PDA

Επιστροφή στο Forum : Ανακοίνωση τεχνικών εργασιών στο δίκτυο ΟΤΕ την Τετάρτη 11 και την Παρασκευή 13 Ιουνίου



nnn
11-06-08, 20:33
H Forthnet, επιθυμεί να ενημερώσει τους συνδρομητές της, ότι σύμφωνα με ανακοίνωση του ΟΤΕ, θα πραγματοποιηθεί μεταγωγή της τροφοδοσίας του υφιστάμενου ηλεκτρονικού πίνακα DC των παρόχων, την Τετάρτη 11/06 στο Τ/Κ Σόλωνα και την Παρασκευή 13/06 στο Τ/Κ Πειραιά.

Κατά τη διάρκεια των παραπάνω εργασιών, οι οποίες και θα διαρκέσουν από τις 23:30 έως τις 00:00 των αντίστοιχων ημερών, ενδέχεται να δημιουργηθούν δυσλειτουργίες στις υπηρεσίες των συνδρομητών που ανήκουν στα παραπάνω Τ/Κ.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Vassilis_X
13-06-08, 07:52
θα δουμε καμια διαφορα απο αυτη την αναβαθμιση;;;

voithostyrempora2
14-06-08, 00:12
Ένας φίλος μου με 4νετ φουλ στον Πειραιά δεν έχει ούτε Νετ ούτε τηλέφωνο εδώ και κανα μισάωρο. Μπορεί να ναι από αυτό ? :hmm:

takaros
14-06-08, 01:52
Επιβεβαιώνω τον τυρεμπορά πως έτσι όντως ήταν τα πράγματα.

23:30 ακριβώς χάνω και Νετ και τηλέφωνο, αρχικά δεν έδωσα σημασία γιατί υπέθεσα θα σκαλίζουν κάτι, στο μεταξύ δεν είχα δει και την ανακοίνωση και πήγε ο νους μου σε καμία βλάβη και λέω τώρα την κάτσαμε παρασκευή βρήκε να συνέβη.:down::evil:

και στις 1:20-25 επανήλθαν όλα κανονικά. τέλος καλό, όλα καλά.:)

nnn
14-06-08, 12:09
Ένας φίλος μου με 4νετ φουλ στον Πειραιά δεν έχει ούτε Νετ ούτε τηλέφωνο εδώ και κανα μισάωρο. Μπορεί να ναι από αυτό ? :hmm:
Ναι άλλαξε η τροφοδοσία στα μηχανήματα των εναλλακτικών.

@ ADSLgr.com All rights reserved.