PDA

Επιστροφή στο Forum : HOL στη Μύκονο



bvangelis
10-06-08, 12:51
Καλημέρα παιδια,

Έχει κάνει κάποιος σύνδεση double play της HOL στη Μύκονο?
Με έχουν πάρει πολλά τηλέφωνα απο την εταιρεία για νέα σύνδεση, με πολύ δελαστική τιμή (191 ευρώ για ένα χρόνο, απεριόριστες αστικές - υπεραστικές, 1 ώρα προς κινητά το μήνα και 24mbs), Θα ήθελα να μάθω αν θα έχω συνεχή ροή σήματος χωρίς διακοπές κλπ. Δεν με ενδιαφέρει να έχω και τα 24mbs, περισότερο το να μην έχω διακοπές στο σημα.

Από την εμπειρία σας από άλλα μέρη όπου πρωτοεμφανίζεται με ιδιοκτητο δίκτυο η HOL, πως κινείται στην αρχή, είναι αξιοπιστο το δίκτυο?

Ευχαριστώ,
Βαγγέλης - Μύκονος

nm96027
11-06-08, 01:33
Kαλως ήρθες στο adslgr.com :welcome:

Δυστυχως κανεις δεν μπορει να σου απαντησει με σιγουρια σε αυτην την ερωτηση. Ο καθένας μας εχει προσωπικες εμπειριες, που διαφοροποιουνται εντονα απο χρηστη σε χρήστη και το μονο σαφες σημειο συμπτωσης ειναι πως γενικα η τηλεφωνία δεν ειναι εγγυημένη στους εναλλακτικους παρόχους. Κανεις δεν μπορει να σου εγγυηθει πως η αυτονοητη κινηση που κανεις στον ΟΤΕ, σηκώνοντας τον τηλεφωνο και ακουγοντας σημα, θα συμβαινει καθε μερα και στην hol.

Χωρις πλακα: μπορει να μην εχεις κανενα προβλημα και να λες "τι λεφτα γλυτωνω", μπορει και να κοπανας το κεφάλι σου στο τοιχο απο την απελπισια. Ολα ειναι πιθανα.;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.