PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέλω να διακόψω το ADSL



nrg_polini
19-09-05, 03:24
Επειδη δεν θυμαμαι μεχρι ποτε εχω προπληρωσει το παγιο του dsl και σε 2 βδομαδες θελω να σταματησω το dsl θα παρω αυριο στο 134 να μου πουν. Αν εχω προπληρωσει για διαστημα περισσοτερο απο τις 1 Οκτωβριου που θελω να γινει η διακοπη, δικαιουμαι να ζητησω επιστροφη στον επομενο λογαριασμο?

apos74
19-09-05, 03:30
Καλυτερα περιμενε ως το πρωϊ που θα τους παρεις τηλεφωνο για να σου πουν στα σιγουρα.

nrg_polini
19-09-05, 03:33
Καλυτερα περιμενε ως το πρωϊ που θα τους παρεις τηλεφωνο για να σου πουν στα σιγουρα.

Επειδη θεωρω δεδομενο πως θα μου πουν οτι δεν δικαιουμαι επιστροφης (σιγα μη μου πει ναι αν παρω και πω "μπορω να εχω επιστροφη χρηματων?" οτες ειναι αυτος...), ηθελα να ξερω αν μπορω να απαιτησω την επιστροφη.

nnn
19-09-05, 22:39
Φυσικά και θα σου επιστραφεί το πάγιο που έχεις προπληρώσει αν διακόψεις νωρίτερα.
Αν έχεις πληρώσει για πέρα από την 1 Οκτώβρη στον επόμενο λογαριασμό θα σου έρθει επιστροφή.

apos74
19-09-05, 23:00
Πηρες τηλεφωνο σημερα στο 134 να ρωτησεις αν θα σου επιστραφουν τα ευρωπουλακια που εχεις προπληρωσει?

nrg_polini
20-09-05, 00:33
Πηρα 3 φορες στο 134, ή και οι 3 ηταν καθυστεριμενοι ή εγω ειμαι. Τους ειπα οτι ακριβως λεω και στο ποστ, εδειξαν να μην πολυκαταλαβαινουν αλλα μου ειπαν οτι θα επιστραφουν τα χρηματα. Αντε να δουμε..

@ ADSLgr.com All rights reserved.