00:08
"Το περιστατικό αυτό διέλαθε της προσοχής του διαιτητή" πηγαίνει για την αγκωνιά του Κοβάσεβιτς σε συνδιασμό με το "κατόπιν αυτεπάγγελτης παρακολούθησης του video του αγώνα".
Δηλαδή ενώ στον ΓΧ έκανε καταγγελία ο Αρης στην περίπτωση του Τζιμπούρ έγινε κλήση για απωλογία αυταπάγγελτα κατι που δεν έγινε στην περίπτωση Κοβάσεβιτς.


Δεν συγκρίνω σε καμμία περίπτωση τις ενέργειες. Την άποψη μου για την αθλητική δικαοσύνη εκφράζω. Εννοώ οτι , όπως δεν τιμωρήθηκαν αυτοί έτσι δεν θα τιμωρηθεί και ο Γεωργιάδης.
Και για να μην παρεξηγηθώ και φυσικά πρέπει να τιμωρηθεί ο Γεωργιάδης.
Για τη φαση του Κοβασεβιτς συμφωνω οτι επρεπε να τιμωρηθει .
Για τις αλλες ομως οπως καταλαβαινεις δεν ειναι δυνατον να κληθει μονο ο ΓΧ (εστω μετα απο καταγγελια του Αρη) και οχι ο Τζιμπουρ γιατι αν λεμε τιμωρηθει ο ΓΧ θα γινει μπαχαλο μετα.

subzer0
13-02-08, 00:24
Για τη φαση του Κοβασεβιτς συμφωνω οτι επρεπε να τιμωρηθει .
Για τις αλλες ομως οπως καταλαβαινεις δεν ειναι δυνατον να κληθει μονο ο ΓΧ (εστω μετα απο καταγγελια του Αρη) και οχι ο Τζιμπουρ γιατι αν λεμε τιμωρηθει ο ΓΧ θα γινει μπαχαλο μετα.

Για αυτό και λέω πως δεν έχουμε αθλητική δικαιοσύνη στην Ελλάδα.
Δεν γίνονται κλήσεις για απολογία σε όλες τις περιπτώσεις.
Οταν γίνονται οι δικηγοροι των ομάδων παρουσιάζουν κάτι αστείες δικαολογίες και σχεδόν πάντα την βγάζουν καθαρή οτι και αν έχουν κάνει.
Το καινούριο μέτωπο στην Ελλάδα είναι οτι επικαλούνται εδω και 2 χρόνια το video οι ομάδες ή η Superleague.Αφου το κάνουν και έξω λένε.
Εξω όμως το video το χρησιμοποιούν μόνο για φάσεις που δεν έχει δει ο διαιτητής.
Αν την φάση την έχει υπ' όψην του ο διαιτητής ή οι βοηθοί του , ακόμα και αν κάνει λάθος εκτίμηση της κατάστασης , δεν μπορει κανένας να επικαλεστεί το video.
Για παράδειγμα πέρυσι στο Αιγαλεω - ΑΕΚ έφαγε κόκκινη ο Τσιρίλο που -λανθασμένα- υπέδειξε ο επόπτης.Σε αυτήν την περίπτωση στο εξωτερικό δεν μπορεί να γίνει χρήση του video.
Εδω έγινε και ο Τσιρίλο...αθώος.
Όπως θέλουν εφαρμόζουν τους κανονισμούς , και μετά δημιουργούν δεδικασμένα και πάει λέγοντας.
Πάω στοίχημα πως ο ΠΑΟΚ θα έχει ως αποδεικτικό στοιχείο την φωτογραφία που δείχνει τον διαιτητή να έχει πλήρη έλεγχο της φάσης , οπότε θα επικαλεστεί οτι είδε τι έγινε και δεν έκρινε πως έκανε κάτι το μεμπτό.

ErrOr
13-02-08, 00:45
Όπως θέλουν εφαρμόζουν τους κανονισμούς , και μετά δημιουργούν δεδικασμένα και πάει λέγοντας.
Πάω στοίχημα πως ο ΠΑΟΚ θα έχει ως αποδεικτικό στοιχείο την φωτογραφία που δείχνει τον διαιτητή να έχει πλήρη έλεγχο της φάσης , οπότε θα επικαλεστεί οτι είδε τι έγινε και δεν έκρινε πως έκανε κάτι το μεμπτό.

Καλά μην το δένεις και κόμπο ότι δεν θα τιμωρηθεί για παραδειγματισμό!
Εδώ λένε επανάληψη ο αγώνας του Απόλλωνα,σ αυτό θα κολλήσουν?
Ίσα ίσα θα το κάνουν για την ""ΘΕΙΑ ΔΙΚΗ"" και γιατί "ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ" όπως είπε και ο ΠΣΑΠ.
Βέβαια ο ΠΣΑΠ τόσο καιρό πετούσε χαρταετό πριν...
Με το που έκανε καγκαριά ο Γεωργιάδης,τσουπ ανακοίνωση!
Μ αρέσει που ο Αλεξανδρής δεν είχε ξαναδεί τέτοια καρατιά!
Τι λε ρε φίλε!Αλήθεια???
Ο Ανατολάκης δεν ήταν συμπαίκτης σου?
Τον καημένο τον παλαίμαχο!Απώλεια μνήμης έπαθε!

subzer0
13-02-08, 00:57
Μ αρέσει που ο Αλεξανδρής δεν είχε ξαναδεί τέτοια καρατιά!

Nα του θυμήσουμε και αυτό (http://www.youtube.com/watch?v=6xr4lc-eVX8) τότε. :p

NiKapa
13-02-08, 01:03
Θυμησε του καλυτερα την βουτια που πηρε πεναλτυ ο Αλεξανδρης στην Καβαλα προ ετων...ειναι πιο κατατοπιστικη..;)...τοτε που καβαλησε τα καγκελα ενας βουλευτης ...:rofl:

DOU
13-02-08, 02:12
Μουγκα οι εφημεριδες και τα ραδια της πολης για τη διαιτησια του σταυριδη προσπαθησαν να υποβαθμισουν το θεμα... Αλλα αν αυτη η διαιτησια γινοταν κατα του Παοκ με αντιπαλο κανενα οσφπ η παο θα εβγαιναν ολοι με πρωτοσελιδα "Σφαγη, το κατεστημενο, εντεταλμενη υπηρεσια, αλητεια...κοκ" Τωρα βρισκουν το αλοθι και λενε οτι ναι μεν ο Αρης αδικηθηκε αλλα ηταν ανυπαρκτος μεσα στο γηπεδο , γιαυτο επειδη δεν επαιξε καλα ο Αρης πρεπει να κανουν ολοι μουγκα...:down: Με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω κυριοι πετρουλακη,γρηγοριαδη και σια ε...:down: Κατα τα αλλα το γλυψιμο για τον τεραστιο λαο του Παοκ συνεχιστηκε για μια ακομη φορα...

subzer0
13-02-08, 02:21
Μουγκα οι εφημεριδες και τα ραδια της πολης για τη διαιτησια του σταυριδη προσπαθησαν να υποβαθμισουν το θεμα...
Διάβασε Μπραουδάκη τότε.

Αλλα αν αυτη η διαιτησια γινοταν κατα του Παοκ με αντιπαλο κανενα οσφπ η παο θα εβγαιναν ολοι με πρωτοσελιδα "Σφαγη, το κατεστημενο, εντεταλμενη υπηρεσια, αλητεια...κοκ"
Αλλή καραμέλα έχουμε?

Τωρα βρισκουν το αλοθι και λενε οτι ναι μεν ο Αρης αδικηθηκε αλλα ηταν ανυπαρκτος μεσα στο γηπεδο , γιαυτο επειδη δεν επαιξε καλα ο Αρης πρεπει να κανουν ολοι μουγκα...
Δεν είναι άλλοθι , η πραγματικότητα είναι.

τον τεραστιο λαο του Παοκ
Διαφωνείς?

blackshadow84
13-02-08, 10:29
Μιλα και ο Αλεξανδρης που το παιζει κυρια τωρα...

Α ρε τιμημενη ελληνικη υποκρισια

alfisti
14-02-08, 18:17
14.02.2008 Ανακοίνωση ποδοσφαιριστών ΠΑΕ ΠΑΟΚ


Οι ποδοσφαιριστές της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, εξαιτίας της αδικαιολόγητης επίθεσης του ΠΣΑΠ στον Γ. Γεωργιάδη και με αφορμή την βράβευση του Λ. Χριστοδουλόπουλου ως MVP της 20ης αγωνιστικής μέσω της ψηφοφορίας του ΠΣΑΠ, έχουν να δηλώσουν τα εξής:

- Διαμαρτυρόμαστε έντονα για την "βίαιη" και "αντισυναδελφική" ανακοίνωση του ΠΣΑΠ εναντίον του αρχηγού μας, Γ. Γεωργιάδη, που ουσιαστικά στιγματίζει την καριέρα ενός μεγάλου ποδοσφαιριστή.

- Σεβόμαστε την επί πληρωμή ψήφο του φίλαθλου κόσμου και ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος θα παραλάβει το βραβείο του MVP της αγωνιστικής.

- Ζητούμε από τον ΠΣΑΠ στο εξής να εξαιρούμαστε από τις εβδομαδιαίες ψηφοφορίες, μέχρι να ανακαλέσει την ανακοίνωση εναντίον του Γ. Γεωργιάδη.

- Ο Παντελής Κωνσταντινίδης υποβάλλει την παραίτησή του από μέλος του ΠΣΑΠ.

Οι ποδοσφαιριστές της ΠΑΕ ΠΑΟΚ

ErrOr
14-02-08, 20:40
Βγήκε η απόφαση της Σούπερκλικ....
http://www.goalday.gr/article.asp?catid=10536&subid=2&tag=7713&pubid=804513


«Καμπάνα» σε Γεωργιάδη
Με πέντε αγωνιστικές (3+2 επειδή ήταν αρχηγός) τιμωρήθηκε τελικά ο Γιώργος Γεωργιάδης για το αντιαθλητικό μαρκάρισμα στον Νίκο Καράμπελα στο 3ο λεπτό του Κυριακάτικου ντέρμπι με τον Αρη στην Τούμπα.
Όπως είπε και ο Λίνεν του Πανιωνίου για τον Τζιμπούρ...


...Αν η διοργανώτρια Αρχή του Πρωταθλήματος δέχεται το βίντεο του αγώνα ως αποδεικτικό στοιχείο, θα πρέπει αφενός να το εφαρμόσει από την αρχή του Πρωταθλήματος και όχι από τα μισά, αφετέρου δε για κάθε αγώνα. Πρέπει η στάση της να είναι δίκαια προς όλες τις ομάδες. Και την προηγούμενη εβδομάδα είδαμε στην τηλεόραση ένα εσκεμμένο αντιαθλητικό φάουλ σε κάποιο αγώνα αλλά η Πειθαρχική επιτροπή δεν κάλεσε κανένα ποδοσφαιριστή σε απολογία, δεν καταλαβαίνω τι διαφορά υπάρχει τώρα; Αυτή είναι η θέση μου και η θέση της ομάδας.

Προσωπικά το περίμενα ότι θα έπαιζε τιμωρία,αλλά δεν περίμενα τόσο μεγάλη!
Τρελή ενορχήστρωση!Όλοι μαζί φώναζαν ΠΣΑΠ,ΜΑΠ,ΦΑΠ,ΑΚ κτλ κτλ και υπάρχει το άλλοθι για το φίλαθλο αίσθημα.
Μωρέ μπράβο!
Η προπαγάνδα έκανε την δουλειά της...
Να βάλω και μερικά φιλοσοφικά ερώτηματα...
"Από δω και πέρα θα συνεχίσει να βγάζει ανακοινώσεις ο ΠΣΑΠ για τα αντιαθλητικά μαρκαρίσματα ή θα συνεχίσει να πετάει χαρταετό όπως πριν?"
"Θα λένε τα ίδια για άλλους παίκτες ή θα είναι ατυχείς στιγμές?"
Μπράβο τους ποδοσφαιριστές που βγάλαν αυτή την λιτή και ουσιαστική ανακοίνωση και τον σβούρα που παραιτήθηκε από την μαριονέτα ΠΣΑΠ.
Αρχίζει να ανοίγει τα φτερά του ο Δικέφαλος και άρχισαν τα όργανα από τώρα...
Anyway,δεν πτοούμαστε...Πάμε για SOLD OUT σε εκτός έδρας!
Πρώτη φορά παγκοσμίως θα γίνει αυτό!
Οπαδοί ομάδας να κάνουν SOLD OUT σε εκτός έδρας παιχνίδι!
Μόνο ο ΠΑΟΚ τα κάνει αυτά.





Yγ1: PAOK AGAINST ALL!
Υγ2: Πάντως το ματς με τον Απόλλων χωρίς πλάκα είναι πολύ δύσκολο,άμα πάρουμε το Χ καλά θα είναι.

DOU
14-02-08, 20:47
Καλα ο ΠΣΑΠ ειναι για τα κλαματα, οταν ο κοβασεβιτς εδινε θανατηφορες αγκωνιες ,οταν ο γκουμας εριχνε κατω παικτες , οταν ο νικολοπουλος πηγε σε εναν αλλον να κοψει τη μπαλα, εκει Μουγκα ο ΠΣΑΠ! Η τους τιμωρουν ολους η κανεναν.

Spanos
14-02-08, 20:54
Αρχίζει να ανοίγει τα φτερά του ο Δικέφαλος και άρχισαν τα όργανα από τώρα...


Καλά κόψε κάτι, μάλλον εσείς κάνετε προπαγάνδα για μια ομάδα που έχει μικρότερο προυπολογισμό και απο τη Βέροια




Anyway,δεν πτοούμαστε...Πάμε για SOLD OUT σε εκτός έδρας!
Πρώτη φορά παγκοσμίως θα γίνει αυτό!
Οπαδοί ομάδας να κάνουν SOLD OUT σε εκτός έδρας παιχνίδι!
Μόνο ο ΠΑΟΚ τα κάνει αυτά.

Με την Καλαμαριά δεν είναι εκτός έδρας, δορυφόρος του ΠΑΟΚ είναι και ούτε έχει γίνει πρώτη φορά, αυτά σας λένε και σας παραμυθιάζουν; Όταν παίζει πχ Λεβαδειακός - Ολυμπιακός , Χαιδάρι - ΑΕΚ, Αιγάλεω - Παναθηναικός και ολο το γήπεδο είναι με κασκόλ Ολυμπιακού - ΑΕΚ - Παναθηναικού τι είναι; Για κάντε κάνα sold out σε καμμιά καυτή έδρα.

subzer0
14-02-08, 21:15
Καλά κόψε κάτι, μάλλον εσείς κάνετε προπαγάνδα για μια ομάδα που έχει μικρότερο προυπολογισμό και απο τη Βέροια.
Aπό πότε η δυναμική μιάς ομάδας κρίνεται από τα μπάτζετ? Με αυτή τη λογική θα έπρεπε να παίζει ο Ολυμπιακός μόνος του και μετά όλοι οι άλλοι.

Για κάντε κάνα sold out σε καμμιά καυτή έδρα.
Ανέφερε μου μερικές καυτές έδρες και το συζητάμε μετά.
Αλλά ξέχασα οι "καυτές έδρες" δεν δίνουν εισητήρια στους φιλοξενούμενους για την αποφυγη επισοδείων. Και μάλλον θα απαγορευτεί και η μετακίνηση φιλάθλων. Και έχουμε ένα πολύ όμορφο πρωτάθλημα.

Πάντως αυτή η Σουπερλίγκα ουτε τα προσχήματα δεν κρατάει. 5 στον ΓΧ , 1 στον Τζιμπούρ , ούτε κλήση στον Κοβάσεβιτς και όλα αυτά μέσα σε μια εβδομάδα. Τελικά οι τιμωρίες θα πρέπει να επιβάλλονται ανάλογα με το πόσο καιρό μένει τραυματίας ο κάθε παίχτης. :p

alfisti
14-02-08, 22:21
Για κάντε κάνα sold out σε καμμιά καυτή έδρα.

Εσείς κάντε πρώτα sold out ΕΝΤΟΣ έδρας πρώτα και θα κάνουμε εκτός εμείς..:lol:

Spanos
14-02-08, 22:44
Εσείς κάντε πρώτα sold out ΕΝΤΟΣ έδρας πρώτα και θα κάνουμε εκτός εμείς..:lol:

Έχουμε κάνει παρα πολλές φορές στη Λεωφόρο αλλα και στο ΟΑΚΑ των 60.000 θέσεων, η ιστορία μιας ομάδας δεν είναι μονο το "φετος" ;)

bianconero
15-02-08, 10:12
Με την Καλαμαριά δεν είναι εκτός έδρας, δορυφόρος του ΠΑΟΚ είναι και ούτε έχει γίνει πρώτη φορά, αυτά σας λένε και σας παραμυθιάζουν; Όταν παίζει πχ Λεβαδειακός - Ολυμπιακός , Χαιδάρι - ΑΕΚ, Αιγάλεω - Παναθηναικός και ολο το γήπεδο είναι με κασκόλ Ολυμπιακού - ΑΕΚ - Παναθηναικού τι είναι; Για κάντε κάνα sold out σε καμμιά καυτή έδρα.

Με τον Απόλλωνα στην Καλαμαριά (6.500 θέσεις) φυσικά και δεν θα μιλούσαμε για sold out. Στο Καυτανζόγλειο όμως όπου η χωρητικότητα είναι 27.770 και από τη στιγμή που έχουν εκδοθεί 17.000 εισητήρια τότε μπορείς να μιλάς για sold out σε εκτός έδρας αγώνα. Eίναι σίγουρο ότι αν ο Δαμήλος είχε εκδώσει ειτητήρια για όλο το γήπεδο, και πάλι ασπρόμαυρο θα ήταν με sold out.
Όσον αφορά τα Λεβαδειακός - Ολυμπιακός (5.915 θέσεις), Αιγάλεω - Παναθηναικός (8.217 θέσεις) δεν είναι και τόσο δύσκολο να τα γεμίσεις.


Έχουμε κάνει παρα πολλές φορές στη Λεωφόρο αλλα και στο ΟΑΚΑ των 60.000 θέσεων, η ιστορία μιας ομάδας δεν είναι μονο το "φετος" ;)

Ναι έχετε κάνει sold out στο ΟΑΚΑ των 60.000 μόνο όμως όταν 'τα πάτε' καλά. Θα ήθελα να σας δω, αν είσασταν 8οι και παίζατε στο αντίστοιχο Καυτανζόγλειο της Αθήνας, με τον αντίστοιχο Απόλλων (όχι και η πιο εμπορική ομάδα) πόσα εισητήρια θα κόβατε. Δεν συζητάμε βέβαια για sold out.

@ ADSLgr.com All rights reserved.