PDA

Επιστροφή στο Forum : epilogi bluetooth please help !



newcommer
05-10-03, 12:37
RE PAIDIA THELO NA AGORASO DIO USB BLUETOOTH ADAPTERS
GIA NA SINDESO 2 PC POU EXO STO SPITI

TO ENA EXEI KAI DSL PANO (PROS TO PARON DEN THELO NA PARO ASIRMATES KARTES KAI ACCESS POINT)

AN PARO AUTA TA BLUETOOTH THA MPORESO NA STISO KANONIKO DIKTIO ? ME OLA AUTA POU SINEPAGETE, DILADI FILE SHARING, PRINTING, INTERNET CONNECTION SHARING KLP??

H MOIPOS XRISIMEYEI GIA NA SINDEEIS MONO PDA , KINITA , KLP??

EUXARISTO

xenbast_
05-10-03, 22:22
μπορείς να έχεις bluetooth networking στην καταπληκτική ταχύτητα του 1μβπς....είναι πικοδίκτυο δεν είναι για πολλά... το μέλλον είναι στα 802.11γ...

yiapap
06-10-03, 11:29
Συμφωνώ... Μετά από 3 χρόνια παιδέματος με το Bluetooth (σύνδεση PC-κινητό, PC-PC) κατέληξα στο να πετάξω τους 3Com adapters μου στο συρτάρι... Το 802.11x είναι σαφώς το μέλλον της δικτύωσης (τουλάχιστον για τα επόμενα 1-2 χρόνια :wink: )

xenbast_
07-10-03, 13:55
Συμφωνώ... Μετά από 3 χρόνια παιδέματος με το Bluetooth (σύνδεση PC-κινητό, PC-PC) κατέληξα στο να πετάξω τους 3Com adapters μου στο συρτάρι... Το 802.11x είναι σαφώς το μέλλον της δικτύωσης (τουλάχιστον για τα επόμενα 1-2 χρόνια :wink: )


χωωωωωωρια το παίδεμα που θα φας, καλά λέει ο γιαπαπ...
πάντως αν αποφασίσεις να κάνεις δουλειά με μπλουτουθ βάλε software μεγαλύτερο απ.ο το 1.2.7 που έχει γεμίσει ο τόπος...1.3.2.7 ή το νέο 1.4.2.6...

ουφ! :roll: :wink:

pkaz
07-10-03, 13:59
Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει τι αποστάσεις μπορεί να καλύψει το εκάστοτε 802.11; Επίσης χρειάζεται οπτική επαφή των δύο υπολογιστών για την σύνδεση τους σε αποστάσεις που ξεπερνάνε κάποιο όριο;

@ ADSLgr.com All rights reserved.