PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόβλημα με Windows Media Player.



Hunter 85
12-06-08, 10:52
Καλημέρα! Λοιπον εδω κ μερικές μέρες εχω παρατηρήσει τα εξης: κάποιες φορές ο Windows Media Player 9 παθαίνει κάποια κολλήματα οπως συμβαίνει με τα cd και τα cd player οταν κολλάνε. εχω κατεβάσει απο την Microsoft το Service Pack 3 και όλές τις ενημερώσεις ασφάλειας. πιστέυετε οτι αυτο μπορεί να οφείλεται σε κάποιον ιο; Το Panda Internet Security 2008 που έχω δεν βρίσκει τπτ.
Εχει κάποιος αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα;

Ευχαριστώ! :cool:

Υ.Γ. Αν κάποιος moderator θεωρει οτι έχει παντηθει ή ειναι ακυρο το thread ας ενημέρώσει ή ας το μεταφέρει

ΜΑΝΩΛΗΣ
12-06-08, 11:23
O 9 ειναι και καπως παλιος. Γιατι δεν δοκιμάζεις με τον 10 (οχι τον 11, δεν μ αρεσει).

kaster999
12-06-08, 12:49
Καλημέρα! Λοιπον εδω κ μερικές μέρες εχω παρατηρήσει τα εξης: κάποιες φορές ο Windows Media Player 9 παθαίνει κάποια κολλήματα οπως συμβαίνει με τα cd και τα cd player οταν κολλάνε. εχω κατεβάσει απο την Microsoft το Service Pack 3 και όλές τις ενημερώσεις ασφάλειας. πιστέυετε οτι αυτο μπορεί να οφείλεται σε κάποιον ιο; Το Panda Internet Security 2008 που έχω δεν βρίσκει τπτ.
Εχει κάποιος αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα;

Ευχαριστώ! :cool:

Υ.Γ. Αν κάποιος moderator θεωρει οτι έχει παντηθει ή ειναι ακυρο το thread ας ενημέρώσει ή ας το μεταφέρει

κατεβασε καλυτερα τα windows media player 11 , πηγενε και στην σελιδα της microsoft κατεβασε και κανα δυο κωδικοποιητες και πιστευω οτι θα εισαι OK:respekt:.
βγαλτο το media player 9 ειναι παλιος:rofl:

razorblade1100
12-06-08, 12:54
το μονο που χρειαζεσαι ειναι media player 11 και το klcodec 3.9.5f
απο εδω http://www.codecguide.com/ κατεβασε την full εκδοση και απεγκατεστησε οτι αλλους codecs εχεις επισης κανε windows update.

@ ADSLgr.com All rights reserved.